Legújabb vélemények - Krémek pigmentfoltos bőrre

Yolandaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Tudtam, hogy az én bőrömre a géles állagú kencék valók, de nagyon kétkedve próbáltam ki, mert rettegtem, hogy nekem is kihoz valami rohadást a fejemre. Szerencsére nem így lett :) Én inkább mitesszerekkel küzdök és időszakosan elvétve van egy két piros pontom. A terméket egyébként nem régóta használom, szóval updatelek majd még a hosszú távú hatásáról.
Eddigi tapasztalataim: vékony rétegben elegendő, hamar, nagyon könnyen beszívódik, nem hagy fényes fehér réteget. Én újonnan smink alá is teszem (bb krémet használok) és egyáltalán nem kukacosodik, szép matt és sima marad. A nap végére se csillog át. Esténként én van, hogy használok előtte egy könnyű olajat (TO 100% Plant-Derived Hemi-Squalane), megvárom persze, hogy beszívódjon, a kettő együtt nem okozott irritációt. Ha sérült a bőr (pl. friss seb), akkor felkenéskor egy pillanatra csíp, de eddig nekem nagyon bejön, végre úgy érzem valami "gyógyítja" az arcbőröm.

Jotunderkeresztanyu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 19.

Mintha halványított volna valamennyit a meglévő foltjaimon, de mellette új göböket hozott ki...

adra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Sajnos én vagyok az 1000ből 1, akinek a niacinamide nem jól működik. 2 üveggel használtam el, mire megrendeltem a legnagyobb 60 ml-es kiszerelést külföldről ééés... hát beigazolódott a gyanúm, millió pattanás jön elő nekem ettől. ( A G&G verziótól is) Sajnos az én bőröm nem bírja, tiszta pattanás leszek. Maradok más anti-pati dolgoknál .:(

Sztellus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Csomagban vettem (szerencsére akciósan, volt hozzá egy c vitaminos lotion és egy caviar balm). Ez konkrétan SEMMIT de semmit nem csinált, jó nem volt benne alkohol így legalább nem szárította a bőröm és a helyzeten sem rontott. Alkohol helyett viszont sikerült tele b.szni parfümmel. A három terméket együtt használtam egymás után, de így sem segített semmit. Foltokat nem halványított, nem gyógyultak gyorsabban a pattik. Két csillagot azért adok, mert legalább gondot nem okozott.

szllxsiv
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 16.

Akciósan láttam a DM-ben és az összetevő listát látva, gondoltam miért ne adhatnék neki egy esélyt. Ez egy nagyon gyengéd hámlasztó, érzékeny bőrűeknek kiváló.
Heti 2x használok amúgy is BHA hámlasztót, ami ugye azért erősebb, na azt nem tudja kiváltani. A hét többi részén szoktam vele áttörölni az arcomat, és nem tapasztaltam semmi irritációt.
Zsíros bőrűeknek ez kevés, ezért nem is fognak tapasztalni akkora hatást.

i.napcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 15.

Az egyik legnagyobb kedvencem,a márka is és ez az aloe gél is zseniális,jó pár tubussal elfogyasztottam,ez mindig ujravásárlós dolog,nyáron kifejezetten jó mert sok minden van benne és a párás rettenet melegben ez a fajta hidratáció kellemes és életmentő!

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 15.

Nagyon klassz összetevők, jó hatás, jól felszívódik, jól hidratál, biztosan újraveszem majd.

LengyelB
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

Nagyon bevált nekem ez a termék. Lassan 2-3 hónapja használom folyamatosan. Eleinte csak az éjszakai krémmel használtam, de annyira bejött a hatása, hogy már reggel és este is használom. Pumpás arckrémekkel könnyebb keverni tenyérben, de tégelyes termékkel is jól tud működni, ha kis spatulával kiveszem a krémből a tenyeremre. Szerintem minden csak megszokás kérdése, egyáltalán nem bonyolult vagy macerás használni. Igazi különlegességnek számít 100 %-os C vitamin tisztaságával. A bőröm ragyogóbb, egyenletesebb, a májfoltjaim halványodtak. Ár/érték arányban is szuper, hozamosabb használat után is éppen csak egy kis mennyiség fogyott el belőle. A vegán összetevők miatt pedig plusz csillag jár neki.

Britte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 14.

Pár óra alatt teljesen lenyugtatja a gyulladt pattanásokat és másnapra teljesen vissza vonulnak a pattanások. Imádom és a bőröm is határozottan szereti. Retinolt használok mellette, az is elképesztő.
Többen azt írták csodát nem tesz, de szerintem majdnem csodát...

Bernadett78
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 13.

Próbálkoztam vele egy darabig, de nagyon zsírosít plussz könnyezik tőle a szemem. Számomra használhatatlan sajnos.