Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

lili6291
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. január 28.

Nincsen különösebb baj a termékkel, ahogy a legtöbb peel-off masktól, tőle sem szabad csodát várni. Semleges, gyömbéres szaga van, ragacsos állagú, de kb. 10 perc alatt megszárad a bőrön. A pattanásaimnak nem volt semmi reakciójuk rá. Vigyázni kell a szemöldöknél és a babahajaknál, agyrém volt kiszedni belőlük.

incifinci28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. január 28.

Akciòsan vettem kipróbálni de nekem nagyon bejött. Alapos radírozás után puha, életteli és feszesebb lett a bőröm.

cickibty

Ez a termék nagyon-nagyon jól hangzik, és egyébként nagyon egyszerűen használható, jól beilleszthető a rutinba, érzékeny bőrön sem okozott irritációt. Hatását viszont nem tapasztaltam lényegében egyáltalán, amihez viszont nagyon húzós az ára. Szerintem ez annak jön be igazán, aki kezdőbb bőrápolás terén és nem kísérletezett retinollal/AHAkkal. Nekem van ennél jóval hatásosabb termékem, ráadásul sokkal jobb áron.

annama
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. január 28.

Vagy az én orrom gyenge, vagy a maszk változott, de "brutál csokiillatot" nem éreztem, igen, olyan mintha nutellát kennék az arcomra, annyira azért nem finom az illata, de csokis, az tény. Nem láttam utána semmi változást a bőrömön, nem lett tisztább, ami a mitesszereket illeti. Feltettem a hajamra egy kókuszos pakolást, ezt az arcomra, és ültem a kádban negyed órát, ennyi idő alatt nem száradt meg teljesen, de én lemostam. Egy kis bounty spa-élmény, bár inkább Casali kókusz drazsét kívántam mellé eszegetni. Élménynek kiváló.

vikidora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. január 27.

Anyaga - sosem találkoztam még ennyire "kényelmetlen" fátyolmaszkkal. A formája és a kivágásai nekem egyáltalán nem passzoltak, de ez nyílván egyéni dolog, viszont az anyaga is rettenetesen merev volt, bevágások nélkül, így ha vhol sikerült lesimítanom, máshol felhajlott az arcomról. Ezek után a "felhelyezést segítő" plusz merevítő réteget még indokolatlanabbnak tartom.

Szérum - az biztos, hogy "energizálta" a túlérzékeny, rosaceás bőrömet, de sajnos nem feltétlenül a jó értelemben. Nekem egész nap bizsergett tőle a bőröm, nem csípte ki (nem lett sebes vagy kiütéses, mint sok más terméktől), de irritált, kipirosodott lett tőle az arcom. Elvileg érzékeny bőrön is használható, de nekem sajnos nem vált be. Érzem, illetve a pirosság alatt látom, hogy kicsit hidratáltabb és élettel telibb lett a bőröm, így kevébé érzékeny bőrön jó kis maszk lehet, ezért is a 3 csillag. Viszontt egész nap ragacsos érzetet hagyott maga után, a kósza hajszálaim állandóan beleragadtak. :/

UPDATE: sajnos a maradék csillagokat is el kell vennem tőle. A csipő-bizsergő érzés és a vörös, irritált bőrfelszín napok alatt sem múlt el, pedig igyekeztem nagyon kímélni, és csak a már bevált bőrnyugtató kozmetikumaimmal segíteni a regenerációt. Attól tartok több hónapnyi rosacea kezelésem eredményét dobhatom ki a kukába. :(

drebeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. január 27.

Már többször újra vettem, mert nekem nagyon bejön. Ár-érték arányban tökéletes számomra. Jól radíroz, a használata után az arcbőröm sima és puha lesz, és az illatát is nagyon kedvelem. A géles állag engem egyáltalán nem zavar.

ticsisz
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. január 26.

Nem rég kaptam ajándékba, igazából már egy ideje szemezgettem is vele konkrétan borotválkozás utánra meg olvastam azt is volt akinek segített a korpásodáson is.
Eddig fejbőrre/ hajra nem használtam viszont a bikini vonalamon azóta semmi kis piros pötty nem jött ki. Egyszerűen imádom és csak ajánlani tudom mindekinek. Ráadásul óriási kiszerelésbe lehet megvenni így sokáig eltart.

strauszkinga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. január 26.

Szép, egységes bőképet eredményez. Elhasznàltam egy üvegcsével, ami nálam nagy dolog, fokmérője annak, hogy nagyon szerettem.

Yejin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. január 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. január 26.

Ezt a maszkot is sokszor újraveszem, nagyon bevált számomra, valóban jól hidratál, sokkal frissebbnek és szebbnek tűnik utána a bőröm.

vikidora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. január 26.

Vízhiányos, túlérzékeny, rosaceás bőröm van, így már mielőtt feltettem, az itteni vélemények alapján sejtettem, hogy nem nekem való. Sajnos nem is volt, én kb. 30 másodperc után vettem le és mostam le a nyomait az arcomról, borzalmasan csípett és nem mertem kockáztatni, hogy belobbantsa a rosaceámat. Így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire "használ", de hasonló bőrproblémával rendelkezőknek nem ajánlom.