Legújabb vélemények - Parfümök

zoraima
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Nagyon bejött! 💙 Amióta megérkezett a kis fújósom, csak ezt viselem. (Köszi Petra❣️) Az illatjegyek miatt attól tartottam, hogy Montale szokáshoz híven nagyon erőteljes és kibírhatatlanul édes, és szúrós lesz rajtam...Nem így lett, sőt azt kell hogy mondjam, hogy felfújás után csak nagyon decensen viselkedik rajtam, alig érzem magamon, azonban a férjem azt állítja nagyon finoman leng körbe és amint mozdulok megcsapja az illatom kinti környezetben is. Arról is kifaggattam, hogy vajon nem érzi - e férfiasnak, de megnyugtatott az ellenkezőjéről. Azt azért sajnálom, hogy a kezdeti frissesség hamar lecseng, ennél a parfümnél nem bánnám ha full lineáris maradna az idők végezetéig... Mondjuk a tartóssága az rendben van, mert a csuklómon órákkal később valamilyen úton módon felerősödik, ahogy változik az illat is. Nem szedem atomjaira...kellőképpen, de nem zavaróan édes, számomra (úgy érzem) a második nagy kedvencem mellé (Rose Elixír) beáll a sorba. Napi szinten is el tudom képzelni ezt a viseletet. 5 csillag

Shenzi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Nagy szerelmem az anyaillat, és több flankere is, egyértelmű volt, hogy őt is megnézem magamnak.
Még csak csíkon teszteltem, mert nem akartam keverni magamon az illatot mással. Az én orromnak az anyaillat visszafogott, kevésbé karcos, megzabolázott verziója, az első pár percben orgona illattal megbolondítva. Ez az orgona nagyon tetszett benne, de nagyon hamar elillant. Gyümölcsösséget egyáltalán nem érzek rajta. Kíváncsi vagyok, mit mutat majd a bőrömön, de én személy szerint nem érzek késztetést rá, hogy megvegyem, mert én pont az anyaillat haragosságát, erejét szeretem. Viszont azoknak, akiknek az sok, ez a verzió jó alternatíva lehet.
A flankerekkel kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, egyrészt jó, hogy ki-ki megtalálhatja azt a verziót, ami a legközelebb áll hozzá. Nem kötelező mindegyiket kipróbálni, megvenni. Viszont azt elvárnám, hogy a futószalagon gyártás ne menjen a minőség rovására.
Az illat egyelőre nekem semleges, bár ha bőrön az az orgonás finomság tartós lenne, akár még el is gondolkodnék egy üveges maradékon...

WVV
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Nagyon szeretem az Olympéa-t, egyik kedvenc illatom, amit bármikor szívesen magamra fújok, nem kell hozzá különösebb hangulat. Így sajnos gyorsan fogy is, így érdekeltek az olcsóbb alternatívái is. A Yodeyma Temis kifújva nagyon jó illat, viszont viszonylag hamar eltűnik az a tipikus Olympéas illatjegy.

klau810614
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Amikor megláttam tudtam hogy kell nekem 😃 aztán nálunk nem is lehetett kapni sajnos így lemondtam róla .. Na de újra palackozták Forbidden Pink néven amit most sikerült be szereznem és tudtam hogy jó lesz ☺️ Isteni vaníliás ,citromos picit rágós nagyon “rózsaszín “illat ,tényleg Barbies és tartós is .

karasze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Shalimar rajongóknak kötelező! Megfér mellette, mint önálló entitás, versengés nélkül osztoznak a dobogón. Vagy helyette, mert olyan, de mégis más! Kevésbé füstös, lágyabb. Őszi, téli mirhás melengető, nagyon elegáns és szofisztikált, a minden ízében kifinomult nő illata.

karasze

Az ecetes uborkától megijedtem, de tényleg csak pár másodperc, nem kell felni, nem bánt. Aztán jön a füstös, meleg vetiver, és rajtam sült gesztenye.
Én krémes, édes jegyet nem érzek, de lehet, hogy a ködös, hűvösebb idő elocsalogatja. Most szikrázó tavaszi napsütésben a Szerelő meleg, füstös mirhát és földes vetivert hoz magával.

Regi88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 28.

Úgy emlékszem, hogy finom és tartós illat volt. Simán túlszárnyalna mai nevesebb, felkapottabb parfümöket.
Több üveggel is elhasználtam belőle, sajnálom hogy nem gyártják már...
Nagyon várok egy olyan illatkölteményt az újaktól/ régiektől , amire azt tudom mondani hogy elbűvölő, lendületes, tartós, kedvező árban stb...
Éppen itt lenne az ideje😊

Solya92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

Bomba illat, nagyon szeretem! Tartósságban nem üti meg a márkásabbak színvonalát persze, de abszolút újravevős!

Poletttt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

A párom használja, nagyon kellemes illat, nem tolakodó. Tartósságát közepesnek mondanám.

Yamillehaddeji
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

A legeslegkedvencebb testpermetem!
Rajtam tartós,ruhán egész nap után is érezni. Az illata igazi édes,igazi hercegnős,de van benne valami különleges, gondolom a cseresznye töri meg az édeset.
Csak úgy számolva sokkal drágábbnak hinnèm. Újravevos