Legújabb vélemények - Parfümök

dandelion97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Oh engem elvarázsolt🥰 rajtam egy édes, mély, mégis kissé karcos illattá alakul, nagyon jólesik, amikor napközben megcsapja az orromat. Brutálisan tartós, kézfejre fújtam, és számos kézmosás, mosogatás és fürdés után is érzem, elképesztő🥰

Shenzi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.

Merőben más, mint az anyaillat, de ha jobban koncentrálok, a háttérben megbújva lehet érezni a karcosságát, amit a bergamott és a tea igazán pikánssá teszi. Izgalmas illat, tetszik.
Nagyon hamar veszít az erejéből és bőrközelivé válik, de azért egy-egy mozdulatnál megmutatja magát, nem a környezetem örömére, hanem csak engem boldoggá téve.
Egy 30 ml-es kiszerelésre sikerült szert tennem, az Alien vonal üvegek különösen kedvesek a szívemnek, de ez a kis gyönyörűség egy külön kis kifinomult ékszer☺️

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Kellemes vaníliás, fűszeres illatka de szerintem feledhető,pláne ha az azóta szerelem illatommá nőtt Supreme tesójához hasonlítom. Azt tudnám rá mondani, hogy kedves illat, nem tolakodó, nem zavar senkit de nem is az az illat, amire évek múltán is emlékszel. Rajtam a tartóssága is hagy kívánnivalót, túl kevés ideig tart az kezdeti fázis, amikor még érdekes az illat, míg a társai akiket birtoklok (Supreme, Vibration, Angelic) le se robbannak rólam.

karasze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.

És igen, ott a paradicsom zöld levele, a kert illatai!
Buta berögződés, de nekem a 'kert illatoknál' mindig a Hermes kertek a mércék. Nem niche vonalon nálam Hermes a zöld, friss, mégis egyedi etalon. Most is ezzel a hátsó gondolattal próbáltam, és eleinte nagyon is kecsegtető volt! De aztán rajtam lekaszálta a zöldeket, sőt az egész veteményest egy erős és egyre édesebb virágos alap. És sajnos nem mezei, vagy kerti virágok, hanem valami annál művibb, édesebb. Vajon mi lehetett, mert nem muskátli, az biztos!
Ha azt nézem, hogy milyen felüdülés a nagyon sok cukorka között, akkor akár négyet is érne, de ez nekem mégis egy Hermes utánérzet, több szilikonnal, minden finomságától megfosztva.

karasze

Megkésve bár, de végre ma teszteltem. Akkora (volt) a hype, és olyan sok helyen hivatkoztak rá, mint referenciára.
Rajtam semmi alkoholos felhangja nincs, viszont száraz már már fás édesség annál inkább. Szinte cukorsokkot kaptak az orrszőreim. A kaparó érzést a narancsvirág idézi elő nálam, először azt hittem, hogy ebben is van, de nem. Valószínűleg a praliné és a fűszerek a ludasak benne. Sajnos nekem/rajtam a legkevésbé szofisztikált, mondjuk ki: közönséges!
Az üvege önvédelmi fegyvernek is jó, de mivel volt már rosszabb tapasztalatom is, és mindent egybevetve nem büdös, csak nagyon sok, és bántó, ezért 2 csillag.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 27.

Mai parfüméria séta során futottam bele, nagy reklám a kirakatban, gondoltam kipróbálom. Semmit nem tudtam róla előzetesen, azt se, ki az orr mögötte, milyen illatjegyek lesznek, minden elvárás nélkül fújtam, lássuk, mit tud? (Különösen, hogy eddig nem voltam valami nagy Miss Dior rajongó. )
És rám talált, azonnal azt mondtam, hogy igen, végre, végre, végre! Az illat nagyon finom, szerintem alapvetően maradt virágos illatkategóriában. Tökéletes arányok, nem győztem gyönyörködni benne, játékos, könnyed, fiatalos illat. A külcsínnel is elégedett vagyok, elegáns kis üveg született, a minta az üvegen körbe-körbe odateszi a kis csavart.
Nekem szerelem, még alszom rá egyet, de már nézegetem, hogy honnan lesz ilyenem.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.

Ki fújáskor nagyon tetszik, nagyon fűszeres vanília. Ha ilyen maradna, nagyon tudnám szeretni.
Le száradás után a virágok illatának keveréke domináns a bőrömön. Majd egy finom, bőr-közeli, vaníliás alap illat marad.
Nem ismerem a parfümöt, aminek a dupeja.
Nem lett szerelem…

eheiszki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.

Gyakorlatilag Billie Eilish 1. dupe.. azt se szeretem. A nyitásában érzek egy kis rágógumis jelleget, azt a retro rózsaszín fajtát. De a továbbiak Eilish 1. Tartósságával nincs gond szerintem.

Shenzi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 27.

Potom pénzért jutottam hozzá, az ára pedig egyáltalán nem tükrözi az illat minőségét. Igazi fincsi, krémes, édes, gyümölcsös illat, talán az aranyló sárgabarack lekvárra emlékeztet a legjobban. Testes, ezért egy fújás bőven elég, és az is rendkívül erős és tartós, de ebben a mennyiségben nem fejfájós. Az üvege valami káprázatos, talán a legszebb, amit valaha láttam.

Update:
Felpontoztam 5-re, mert egyszerűen attól nem érdemel kevesebbet. Isteni ez az illat, mindig boldog vagyok, amikor ezt fújom magamra, és elég gyakran is nyúlok érte. Mindenki szereti, mindenki megdicséri rajtam, ha valaki bejön az irodába, beleszimatol a levegőbe, és mondja, hogy de jó illat van. Ha elmegyek a folyosón, tudják, hogy arra jártam, és szippantgatják a levegőt. Mindenki orrába belemászik, de olyan kis huncut módon, nem tolakodóan. Ezt szeretem benne igazán.

Up2
Tényleg egy az egyben Good Girl

nanook9212
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Meg tudnék benne fürdeni! Isteni finom, hétköznapokra való, kicsit samponos beütése van. Suliba, munkábajárós, esetleg hétvégi otthon lazulós illat. Semmi komplikáltság, édes és friss, szerintem kifejezetten azoknak való, akik nem tudnak dönteni h most édeset v frisset akarnak viselni, mert ez a parfüm 2in1. Tartóssága nem a legjobb, örülnék ha lenne tartósabb, teszem azt edp változata. Ahh, mit fürdeni, INNI tudnék belőle! :D