Legújabb vélemények - Parfümök

Romano
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

A Mugler parfümök eredetiek, karaktaresek egyediek.
Ez a zöld egy nagyon könnyen megkedvelhető friss üdítő illat.

Noncsika12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Mintát próbáltam de megvenni nem fogom. Nagyon kellemes, nem tolakodó púderes illat. Az én orromnak kicsit túl púderes, mert igazából magamon sajnos csak ez érződik.
Ezt betudom a bőröm sajátosságának, mert rengeteg parfüm nem működik rajtam úgy mint kellene ☺️
Megy a csillag mert alapjáraton nagyon kellemes kis illat.

Romano
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Hihetetlen ez az illat!
Délután fújtam ki,és óráról órára pimaszabb:D
Nem tudom ki tervezte de tud valamit, mert ezt nagyon jól összeraktra.
Hallottam hogy ma már egyre több parfüm algoritmusok alapján készük, hát szerintem lehet hogy ezt már valami gép keverte ki, miden esetre jár az elismerés mert nagyon jó illat. Könnyű, finom,nem értékeli túl magát, de tudja az értékét.pont ugy cselekszik ahogy kell.Teszi a dolgoát, jelen van, de nem tolakodó.
Már már szinte nőies, bár nem ismerek olyan nőt akihez ez passzolna, de biztos vannak olyan bátrabb csajok akik kipróáljàk és illik hozzájuk.Finomsága miatt nem lepne meg, ez egyébként jellemző a prada parfümökre, ki tudja lehet szándékos részükről.

A vaníliának egy nagyon finom kellemes változata érezhető ki az alap illatából.
Úgy hiszem ez a parfüm a tavalyi év egyik vagy talán a legjobb kreálmány a divatmárkák férfi illatai közt.

Yeticica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Hat engem sajna nem szeretett az Omnia. Savanykas fuszeres tejcsiszagu lett rajtam. Probalkoztam hidegben, melegben. Nem. Kardomba azert nem fogok dolni, mert meg csak nem is tartos (kicsit illogikus a kovetkeztetesem, de ha tartos lenne, az mar ugyebar kivanatosabba tenne...)
A Crystalline edt-t imadnam, ha tartos lenne, de mar nem visz ra a lelek, hogy annyi penzt kiadjak egy lepkepukira amit csak en erzek.
Egyetertek Boszi parfumguruoanyasaganak velemenyevel (talan a splendida iris-nel?), miszerint az egesz BVL hazat arra kenyszeritenem, hogy addig ne adhassanak el parfumot, mig ki nem talaljak, hogyan lehetne a hatosugarukat es tartossagukat novelni. Ez szonte az osszes mai forgalomban levo illatukra igaz, pedig sok szep is van kozottuk.

Yeticica

Ez az illat uniszex????????
Volt ennekem egy nagy szerelmem. Igazi macho ferfikezdemeny. Az egyetemen leult mellem, vegigmert, kozolte, hogy a vilag legszerencsesebb pasija, hogy a vilag legszebb noje melle ulhetett le (elotte arrebb pakolta a baratnom cuccait a szekrol ), aztan 45 percen keresztul bombazott engem a telefonszamomert. 2 het mulva az aktualis pasimat dobtam, 2 honap mulva osszekoltoztunk, 1 ev mulva gyurut kaptam..... O egy uthenger volt, aki amit / akit akart, megszerzett. A csajok imadtak. A sracok is imadtak. A tanarok is imadtak. Baseball-ozott, izzadtan es koszosan is o volt a legjobb pasi messze foldon. A dumaja elkepeszto (azota ujsagiro/sportriporter), a stilusa egyeni, az intelligenciaja messze atlagon feluli. Az O illata volt. Egy os-tesztoszteron-bombaé. Egyszeruen elkepzelhetetlen nekem ez az illat egy non.
Arra emlekszem magabol az illatbol, hogy volt egy fura, egett gumi-szeru akkord benne (lehet, hogy a bőrt ereztem ilyennek, mig nem ertettem illatjegykebt), amitol egyszerre volt vonzones taszito nekem. Hasznosnak nem hasznos a velemenyem, meg hat ez bo 18 evvel ezelott volt, minden esetre akkor feltuno es finom illatnak tartottam.

Romano

Ha valaki parfümöt akar venni, ne hagyatkozzon a leírásra, vagy összetevőkre, mert az még nem mond semmit.A lényeg mindig a fő illatban van, azt pedig érezni kell.Ez egy nagyon jó parfüm!
Kellemes, friss, könnyed citrusos es barátságos illat.Kifunomultsága a Chanel parfümök szintjén van.Ez és a Chanel Bleu ma átértékelték nálam az elegancia fogalmát!

Lovemyhair
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nagyon jó illata van, nem mondanám túl tartósnak, de szeretem.

Lovemyhair

Nagyon szeretem, nagyon nőies illata van, szuper tartós.

zsazsi1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 19.

Alapjában véve jó illat, de nem parfümre asszociálnék - inkább valami gyógynövényes kencére. Nem túl nagy a hatósugara, én három fújást alig éreztem magamon. Kellemes, semleges kámforos tisztaságillat, igazi unisex, de nekem inkább nem-nélküli. Kétségkívül különleges, de a véleményekben olvasott szexuális felhangokat én nyomokban sem tudom benne felfedezni - nekem konkrétan annyira szexi, mint a nagyi reumakenőcse. Érdekes illat-kaland, és biztosan elfogy a kis fújós.

audreyenn

Imádom. Még csak egyszer próbáltam, de szerelem. A következő nr 1 a to-buy-list-emen.
A legfinomabb rózsaillat a világon.

Megvetteeeem. Soha többé nem akarok más illatot. :)