Legújabb vélemények - Parfümök

Cathi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

En is teszteltem, de kolleganömnek volt összehasonlitasi alapja az opiummal. (Egyik kedvenc parfüme neki, igy egyszerübb volt rabizni ezt a feladatot). Szerinte csak egy leheletnyi különbseg van, de ez kevesbe tartos, mint az opium. Nekem tetszik ez az illat, de tul draga ahhoz, hogy az opiumhoz kepest 3x-os arat fizessek ki erte.

Zdorci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. május 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. május 10.

Best Fragrance Ever! Nyilván mindenkinek más és más illatok tetszenek, de nekem ő az igazi. Nagyon nőies, fehér virágos illat. Rajtam rendkivül tartós és elég nagy sugarú. Az ára elég húzos, de én itt jutottam hozzá hála egy nagyon kedves krémmániásnak. köszönöm még egyszer Sumci.

UPDATE : Imádom még mindig! Utoljára az esküvőmön fújtam szeptemberben, mert számomra ő egy nyári illat. De ma, hogy ilyen csodálatos idő volt újból elővettem és megint csak megállapítottam, hogy számomra ő a legtökéletesebb illat. Minden egyes alkalommal amikor használom szerelembe esek vele.

Cathi

10ml-t rendeltem. Nagyon vegyes erzeseim vannak vele kapcsolatban. Elvböl nem szoktam venni niche parfümöket, mert szerintem sokan azert hasznaljak öket, hogy kitünjek, meghökkentsenek, vagy 'gazdag illatuk' legyen, es nem azert, mert tetszik nekik es passzol hozzajuk. (Emellett baromi dragak, es abszolut nem erik meg az arukat)
Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy en ezt, vagy egy nagyon hasonlo illatot ereztem mar. Kifujaskor edeskes rozsa, börhöz közel szagolva erzek valami kesernyeset, ami idövel csillapodik.
Igazi nöies illat, kicsit sznob hatasa is van. Ez nem az a bujos cica illat, amit en szeretek magamon. Nekem ebböl hianyzik valami, es emiatt nem is passzolunk mi nagyon együtt.
Inkabb nappali hasznalatra valo, nehezen tudnam elkepzelni buli illatnak 😂
Meg csak tesztfazisban van nalam, de nem hinnem, hogy beszerzem az üveget.
Maradok a jo öreg mainstream illatoknal, amik könnyebben beszerezhetöek, olcsobbak, es meg jobb illatuk is van.

nevaneva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Nemrég elkezdtem megismerkedni a Guerlain-ház illataival, mert a parfümös világba való belemerülésemnek megint egy kicsit összezavarodott időszakába kerültem és ilyenkor jót tesz valami vezérfonal. Most ez: irány vissza a klasszikusokhoz. Ezért aztán rendeltem egy halom kisfújóst és meglepetésként ő is megérkezett hozzám amit ismételten nagyon köszönök ☺️.
Hát nagyon imádom, meg kell, hogy mondjam. Én még ebben ügyetlen vagyok, nem érzek külön-külön semmit - így ahogy van, ez a harmonikus egész nagyon tetszik, összesimulunk. Nekem valahogy az Aromatics Elixirt idézi, de sokkal finomabb, lágyabb, simább, nem olyan, mint az AE, ami nagyon tetszik, de egy úthenger.
Nagyon tetszik benne az is, hogy keveset változik, lineáris.
Még egy dolog: sokszor szerintem a vanília mindent überel az alapban, és itt egyáltalán nem, amit külön nagyon értékelek.
Most a melegben egész elképesztő volt, ahogy szerintem vagy 6-7 órán át körbeölelt és azután is meg-megéreztem, pedig edt lévén ezt nem vártam tőle. Az is szuper, hogy senki se tette szóvá, mert mindig picit tartok tőle, hogy ne zavarjon mást az illatom. Nekem ez pont ideális szillázs, intim burok.
Szóval, nekem most ő nagyon-nagyon bejön, féltve dédelgetem a fújósomat. És persze megállás nélkül fantáziálok azon, hogy kéne egy üveges...

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Imádom!! Évek óta ezt használom és nagyon szeretem, bátran merem ajánlani bárkinek.

eszcsy96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Az egyik legjobb gyümölcsös nyári illat, amit szagoltam. Tartós, intenzív és van benne valami, amitől különleges. Nagyon tetszik, de sajnos nem éreztem magaménak.

eszcsy96

Isteni édeskés, trópusi illat. Én a kókuszt nem igazán érzem, inkább fehér virágos. Ahhoz képest, hogy csak testpermet elég intenzív és tartós, ruhán napokig érződik.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

2021. május: eltelt 2 év az első véleményem óta. Lett egy kis üvegesem is :) Nagyon szép illat, nem is édes egyáltalán, így utólag ezt az egyet változtatnám, viszont sajnos a tartóssága botrányosan rossz rajtam :( 1 óra múlva már kb. semmit nem érzek.

2019. május: Vidàm, nyàri, lèdùs, èdes barack :) rajtam abszolùt lineàris, nem egy bonyolùlt alkotàs, ès sajnos a tartòssàga sincs a top-on, de ebben a komolytalan nyàri illatka kategòriàban nem is vetem ezt különösebben a szemère. Aki nem egy Escada-stìlusù, szintetikus gyümölcskoktèlt keres, hanem valami realisztikusat, annak nagyszerű vàlasztàs lehet. Rajtam kifejezetten èdes elejètől a vègèig, egyàltalàn nem az a "vizes", pèldàul Guerlain Mandarine Basilic-fèle gyümölcsillat. Most nagyon nagy örömmel fogom a fùjòsomat elhasznàlni, aztàn majd elvàlik, lesz-e kèsőbb egy egèsz üveg.

Asianlover

Annyira puha, lágy, finom illat. Benne van a körte és púderes is, nekem ez olyan, mintha mondjuk a Givenchy Irresistible lenne átlátszósítva. De sajnos bőrön 2 percig se érzem. Nem akartam hinni az orromnak, keresem, de nagy nehezen találtam meg már 5 perc múlva is... Papírcsíkon bezzeg napokig illatozik. Jellemző, ami eltalálná a szívemet, az tízből kilencszer nem kara megmaradni rajtam. Remélem, más több sikerrel jár vele!

Wictory
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nem ismerem igazán a Bvlgari illatokat, de ebből van egy kis gyári mintám. Sokáig szemeztem vele, de a jól bevált citrusos illatokat nem szerettem volna háttérbe szorítani. Olyan sok kellemes érzést váltott ki belőlem ez a finomság, mepróbálom néhány szóban összefoglalni. Krémesen gyönyörűséges illat, hogy el sem akartam hinni, hogy ilyen létezik. Puha, könnyed, lehet az írisz megléte teszi, de fenséges a maga nevében. Rajtam sokáig érezhető, órák elteltével is. Séta közben a lágy, simogató szellő néha-néha érezteti, hogy rajtam van illat. A puma flowing egyik jegye szintén az írisz, lehet azért imádom magamon a Bvlgari remekművét. A bőrömön csodálatosan finoman működik, végig kivehető az írisz illata. Egyetértek a korábbi véleményekkel, hogy biztonság illat, de nem szükséges mindig az izgalmas illatok után kutatni, ő neki is kijár a figyelem,