Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 25.

Pattanástalanító szerként az általam ismert legjobb. Néha-néha kijön rajtam is egy-egy, de az bazi nagy, kinyomhtatlan, borzasztóan fájó és múlni nem akaró. Első ilyennél egyenes út volt a bőrgyógyász, Ő írta fel. 1-2 nap alatt leviszi az végeláthatatlan duzzanatot. Nekem tényleg nagyon sokáig elég, ha fogytán feliratom, mert ritkán kell ugyan, de akkor semmihez sem fogható segítség. Kevés az 5 csillag, mondhatni tényleg csodaszer.

ponilopopolopo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

a szemöldököm visszanőtt tőle kb 5 használat után, napi használat mellett. a szempilláimra most kezdtem használni

Mayagirl13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Kisbabám fenekère használom de sebekre,kiszáradt bőrre mindenre jó ,imádom :)

Divalesquefitgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Szuper! <3
Hajnövesztés céljából próbáltam ki a sima és az erősebb változatot is. Mindkettő szuper amúgy, de érdekes módon a sima lekörözi a 10%-ost! :D
Nem nehezíti el a hajat és könnyebb kimosni, mint az olajokat. Gyorsabban nő tőle a hajam és szép, csillogó lesz. Jól fel kell rázni. :)
Összességében én a simát ajánlom mert tovább tart és jobb ár-érték arányú. :)
Újravevős! <3

Floree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Egy valódi csodaszer ez a kence. Már két hete kínlódom az orrdugulás-orrfolyás kombóval, és teljesen ki van már sebesedve az orrom, fájt is emiatt nagyon belül is. 3-4 napja kezdtem el ezzel kenegetni és szépen gyógyítja a pirosodást az orrom környékén is.

Kalamaya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Nagyon jó kis krém. Rengeteg helyen használható és tényleg hat is. Nekem például nagyon száraz a bőröm az arcom egyes részein már már kicsit ekcémás is. 1-2 alkalom és egyből javult a terület. 😊

anetta.filip
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 23.

Hajmosás előtti hajtőpakolásokba teszem leginkább, keverve az Aromax ricinusolajos hajpakolásával és svédcseppel- hajnövesztés és egészségesen tartás címszóval, kb fél óra-órára a buksimra. A fejbőröm szereti, hajam szépen növöget.
Nèha a szempillámat is kenegetem vele. Ezt kevésbé szeretem, és nem ért nekem annyit, mint egy szempillanövesztő szérum.

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Sebek, gombas teruletek megmentoje, pattanasok ellenszere, mindenre jo. En mostanaban sokat hasznalom, egy het alatt meg a legfajobb sebet is osszehuzza es kitisztitja, valamint egy az egyben bekenem vele este, furdes utan a labam es masnap nem izzad (vagy ha izzad is, nincs "nyoma"). Erosen gondolkodom rajta, hogy a honaljamra is tegyek -
szinten este -, merem alllitani illetve remelni, hogy az izzadasgatlo is jobban fog mukodni mellette.
Jovok frissiteni, ha kiprobaltam:D

Tündérvirág
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Több mint egy hónap használat után semmi nem változott. Műtéti hegre használtam.

BotiDani2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Nagyon szuper, hogy szinte egy két alkalom után puha és bársonyos a bőr tőle. Az extrém száraz bőrt is nagyon gyorsan helyreteszi.