Legújabb vélemények - Parfümök

csakmoni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 22.

Jujj, az alapillatával engem vallatni lehetne, olyan savanyú, éles, borzasztó rajtam. Pedig az összetevők alapján valami kis édeske simulós komfortosra számítottam.

medzsor14
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Friss, tiszta mégis nőies. Nekem tökéletesen passzol a bőrömmel.
Tartóssága a fejfájdítós édességekkel ellentétben elég gyenge, de a natural spray társával kombinálva kifejezetten tartós.
Hajam és a ruháim erősen beveszik és érezhető rajtuk napokig.
Akik nem az olvadós, hivalkodó, gejl illatok megszállottai, de a frissebb illatokból sem a citrus bombát keresik, azoknak tökéletes. Kellemes és valóban klasszikus egy kis csavarral.
Nekem a tökéletes illattárs évszaktól függetlenül. Bármikor, bármilyen alkalomra. Imádom.

Plenda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

A leírás és összetevők alapján megtetszett. Így illatolás nélkül megrendeltem. Elsőre megijedtem, mert nagyon wc illatosító illata volt. Majd az a fűszeres citrus elmúlt, kb 5 perc múlva megjelent a fahéj. Tömény, erőteljes igazi fahéj illat. Karácsonykor a mézeskalács fűszerkeveréket ahogy kinyitom, ez az illat fogad. Erőssége maximális és kitart, 1 fújás reggel és még este is ugyanúgy érezni!

Kicsivero
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Carner B.Palo Santo frissebb változatban :)
Ugyan azt az érzest adja !

Leoka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

HA nem keressük benne az eredetit akkor szuper kis illat.

Érezhető, de nem tolakodó, árához mérten viszonylag tartós.
A mandarinos kezdés csillapodik vissza finom vaníliás alappá. Talán egy picit a bazsarózsát is kiérzem belőle, de a többi összetevőt nem különösebben... de nekem nem is hiányzik, így kerek :)

Leoka

Sajnos nem az én világom, valami könnyebb illatot kerestem, de ez inkább csak illatocska..
Nem rossz, de nem nagy szilázzsal bír, sajnos rajtam kb 3 órát volt csak érezhető.
Nem az a szexi, női, dívás illat. Egyszerű, visszafogott.
Nekem nem tetszik, de próbáltam keresni benne valamit, egy illatjegyet, ami különlegesebb lenne, de nem találtam benne semmit.
Az eredetihez sem igazán hasonlít :(
Gyorsan el is köszöntünk egymástól.

Szabinaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

Az illata csodálatos és a nap végén is érzem magamon. Először csak a kis utazó méretét vettem meg,de most hogy elfogyott mindenképpen megveszem a nagyot is.

HDorina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

Nagyon nőies, elegáns parfüm. Tetszett a 'Dream' megnevezése és a rózsaszín színe. Külsőre teljessen megfogott. Az illata is nagyon finom, édes. Tartóssága közepes.

Leoka

Annyira töménynek, vadnak és soknak gondoltam ezt az illatot, ááát tömény édes pacsuli, nekem nem kell...
Aztán mégis úgy alakult, nálam kötött ki, ez a másolat.
Kellemesen csalódtam.
Nyoma sincs annak, amit tartottam róla, nem sok, nem gyomorforgató, semmi olyat nem tapasztaltam amilyennek gondoltam.
Kellemes édes, mézes púderes illat.
Bőrre fújva rajtam kb 4-5 órát egész kivehetően érződik, utána kell csak frissíteni...
Biztos vagyok benne, hogy más gyártótól is fogom tesztelni majd ezt az illatot.
Egyenlőre 5*, aztán majd ha tudok viszonyítani, meglátom merre változik :)

Emli70
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 22.

Hát én mindjárt sírok a gyönyörűségtől! Ó de jó kis cucc ez lányok, különleges!!!
Tippet kaptam, hogy próbáljam ki, (bár Yeticica szerint téli illat) aztán Marcsi66 véleménye is megerősített, hogy ez egy kis kincs lehet. És tényleg, nekem nagyon bejön! Nem sok különbséget érzek a Sospiro Muse és a Black Cherry között, pont olyan édes fűszeres csoda, mint a kis bársonyos lila.
Hétvégén ő lesz porondon, reggel, este próbálgatom, és ha csalódnék, visszajövök pontot vonni, de most imádás van. Köszönöm HuAnita, isteni mintát küldtél!