Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

kremmanias24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

5%-osat rendeltem deciemről, és véletlen 10%osat küldtek. Igazából fel sem tűnt, amíg le nem vertem az üveget és el nem tört, és amikor megnéztem, hogy pontosan ugyanazt rendeljem feltűnt hogy nem 5% :) De nem is baj, mert a nagyon érzékeny bőrömnek egyáltalán nem ártott, sőt, napról napra szebb az aknéra hajlamos, heges bőröm. Ajánlom!

DianaS
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 12.

Kellemes nature illat, viszont ezt a csípést nem igazán értem, én szerencsére egyáltalán nem tapasztaltam ilyet pedig extrán érzékeny az arcbőröm. Szeretem a márka termékeit de ő nem nőtt túlságosan a szívemhez, néha jól jött elhasználtam de gyengécskének tartom.

Bolgarka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Meg vagyok vele elégedve! Tetszik hogy (ahogy a többi Benton termékben) nincs benne semmi csúnyaság (illatanyag/alkohol). Iszonyat szépen hidratál, és én úgy éreztem "rugalmasabb" lett tőle az arcbőröm. Este tettem fel, és másnap is csodás volt a bőröm. Sajnos valamiért csípte az ajkam, pedig nem is kerül oda direktbe. De alapvetően megéri, jó is cucc! :)

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Nagyon akartam szeretni ezt a hámlasztót, mert ennyi ember nem tévedhet. Sajnos nálam pattanásokat okozott, nem történt meg az a csoda, ami másoknál, inkább rosszabb lett. De az is lehet, hogy túl gyakran használtam. Még mindenképp adok neki esélyt, próbálkozom, szóval ezért nem fogom lepontozni.

tothbetti53
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.

Ennyi pénzért szerintem nem igazán lehetne jobbat találni,én ráteszem az egészet ami egy kis tasakban van,igaz így tovább tart mire megszárad de néha belefér ha ennyi időt szánunk magunkra,nekem nem csípte az arcom.Nem nehezebb lemosni mint a felhőmaszkot.Szerintem megéri a macerát,használat után kevésbé látszanak a pattanások és a piros foltok.Mellesleg a bőröm nagyon puha lesz tőle.De öcsém megjegyezte hogy szerinte büdös

Binga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Sok hámlasztót kipróbáltam már. A koreai hámlasztók valahogy túl gyengének bizonyultak, semmi hatást nem láttam. Aztán kipróbáltam Péter Thomas Roth hámlasztó korongját, ami pedig brutál erős volt, tönkre tette az érzékeny arcbőröm... Viszont ez a hámlasztó csúcs! Nem túl erős, szereti a bőröm. Persze ha minden este felteszem ez is tudja irritálni a bőröm, ezért csak óvatosan használom de szerintem mi jó barátok leszünk. :)

Binga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Sok helyen ódákat zengtek erről a pakolásról, így én is megvettem. Szépek az összetevők de valahogy én azt tapasztalom hogy egy éjszakán keresztül ül az arcomon egy ragacsos réteg és nem igazán látom reggel azt a wow hatást, amikor belenézek a tükörbe. Nem tapasztaltam hogy sokkal puhább lenne a bőröm. Viszont nem is irritált, rosszat nem tett, úgyhogy ezért a 4 csillag. Azt gondolom hogy az én bőrömnek nem jönnek be a koreai csiganyálas cuccok, többel is próbálkoztam és semmi hatást nem éreztem.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

Nagyon alapos radír, gyönyörűen leszedi az elhalt hámsejteket. Nekem a fahéj furcsa volt elsőre, de nem irritált. Nagyon kevés kell belőle, nagyon sokáig elég.

TESA1316
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 11.

Szeretem ezt a pakolást. Hihetetlen mennyire jók a Schüssler tetmékek. Heti 1x használom, szép tiszta, feszeszes arcbőrt eredményez.

simoni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

Borzalmas. Tényleg annyira ragadt tőle az arcom, mintha egy cukros üdítővel meglocsoltam volna, esélytelen volt, hogy beszívódjon. Semmi hatását nem érzékeltem.