Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

berenisz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 8.

UPDATE: Az elején rendben volt minden, de a második hét után kezdtem csúnyán kiütni. Szépen tisztít, nagyon szeretem, ahogy érzi magát a bőröm használata után. De borzalmasan kiütöttem, indokolatlan helyeken is. Gyanítottam, hogy ő a hibás, mert mást nem cseréltem a rutinomban, pár napig nem használtam és elmúltak a pattanások. Reméltem, hogy ha átállok heti 1, max. 2 alkalmi használatra, jó lesz, de két napja használtam és ismét kiütöttem. Nem fogom újravenni... Még egy csillagot levonok.

Nem olyan rég fedeztem fel, most tesztelem, egyelőre szépen tisztít és elégedett vagyok vele. Egyedül az illata az, ami számomra borzalmas. Nem értem alapból, miért kell illatos kencéket gyártani, de ha már tesznek bele valamit, akkor miért ilyen borzasztóan büdös? :P Az illata miatt 3-as, mert azt nagyon nehezen szokom meg.

Nika91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 8.

A gél formula miatt voltam kíváncsi rá, és egy leárazás alkalmával vettem is. Könnyen és jól habzik, szépen tisztít, viszont hiába mostam le bő vízzel, mégis hagyott egy finom réteget az arcomon, ami miatt nem éreztem teljesen tisztának. Egy ideig még próbálkoztam vele, de váltottam és most már biztos vagyok benne, hogy ami nekem a tisztaságot jelenti, azt ez a termék nem éri el nálam.

Nika91

Szépen távolítja el a sminket és a napi szennyeződést, igazán tisztának érzem utána az arcom és a pórusaimat is összehúzza, érezhetően feszesít. Az illata nekem nagyon tetszik, gyümölcsös. Az egyetlen, ami nem tetszik az az adagoló fej - hiába pumpás, kényelmetlen. Lassan az üveg végére érek, még szeretném kipróbálni a család hidratáló tonikját is, de mindenképp újravevős.

pbernadett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 8.

Az egyetlen lemosó amit minden alkalommal újraveszek. Egyszerű, jól tisztít és nem szárít.

Pip_
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

Reggeli arctisztítás után, a rutinom első lépése. Nyáron napégésre, de egyéb bőrirritációra is jó, mindig van belőle itthon. :)

zs001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 7.

Én pár alkalomra elegendő mintákat kaptam belőle, amit nagy lelkesedéssel próbáltam ki. Amikor először használtam, teljesen elvarázsolt az illata, az állaga...tényleg luxus érzést kelt. Nagyon kevés is elég belőle, remekül tisztít, ez biztos. Viszont nekem nyikorgósra tisztítja a bőrömet, és húzódik is utána. Pedig nem száraz a bőröm, inkább kombinált-érzékeny. Többszöri próbálkozás után is ez a véleményem sajnos. Engem szárít, és picit irritált is. Az utolsó adagokat már nem is használtam el, mert nem mertem, nehogy belobbantsa a jelenleg nyugalomban lévő rosaceamat.
Ennél sokkal jobb arctisztítókat lehet már kapni, töredék áron. A design, illat, állag viszont tényleg fényűző..de az én bőrömnek nem erre van szüksége.

N7502
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 7.

Szépen tisztít, de valamelyik összetevőre valószínűleg allergiás vagyok, mert eléggé viszketnek a szemeim ha használom.

Purnima
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 7.

Utoljára az Oxy arclemosó szárította ki így a bőröm 98-ban. Csak azért nem egy csillag, mert legalább a szempillaspirált is lemossa, igaz cserébe szétmarja a szemet.

boni04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

A harmadik tubust fogyasztom már, a márka (annak minden előnyével), a nagy kiszerelés, és a szuper ígéretei miatt vettem meg, és nem is csalódtam. Mostanában nem nagyon teszek fel vízálló sminket, így egylépéses arctisztításom során csak ezt a terméket használom.
Nagyon kellemes vele az arclemosás, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Viviencsv
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 7.

Leárazva vásároltam meg, ami így visszanézve megérte az árát, mert hónapok óta használom. Szeretem, mert nagyon jól és kíméletesen tísztít, a szaga nem zavar és nagyon kellemes érzés a bőrön, viszont, sajnos a használata után eléggé húzódik tőle az amúgy is száraz bőrőm. Ezt úgy oldottam meg, hogy előtte olajjal tisztítok, és csak ezután használom ezt a habzót. Így működőképes a dolog, de magába számomra nem elég gyengéd.