Legújabb vélemények - Parfümök

PiroskaP
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 24.

Én ebbe az illatba szerelmes vagyok!😍🥰 Nálam igazi tavaszi-nyári életérzés-parfüm💞 friss és üde, kellemes virágos, megfoghatatlan, rajtam brutál tartós, de egyáltalán nem tolakodó, emelkedett, elegáns és huncut egyben🥰 sajnos ahogy láttam Magyarországon valamiért eltűnt a parfümériákból, de szerencsére makeup.hu-n be tudtam szerezni.🙏😇 Plusz pont, hogy az üveg is nagyon szép, dekoratív!🤗

Torpece
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 24.

Ő a legfrissebb és egyben legkevésbé tartós illat az edp és a L'elixir hármasából. A másik kettőből teljesen hiányoznak a virágok és a gyümölcsös zamat, amit ebbe az illatba mind beletettek. Sajnos ez az illat sem kapható már.

Torpece

Elképzelni nem tudom, miért kellett megszüntetni ezt az illatot is? A legcsodálatosabb az összes Manifesto flanker közül, nekem a kedvencem! Még úgymond last minute sikerült beszereznem egy üveggel, mielőtt végleg süllyesztőbe helyezték. Édes-púderes, nem émelyítő illat, egyszerűen csodás. Tartóssága egész napos!

Torpece

Mai napig emlékszem az első találkozásomra ezzel az illattal. Csere útján került hozzám és egészen biztos voltam benne, hogy nagyon jól választottam vakon. MiIkor először beleszippantottam már görbült is lefelé a szám, mert nagyon nem az akkori ízlésemnek való volt. Abban az időben friss, fás illatokat szerettem, ez pedig pont az ellenkezője. Ment is tovább szegény...aztán valahogy megint a látóterembe került a Manifesto és bizony egészen másként néztem rá. Akkor már tudtam értékelni a mély szantálos, vaniliás aromáját és bizony lett is egy újabb üvegesem belőle. Úgy látszik meg kell érni hozzá.
Nagyon tartós illat, bármikor megállja a helyét évszaktól és alkalomtól függetlenül.

Torpece

Nem tudom miért, de most megint elkapott a Cinema illatok utáni vonzalom.Talán 6-8 évvel ezelőtt volt ilyenem legutóbb, amikor beszereztem üvegében azt a Cinema edp-t, amiről akkor azt gondoltam, csak abban az egy változatban létezik. Azóta persze tudom, hogy ez nem így van de szerencsére itt nem követték el azt a hibát, hogy összevissza variálva próbálják eladni számtalan flanker formájában. Nálam ennek elrettentő példája a La vie… Mondjuk a Cinema erre sosem volt rászorulva, hiszen annyira csodás kompozíció, hogy hosszú évek óta töretlen a sikere. Összesen ha jól tudom 7 flankere készült, amiből már csak a klasszik edp kapható, pedig a többi is igencsak jól sikerült szerintem. Ez a változat sem kapható már, akarcsak a Baiser de Cinema vagy a Festival d’ete. Nagyon friss, meglepően kilóg a sorból, egészen más mint a klasszikus Cinema. Egyáltalán nem édes, sokkal inkább citrusos, picit pézsmás, virágokkal (pici jázminnal) induló illat, ami leszáradásában azért hozza a jól ismert “Cinemás” balzsamos, ámbrás dns-t. Nekem mondjuk nem ő a kedvencem a sorozatból, számomra a Festival d’ete a csúcs.

nanook9212
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 24.

Nem vagyok benne biztos, hogy amit érzek az valóban cseresznye virág-e, de az tuti, hogy valami ultra retro illat. Valamiért a "régi szép idők" jutnak róla eszembe, lehet kisgyerekkoromban volt valami hasonló spraym vagy tusfürdőm vagy talán anyukámnak volt valami hasonló. Viszont kicsit sem tartós. Talán ez a leggyengébb a BBW-től, amiket eddig próbáltam.

force
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 24.

Még szeptemberben vettem teljesen hirtelen felindulásból a Supreme tesójával együtt.
Nem igazán foglalkoztam az elmúlt 5-8 évben a Zara parfümökkel, de sokat olvastam róluk szeptember elején és úgy döntöttem, egye-fene, teszek velük egy próbát. Nagy meglepetésemre tényleg jó és tartós parfümöket kezdtek el gyártani.

Bár egyértelműen drága és népszerű parfümöket másol le a cég, mégsem tudom őket hibáztatni emiatt, hiszen legalább nem kamuznak erről.
Ez egy baromi tartós, jól projektáló nagyon kellemes illat. Egyértelműen jár neki az 5 csillag. Voltaképpen ezzel a parfümmel indult el az a lavina nálam, hogy igyekszem az összes ilyen üvegbe zárt parfümjüket tesztelgetni. Van néhány nagyon jó köztük.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. április 24.

1,5 ml fújós gyári mintát használtam belőle. Ebben a hűvösre fordult időben nagyon kellemes viseletnek bizonyult, melengető illat. Sok-sok vanília, kis virágos csavarral, mindenféle bonyodalom nélkül. Számos hasonló illatot láttunk a közelmúltban, ez azonban nem von le az értékéből. Megbízható tartósság, stabil hatósugár, kifejezetten nőies, bárhová viselhető parfüm.

klorosluca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. április 24.

Jó kis illata van, de nem valami tartós sajnos. Tényleg olyan lányos, édeskés illat, de azért szerintem van benne egy fajta erősség is. Nem hiszem hogy újra veszem, mert a tartóssága miat nehezen találom el a mennyiséget és nem szeretek egy párolgó parfüm felhő lenni..

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 24.

Abszolút kedvencem. Ma ezzel fújtam be magam. Egy vizes, akácvirágos tavaszi-nyári parfüm. Igazi pézsma virágos illat. Különleges kincs, amit alkalmasint veszek élő. Jó lenne, hogyha visszekerülne az Avon katalógusokba.