Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

skincarebyd
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Tökéletes. Egyszerűen csak az. Nagyon sokáig elég, alapos, nem kell belőle sok így ár-érték arányban is bőven mehet az öt csillag :)

p.evi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Kombinált bőrömre tökéletes, nagyon puha lesz tőle az arcom, nagyon kellemes használni!

nemethd728
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Osztom az előttem szólók vélemènyét, hatása szinte egyenértékű drágább társaival.

ronivarga2001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Akkor használom, amikor vízálló spriál és szemceruza van a szememen, minden alkalommal tökéletesen eltávolítja a sminkemet, csak ajánlani tudom. Kontaktlencsét használok, amitől érzékenyebb a szemem, de hiába kerül bele véletlenül, nem csíp és nem is viszket. Kicsit idegesítő az olajos érzés, amit a bőrön hagy, de ha egy hidratáló arclemosóval átmegyek a környékén, azonnal elmúlik.

ronivarga2001

Tökéletes arctisztító, minden elvárásomnak megfelel. Lemosás után tiszta érzetet hagy, nem habzik, nincs illata és rengeteg ideig elég.

ronivarga2001

Egy BENU-s leárazás során ruháztam be erre a lemosóra, gondolva, mennyire megéri ár-érték arányban, hisz a teljes árat drágállottam érte. Már több, mint fél éve használom minden nap, és milyen jól jártam, hogy nem 4000 forintért vásároltam meg a nagy kiszerelést!
Nem hordok sminket, maximum szemöldökceruzát használok, de ez még a szimpla nap során az arcomra ragadt koszokat, alap olajosságot sem tudja leszedni.
Miután felkenem és lemosom, úgy érzem, hogy semmi nem történt, ugyanolyan a bőröm tapintása, mint előtte, és hiába ismétlem meg többször ugyanezt a procedúrát, ugyanazt tapasztalom.
Csalódott vagyok, hisz olyan sok jót hallottam róla, de ez volt az első és utolsó vásárlásom, ebben biztos vagyok!

Szeos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Elhasználtam ebből az arctisztítóból is egy flakonnal, este az olajos lemosó után. Szépen tisztít, de nem tisztít túl, pont jó.

Szeos

Nagyon jó arctisztító - második lemosóként használtam esténként, illetve reggel önmagában. Szépen leviszi az olajos lemosót és teszi a dolgát. Annak ellenére, hogy nem habzik, tisztának éreztem az arcom. Egy picivel a GG Jelly Joker jobban bevált, így leváltottam rá. Ennek ellenére simán 5*

csvik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Elsősorban az itteni vélemények és a kedvező ára miatt vettem meg. Alapvetően zsíros a bőröm, pattanások is gyakran megjelennek. Nem mondanám hogy annyira jól tisztít, mint ahogy mások tapasztalták. Nem rossz termék, megvettem a nagyobb kiszerelést, nem húzódik használata után a bőröm. De mivel még ugyanúgy megjelennek a pattik, mint a használata előtt csak 4*.

arime
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Körülbelül egy hónapja használom, csak sminklemosásra, de nem sminkelek minden nap. Vízálló sminket nem használok, a "sima" sminket könnyen lehozza, első micellás víz, ami nem csípi a szemem. Esténként használom, használat után le kell mosni még vízzel, vagy lemosóval, mint minden micellás vizet. Ekkora kiszerelés nekem nagyon sokáig elég lesz, még napi használat mellett is megéri az árát. Illatmentes, szép összetevők, olcsó, könnyen beszerezhető, még ki fogok próbálni más micellás vizet is, mert kíváncsi vagyok, de biztosan újra fogom még venni.