Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. szeptember 18.

Nem egy olcsó habzó arclemosó. De nagyon kiadós. Borsónyi mennyiség elég volt belőle egy arclemosáshoz. Puha, tömött habot képez. Tökéletesen tisztít. Egy cseppet sem szárít. Elégedett vagyok vele.

Nikcsy91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Én nem tudom mi ez a nagy hype a Bioderma körül. Pròbáltam már a fényvédőjüket, egy rakás...volt. Kifolyt a szemgolyòm. Ez is borzalom. Rommá szárította az arcomat, nem győztem hidratálni utána és ez is csípte a szememet. Én messziről kerülöm ezt a márkát. A Cerave messze kenterbe veri. Ha lemosò, akkor csak is a Cerave krémes lemosòja.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

anile
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

LRP lemosóról váltottam, oka csak annyi volt, hogy akciós volt a gyógyszertárban. Kis idő kellett, mire megszoktam az illatát, vagyis inkább vegyszerszagnak mondanám.
Egyébként teszi a dolgát, double cleansing második lépéseként használom. Nem bántja a bőröm. Teljes àron egyébként nem venném meg

Formidable
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

2020. október 31. (4 csillag)
Kicsit vegyes érzéseim vannak ezzel az arctisztítóval kapcsolatban... Egyrészt bevált annyira, hogy másfél flakonnal elhasználtam belőle, másrészt viszont a második flakont azért tettem félre, mert a bőrgyógyász egy másik arctisztítót javasolt (Eucerin Dermopure mélytisztító arclemosó zselé), és az arra való átálláskor realizáltam, hogy ezután a Garnier termék után mindig kicsit húzódott a bőröm, amit normálisnak gondoltam, az eucerinesnél viszont semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Mindezek mellett szépen eltávolította a sminkmaradékot, tiszta bőrt hagyott maga után, sokáig elég volt (így az ára is kedvező), illetve a mérete miatt utazáskor sem okozott gondot magammal vinni. Az én kombinált, aknés bőrömet nem szépítette meg, ugyanúgy megjelentek mellette az újabb aknék, ugyanakkor azt sem éreztem, hogy szárítaná vagy zsírosabbá tenné.
Nem mondom, hogy nem használnám újra szükség esetén, de inkább maradok az Eucerinnél jelenleg, és bár nagyom vacillálok a 3 és a 4 csillag között, mivel a feszülős érzésen kívül más negatív hatást nem fedeztem fel, marad a 4 csillag.

Update: 2021. szeptember 17.
Egy év távlatából most már azt mondom, hogy nem venném/használnám újra ezt a terméket. Egyrészt azóta kicsit jobban beleástam magam a skincare-be, és már látom azt is, hogy ez az INCI nem valami szép, másrészt a fent említett - szebb, bár nem teljesen tökéletes INCI-s - eucerines lemosó sokkal jobban bevált, és szerencsére egy év alatt azért javult a bőröm állapota, bár még van hova fejlődni bőven. Nehéz megállapítani, hogy mitől javult a helyzet (a járványhelyzet miatt a bőrgyógyásszal csak egyetlen egyszer konzultáltam), de azért nem lepne meg, ha kiderülne, hogy az arclemosóm leváltása is benne volt. Nem volt rossz élmény használni, tette a dolgát, és nyilvánvaló módon nem bántotta túlzottan a bőrömet (lásd: igen, kicsit húzódott utána a bőröm, de nem égett/viszketett, az pedig, hogy a pattanások mitől jöhettek ki, elég soktényezős lehet, szóval ha akarnám, akkor sem tudnám kifejezetten egy termékhez kötni), de azért az a benyomásom most már, hogy inkább nem használnám, mert talán többet ártott, mint segített. Nem tesz jót a zsíros bőrnek, ha kiszárítjuk... :/

