Legújabb vélemények - Krémek pattanásos bőrre

erytra
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Sokkal kevesebb pattanás jelent meg a használata után az arcomon. Sajnos, nem sajnos mindennapi használat mellett érzem csak a pozitív hatását, ha egyszer kihagyom vagy másik krémet használok helyette akkor újra kirügyezek.
Összességében nagyon szeretem, újra vevős.

N0RINE
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 27.

Nagyon megvagyok elégedve ezzel a termékkel. Gyönyörűen mattítja a bőrőmet, emellett rugalmassá és simává teszi viszont nem szárítja azt. Mióta ezt használom alig van pattanásom és miteszerem. Ár-érték arányban tökéletesen megfelelő. A bőrgyógyász által felírt kemikáliák elbújhatnak mellette mert azok alig használtak valamit az akkor még zsíros- ragyás arcbőrömnek. Minden este felviszek néhány csepp szérumot a megtísztított arcomra és ezzel gyakorlatilag meg is van az esti arcápolási rutinom. Szerintem ez egy csodaszer. Bátran merem ajánlani mindenkinek. :)

kata07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 27.

Glamour napok alkalmával ruháztam be rá, és nem bántam meg. Nagyol jól tisztit, maradéktalanul eltávolit mindent az arcomról. Használat után sokkal frissebb a bőröm. Nálam újra vevős.

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Tyű, ez nagyon jó, mert
+ nem szárít
+ jól tisztít
+ rögtön felfrissíti a bőröm, érzem ahogy felszabadul, fellélegzik egy hosszú nap után
Nagyon jó minőség, viszonylag kevés ( normál korongméret fele) is elég belőle, hogy mindent lehozzon. A kategóriájához képest csodaszer.

IIvikiII
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Heti néhány alkalommal használom reggelente. Nem irritál, nem pattogok ki tőle. Ezzel együtt több más terméket is vezettem be a reggeli rutinomba, így egyáltalán nem biztos, hogy ez csak ennek a terméknek az érdeme, de tényleg frissebb és simább a bőröm.

Milli88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Először a kis kiszerelést vettem meg belőle. A Foreo Luna mini 2 készülékkel használom. A bőröm nagyon szereti, egy hét használat után látványos volt a javulás. Nem szárít, nem hagy maga után húzódó érzetet. Az illata kellemes, az állaga először zselés, majd a géppel eldolgozva habos lesz. Minden nap este használom, nekem így tökéletesen bevált. 3 hónap után most fog elfogyni a kis kiszerelés (200 ml), így már bátran vettem meg belőle a nagy kiszerelést (500 ml).

mkdorina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Szuper fényvédő! Nagyon könnyen felszívódik, nem fénylik tőle a bőr, lehet rá sminkelni. Nem irritálja, nem csípi a bőröm. (más fényvédővel előfordult, hogy a szemem körüli területet csípte). A szaga valamiért kissé zavaró, de ettől függetlenül nagyon szeretem!

1998
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 25.

A szín árnyalatot eltaláltam hála ég :)
Első próbálás után, pozitív véleményem van.
Órák után sem fénylik át a bőrömön pedig púdert sem használtam mellé.
Fedése kb közepes viszont ez nem gond, korrektor elfedi a kisebb bőrhibákat ha szükséges.
Az illata is kellemes számomra, engem nem zavar a teafa olaj illat.
Még tesztelem azért de egyenlőre 4 csillag

nikita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 25.

Csiríz :/ Az Aquafluid után ez hatalmas kapufa. Meszel, sűrű, kényelmetlen, mint egy tapétaragasztó. Fényvédő hatása persze szuper de soha többet.

marcsi1233
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 25.

Szerintem ez múködik! Arctisztisztítás után rakok belőle az arcomra, lefekvés előtt. Jól beszívódik, reggelre a felkent cucc lepered, az arcom lenyugszik tőle. Bátran ajánlom másoknak is.
Én németországi Müllerben találtam meg, alsópolcon, jól elrejtve.