Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

annroi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Nagyon tetszik! Eddig hetente egyszer használtam, nem akartam, hogy nagyon szárítson, de mostanában próbálkozom vele heti 2x, és úgy néz ki, hogy szereti a bőröm. Semmilyen irritációt nem okozott, néha, főleg az elején éreztem, hogy mintha csípkedne, de olyan "jólesően" :D Másnapra nagyon szép, egységes arcbőröm lesz. A lábamra is használom néha, nekem ott is bevált.

annroi

Nem tudom hova rakni ezt a kis terméket. Majdnem minden nap használom, már a fél üvegcsén túl vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy csinált-e bármit is a bőrömmel. Szerintem ő az a tipikus csendben elvégzi a dolgát típus, és ha nem használod, akkor egyből gáz lesz a bőröddel. Igazából, ha van 1-2 pattanásom gyönyörűen helyrehozza a dolgot, de a miteszereimmel például semmit nem tud kezdeni. Nem tudom, hogy ha kihagynám a rutinomból, akkor észrevenném-e a hiányát, de egyelőre még használgatom, aztán meglátjuk. Egyébként nekem nem szárít, és szerencsére irritációt se okozott.

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Használat után tisztábbnak érzem a bôrömet, viszont nagyon szárít

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Akciósan vettem, különösebb változást nem eredményezett az arcomon, annyi pozitívuma van hogy jó az illata

Megany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Mégis kinek az arcméretére lett ez szabva??? -hatalmas nagy,fölöslegesen.Kb.érdemes levágni belóle és inkább a dekoltázsra tenni!
Az ára magas és a másik,hogy mélyebbre nem jutnak be így a hatóanyagok,ahoz azért más kell!önámításnak azért okés,mondjuk egy strandolás után,a frigóból kivéve...

falsestuff
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Csodát nem érdemes várni tőle, de teszi a dolgát, ... hámlaszt.

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nem vagyok nagy hámlasztó-guru, csak a megvétele után vettem észre, hogy tapasztalt hámlasztómestereknek ajánlják, de gondoltam egye fene. Eleinte hetente használtam, de 3 alkalom után sikerült túlhámlasztanom, pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Most kéthetente használom, heti váltásban egy lényegesen gyengédebb enzimes hámlasztóval, így csodás az eredmény. Pihe-puha a bőröm, szabályosan ragyog (még a párom is megjegyezte, hogy nem tudja mit csináltam, de a szokásosnál is gyönyörűbb vagyok :D). Istentelenül büdös és felkenéskor engem csíp is, de hamar elmúlik. Nem szoktam kivárni a 10 percet, kb 7-8 percnél szoktam lemosni. Pár csepp is elég, így nagyon sokáig elég lesz. Esélyes, hogy újraveszem, ár-érték arányban kiváló, de lehet, hogy legközelebb inkább gyengédebb cuccot választok.

Balea Csipkemintás Bőrfeszesítő Hidrogél Arcmaszk Zöldtea Kivonattal és Hialuronsavval

dbetti93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

A maszk kialakítása sokkal kényelmesebb mint pl a Garnieres. Jó hogy két külön kis részből áll, és nem lóg le az arcomról, A minta is sokkal barátságosabb látványt nyújt. Nem csodaszer, az arcbőröm puhább tőle de összességében ennyi.

selmeczireka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Szuper termék, nagyon jól hidtatál és feltölti a bőrt. Rengeteg szérumot tartalmaz a csomag, kétszer is felhasználható, hűtőben tárolva. Nagyobb mennyiséget vásároltam belőle, nem bántam meg. #ilovekoreancosmetics :)

Nikibbc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Jellemzően nincsenek mitesszereim, de vannak időszakok, mikor egyszerre nagyobb mennyiségben megjelennek. Ilyenkor beszabadulok egy drogériába, és válogatok, így sok terméket kipróbáltam, de valahogy mindig ennél kötök ki végül. Nekem bevált. Pár heti rendszeres használattól leszáradnak a mitesszerek, és utána hónapokra megint elfelejthetem, hogy ez a termék létezik :)