Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

Harcica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Hosszas szenvedés után rájöttem, hogyan kell használni és tényleg használ :)
Este fürdés után (semmiképp sem szőrtelenítés után!) kell használni. Kicsit csíp és viszketek tőle, de körömvirág krémmel használata után ez elmúlt. Nem szabad naponta használni, inkább kúra szerűen és egyre ritkábban kell az embernek.

Sz1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 20.

A sárga-kék csomagolásút próbáltam. Nekem bevált. Igazi csodaszer! 😍 Bár kicsit kiszárította a bőröm, de azt gyorsan korrigálni lehetett egy Helia D Aquaboom krémmel. :)

gabriella2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Szeretem, mert olcsó, és az egyetlen ami képes az izzadásomon visszaszorítani, és nem kell félnem, hogy esetleg látszik folt stb. Már a 2. üveggel vettem belőle. Viszont nem szabad mindennap használni az alumínium tartalma miatt. Este fürdés után kell bekenni a kívánt testrészt. Nekem 2 napig kitart a hatása.

kissica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.

Édesanyám kapta egy barátnőjétől, hogy a hátfájására próbálja ki... Nem vált be neki, a háta ugyanúgy fájt tovább... kézkrémnek elhasználta...

kissica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.

Én is megrendeltem, bőrriritációra, gondoltam, kipróbálom, de sajnos nekem nem vált be.. pedig 2 tégellyel elhasználtam. Szerintem drága is, olcsóbb natúrtermékek sokkal jobbak voltak.

Iminbeauty
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Bőrszárazságra, hámló tenyérre, szemölcsre és gyulladáscsökkentésre is ajánlották már. Bármikor használtam jól bevált. Teljesen illatmentes, kissé sűrű így valóban nem könnyű a felhasználása de összességében csak jót tudok írni róla. Érdemes mindig tartani otthon egy tubussal.

ReiHUN
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 17.

Neogranormon mellett másik alap kence, ami segít minden bajunkon. Nekem ugyan még nincs babám, így popsikenőcsként még nem alkalmaztam (legfeljebb anno rajtam volt). :D A tégely talán higiénia szempontjából nem annyira praktikus, meg köröm alá megy a krém, stb. De mégis jobban preferálom, mint a tubust, mert maradéktalanul fel lehet használni az egészet, nem kell azzal kínlódni, hogyan szüljük ki még az utolsó grammokat a csomagolásból. Eléggé sűrű, kell egy kis kézmelegség neki, míg jobban kenhető lesz. Általában szőrtelenítés után rögtön illetve még másnap szoktam bekenni vele a bőrömet, és ez gyönyörűen megelőzi a kipirosodást. Nekem nem szárít, inkább hidratál. Bár ez talán az alkalmankénti használatból nem derül úgy ki.

ReiHUN

Nagyon hasznos kis krém, gyerekkor illata van :) Minden helyzetben segít, amikor kipirosodik vagy irritált lesz a bőr. Amikor kórházban voltam, és nem tudtam kikelni az ágyból, felfekvésem lett, és az is szépen rendbe jött, segítette a hámképződést. Igazi alap termék, egy kis 3g-os kiszerelésben szoktam a táskámban is hordani, ha valamilyen szükséges helyzet megkívánja, legyen! :) Elég sűrű, ezt még mindig nem szeretem benne annyira, mert nehezen lehet elkenni, de a bőr melege végül is egész jól fellazítja. :)

Dettolka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Én maximumra értékelem a hatékonyságát, mivel a pattanások mellett egy komolyabb házi kezelésre, prevencióra is használom. Nevezetesen ez a tályog! Évekig keserítette meg az életem a fülem mögötti részeken, nem egy kis műtéti beavatkozásra került sor miatta :/ Amióta az akneroxiddal kenegetem, nem jött elő a probléma (ennek már negyedik éve, előtte két évente szinte kötelező jelleggel jelent meg). Szóval részemről ez a krém csodaszer titulusú :) Pattanásokra is szoktam használni, általában esténként... Reggelre mindig lelapul vagy teljesen eltűnik! Szárít valóban, de így az arcom egy-egy pontján egyáltalán nem találom zavarónak a dolgot.

boni04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Alapvetően másik cseppet szoktam használni, de ez most annál olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Nem mondom hogy ki fogom dobni, esetleg vésztartalékként megtartom 6 hónapig, de két csillagnál többet nem fogok adni.