Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

Barbus0815
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Egy időbe nagyon pattanásos volt az arcom. Ezt a készítményt ajánlották a patikában. Ugyan a pattanást hamar leszárítja, de hosszú távon szárítja az arcbőrt. Hidratálás szükséges. Ár-érték arányban tökéletes.

Rebeka_R09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 12.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 12.

Mindenre jó! Egyik legszuperebb terméknek találom, pattanást, sebet bármit lehet vele kezelni.

BlazonIsle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 12.

Skinsmart-os rutinom részeként szereztem be. Korábban már találkoztam vele, de sohasem próbáltam ki mivel szent meggyőződésem volt, hogy ugyanazzal a hatóanyaggal operál, mint a Skinoren... Hát lehetett volna több eszem és utána olvashattam volna. Én ezt a krémet egyszerűen imádom. Nem hazudok, ha azt állítom ez az egyetlen termék, ami képes volt látható és tartós javulást produkálni pattanás fronton. Persze keletkezett egy-egy újabb patti, viszont ezeket 1-2 nap alatt szinte nyom nélkül eltüntette, a korábbi gyulladások után megmaradt foltok pedig kezdenek szépen gyógyulni. Eleinte kicsit húzódott tőle a bőröm, de gyorsan hozzászoktam, illetve egy nagy adag hidratáló mindig orvosolta a problémát.
Ébredés után kenem fel a problémás területekre, majd kb. 5-10 perc múlva lemosom és indítom a reggeli rutint. A törölközőket még így is gyilkolja, viszont ez nem különösebben zavar, mivel egy ideje az arcomnak külön arctörlőt rendeltem ki. Pár száz forintért vettem őket, a hatásért cserébe mit bánom én, hogy tönkre vágja mindegyiket.

mxmiraa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 12.

2,5 hónapig elhúzódó nyavaját gyógyított meg nálam majdnem tökéletesre…2 napja használom, 90%-ra teljesített, a maradék 10%-et a laktózos változatára bízom. Egy próbát mindenféleképpen megér makacs felfázások esetén. Must have dolog a fürdőszobában.

jena2000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 11.

Én kb. három évvel ezelőtt egy évig használtam folyamatosan reggel este vékonyan kentem vele az arcomat, és azt kell mondjam Hálistennek nem feleslegesen kenegettem iszonyatosan pattanásos voltam akkoriban és nagyon sok hegem volt, viszont napi használat mellett és kitartással vicc nélkül baba popsi arcom lett,teljesen eltüntette a hegeket csak hát kitartónak kell lenni,ha lehetne csatolnék egy képet! Ez az erős illat anyag valóban nem kellene bele és akkor öt csillag lenne,de így is megadom neki mert rettentő hálás vagyok hogy nem adtam fel anno és egy éven át kitartottam mellette és csodát tett🥰

afrocitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

3D szempilla hosszabbítás után letöredezett szempilláimat sikerült vele rendbe hoznom. Minden este kenegettem őket vele, és szuperül helyreálltak.

molnarviragblanka
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 9.

Bőrgyógyász írta fel, és tényleg talán az első olyan krém, ami valóban segített a bőröm állapotán. Jelenleg kb. másfél hónapja használom minden nap az esti rutinomban és a 4-5.héten kezdtem el észrevenni a változást. Kell fölé erősen hidratálni, de szerencsére nekem az első pár használat után sem okozott irritációt. Szerintem akinek a gyengébb szérumok és hámlasztók nem segítenek, megéri kipróbálni.

t.dia97

Annyit reklámozták, azt hittem tökéletes lesz az ekcémás bőrömre :)
nem, nem hat semmit sem pénzkidobás volt ez a 2500ft úgy érzem előbb elmúlik magától a problémám, mint hogy ez a valami eltüntetné nagyon mérges vagyok..

Kajmi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

Lényegében mindenre is lehet kenni. Én arcra használom személy szerint pattanások utáni foltok halványítására. Kisebb sérülések kezelésére, bőrpirosodásra, náthától kicsípett orra, kicserepesedett szájra, kislányomnál néha pelusos gondokra, hámosításra... lehetne még sorolni. Nagyon jó krém. Tényleg érdekes, hogy milyen sokan dicsérik, pedig az INCI nem a legszebb...

Diakyra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

Sokkal jobbra számítottam. Sem illatra, sem állagra nem olyan, mint amire számítottam. Maradok az eddig bevált Origis popsikencénél.