Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

ViktoriaVrd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

Imadom a kiszereleset, hogy pumpas, es nagy.
Utalom, hogy azert egyszerre faj kifizetni erte 4-5 ezer forintot, meg akkor is, ha tudom, hogy ez honapokig eleg meg ugy is, hogy reggel - este hasznalom.
Nekem mintha visszafogta volna az amugy tucsokpicsa fényességu arcomat. Pattanasok/mitesszerek/porusok temaban szerintem felesleges tole barmit is varni, megiscsak egy lemoso... De maximum nem sulyosbitja tovabbb a helyzetet.
Ahhoz kepest, hogy habzo lemoso, nem szaritja szanaszet az en amugy rettenetesen kombinalt (ertsd ezalatt, hogy egyik resze tocsog a zsirban, masik resze sivatag szarazsagu es ekcemas) arcomat sem. Teljesen atlagos masodik lemoso double cleansing kategoriaban, megeri a penzet, biztos darab a mosdókagylo mellett.

despoina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

Utazó kiszerelésben vásároltam meg az Aquanature termékcsalád részeként egy kisebb nesszeszerrel. Nagyon kellemes növényi illata van, a hab kellemes állagú, könnyű eloszlatni kis mennyiséget az arcon. Minőségi termék de az erősebb sminket nem hozza le, inkabb reggeli arclemosóként szolgálhat vagy megtisztított arcra egy kiegészítő mosáshoz.

queenofhearts
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 12.

Semmi extra, hozza amit ígér, azaz jól tisztít és kíméletes is. Az ára is kedvező, sokszor újravettem már.

Sunicole
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 12.

TRND projekt keretein belül volt alkalmam kipróbálni. Alapvetően nem használok tonikot, így nem tudom összehasonlítani mással. Érzékeny bőrre tényleg jó, nem irritálta bőrömet és szépen megnyugtatta. A név pedig ne tévesszen meg, mert a jó angol tudásommal én is azt hittem, hogy ez egy kamillás termék, aminek az illatát nem szeretem. Viszont a Calendula körömvirágot jelent, és így nagyon szeretem az illatát is.

viragb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 12.

Sajnos eléggé szárít, régen mintha jobban használt volna.

viragb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 12.

Nem rossz kis lemoso, puha lesz utana a borom. Egynek elmegy.

Neira87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

TRND Projekt kapcsán kaptam belőle, és mivel nem nagyon használok tonikot, így lassan is alakult ki a véleményem, mert volt, hogy megfeledkeztem róla. Az illata nagyon kellemes, kamillás, tetszenek benne a szirom darabkák is. Először féltem, hogy majd szárítja a bőrömet a kamilla miatt, de nem. Szépen tisztít, és nyugtatja a bőrt. Kellemes találkozás volt, de az, hogy hosszú kapcsolat lesz-e belőle, még nem tudom. Egyrészt az ára miatt, illetve, hogy hajlamos vagyok elfeledkezni a használatáról.

Hsz94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

Ez annyira gyengéd, hogy tiszta vízzel is moshatnám az arcom. Semmit sem ér

vszilvi94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

A fényvédő maradékát jól eltávolítja, de a sima, nem vízálló szempillaspirállal már gondjai akadnak, dörzsölni kell, amit néhány szempillám szokott bánni. Nem irritál, nem csípi az extra érzékeny szemeimet sem, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Asztraia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 12.

Nagyon megszerette a bőröm ezt az arclemosót.
Tisztít, frissít, jó az illata, állaga, tényleg elég belőle 1 pumpa.
Akármikor újra venném.