Legújabb vélemények - Parfümök

PETRA820718
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 23.

Az anya illathoz meglehetősen messze van, ugyanakkor utánzathoz képest meglehetősen jól sikerült illat.
Összességében kellemes virágos illat, meglepően tartós, jó pár óra múlva is érezhető, nagy mennyiséget kapunk olcsón.
Tulajdonképpen negatívumot nem tudok róla mondani, a maga nemében igenis jól sikerült alternatíva.
Utánzatok terén meglehetősen tartós, jól eltalált illat, rá lehet jönni mit képvisel.

PETRA820718
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Jelenleg tél van, ebben az időben sajnos nagyon gyengén muzsikál, attól félek, hogy melegebb időben sem lesz a tartósságáról híres.
Gyakorlatilag fújás után húsz perccel mintha semmit se használtam volna.
Ehhez képest meglehetősen drága.
Testápolóval volt ajándékcsomagban.
Egyébként kellemes, friss, zöld illat, néha kifejezetten jól esne, főleg majd nyáron.
Nem írom le teljesen, de nagyon valószínű,hogy túl jóban nem leszünk.
Jelenleg 3*

PETRA820718

Féláron jutottam hozzá, a drogériában, így nem kérdés jött velem, sajnos tesztere nem volt.
Az alsó polcon árválkodott, ezt nem hagyhattam.
Nagyon szép külsőleg, egyedi üveg, egyedi külcsíny, dizájn, látszik, hogy jól megtervezett és nem a tini korosztálynak szánták.
A lényeg, egyedi, titokzatos, kicsit fülledt illat, ami tökéletes és nem mindennapi parfüm lehet egy 30 plusszos nőnek, aki magabiztos, eredeti, és nem a tucat szépségét képviseli.
Egyetlen egy bibi van, nekem nem elég hatósugárral rendelkezik, ilyen szinten tartósabb, erősebb illatot szeretnék, emiatt nem lesz kedvenc.
Pedig nagyon igaz rá, csak az a fránya tartóssága....
"Nem szeretem a szabványosított szépséget - különlegesség nélkül nincs szépség." (Karl Lagerfeld)- különleges az biztos, nem jön szembe, és nagyon nem az alsó polcra való.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Mintát próbáltam belőle, amúgy a leírása és a marketingje nem fogott meg, de rendeléshez kaptam mintákat és ez is köztük volt. Le kell szögezni, hogy aki az édes illatoknak nem barátja, bele se szagoljon, mert ez egy édes nedű ám. Rajtam fás, gyümölcsös és édes. Egy huszonéves, csinos fiatal lány jut eszembe róla, aki egyenesre vasalja a haját, marketinget vagy valami hasonlót tanul, multinál gyakornokoskodik, és esténként a város menő klubjaiba jár partizni, pedig nem igazán engedi meg magának. Nos, egy ilyen lánynak ez egy jó választás lenne: modern, tökéletesen illik a jelenleg menő édes vonalba, cseppet sem tűnik olcsó lötyinek, kellemes, van neki szillázsa, vagánysága és egy pici harsánysága is. Eredetisége annyira nem, de ez nem is mindig kritérium.
Szerintem ár-érték arányban ez egy jó darab az Oritól, rajtam meglehetősen tartós, de mivel az édes parfümöket ritkán kívánom meg, és erre az esetre van már más tartalékon, nem leszünk egymáséi.
De el tudom képzelni, hogy sokaknak tetszhet.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Mindenképp figyelemre méltó illat, bár inkább az első, szúrósabb fázisa tetszik, ami a mandula miatt gyengéd, ugyanakkor az összhatás mégis dögös. Aztán a leszáradása már nekem túl édeskés, túl dominánssá válik a vanília. Hasonlít a Burberry Body-ra. Még nem mondtam le róla, van az a hangulat...

esztifarkas
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nagyon kellemes, könnyű, édes illat. Az üvege szép, az illat sajnos nem túl tartós.

esztifarkas

Intenzív illat, egy fújást egész nap lehet érezni, és még úgy is betölti az egész szobát:) Édes, nagyon különleges az illata.

esztifarkas

Nagyon kellemes gyümölcsös vidám illat, sok év után újra megszagoltam boltban es újra meg kellett vennem. :) Sajnos nem túl tartós az illata, ezért egy nap többször is újra kell fújni.

Theodora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Ez a work perfume számomra, ebben megyek ügyfelekhez. Megvan benne minden, ami kell egy ilyen szituációba: nem túl tolakodó, tiszta, friss illat, összeségében elegáns, de laza.
Nem lehet vele melléfogni.

Theodora

Hónapok óta kerülgetem ezt a parfümöt a drogériákban. Minden egyes alkalommal magamra fújtam, de nem vettem meg, hiába tetszett annyira, mert hogy nem szerettem volna drogériás parfümöt viselni.
Aztán végül megvettem. Jó döntés volt, végre! :D Én, aki utálom a legtöbb parfümöt, mert facsarja az orromat majdnem az összes, végre találtam egyet, amit rendkívül szolidnak, nőiesnek, púderesnek és kellemesnek érzek. Az ilyen illatokat szeretem, édeskés, gyümölcsös, de nem túl sok. Szerintem mindennapokra tökéletes, akár az irodába is. Nem túl sok, de elég különleges és meglehetősen tartós is.