Legújabb vélemények - Parfümök

evasimonyi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 17.

csodálatos illata van!
egy illatosított oldal kipróbálásakor ütött be a szerelem, azóta is az egyik kedvenc parfümöm.
nagyon kellemes virágos nyárias illata van, kicsit fiatalos, de nem az a vattacukor tinédzser parfüm.
viszonylag tartós, bár a saját orrunk hamar megszokja a rajtunk lévő parfümöt, én naponta 2-3x fújom újra.
többen megdicsérték már, nagyon jólesett, jó döntés volt megvenni.
eredeti árát sem sajnálnám rá, de sokszor van rá akció, és akkor 5000Ft, esetleg még annyi sem. néha érdemes ránézni az online katalógusra, és kikapni egy akciót.

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 17.

Van valami szúrós mellékzönge, amit még szoknom kell. Ettől eltekintve végülis tetszik és valami csoda módon még viszonylag érezni is rajtam, pedig szinte minden eltűnik rólam azonnal sajnos. Ma azt hitte valaki számomra fontos, hogy a Nina Ricci l'extase legere van rajtam, pedig nem, hanem ez az illat. Szerintem nem hasonlít, de kicsit mégis, mert abban is van 1 szúrós zönge, ami picit zavar, de nem vészes. A Femme Weekend egész idő alatt tartja ugyanazt az illatot, amit legelején érzünk, nem változik. Tiszta, kellemes, azt mondják nyári, de szerintem nem lehet évszakhoz kötni. Bár lehet, hogy melegben adja ki igazán amit tud, nem tudom, egyelőre ismerkedem vele, dezodor+8 ml fújósom van belőle.☺️

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Jó áron van most a Notinon, így jutottam hozzá. Egy citrusos frissítőt szerettem volna. Ezt meg is kaptam, bár valóban poros, tompa illattá változik, elég hamar. Tényleg olyan hatású, mintha egy konzervatív úrilány tengerparti vakációra menne, kicsit vintage, selyemkendő, cat eye napszemüveg.

Túlfújva egész sokáig tart és mivel a 90 ml-t vettem meg, ezért nem zavar, hogy pancsolni kell. Kifejezetten friss/citrusos/zöld illatok rajongója vagyok (Hermes kertek, néhány Atelier Cologne illat és az örök Clarins Eau des Jardins) a Capri Girl is tetszik, de teljes áron nem éri meg. Az üveg és a doboz szerintem szép, fiatalos, Fragranticán többen kiemelték, hogy milyen jó a szórófej, és tényleg! Gyönyörű mistet fúj.

Zzorka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Hihetetlenül különleges illat, mintha folyékony tábortűz lenne. Csak nagyon ritka alkalomra tudnám elképzelni.

Oliveranyu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 17.

Ma vásároltam meg a nagy kiszerelést, mert annyira szeretem ezt az illatot. Nekem ez 100% tisztaság illat. Vásárlás előtt, kétszer fújtam üzletben. Friss, üde illat, amit szerintem egész évben tudok használni majd. Rajtam nagyon tartós szerencsére.

Oliveranyu

Üzletben fújtam magamra. Az illatról akkor még nem tudtam semmit. Az első benyomás egy nyári piros bogyós, málnás koktél, még a nyálam is folyt kb. :-)) Isteni illat! Nagyon nagy szerelem elsőre. Nagyon tartós, még este is éreztem az illatot magam körül. Maga az illat 1-2 óra múlva, édes mandulás nagyon nőies. Meg fogom vásárolni, ez lesz az egyik nyári parfümöm!

Sz.Anita79

Azzal kezdem, hogy ez egy nagyon karakteres illat és aki szereti például az Angelt (vagy édesebb Muglert), Black Orchidot vagy Poison illatot, azoknak érdemes próbálkozni. Aki a friss, virágos illatot kedveli, az rossz véleménnyel lesz róla.
Ez nem egy "felkapok egy tréninget és megyünk a játszótérre a gyerekkel" típusú parfüm! Ehhez öltözünk fel és nem fordítva. Ez az illat megkövetel valami extrát.
Kifújáskor nagyon erős, kell neki idő mire leszárad és a közelünkben nem jegyzik meg, hogy magunkra öntöttük az egész üveggel. Semmiképp ne induláskor fújjúk magunkra, hanem ez legyen az első, utána jöhet a készülődés. Nagy a hatósugara és brutál tartós is, úgyhogy 1 fújás a nyakra és 1 a csuklóra. Nem több. Így is érezni fogják azt a csodálatos, édes-vaníliás szexi illatot.
Az üvege annyira visszafogott, hogy én soha nem éreztem késztetést rá, hogy megszagoljam, ellenben a fekete szín sejteti, hogy nem egy frissen mosott ruha illata bújkál benne. Mindig valami csinosabbat emeltem le a polcról szaglászni, ez mellett elsiklott a tekintetem.
Az orientális illat kedvelőinek érdemes próbálkozni vele.

Sz.Anita79

Összetevők alapján messze elkerülném, de a kis fekete intense elvette az eszem, gyorsan vettem abból egy üveggel. Aztán annyira imádat lett, hogy kipróbáltam a piros rouge-t. Más a leszáradásuk, de nagyon dögös mindkettő! Aztán elkezdtem olvasgatni az sima edp véleményeit. Na jó mondom, ezt ki kell próbálni, ez a "szőlős" hasonlat érdekel. A drogériában pedig mintha csak rám várt volna: hiper akciósan + ajándék 12 ml utazó rouge ajiba. Először az edp-t szagoltam, de azonnal éreztem, hogy ennek az illata jobban simul a tavaszi időjáráshoz, az edp-t nehéznek éreztem, pedig kimondottan edp párti vagyok. Majd ősszel kipróbálom. Most ez bűvölt el, de totálisan! Nem tudom miért érzi mindenki szőlősnek, de az biztos, hogy mennyei szőlős illata van. Traubi. Emlékeztek a fincsi traubira??? Azonnal nekem is az ugrott be. És arra emlékeztek milyen kívánatos volt ahogy kitöltöttük nyáron, és ahogy pezsgett a hideg ital a pohárban? Mindezt egy jó strandolás után a Balatonnál, ahogy ültünk a teraszon, beszélgettünk és kezdett lemenni a nap. Aztán ittunk egy nagy kortyot a hideg, bubis traubiból. ❤️ Nekem ez jön elő, mikor befújom magam. Szép fiatalkori emlékek. ❤️

Sz.Anita79

Csodálatos, nőies illat! Tartós, egész nap érezni.

nanook9212
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Pink Sugar, csak talán kicsit szelídebb, de tényleg csak egy kicsit. Kifújáskor nem akar mindjárt megfojtani, mint a pink sugar, de különben egy az egyben ugyanaz.