Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

ronivarga2001
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 17.

Kellemes illatú maszk, de változást nem észleltem. Elhasználni jó, de semmi különleges nincs benne.

ronivarga2001

Borzalmasan csípő érzést hagy maga után, semmi változást nem láttam az arcomon.

Szeos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 17.

Néhány alkalommal használtam ezt a maszkot, eddig nagyon bevált. Heti egyszer használom, arctisztítás után, 10 percre teszem fel majd lemosom, ez után jön a szokásos rutin. Nem irritál, nem érzem, hogy húzná a bőröm, szépen működik. A pórusaim kordában tartja, de szerintem ehhez fontos az olajos első lemosás is, nem elég önmagában a szalicilsav, legalábbis nálam. Mellette nem használok másik BHA hámlasztót.

nemethd728
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Életem első AHA próbája, de mint láttam,ez alig pár %-os, egyelőre megteszi a hatását, ha szükséges lesz magasabb arányúra cserélem, de maga a termék kifogástalan!

nemethd728
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Az első üvegcsével fogyott el, de a további skincare termékekkel együttesen látványos az eredmény,nagyon ajánlom!

minimancs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. szeptember 16.

Heti egyszer használom, ez a vasárnapi program. Előtte hámlasztok, majd felteszem ezt 10 percre és már csak hidratálót használok utána. Égő érzés a bőrön és lemosás után is, de irritációt nem okoz. Olyan mint valami varázslat, világosabb, szebb a bőröm és a mitesszereim nagyon megcsappannak. El nem múltak tőle, de látszik a jótékony hatás. Kevés kell belőle, nem tudom meddig lesz elég, de gyanítom sokáig. Én szeretem. Ja és kicsit fura az illata, de én szeretem!

katonabianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Első AHA-s termékem, nincsen viszonyítási alapom. Esténként használom és nem minden nap, azokon a napokon, amikor nem akneroxidozok/retinolozok. Igazából amit ígér, azt hozza, szép bőrképet kapok tőle, azt viszont nem tudom, hogy újravenném-e (van időm még gondolkozni rajta, mert jó sokáig elég ez a mennyiség).

minimancs

Én csak hetente egyszer használom, de annyira szépen működik, nagyon selymes, puha és friss a bőröm tőle másnap reggelre. Azt hiszem megtaláltam a mindenkori hámlasztómat.

hogbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 16.

Látványosan kevesebb mitesszer, ha jön ki pattanás kevésbé gyullad be. Mindenképpen újraveszem

safniki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 16.

Én is akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér, hiszen az itteni vélemények szuperek. Én sajnos nem tudtam megszeretni :( Az illata nekem nagyon idegen, természetellenes, alig bírom elviselni magamon (de tény, hogy nem sokáig érezhető, szerencsére!). A krémet nagyon nehezen szívja be a bőröm, percekig is kell masszíroznom, mire nem fehér az egész arcom a használata közben. Krémként, nem maszkként használom. Ami pozitívum, hogy reggelre tényleg puha, hidratált az arcom. Nálam nem lenne újravevős, még akciósan sem.