Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Purnima
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 7.

Utoljára az Oxy arclemosó szárította ki így a bőröm 98-ban. Csak azért nem egy csillag, mert legalább a szempillaspirált is lemossa, igaz cserébe szétmarja a szemet.

boni04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

A harmadik tubust fogyasztom már, a márka (annak minden előnyével), a nagy kiszerelés, és a szuper ígéretei miatt vettem meg, és nem is csalódtam. Mostanában nem nagyon teszek fel vízálló sminket, így egylépéses arctisztításom során csak ezt a terméket használom.
Nagyon kellemes vele az arclemosás, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Viviencsv
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

Leárazva vásároltam meg, ami így visszanézve megérte az árát, mert hónapok óta használom. Szeretem, mert nagyon jól és kíméletesen tísztít, a szaga nem zavar és nagyon kellemes érzés a bőrön, viszont, sajnos a használata után eléggé húzódik tőle az amúgy is száraz bőrőm. Ezt úgy oldottam meg, hogy előtte olajjal tisztítok, és csak ezután használom ezt a habzót. Így működőképes a dolog, de magába számomra nem elég gyengéd.

boni04

Sokat használtam korábban, amíg erősebben sminkeltem, semmi problémám nem volt vele. Nagyon minőségi terméknek tartom, viszont nekem annyival nem nyújtott többet a drogériás társainál, hogy megérje ezt választanom.

alexandraporcelain
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

Mióta ezt használnom nem akarok semmilyen más sminklemosót használni. Ez A sminklemosó. Drágának drága, de nagyon sokáig elég, december óta használom heti 4-5 alkalommal és még mindig nem fogyott el.

ursuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

Nekem nagyon tetszik! Évek óta használok folyékony olajos lemosót, de megkívántam a vajas állagot, és pont olyan kellemes, mint amire számítottam. Mindig használok utána másik (géles) lemosót is, de tapasztalataim szerint sima vízzel is le lehet rendesen mosni, csak figyeljünk az alaposságra! Egyetlen negatívum, hogy szerintem egy tubus a pumpás társából sokkal több ideig kitart, mint ez, de még nem végeztem vele, majd meglátjuk.

UPDATE: Október van, július közepén írtam az első véleményt és most fogok végére érni az első doboznak, szerintem jól teljesített, nem fogyott el olyan gyorsan :)

petra.k
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

A kedvenc tonikom. Szépen fertőtlenít, és csökkentik a miteszerekeket. Szerencsére nem tudok róla rosszat mondani. :)

Kovape
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 6.

Egy szóval: borzalmas. Sok micellás vizet kiprobáltam már de ez majdcsak túl szárnyalja mindet, és nem jó irányba. Ragad, csíp, éget, az illatával semmi bajom nem volt. Elajándékoztam.

Kovape

Mindent IS leszed az arcomról, imádom. Évek óta használom, borzasztóan jól tisztít, az olajossága ellenére nem hagy maga után zsíros érzetet. Legközelebb is ezt a terméket választom

nrebek
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 6.

Végre egy toner, ami száraz bőrön is működik, nálam game changer, mióta ezt használom hidratáló alá. Viszonylag nagy kiszerelés, és szerintem sokáig ki fog tartani, így azt gondolom, hogy megéri az árát.