Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

laborkornelia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 22.

Nagyon jó, nekem jobb mint a Flector gél. Ezt a krémet évek óta használom a gerincemre, és ritkábban kell gyulladáscsökkentő gyógyszert bevennem azóta. Vény nélkül kapható, az ára 1000 Ft környékén van a 100 g-os kiszerelésnek. Már Diclofenac Sandoz a neve.

kocosfox
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Ha erzekenyebb borfeluletre kenem, pl. nyak oldalso resze, akkor az elso par percben borzasztoan csip, de utana nagyon hatasos.

vgeorgina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Nagyon szkeptikus voltam, de egyszerűen megimádtam. Pár éve próbáltam a szemöldökömre, semmit nem használt - rendszertelenül, ahogy eszembe jutott kenegettem fel, nyilván nem használt... - most viszont minden nap kenem a szemem alá (miliák megoldására), a szemöldökömre és a szempilláimra, és pár nap után látszik az eredmény. A hajamra minden héten egyszer kenem fel, a fejbőrömbe gondosan belemasszírozom, illetve a hajvégekre is teszek. Rajta hagyom 3-5 órán át (nem dunsztolom be, nem melegítem, nem alszom benne, és nem rakok rá semmit), majd jó alaposan lemosom. Nyilván jártam már úgy, hogy nem sikerült kimosni, de ez nem az olaj hibája, hanem az enyém és a samponé...:) 2-3 hét után látszódnak a megszaporodó babahajak folyamatosan, és szerkezetileg is jobb a hajam tőle.

Tytto
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

UPDATE:
Mindig nagyon hámlik az arcom, amin a bőrradírok nem segítenek, a krémek meg csak elfedik, de attól még ott marad a felesleges hámlás... Gondoltam, kipróbálom tonikként és a végeredménytől kikerekedett a szemem. Nem győztem cserélgetni a vattakorongokat, meg söprögetni az arcomat, mert úgy pergett le róla az elhalt bőr. Viszont a végén nem száradt ki, puha maradt a bőröm, amire már kellemesebb volt felvinni egy leheletnyi arckrémet. Gondoltam kipróbálom a kiszáradt ajkamra is, felvittem fültisztítóval, pezsegni kezdett picit, majd némi várakozás után letöröltem és úgyszintén pihe puha lett ez a felület is.

A fültágítótól gyakran "indokolatlanul" begyullad a fülem. Próbáltam rá sebfertőtlenítőt, bepanthent, neogranormont, a végén már kézfertőtlenítő zselét is, meg mandula olajat, de mindig akkor gyógyult meg, amikor úgy gondolta, ami akár egy hétbe is bele telik. A gyógyszertárban ajánlották, és nagyon hatásos egy két nap alatt garantáltam meggyógyítja, megelőzésre is jó, mióta meg van egyszer gyulladt be a fülem, mert eltűnt a lakásban egy időre.... :D

Zsuzsu1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Jó kis krém,kordában tartja a dolgokat,viszont makulátlan arcbőrt tőle sem szabad várni.2 hónapja használom rendszeresen,de még így is rengeteg a mitesszerem,(bár kevesebb mint volt azért),nem kevésbé zsíros a borom sem,igaz,én csak éjszakára kenem.Osszessegeben teszi a dolgát,néha még csíp bizonyos területeken,illetve a szám környékét folyamatosan szetmarja,lehet jobban kéne vigyaznom felkenesnel.En többet vártam tőle,de azért nem rossz.A pattanasokat több nap kell mire megküzd.

diddlina83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 20.

Ugyan a harmincas eveim kozepen jarok, de meg mindig idorol idore kuzdok pattanasokkal, es a Skinoren nekem csodaszer. 1 -2 nap allatt lehuzza a legdurvabb patit is az arcomrol. Mindig ejszakara hasznalom, es mindig csak a problemas teruletre. Emiatt egy tubus nekem akar egy evig is siman eleg, mar lekopik rola a festek kb, es meg mindig van benne. Az allaga illetve a szaga ennyi ido utan sem valtozott meg sohasem. Mig az Akneroxidra olyan allergias tuneteket produkaltam, hogy a surgossegin kotottem ki, ez a krem soha megcsak ki sem piritotta az arcomat, soha nem csip. Ajanlottam masoknak is boven, es ugy is mindig csak es kizarolog pozitiv feedbacket kaptam vissza, sot, kulfoldon is terjesztem az igejet :)

Dodohemmings
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 19.

Én is az ajkaimra használom, egy éjszaka alatt puhává varázsolja.
Én nappal is szoktam használni, vastagabban rakok fel, és olyan mintha szájfény lenne rajtam :)
Nagyon olcsó, sokkal jobban megéri, mint egy mindennel teletolt ajakbalzsamot használni, ami ráadásul negyed-ekkora.

MaggieMay
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Több mint fél éve sajnos elég súlyos tünetekkel járó, visszatérő bakteriális és gombás fertőzéseim vannak. Nagyon sok gyógyszerre (antibiotikum) vagyok allergiás, így egyrészt nagyon nehéz dolguk van az orvosoknak, másrészt -jelenleg- a tünetek enyhítésére (és remélem, gyógyítására) maradnak a vény nélkül kapható készítmények.
Az Idelyn krém és hüvelytabletta -túlzás nélkül mondhatom- megváltoztatta az életemet. Az utóbbi 2 hónapban jelentősen javultak az eredményeim azáltal, hogy csakis ezeket a készítményeket használom.
Viszont akkor, mikor nagyon vörössé és lobossá válik a szeméremtest, nem ajánlom a használatát, mert rendkívül csíp és mar. (Rá van írva a használati útmutatóra, hogy irritált bőrre nem alkalmazható, de akinek volt már szeméremtesti felmaródása, az tudja jól, hogy valamikor még fel lehet kenni a krémet, valamikor már nem. Ha felmaródás van a szeméremtesten, akkor -nyilván orvos véleményét kikérve- nekem a Canesten krém vált be, nyugtatólag hat.)
Aki szintén hasonló cipőben van, mint én, külsőleg és belsőleg is fájdalmakkal, felmaródásokkal, húgyúti gondokkal, berepedésekkel és sebekkel, mindent igyekszik kipróbálni. És tényleg mindenkit arra buzdítok, hogy ne keseredjen el a krémek-kúpok kipróbálgatásában, mert szinte naponként javulhatnak-rosszabbodhatnak a tünetek, amelyekre mindig más és más krém, kúp jó. Muszáj kitapasztalnia mindenkinek saját magának a termékeket. Rengeteg idő és pénz, de megéri :). Sok-sok türelem és nyugalom kell!!!
Visszatérve: csillagos 5-ös minden Idelyn termék... Jobbulást kívánok mindenkinek!!!

lucy105
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Minden megfázós - intenzív orrfújós időszakban jól jön. Egy igazi csodaszer a kipirult orrnak(bőrnek). Nem irritál, kellemesen hűsít, és a mentolos illata is hasznos az eldugult orrnak.

Timo6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 18.

Nálunk évek óta mindig van itthon. A párom is nagyon szereti. Minden helyzetben megállja a helyét, ezért csakis 5 csillagot kaphat!