Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

vargat0619
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 22.

Ajándékba kaptam barátnőmtől. Nagyon tetszett. Illata is jó volt. Kellemes volt a bőrömnek. Felhelyezese nekem is nehezebb volt. Találtam benne egy olyan maszkot is. Amin nem volt semmilyen kivágott lyuk szemnek szájnak.
Amúgy ennek a maszknak köszönhető, hogy elkezdtem megszeretni őket és már keresem is őket vásárlásra. 🥰👌Meg ha nem is ezt a márkát 🙈🙂

tothng
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 22.

Nagyon egyszerű használni, kellemes textúrájú, használat után puha lett a bőröm, nem volt zsíros/olajos nyoma. Én eddig is szerettem az Urban Detox termékcsaládot, ebben a termékben sem csalódtam, trnd projekt keretében teszteltem, de biztosan újra fogom venni.

Szhojon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 22.

Nagyon jó arcmaszk. A pattanásokat szépen lehúzza, a gyulladást eltünteti, mattija a bőrömet. Kicsit szárít, ezért utána mindig viszek fel valamilyen hidratáló krémet.

Panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 22.

Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam...hát nem olcsó viszont egy félévig a 200 ml tubus ( kb mint egy hajbalzsam) biztosan kitart.
Tulajdon képpen szerintem állagában inkább krémpakolás, mint maszk (legalábbis az én fogalmaim szerint). Kellemes használni enyhe illata van.
Hosszú távú hatásairól még nem tudnok nyilatkozni de használat után kellemes a bőr tapintása, irritációt nem okozott- szívesen el fogom használni.

AmiraNayati
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 21.

Szuper hámlasztó, teszi a dolgát, szép puha és selymes utána az arcom, nem is ragoznám, megéri az árát, ment az 5 csillag :)

Audry1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 21.

Ma próbáltam ki először. Azért esett erre a termékre a választásom, mert a Garnier, Balea, Isana, L'oreal stb. márkák aktívszenes maszkjairól nem hallottam/olvastam jókat. Ezt a márkát nem ismertem korábban, árban és mennyiségben végül is nem találtam rossznak, így gondoltam kipróbálom.
Én eredetileg itthon készítettem maszkot magamnak, csak nehéz volt eltalálni a megfelelő arányokat és emiatt nehéz volt leszedni, ezért nem akartam tovább bajlódni ezzel és keresni akartam egy terméket erre.

Mivel hetente egy alkalommal használnám, így egyrészt nem 10 alkalomra lesz elég, ahogyan írták a flakonon, másrészt több idő kell a végleges véleményem kialakításához, de 4 alkalom szerintem elég kell, hogy legyen, úgyhogy majd jelentkezem! :)

Az arcot - ahogyan írták is és józan ésszel is kell - jól meg kell tisztítani, amire én rózsavizet használtam, majd bőrradíroztam, ami után alaposan lemostam langyos vízzel és szappannal, majd szárazra töröltem az arcomat. Ezután álltam neki a krém felkenésének a problémás területeimre, ami a T-vonal és az arc (orr és szem közötti terület a szemüreget kihagyva).
És most a tesztelésem végeredménye.

Maga a krém: Az állaga sűrűbb, mint amire számítottam, épp ezért könnyű vastagabban felkenni, amit írtak is a flakonon. Ennek egy jelentősége van, könnyebb legyen lehúzni a végén. Az illata nekem kellemes, édeskés, nyilván a benne lévő állítólagos fekete cukornak köszönhetően és a parfümnek. Persze egyből érezhető volt mellé az alkohol illata, gondolom a parfüm ezt is hivatott volt elfedni.
A csomagoláson azt írták, 5 perc mire megszárad. Nos, ez nálam majdnem reális volt, 5-7 perc kellett, hogy teljesen megszáradjon.

Száradás után: Lehúzni könnyű volt, de hiába hagytam csak addig száradni, ameddig meg nem kötött a krém rajtam, mégse lehetett egybe nagyobb darabokat lehúzni. Ezért kicsit tovább tartott a leszedés, mint gondoltam. Itt bizonyosodtam meg róla, hogy tényleg nem véletlen kell vastagon felkenni. Aki egész arcra használná, annak nem feltétlen éri meg, hiszen azért kell használni belőle. Amint sikerült kicsit nagyobb darabkákat lehúznom láttam, hogy tényleg szedett ki sok mitesszert, viszont heti szintű bőrradírozásoknak és természetes olajoknak köszönhetően elég sima és szép a bőröm attól független, hogy sajnos a fekete mitesszerek látszódnak, ha nem is olyan mértékileg.
Mivel itt-ott maradt még folt az arcomon, rózsavízzel nagyon könnyen és szépen le tudtam szedni. Aki langyos vízzel próbálkozna, az is tökéletes, mert direkt ilyen esetre kipróbáltam ezt is! ;)

A végeredmény a bőrömről: Nyilván ezek a hámlasztók szárítják a bőrt, amitől azért féltem, hogy túlságosan is, de szerencsére nem igazán tapasztaltam hatalmas szárazságot. Mivel nem a teljes arcomra kentem a krémből, így láttam a különbséget, sokkal mattabb lett a bőröm ott, ahol a terméket használtam. Viszont 2-3 helyen, eddig észre nem vett pattanást fedeztem fel, ami ennyire szembetűnően nem volt ott. Ezeket megcsináltam és hidratálás gyanánt csipkebogyó olajjal bekentem a kezelt felületeket, ahol meg a pattanások voltak oda 100%-os aloe vera gélt kentem.
Nyilván egy ilyen kezelés után foltokban piros lehet a bőr, ami teljesen normális, ez nekem furcsa mód inkább az egyik arcomnál volt szembetűnőbb. Egyelőre nem lett kevesebb fekete mitesszerem, mint volt, de ehhez lehet több idő kell.

