Legújabb vélemények - Parfümök

beautifullife
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 22.

Sajnos nagyon gyenge a minősége.

Az elején lehet csak ténylegesen érezni a meggyet, de inkább az alkoholos, vagy buggyant fajtát. Nekem ez nem probléma, mert ilyen minőségben is szeretem a meggyet, de maximum ez 5 percig érezhető ki, utána átvált fás-édes illatba, amiből nagyon nehezen érezhető már ki a meggy. Ez a fás illat is kedvemre való, de ezért az árért ez lapos. Sokkal különlegesebb és erős illatot vártam egy kis füstöséggel, de ez inkább csak a Zara meggyének az idősebb, cinikus testvére kevesebb bájjal és tartósággal. Egy icipicit az egykori J. del Pozo in Black parfümjére emlékeztet.

Ehhez szerintem borzasztóan túlárazott. Biztos vagyok benne, hogy a Zara Cherry-jének egy fás illattal való rétegezésével hasonló, de tartósabb illatot lehet elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 22.

Rendkívül finom, tisztaságillat. Van, aki szerint borotvahabos, férfias....de annyira luxus, annyira tetszik. Számomra a klasszikus elegancia megtestesülése. Meleg időben üdítő és bomba tartós is, ami a többi szépségről nem nagyon mondható el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 22.

A napfény nektárja. Találó elnevezés! Isteni finom, mézes krémes tisztaságillat. Azonnal megvenném, de annyira nem intenzív,nem tartósabb, mint egy luxus arckrém. Fantasztikus, de nagyon gyenge.
Az illat maga ezer pontos nálam, de a használhatósága kérdéses.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 22.

Üdítő, édes mandarin. Tiszta Mirinda.

PrantnerCintia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 22.

Az egyik legkedvesebb parfümöm, amit hétköznapra használok. Néha szúnyogirtó szagú, néha pedig szappanos, de összességében mindenki azt mondta, hogy érdekes, váratlan és szexi illat. Aki nem szereti a mainstream vonalat és az édes illatokat, azoknak nagyon tudom ajánlani, egy szaglást megér. Jól összerakott niche illat.❤️

AzIllatos
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 22.

Jól összerakott, friss, aromás illat. Úgy egy-másfél óráig a ciprus és a grapefruit a domináns, majd előbújik a füge. Sok alkalomra hordható, amolyan "easy reach", évszakok közül talán főként a tavaszt és a nyarat társítanám hozzá.

UnicornsOfLove
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 22.

Nem gondoltam, hogy egy Hello Kitty illatot fogok 30 évesen venni, de... bejön. 😀 Egyébként ez az édes, tömény cukorka illat szerintem tetszik a pasiknak is. Tök jól el tudom képzelni nyárra, edzéshez, szaladgálós napokra.

tthdina

Annyira különleges bár szerintem pasis illat,viszont sehol nem kapható már 😢

grwmbeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 21.

-1 pont mert sajnos nagyon hamar elmegy az illat. Imádom, de emiatt nagyon sajnálom, és pénzkidobásnak érzem megvenni újra pedig tényleg az egyik legjobb illat a jo malonnál.

kitekatt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 21.

Magadra fújod életedben először és a crushod max 1 órával az érkezésed után megkérdezi, milyen parfümöt használsz. Annyival nem éri be, hogy Gaultier, a pontos nevét is tudni szeretné. Szerintem ez mindent elárul az illatról.