Legújabb vélemények - Krémek pigmentfoltos bőrre

Daridad
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Vízhiányra tökéletes! Ár-érték arányban nagyon jó és szerintem szuper, hogy géles állagú. Egy idő után sajnos nagy pattanásokat okozott, de még nem adom fel, az első üveg végénél tartok.

bereszsuzsa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Beszaladtam egy gyógyszertárba és sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket. Használhatatlan fényvédő, se alá, se fölé nem lehet tenni semmit és még így is annyira kukacosodik, hogy valaki mindig leszedegeti az arcomról, mert azt hiszi, hámlók. Nem dobtam ki, a foltomra második fényvédőként használom, de csak emiatt, az összetevők miatt kap két csillagot. :(

Nestafan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

A kedvenc Eucerin termékem! Terhességem első pillanatától ezt kentem az éjszakai krémjével együtt a májfoltok elkerülése végett. Az állaga könnyű, gyorsan beivódik, illata nem zavaró. Jól lehet rá sminkelni, és a fényvédőt is elbírja nyáron. Szuperül bevált! Kicsit drága, érdemes figyelni az akciókat. Amúgy 5*

Ashmatiii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 30.

Az meg nem is zavarna, hogy ragad es orakig nem szivodik be, de nekem miteszereket okoz es neha pattanasokat is. Egyszeruen tul sok az en boromnek, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Dicci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 28.

Kb 1 hete használom, még sokat nem tudok róla mondani, de nem rossz, pláne ennyi pénzért. Arcra használom főként és nem hidratálok alá.

Eszti115
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 28.

Első nia szérumom szóval ennél sincs még viszonyítási alapom. Nagyon vártam, hogy kipróbáljam mert magáról a niacinamidról csak jót hallottam. Na de akkor jöjjön a fekete leves először. Ugyanúgy mint az előttem szólónál, az első pár használat után nagyon szépen halványította a foltokat, szebb lett a bőröm, a márka BHA szérumjával még a zárt kómedók is valamennyire eltűntek, de ezzel egy időben pattanások is megjelentek. Elvileg a nia-nál nincs purging szóval lehet allergiás reakció(?) volt vagy mivel nagyon új volt a börőmnek így nem tudott egyből hozzászokni és olyan helyeken is pattanásokat okozott kezdetekben ahol eddig nem volt. Mindezt leszámítva a pórusokkal néha-néha szépen elbánik és talán kisebbek is lettek. BHA-val együtt használva, reggelre sima bőrrel ébredek de nem tudom, hogy egyedül mennyit javított volna az arcom állapotán (nagy valószínűséggel nem sokat sajnos). A Revoxos szérumok állagát szeretem, de a pipetta számomra majdhogynem szörnyű. Mindent összevetve, ahhoz képest, hogy 10%-os, nem sokat segített max. a foltoknál és a pórusoknál. Nem tervezem újra venni.

L_eti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 27.

Pattanás okozta foltokra tökéletes. Kb 5 használat után látványosan halvanyodtak a foltjaim, viszont nagyon csúnya pattanásokat okozott nálam. 😐 Lehet túl toltam. Még próbálkozom vele egy darabig kisebb mennyiségben. Remélem nem lesz kuka a vége. 😩

SkinCareBudapest
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Géles állagú, hamar beszívódik, viszont esetemben hagy maga után egy enyhe ragacsos érzetet a bőrön. 3-4 hét alkalmazás után tapasztaltam először, hogy nem jelent meg újabb pattanás az arcomon és a korábbiak is szépen lehúzódtak. Ár- érték arányban is mindenképp ajánlom.

Mütyesz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 27.

Szerintem ő volt az első koreai krémem, én szerettem. Egységesítette az arcbőrömet, hidegebb időszakra kifejezetten jó volt. Ellenben a nyáron soknak éreztem zsíros bőrre, a téli fagyban pedig kicsit kevésnek, akkor rá kellett hidratálni. A levendula illó engem ennél a terméknél sem bántott.

birokitti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Én nagyon szeretem, főleg, mióta rendszeresen használom minden este. A nyakamra, dekoltázsomra is elkezdtem kenni belőle, ott két hét után kitisztította a hegeket, pattanásokat, mitesszereket, és puhává tette a bőröm. Tényleg segít az olaj- és faggyúszabályozásban, a pirosságot is csökkenti.