Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Nixi0930
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Kedvenc arclemosóm.Zsíros bőrre nagyon jó.Legutóbb mellényúltam,és rossz arclemosót választottam,ami teljesen tönkretette az arcom.Totál zsíros,pattanásos,mitesszeres lettem tőle.Ez hozta utána rendbe az arcom! Az eddigi legjobb lemosó,amivel találkoztam.Kellemes a használata,friss üde,tiszta érzést hagy maga után.Nagyon kevés elég belőle,mert nagyon jól habzik,így sokáig kitart.Megéri az árát!Nálam csodaszer kategóriába illő termék :)

Nixi0930
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Elfogyott az előző arclemosóm,így hírtelen random választottam egyet helyette a boltban,amit épp megláttam.Hát nagy hiba volt számomra. Nekem ez a termék abszolút nem jött be sajnos,lehet csak az én arcommal nem kompatibilis.Elég gyorsan zsírosodik az arcom,és miután ezt elkezdtem használni,mintha dupla olyan gyorsan elkezdett volna zsírosodni.Tele lettem miteszerekkel,és pattanással.Gyorsan visszaváltottam a jól megszokott arclemosómra,de kellett vagy 2-3 hét mire visszaállt az eredeti állapotába az arcbőröm.Azóta ott csücsül a fürdőben,talán testradírként még néha néha elhasználható lesz.De az arcomra többet biztos nem próbálom ki.

Birkin22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Egy mini tégelyt vettem, kifejezetten kipróbálási célból. Kellemes volt, a bőrömnek jót tett, mert azon túl, hogy alaposan tisztít hidratált is. Nekem egy problémám van vele, hogy nem szeretem a tégelyes kiszereléseket, ezért most próbálok mást, de ha úgy alakul, mindenképpen újra vevős.

tzrn7u67
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Számomra kicsit érdekes, hogy ahhoz képest, hogy illatmentes mégis van egy bizonyos illata, ami mindig megcsap mikor felkenem az arcomra. Egyébként tetszik, hogy gélesebb sűrűbb toner, nem olyan folyékony, víz állagú, mint a legtöbb. Jelenleg reggel, este locsolom magamra. Ad egy kis plusz hidratálást, főleg reggel, mivel a nappali rutinba nekem sok lenne egy hidratáló krém a fényvédő alá, még ilyen hideg időben is. Eddig nem használtam tonert, örülök, hogy ezt kipróbáltam, szerintem továbbra is helye lesz nálam.

eszterke12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 29.

Azert vasaroltam meg a terméket, mert egy jó illatú arctisztitot szerettem volna, ami ar ertek aranyban is megfelelo. A niveatol ezt vartam el, hiszen sok termekuk bevalt mar szamomra. Illata tokeletes ezert jar 1 pont, valamint vegzi a dolgát, eltavolitja a szennyezodeseket az arcborrol 2pont. De! Olyan szinten égeti a szemem, hogy ilyet még egyetlen terméknél sem tapasztaltam! Nem is csíp mint egy sampon vagy tusfurdo mikor a szemembe megy, hanem szó szerint égő érzés! Katasztrófa.

Ingrid18
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 28.

Kellemes illata van, jól tisztítja a bőrt, a mitesszereket is szépen eltávolítja és még a sminkkel is felveszi a harcot. Nem hagy száraz érzetet a használata után, szép fényes és puha lesz utána az arcom a tisztaság mellett. Nem habzik, folyékony állagú, a pumpás adagoló pedig kifejezetten praktikus.

tzs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 28.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon meggyőzőek voltak az itteni vélemények, de először is a szaga számomra szinte elviselhetetlen. Most rendeltem, csak remélni tudom, hogy nem romlott a termék. Az állaga krémesebb, mint hittem, ennek sem örülök, de az a legrosszabb, hogy arcmosás után jobban húzódik a bőröm, mint a kombinált bőrre való hínáros lemosó után. Tény, hogy a bőröm tapintása utána selymes, de az érzet nem.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 28.

Nincs nagyon illata es nem irrital ,jo bar nem tul hatekony. Igazabol nem mondanam meg h szemfestek lemoso ,olyan mint egy sima micellas viz.

Nyuszi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 28.

Amíg nem ismertem ezt, reggel a hydrating verzót, este a foaming verziót használtam. A foamingot szerettem, a hydratinget alig vártam, hogy elfogyjon. Aztán egy akcióban megrendeltem ezt, nézzük, milyen alapon. Na, hát ez A lemosó. Reggel és este is imádom. Könnyű, selymes, jól habzik, picit talán nehezebb lemosni, mint a foamingot, viszont egyáltalán nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes utána a bőröm tapintása. Imádom, marad.

Plusskutya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 28.

UPDATE:
Kiszerettem belőle, sőt alig várom, hogy végre elfogyjon, de még csak a flakon felénél tartok.
A tisztítására továbbra sincs panasz, a szempillaspirált (nem vízállót használok) dörzsölés nélkül, kb. simogatással leviszi, és megbirkózik az alapozóval is.
Szembe kerülve nem csíp, nem homályosít. Nem szárítja extrém módon a bőrömet.
DE: az utóbbi időben lemosás közben egy fehéres réteget képez a bőrömön, amit vízzel nem tudok levakarni, a Cerave SA tünteti csak el. Lehet, hogy megromlott? Az elején olyan szépen viselkedett.
A fehér trutyi miatt levonok egy csillagot, és már nem a kedvenc lemosóm :(

2021. 05. 29.:
Nevéhez híven tényleg 'deep' cleansing, nagyon alaposan tisztít, jobban, mint a rózsaszín társa, amit először kipróbáltam a márkától. Tetszik, hogy utántöltő is kapható hozzá, ennek persze előfeltétele, hogy jó minőségű legyen az első pumpás flakon, amit újra és újra feltölthetünk, ez itt teljesül. Alaposan leszed mindent, amint reggel az arcomra pakoltam. Nálam a PUPA Wamp! Extreme szempillaspirál a puding próbája, mert azt iszonyat nehéz levakarni, de ez a lemosó vele is megbirkózik. Egy pumpányi elegendő az arcomra, hagyok neki időt, alaposan átmasszírozom vele mindenhol, a szemkörnyékemen is - nem csíp. A lemosása nehezebb, mint a rózsaszíné, de jó munkához idő kell, nem rovom fel neki. És mintha kevésbé szárítana, mint a pink verzió. A kedvenc olajos lemosóm jelenleg.