Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

oroszmelinda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 26.

Tetszik, hogy hab állagú és nagyon kevés kell belőle. Viszont az alapból zsírosabb típusú bőrömret is iszonyúan szárítja, nem veszem újra.

Eszter84
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 26.

Szeretem termék. Nem habzik, szépen tisztít és puhítja a bőröm. Sokáig elég, második lépésként használom inkább hideg, szeles időben.

anettg
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. október 26.

Én is csak jó véleményt tudok írni róla. Könnyed lemosó. Nem használom mindennap, inkább csak akkor ha úgy érzem szükségem van a lemosóm után egy plusz frissítésre. Az esetleg jelentkező pattanásokat segít kezelni, hamarabb elmúlnak. Nem szeretem az alkoholos, olajos termékeket, de ezt valószínűleg a nem mindennapi használat miatt tolerálja a bőröm.
Csak ajánlani tudom.

hreka99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 26.

A purito lemosó olajával tudom összehasonlítani. Ennek sokkal könnyebb állaga van, lemosást követően sem hagy semmilyen érezhetó réteget a bőrön.
Sminket is szuperül eltávolítja. Illata semleges, pattanásokat sem okozott :)

Virvatuli
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. október 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. október 26.

Nagyon jó cucc, a többi Nuxe termékkel ellentétben teljesen illatmentes. A pumpás adagolója remekül működik, nem csöpög-folyik mellé az olaj, de a felvitelnél vigyázni kell vele, mert elég híg az állaga. Kb. két pumpányit használok teljes arcra, többnyire magában, mert a két lépéses tisztítás túlságosan kiszárít, és így is leszed full szemfestést, spirált, szemceruzát, mindent. Csak a Dermablend után érzem szükségét a második lépésnek is. Vízzel lejön, nem hagy maga után olajos réteget.

Wey1122
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 26.

Az utóbbi időben pár Eucerin terméket kipróbáltam,így került a kosaramba ő is.Tonik helyett használom,nincs illata könnyen felszívódik nem hagy ragacsos réteget maga után.Nyáron is szívesen használtam,már újravettem.Ez kis plusz amit megengedek magamnak.

Wey1122

Sok jót olvastam róla ezért is vettem meg,és nem bántam meg.Jól habzik kevés kell belőle.Reggelente használom csak,estére gyengédebb arclemosó van a rutinomba.40 felett már csak alkalmanként van 1-1 Pattanásom így már mást használok estére.Kellemesen friss lesz használata után az arcom.400 ml-s arclemosót vettem meg majd meglátjuk,hogy lesz-e folytatás lassan egy hónapja használom,de nem szárította ki a bőröm.Ajánlom kipróbálásra mindenképp.

Judy75
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. október 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. október 26.

Sokadszorra veszem újra. Arclemosó után használom plusz tisztításnak, mindig hoz még le valamit az arcomról, nyakamról. Többet nem is várok tőle.

Andrea9191
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 26.

Nem ezt használom minden nap, mert van ettől egy jóval kíméletesebb arctisztítóm amit jobban szeretek, viszont hetente egyszer-kétszer ezt használom, ha már megvan ne maradjon rajtam. Nekem talán, mintha egy ici-picit szárítana (de lehet csak furcsa a másik arctisztítóm után, ami nem igazán habzik fel), viszont nem irritál és nem okozott pattanásokat. Az illata nagyon kellemes, és nagyon habzik, szóval nem kell belőle sok tehát eléggé sokáig elég lehet egy kis tubussal.

Bolgarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 26.

Hát nekem ez tökre nem jött be. Nekem baromira illatos, nem használok illatos termékeket így ez kicsit bántja az orrom. Nagyon híg, ami nem lenne baj, de így kicsit nehéz adagolni vatta nélkül. Ami viszont a legkevésbé tetszik a termékben, hogy nagyon hamar beszívódik, és nekem kicsit feszül utána a bőröm. Alapvetően arra használom a tonikot, hogy nedvesítse az arcom a szérumok előtt, de ez a termék erre nem alkalmas.
Amúgy tényleg szépen nyugtat, zsíros bőrön tudom elképzelni, de nekem nem ideális.