Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Szeos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Elhasználtam egy tubussal, imádtam. Nagyon szépen lehozza a fényvédőt, vizes lemosóval könnyen lejön a maradéka az arcomról, a pórusokat gyönyörűen kitisztította. Kiborító, hogy a szőlőmagolajos társával együtt kivonták a drogériákból. Egyedül parfümtartalma miatt nem veszem újra, a parfümös dolgok sajnos kiütik az arcbőröm, nagyon érzékeny vagyok rá.

ronivarga2001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

Borzalmas volt az illata, csípte az arcomat és nagyon szárította a bőrömet.

Yolandaa

Mivel korábban nem volt problémám Garnieres termékektől és úgy ámblokk a nagy átlaghoz tartozom, remélve nekem is szerelem lesz, hát megvettem. Én kifejezetten csak a (nem vízálló) szempillaspirált szerettem volna vele leszedni, előtte átmentem az egész arcomon (a szemem kihagyásával) a Garnier rózsaszín micellás vizével, majd vattakoronggal a szememen a sminklemosóval. A spirált szépen le is szedte, a szemgolyóm nem csípte, de már akkor éreztem valami fura csípő érzést a szemem körül, gondoltam mivel úgyis le kell mosni, utána elmúlik, így átmostam az egész arcom a Cerave hydrating lemosójával. Sajnos ennek az egész procedúrának az lett az eredménye, hogy szemem körül a bőröm kissé égett és alatta hagyott egy szép halványpiros csíkot:) Ez az égő érzés addig tartott, amíg reggel be nem kentem körömvirágbalzsammal, majd rá a szokásos Garnier BB krémet. Nekem jelenleg 1* és nem hiszem, hogy újra bemerem próbálni, így kuka, de az is lehet a micellás víz vagy a hydrating lemosó indított be valami reakciót. Azt is tegyük hozzá, hogy nekem a Cerave lemosója se akkora barátom, ilyen egynek jó kategória. Sajnálom, hogy nem jött be, de annak örülök, hogy nem égette le a bőröm. És igazából fogalmam sincs mi lehet benne vagy mik keveredtek, ami ezt váltotta ki. Kár, mert pénztárcabarát lett volna:)

Szeos

Esténként kétlépcsős arctisztítás első fázisaként használtam - megfelelt a célnak, a fényvédőt szépen leszedte (smink eltávolítására micellás vizet használok) de a miteszerekkel nem tudott olyan szépen megküzdeni. Találtam jobb olajos lemosókat ennél a terméknél így újravenni nem fogom. A használata kellemes volt, soha nem éreztem irritációt és a vizes bázisú lemosó szépen eltüntette a maradékot. Elég sokáig kitartott, nem kellett belőle sokat használni, az arcom puha volt tőle.

domcs99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

Egyszerűen imádom, nagyon egyszerű vele a mindennapi smink eltávolítás.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Kevés is elég belőle és szuperül tisztít, anélkül, hogy kiszárítani a bőrömet. Ez az első arclemosó, amiről ezt elmondhatom, eddig az összes többi szárított. Szeretem, újra fogom venni.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Nehéz vele rendesen leszedni a sminket teljesen, mert jól oldja, de a maradékot csak elkeni, így utána kénytelen vagyok micellás vizet használni (és utána habzó lemosót is). Ezenkívül égő érzést okoz a szemkörnyékemen.

bibogi23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Finom gyümölcsös illata van,nekem nem volt sok!Alapjáraton szeretem a permeteket nekem nagyon tetszett!Könnyű formula hamar beszívódik,utána simán tudtam hidratálót és fényvédőt használni!Igazából 4 terméket próbáltam a soins márkától és eddig mindegyik bevt!Az első magyar natúrkozmetikum márka ami nekem eddig tetszik pedig próbáltam egy párat de egyik sem fogott meg igazán!De a soins termékeket IMÁDOM!

bibogi23

A peptides szérumával használtam együtt,nekem bevált!Szépen hidratál,finom illata van!Jó termék,szeretem!

p.evi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Az én kombinált bőrömet nem igazán tudta úgy tisztítani,hogy megkedveljem, a fő problémám vele, hogy nehéz lemosni, és lemosás után is marad egy réteg. Elég sok pattanást is okozott...Nagyon szépek az öszetevők ezért is szerettem volna szeretni. :(