Miután lekezeltem az arcom, kellemesen meleg és egyúttal hűvösebb (felfrissültebb) érzést éreztem még 20-30 perccel is a kezelés után (nem zavaró érzés), ami inkább élénkítette a bőrömet érzésügyileg és tényleg kellemes volt. Majd a további használat után derül majd ki, hogy ez egyedi eset volt-e, egyáltalán a krém utóhatása vagy magának a csipkebogyó olajomnak köszönhető. Legközelebb avokádó vagy argán olajjal próbálom ki a hidratálást.

Majd megírom azt is, hogy másnapra milyen lett a bőröm, esetleg kiváltott-e valamilyen nem kívánt reakciót vagy sima és pattanásmentes lett a bőröm.

Egyelőre a leszedhetősége miatt 4 csillag.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 21.

Ennek a lehúzása valami gyötrelem. Alapjába véve ezt a maszkot állati nehéz felvinni az arc problémás területeire, hiszen nyúlik, olyan, mint a kiskoromban nagyon kedvelt műtakony, amivel a barátaim, bátyám hülyéskedtek. Tehát csak húzod az arcodon, de nem marad az adott helyen, ahol kellene. Úgyhogy ennek már a felvitelével meggyűlt a bajom. Ezután kellett neki kb. 15-20 perc minimum, míg rendesen megszáradt! Csak mondom, hogy kimondottan a pattanásokra és a mitesszerekre tegyétek, az egész arc felületére ne, mert sírni fogtok a fájdalomtól, amikor szeditek le a bőrötökről. Már ahogy kezdett száradozni az arcomon olyan furcsa érzés töltött el, mintha nem kapnék levegőt, úristen, rám tapadt, nem bírom leszedni. Brutál módon rátapad a bőrömre, mintha valami ragasztó lenne. Az egész arcomat lezsibbasztotta. Aki klausztrofóbiás, fél a bezártságtól azoknak ezt a terméket nem ajánlom, mert tényleg olyan hatást kelt, mintha az egész arcod egy nagy zárt zacskóban lenne. Nagy nehezen elérkeztem ahhoz a pillanathoz, hogy le kell húzni a maszkot. Soha ennyire életemben nem tartottam arcmaszk leszedésétől. Hát én tűröm ám a fájdalmat, de ez kegyetlen volt, leírhatatlan, főleg, hogy a pattanásaim nagy része a homlokomon, főleg a hajam közelében volt, így a hajamat szálankét húzta ki, pedig még fejpánt is volt rajtam. Ilyenkor lépett érvénybe az a mondás, hogy "A szépségért meg kell szenvedni." Na de térjünk a dolog jó oldalára is egy kicsit. Mivel ez maszk szalicilsavat tartalmaz, így láthatóan javultak a pattanásaim és mitesszereim. Nagyon szépen megnyugtatta és kezelte a bőrömet. Legalább tényleg a problémás részeket helyrehozta. Mivel még csak egyszer használtam, fogok vele kísérletezgetni, a pattanásokra és a mitesszerekre továbbra is fogom használni, hetente vagy kéthetente egyszer. Nekem ez ennyi fájdalmat megér... Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon mire jutok vele.

JVica98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 21.

Szerintem egész jó arcmaszk (bár nem sok fekete maszkot próbáltam eddig, szóval nagyon viszonyítási alapom nincsen), de az elhalt hámsejtet szerintem szépen leszedi, az arcomat is egész szépen kitísztítja, simább az arcom használat után. Viszont az alkohol tartalma miatt szárít, utána nem árt a jó vastag hidratálás, és felvitel közben is eléggé csípi a szemem, de ez pár másodperc után elmúlik, összességében nem rossz, és elég sok cucc van a dobozában is, szóval sokáig elég

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 21.

Én eddig két alkalommal használtam. A javallat ellenére 30 percig hagytam fent az arcomon, szerencsére semmi csípő érzést nem váltott ki nálam. Miután levettem hagytam, hogy beszívja teljesen a bőröm a hidratálót. Másnap reggelre hihetetlenül puhának és hidratáltnak éreztem az arcomat. Viszont, négy dolog miatt érdemel csak két csillagot a termék. Először is az ára miatt, másrészről pedig azért mert ha a használat után 2 nappal felvittem az arcomra a megszokott hidratálómból akkor pár perccel később mintha radíroztam volna, darabokban jött le a krém a bőrömről. Ha akciósan vagy egy kicsit olcsóbban is hozzá lehet majd jutni a közeljövőben akkor még lehet, hogy adok neki egy újabb esélyt!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 21.

Több maszkot próbáltam az elmúlt évben, de ez most olyan, ami úgy érzem (talán) ad egy kis extrát is. Emellett pl nem használok egyáltalán fátyolmaszkot, még alkalmanként sem.
Rendkívül jó a hidratáló hatása, bár szerintem a többi hasonló termék is hidratál legalább ennyire.
Pihepuha feltöltött a bőröm tőle.
Arcra, nyakra és dekoltázsra viszem fel este, reggelre nem zsírosít és irritációt nem okoz.
Kicsit gyorsan fogy, mondjuk ezekkel a termékekkel nem spórolok.
Szinte biztos, hogy újra fogom venni, ha nem lesz újabb hasonló termék, amit kipróbálnék, csak hát eléggé kíváncsi vagyok.