anile

Nagyon durván le volt árazva, gondoltam egy próbát megér. Az illata olyan semmilyen, meglepődtem, amikor láttam a parfümöt az összetevő listán. Egyébként állagra olyan, mintha sűrű mézzel kenném az arcomat, olvadás után sem lesz olaj szerű. Bár nincs száraz bőröm, előfordul, hogy arctisztítás után húzódik a bőröm, ezt a lemosót használva viszont egyszer sem fordult elő, puha és hidratált érzés marad utána. Ami miatt viszont nem fogom újra venni, az az, hogy a vízálló szempillaspirállal nem bírkózik meg 100%-osan. Annak ajánlom, akinek száraz a bőre és nem használ vízálló sminket.

Formidable

2019. augusztus 26.
A nagy kiszerelés miatt napi használat mellett is sokáig elég. Sminkeltávolításra, arctisztításhoz szuper, szépen leszedi a sminket, nem kell dörzsölni az arcot. Elvileg nem muszáj leöblíteni, én azért a használata után meg szoktam mosni az arcom vízzel is, mert érzem a bőrömön, hogy használtam - mintha egy filmréteget hagyna rajta? Nem is tudom. Mindenesetre nem irritálja a bőröm, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Amiatt, hogy muszáj utána leöblíteni az arcomat, holott nem ezt ígéri, 4 csillagot adok, de ennek ellenére ajánlom!

Megjegyzés/update: (2021. szeptember 17.)
A régi véleményeimet böngészve találtam rá erre, és nem bírom ki, hogy ne egészítsem ki. :D Azóta már kicsit jobban elmélyültem a skincare-ben, és tudom, hogy akármit is mond a gyártó, a micellásvizet le kell öblíteni. Csak emiatt utólag nem tartom jogosnak azt a mínusz egy csillagot, viszont azt a furcsa "filmréteget" nem szerettem, ezért végül váltottam is másik termékre (Mixa Very Pure), amit jobban is szeretek, így marad a 4 csillag.

Phi I'm So Sensitive Arctisztító Gél Erdei Mályva Kivonattal és Cukortenziddel Érzékeny Bőrre

ylexe    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Kicsit fura az illata, de úgyis csak addig lehet érezni, amíg mosakszunk vele. Nekem nem jött be igazából, de elhasználom. Tisztítani tisztít, okés a termék, de nem tudok más dolgot kiemelni. Átlagos esti lemosáshoz használom, sminket nem mosok le vele. A végefelé érzékeny lett rá a bőröm valamiért.

Betti1113
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

Nekem tökéletesen bevállt, nagyon szépen leszedi a sminkemet, bár a szempillaspirálommal kicsit nehezen birkózik meg, de még mindig az élen van azokkal szemben amiket eddig használtam 😅 mellette szól az is hogy ez az első olyan sminklemoső ami leszedi a szemceruzámat is. csípő, irritáló érzést abszolút nem tapasztaltam még akkor sem mikor a szemembe került. miután lemosom vele a sminkemet, át szoktam menni az egész arcomon beleértve a szememet is a Balea arctisztító tonikjával. Ez a kombó nekem nagyon bevállt, merem ajánlani másoknak is. Már másodszor vettem újra, és szerintem fogom is még párszor. Esetleg ami ellene szól hogy ha nem rázzuk fel elég alaposan akkor az olajos fázis hamar el fog fogyni, de ez könnyen kiküszöbölhető, ha jó alaposan rázzuk fel.

Szeos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Elhasználtam egy tubussal, imádtam. Nagyon szépen lehozza a fényvédőt, vizes lemosóval könnyen lejön a maradéka az arcomról, a pórusokat gyönyörűen kitisztította. Kiborító, hogy a szőlőmagolajos társával együtt kivonták a drogériákból. Egyedül parfümtartalma miatt nem veszem újra, a parfümös dolgok sajnos kiütik az arcbőröm, nagyon érzékeny vagyok rá.

ronivarga2001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

Borzalmas volt az illata, csípte az arcomat és nagyon szárította a bőrömet.