Legújabb vélemények - Parfümök

ritusss90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Valóban Bvlgari utánzat. Eszméletlen finom, a tartóssága viszont nulla..
Pedig úgy vágytam egy babaillatú parfüm olcsóbb alternatívájára...

Luna1024
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Totál "hullámvasút" illat: egyszer fent, egyszer lent. A kezdeti fázisnak és a leszáradásnak köze nincs egymáshoz, homlokegyenest más produkál a bőrömön... Kifújáskor szinte táncot jártam örömömben, mert egyszerűen MINDENT megtestesített, amit anno az EDP verziótól vártam: finom, fanyar lime, egy kis cukrozott mandula, és gyümölcsös zamat, amitől összefut a szádban a nyál... Csodálatos összhangban volt minden, az illat pedig ízig-vérig Burberry: határozott, karizmatikus elegancia, kifinomult stílus és visszafogottság tökéletes elegye. Épp kezdtem volna örülni, hogy a My Burberry Black és a Blush után létezik még olyan Burberry illat, ami nem lesz tragikus a bőrömön, de aztán jött a fekete leves: mire hazaértem, az addig gyönyörű illat olyasmivé transzformálódott a bőrömön, ami szó szerint taszított. :( A leszáradásában már sehol nem volt az általam kedvelt, nyálfakasztó édes-savanykás fricska: krémesebbé, púderesebbé és sokkal töményebbé vált. Nem is tudom, az egész valahogy... ellaposodott, "rápunnyadt" a bőrömre, és sokkal egysíkúbb lett, mint volt. Igazából valamiért nagyon hasonlónak találtam a Joop Le Bain-hez, amit magamon egyáltalán nem kedvelek... Erősen gyanakszok a mandulára, az szokott ilyen genyó lenni velem, mandulás illat rajtam az esetek 99 %-ában nem működik, de ez egyenesen szörnyű volt. Nagy kár érte, mert az eleje tényleg tetszett, emlékeim szerint az EDP-nél még ez se volt elmondható.

Csalódásom másik tárgya a tartóssága és a hatósugara, ami rajtam még EDT-hez képest is gyalázatos: felfújáskor még úgy-ahogy éreztem, utána azonban csak néha-néha sikerült elcsípnem egy-egy illatfoszlányt, azt is inkább bőrközelben... Próbálkoztam, reménykedtem, de ebből a Burberry-ből se lesz üveges verzió a polcomon. :(

csakmoni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 21.

Kifújáskor felidézi az Infusion d'Iris-t, aztán beédesedik, de dúsabb, összetettebb, mint a Candy. Tetszik, finom, Prada-s:).

andrea91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

ez nem banános. nehezemre esne többre értékelni, mert mindenhol annyira banánként reklámozzák, még kipróbálni se lehet szóval elég drágán sikerült megtudnom hogy mennyire távol áll a leírásától... amúgy még lehetne jó, de amúgy sem az. szomorú vagyok.

Phoenix19
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Ez tényleg egy skandalum. Szétcincálta az orrlyukamat, prüszköltem, annyira cukrosan édes, hogy ettől hülyét lehet kapni. Több szót nem is ér.
Az üvege....a női nemre nézve több, mint sértő.

Phoenix19
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Tavaly találtam a szekrényben, érdekes módon hibátlan illatállapotban volt, pedig jó régi. Olyan erős illata van, hogy le sem kell venni a kupakot a parfümről és úgy is érezni. Minden parfümnek ilyennek kellene lennie, azért nem desodor. Viszont én nem akarok a múltban élni, ezek a retro illatok a hurrikán erejével sodornak a múltba, volt szép is, jó is, öröm is, könnyek is, lehet nosztalgiázni, miért is ne, de én szeretek a jelenre és a jövőre koncentrálni, az ilyen illatviharok megzavarják az embert, visszahoznak mindenféle emléket, jót is, rosszat is. Ezeknek az illatoknak az én jelenemben nincs helyük. Idejét múlt dolgok, lezárt dolgok. Maga az illat sem tetszik, régen biztos tetszett, de már nagyon nem az én világom

Chirmook
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Úr Isten, ez a parfüm nagyon- nagyon finom!!! Ugyan nem engedhetném meg magamnak, de ezért a minőségért és illatért megéri spórolni és összehúzni a nadrágszíjat! Ma reggel fújtam magamra, 3 a bőrre, 2 a ruhára és még most este is meg-megcsap az illata. Ami milyen is? Fantasztikusan bájos, finom, kedves, nőies, rózsa-tömjén-vanília. De nem az olcsóbb arcba mászó fajtából (pl. Montale vagy Mancera), hanem ezen érezni, hogy igazán drága, valódi alapanyagokból készült. A minőség és a kellem/báj parfümje ez. Inkább tavaszra/őszre vagy nyári estékre, de télre is el tudom képzelni, mert olyan simogatóan ölel körül. (Tegnap a sima Delinát fújtam magamra, az sokkal harsányabb, erősebb, frissebb illat, kissé tolakodó és nem annyira harmonikus.)Ajánlom minden igényes nőnek, 25 felett... Vegyetek belőle egyet, ha tudtok, minden forintot megér!

Torpece
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Eszméletlen finom, szerintem eddig a legélethűbb Baccarat Rouge hasonmás.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Kb 2 hónapja dobta piacra ezt az illatot a U.S Prestige parfüm cég.Mivel régóta keresem az igazi púderes parfümöt,ami megfizethető számomra,hát rendeltem.Rögtön 3 db-ot,így a munkatársaimnak is rendeltem.Nekem ez egy nagyon kellemes,lágy,krémes illat.Nem az az orrbamászó erős pacsuli illat,hanem egyszerű,kis szolíd!Az én bőrömön olyan illata van,mint a régi kék tégelyes Nívea krémnek.És mindkét munkatársnőmnek is tetszik az illat,nagyon örülnek,hogy nekik is ezt rendeltem.Egyszóval aki szereti a lágy,kellemes illatokat,és nem tud több tízezer forintot áldozni egy parfümre,bátran ajánlom,hogy próbálja ki ezt az illatot! 😊

pirospipacsocska

Anyukám használja ezt az illatot.Neki nagyon tetszik,kissé édes,de nem az a csömör pacsuli!És árához képest tartós is ez a márka.A fiam a U.S Prestige Gold férfi parfüm változatát használja,én pedig az új púderes illatot,a Powder-t.Szóval egyszóval szuper parfümök,szuper áron!