Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

kastlimeister
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Az első hámlasztó, amit kipróbáltam, így máshoz hasonlítani sajnos nem tudom. Nagyon szeretem. Kíméletes, de hatásos. Minden nap kenhető. Szerintem lassan szívódik fel, és nem egyenletesen. De ez nem zavar annyira, cserébe a jó eredményért.

lydia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nekem nagyon bejött. Tetszik a színe és a mintája, megfelelően illeszkedik az arcomra. Jól hidratált és az érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálta.

IIvikiII
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Heti néhány alkalommal használom reggelente. Nem irritál, nem pattogok ki tőle. Ezzel együtt több más terméket is vezettem be a reggeli rutinomba, így egyáltalán nem biztos, hogy ez csak ennek a terméknek az érdeme, de tényleg frissebb és simább a bőröm.

IIvikiII

Hetente 1-2x használom, általában olyankor, ha azt szeretném, hogy kicsit frisseb, "kisimultabb" legyen az arcom. Ezt hozza is, szóval az azonnali hatását tekintve jó, sokkal jobb, mint az eddig általam használt drogériás maszkok. Nem zsírosodik jobban tőle a bőröm később, nem is szárít, bár én mindig ezután folytatom a reggeli / esti rutint. Ha napközben használom, akkor valószínűleg készülök valahova, úgyhogy egy kis hidratálót is használok utána. Sajnálom, hogy nem marad kicsit tovább olyan az arcom, mint ennek a közvetlen használata után, de nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán olyan maszk, ami ezt tudja. Szóval lehet, hogy csak an én irreális elvárásom miatt 4 csillag, de gondolkozom az 5-ön.

agoeniko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nem egy csodaszer, inkább egy sima tonik, de szépen mattít, mióta a lemosójával használom, egyetlen új pattanásom sem volt. Teszi a dolgát szépen csendben.

juhaszregina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Tesztelésre kaptam a terméket, és mostanra a teljes tégelyt elhasználtam. Sosem találkoztam még ilyen állagú maszkkal. Mintha nagyon sűrű sötétbarna kenőcsöt kennék a bőrömre, de szerencsére teljesen illatmentes (és szagmentes). Nedvesen kell tartani a bőrön (ez is újdonság), ha elkezd száradni, csíp. Erre muszáj figyelni. Nehéz lemosni, és jól meg kell gondolni, mivel is mosod le, mert reménytelenül megfogja. Szóval picit macerás, DE valóban feltölti a bőrt, élénkíti a vérkeringést is, az én nem érzékeny bőröm picit kipirosodott utána, tehát az ajánlással ellentétben ROSACEÁS, KIPIROSODÁSRA HAJLAMOS BŐRRE NEM AJÁNLOM. Egyenletesebbé tette a bőröm, heti 2x-eri használat mellett lehúzta a kis pattanások utáni gyulladást, szebb lett a bőrképem, segítette a sebgyógyulást. Mégsem vagyok benne biztos, hogy újra venném. Az egy csillag levonás a kissé macerás használatnak, és annak szól, hogy nem csodaszer. Illetve klasszak ezek az ásványi anyagok a bőrnek, de emellett én használtam más jellegű maszkot is vitaminokkal, antioxidánsokkal, hidratáló anyagokkal. Ugyanakkor picit drága, bár kétségtelenül nagyon sokáig elég a 60 ml-es kiszerelés, pedig vastagon kentem minden alkalommal.

maniac78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Igazából számomra abszolút semmitmondó. Semmi hatást nem érzek, nem puhább, nem simább, nem tisztább a bőröm mióta használom. Nem szeretem, mert fullaszt. Akkor is fullaszt, ha vékonyan kenem. Ráadásul az ízét sem szeretem. Egyetlen pozitívuma az illata, ami nagyon erős, finom, de kicsit markáns. Azt hiszem anyukámnak adom, kísérletezzen vele ő, hátha neki jobban beválik.

Alexia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nem vált be. Nagy szemcsék vannak benne, nem érzem a radírozó hatását. A krém amibe bele van téve, pedig olyan mintha valami testápoló lenne, de fürdés közben nyilván nem hidratál. Illata is elég mű édes. Inkább a Soliteint márkájút válasszátok. Sokkal jobb. :)

Szilviams0118

több balea arcmaszkot kipróbáltam, ez jött be a legkevésbé vagy az én bőrömnek sok volt, igazából egy zsíros réteget hozott rajta létre és nem csinált semmit. ennél vannak a márkának sokkal jobb arcmaszkjai pl. a lehúzhatósak

update: szél által kifújt, száradt arcbőrre kentem fel és mint éjszakai krém, rajta hagytam egész éjjel, nagyon szépen hidratálta, ezért kap még egy csillagot :)

Qwerty1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Kisebb mimikai ráncaim, s a mélyebbeket se simította ki. De puhábbnak puhább lett tőle a bőröm. Kellemes a felkenése. Elhasználom. De nem venném meg.