Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Pingpongasztal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 19.

Számomra egy teljesen átlagos arctisztító, nem rossz, teszi a dolgát, de nem a leghatásosabb, nem hiszem, hogy újraveszem.

adanita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2021. szeptember 19.

Most próbáltam ki, szépen leszedte a sminket. Nekem bejött eddig, ár-érték arányban meg pláne tökéletes, jobb mint az előző, drágább márka verziója, amit elhasználtam.

supercinti5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

Én sminklemosás miatt vettem, hát hiába dörzsölöm a szemem vele(ami hozza a fatyolos latast..), az also szempiaatovemben marad festek. Aldom az eszemet, hogy nem a nagy kiszerelest vettem meg!!!

Seras
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

Kíváncsiságból vettem, mivel szeretem ezt a magyar márkát és még kerestem reggeli könnyed lemosót. Sminkes zsíros arcom olajos lemosás után tökéletesen tisztítja a szememnél is éjszakánként. Nem szárít, nagyon kíméletesen tisztítja a bőrömet. Szerintem ez lesz számomra a tökéletes reggeli gyöngéd lemosó. Nagy előnye még, hogy tényleg nagyon kevés kell belőle, következő rendelésemnél fel is tákolók belőle. CSAK ajánlani tudom, nagy lelkesedéssel várom a márka következő termékeit!

vercsa01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 19.

Nagyon király! Alaposan tisztít, de nem lesz csikorgós a bőröm. Mintha a pattanásaim is kevesebben lennének, amióta használom. Az állaga különleges, öröm használni. Nem is keresgélek tovább lemosót, megtaláltam a tökéleteset!

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

A nedvessége jó de eléggé dörzsöl, durva anyaga van. Több kendő is kell a smink lemosásához, utána ragacsos és feszülős marad a bőröm. Az illatanyag is kimaradhatott volna belőle. Ha nincs más a polcon és kell valami utazáshoz talán jó, de mindennapi használatra se a bőrnek sem a környezetnek nem jó.

Ilona77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. szeptember 19.

Legjobb arclemosó,amit már többször újra is vettem. Leoldja a festéket, eltávolítja a felesleges faggyút. Sokáig nem fényesedik újra az arcom.

Szofi28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 19.

Rendszeresen használom, mindig újra veszem,hamar leszedi a sminket, arra amire kell tökéletes.

AgiSimon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2021. szeptember 18.

Sokat köszönhetek ennek a terméknek. Tavaly tavasszal a maszk miatt is talán, de rengeteg borhibam lett. Nagyon szépen rendbetette az arcom a duo krémmel együtt használva. Picit nekem szárítja a bőröm, de utána úgyis mindig használok hidratálót. Már csak hetenete 2x használom, én azért tartok a túl sok hamvasztástól.

AgiSimon

A célnak megfelel, általában reggeli rutinba illesztve használom. Akciósan vettem, teljes áron nem venném újra. Összességében semmi extra.