Legújabb vélemények - Önbarnítók

d.nikcsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 4.

Mellényúltam a polcon, a világosabb árnyalatot szerettem volna venni, aminek itt Krémmánián nagyon jók az értékelései - így amikor véletlen ezt vettem meg, és elolvastam itt a véleményeket róla, eléggé megijedtem. De szerencsére ez a termék nekem hatalmas pozitív csalódás! Azonnal beszívódik, egyáltalán nem ragacsos (mint pl a Dove önbarnító) és nem kell órákig magamon hagyni, majd lemosni (pl Bondi Sands). Éjszakára kenem fel, másnap reggelre már nagyon szépen látszik az az egy alkalom is, pedig egyáltalán nem vagyok fehér bőrű. A szaga valóban egy kicsit furcsa - mint az összes önbarnítóé, de szerintem ennyit el lehet viselni azért, hogy ne a szoláriumba tegyük tönkre a bőrünket. Nálam mindenképpen újravevős!

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. március 3.

Kár, hogy nincs már. Szerettem. Utálom az önbarnítókat a szaga miatt, de csak a lábomra kentem, így kevésbé volt érezhető és talán alapból kevésbé volt rossz szaga. Simán a sötétebbet választottam, így egy kellemes kis színt kaptam.

carmenxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 2.

Az árához viszonyítva szerintem kiemelkedő ez a termék. Espresso árnyalatban vettem meg. Én kesztyűvel vittem fel, sehol nem lett foltos, térden és könyökön sem lett repedezett bár ez nyilván a bőr előkészítésétől is függ. A színe is megfelelő, nem egy Btan vagy St Tropez de nem narancs, szép napbarnított színt adott. Van önbarnító szaga de elviselhtő. Én két applikációval értem el a kívánt színt. Egyenletesen kopik mindenhol ami meglepett, olcsóbb barnítók általában rondán kopnak, ez tényleg csak akkor jön le darabokban ha radírozó szivaccsal súrolom a bőrömet. A hatóideje az viszont egyáltalán nem 1 óra. Úgy 3 óra múlva kezdi el kifejteni a hatását és minimum 6-7 kell neki míg kiteljesedik.

YvetteMarie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 1.

Kedvenc önbarnítóm a Világon!

🔸 Az illata számomra fenomenális. 👍☺️

🔸 Könnyen beszívódik, gyönyörű barnaságot ad.
🔸Az ápolt bőrön pedig meseszépen mutat.

Én csak a krémet ajánlom ettől a márkától, ez bevált!

Újravevős! ❤️

AmaraMagnolia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 29.

Imádom! Habár van némi hátránya. Ami pozitívum: szép barnaság hamar, enyhe fokozatos árnyalat, természetes hatás, jó illat (DE csak eleinte), hamar beszívódik és könnyű eldolgozni. Ami negatívum: fél-1 óra után büdös zokni szag és picikét ragadós még beszívódás után is. Bővebben kifejtve ez az első önbarnítóm, zero tapasztalattal vettem meg a hófehér bőrömre. Esti zuhanyzásnál luffa szivaccsal átdörgöltem a teljes testem majd zuhany és törölközés után lábfejtől felfelé haladva, szépen eldolgozva bekentem magam a krémmel. Csak simán a kezemet használtam a művelethez, semmi speckó kesztyűt és megvártam amíg beszívódott. Ezután feküdtem le aludni és ügyeltem, hogy olyan textillel érintkezzek, amit nem sajnáltam...és milyen jól tettem. Foltot nem hagyott se ruhán, se ágyneműn, de az a szag...te jóég. Mintha szennyeskosárban ébredtem volna, olyan szagom volt tőle, mint egy borznak. Na de, reggelre már látszott rajtam a barnaság, egyenletesen természetesen bronzosan. Olyan volt, mint egy ajándék. Nem voltam foltos, se sárga, nyilván csokibarna sem, viszont jó pár árnyalattal, már egyetlen használat után, napcsókoltabb lettem. Szóval remekül működik! Építeni fogom az árnyalatát és meglátjuk, mennyi nap után kezd el kopni meg hogyan. Ajánlom teljes szívvel, de azért szellőztetni meg fürödni másnap ne felejtsetek el.

Kriszti9120
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. február 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. február 15.

Arcra használtam még csak. Első alkalommal nem sok mindent láttam. Másodjára picit többet kentem és reggelre nagyon szép barna lettem mint aki napozott 3 napot! :D A hajvonalamnál nem kentem bátran így ott látszik a különbség hogy mennyire barnított. Foltos nem lettem, de előtte rendesen tisztítottam az arcomat, radíroztam. Kíváncsi leszek ha jön a jó idő és lekerülnek a hosszú ruhák, a karomon lábamon hogy fog működni. Akciósan vettem , szerintem ha csak arcra használja az ember akkor nagyon sokáig elég lesz és megéri az árát!

kovacsanett43
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 1.

No, még a nyáron szereztem be, de nem írtam róla véleményt. Kezdeném azzal, hogy világos a bőröm, viszont évekkel ezelőtt már használtam a Dove önbarnítós testápolóját , és a világos bőrre valóval elég sokáig tartott, mire lett egy kis színem, ezért ebből már eleve a sötétebbet vettem, ahogy a testápolóból is azt kezdtem használni. Nem szoktam túltolni, inkább csak hébe hóba kentem fel, meg hát akárhogy vigyázok, nyáron mindig lesz egy kis színem, de nyáron úgy nem vettem észre nagyon nagy különbséget, de nem is igazán használtam sokat. Plusz hiába a tök jó állag, 40 fokban utálom magam kenegetni, na. Most viszont direkt teszteltem egyet a téli színemen, ráadásul a lábamon, ami folyton tök fehér. Egyiket bekentem este fürdés után, másikat nem. Reggelre tök király színe lett, főleg így nagyon látványos, hogy látom milyen volt előtte, de mégse hivalkodó barna, nem is sárga, tök szolid, jó színe van. Felkenve nagyon jó illatú, később büdös, de elillan. Kesztyű nélkül használom, mióta megvan. Jobb, mint a testápolós verzió, könnyebb eldolgozni és hamarabb beszívódik. Én befejeztem a kísérletezgetést, maradok ennél.

Santorinilover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.

Hàààt nem nagy szám...sárga leszel, enyhén orrfacsaro és nehezen beszivodo

CsTicia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 28.

Nekem nem adott olyan feltűnő barnaságot mit vártam. Van ennél hatékonyabb önbarnítóm is. De az illata tégyleg szuper , engem inkább csak egy testápolóra emlékeztet ez a termék. Nem tudom eldönteni,hogy ha elfogy megveszem-e másodszorra.

CsTicia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 27.

Egyik legjobb önbarnító amit próbáltam. Kell neki egy kis idő amire hat, meg van az a szokásos önbarnító illata. De nekem így is tökéletes