Legújabb vélemények - Olajos lemosók

Kitti11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Nagyon régóta azt írják, már nem gyártják, de a notino oldaláról még mindig be lehet szerezni, én anno rendeltem is vagy 6-ot, nehogy kifogytak belőle, de még mindig van...nem mellesleg, nem komedogén, illatmentes, és ár-érték arányban a legjobb 👌 szépen lehozta a vízálló sminket és fényvédőt is. Először a száraz bőrön masszírozd el, majd fojtatsd nedves kézzel, és utána mosd le vízzel, aztán egy víz bázisú, enyhén habzó arctisztítóval 😊

Cupibogre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Egyelőre csodát nem tett, de meglepően kellemes a használata.

lucaelza
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 24.

Game changer! Nagyon jó kis lemosós, láthatóan javított a mitesszereim állapotán! Nem olcsó, de nem is a legdrágább, a 200 ml naponta 1x használva szerintem bőven elég 1 évre, amíg a szavatossága tart. Tetszik a nyomókája, nagyon praktikus.

Nussancs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Kiválóan teszi a dolgát, àr-érték arànyban nagyon jó. A kettős arctisztìtàs első lépéseként használom.

Sajnos màr nem kapható, hiànyozni fog...

Teni96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Végre egy lemosó ami után nem feszült az arcbőröm és mégis hatékonyan tisztít. Második lemosónak használom (micellás víz után),és a vízhiányos érzékeny bőröm nagyon szereti. Kezdetnek a 236ml-s kiszerelést vettem áprilisban és még mindig megvan az 1/3 része (este használom csak). Szerintem ár-érték arányban abszolút verhetetlen,ezért legközelebb a nagyobb kiszerelést fogom vásárolni. Nagyon sokszor van rá akció,ilyenkor érdemes lecsapni rá. Próbáltam mint a dupla lemosás első lépéseként,de ahogy az összetevőkből is látszik ez nem a klasszik olajos lemosó,de pl ha nem otthon vagyok 1-2 alkalommal simán helyettesíthető szóval ilyenkor abszolút megfelelő 2in1.

mlexa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Első lépésnek vettem a dupla arctisztítási rutinomhoz, de kiderült, hogy ez nem az az igazi olajos lemosó, amit én kerestem. Ez a második lépésben használandó, mivel habzó termék. Attól függetlenül el fogom használni, csak így nem jó arra, amire számítottam. 😅 Nincs zavaró illata, olajos réteget sem hagy a bőrön. Nem irritál, nem szárít. Ár-érték arányban teljesen jó, lassan fogy. Nyilván így a sminket nem szedi le maradéktalanul, de nem is ez a dolga. Az arcom puha lesz a használata után, nem húzódik, nem feszül. A szememet viszont csípi, ha véletlenül belemegy. Elhasználom, de legközelebb a Purito olaját veszem meg.

kunzsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Az egyik kedvenc lemosóm lett ő a Jelly Joker mellé. Többnyire az eggo-val használom, nem szárít, nem feszül a bőröm, de nagyon szép, tiszta az eredmény.

Plusskutya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 18.

Jaj, ez a szegény sokszor kapott kevés csillagot mostanában - pedig szerintem nem érdemli.
Olajos lemosóhasználók terén a kezdők és a középhaladók közé tenném magamat.
A Kosé Cosmeport Softymo sima és a Speedy változatát is próbáltam, előbbi OK, utóbbi borzalom..., illetve utazáskor használom a Bobbi Brown Soothing Cleansing olaját is.
Ez az olaj az általam ismertek közül a legjobb. Alaposabb, mint a Kosé olajai, és nem irritál és szárít, mint a Bobbi olaja. Utábbi mellesleg árban sem veheti fel a versenyt a Puritoval.
Az illata - inkább szag, valóban nem magávalragadó - persze a BB felér egy aromaterápiával, de cserébe a Purito nem homályosítja el vagy csípi meg a szememet egyáltalán.
A hatékonysága szerintem a legjobb, 2 pumpányi mennyiség rólam mindent visz, pedig van dolga: fényvédővel, alapozóval, szempillaspirállal kell megküzdenie, de ő nyer. És nem kell dörzsölni, nyúzni a bőrt, csak gyengéden lemasszírozni a napot magunkról. Utána nálam a második körös tisztítás következik, de a Cerave tisztítójának már nem sok dolga van.
Nem szárít, mitesszereket nem okoz, gyengéden, de alaposan tisztít. Én biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Moringa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

Elhasználtam egy teljes kiszerelésű flakont, dupla tisztítás első lépéseként. Amíg használtam (hónapok) folyamatosan rengeteg gyulladt pattanás volt az arcomon, egyre csak jöttek…
Egyetlen (erre utaló) negatív véleményt sem hallottam róla, ezért nem raktam össze magamban, hogy ettől van. 2 napja fogyott el, és váltottam egy másik olajos lemosóra, azonnal elmúltak a pattanások. Konklúzió: tág pórusú, pattanásra tényleg hajlamos bőrre én NEM ajánlom. Olívaolaj van benne, amit valószínű nem tudsz teljesen eltüntetni, még 2. lemosóval sem, és az bizony egy durván komedogén olaj. Én erre a megfejtésre jutottam, tapasztalati úton. Az állagával és minden más tulajdonságával amúgy nem volt gondom.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 12.

A sminket leszedi, igaz én vízálló sminket nem használok. A bőrömön semmi irritációt nem okozott eddig. Első lépésként használom. már 2x újra vettem.