Legújabb vélemények - Púderek

baksirozsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Ez nem mattításra van!!! Ezért is imádom! Messze felülmúlja a Mac mineralize skinfinish púderét ami ehhez képest púderes hatású.Nagyon kellemes viselni,nem okoz pattanásokat!

Tempete
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

Úristen, annyira csodaszép! :) Eddig szinte csak matt púdert használtam, de azoknak megvolt a maga hátulütője, ugye: kiemelik a pórusokat, poros végeredmény, és minden barázdába beleül. Ezért gondoltam arra,hogy mivel megvettem a mac studio fix alapozót, arra már elég lesz végre egy nem totál matt púder, és rá esett a választás. A MAC es csajszi felkente rám, azonnal beleszerettem :D Nagyon szép szaténos, közelről nézve enyhén fényes, de nem az a beleborultam a csillámporba fejjel hatás. Abszolút nem poros a végeredmény!!! Sehova nem ül meg. Az ára borsos, de remélem sokáig elég lesz, főleg, hogy egyenlőre nem napi szinten fogom használni, hanem inkább akkor, ha nagyon tökéletesnek kell lenni :D De ha ennyire jó lesz és elfogy, akkor újra fogom venni.

Flortim
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

Szépen teszi a dolgát. Mattít, fixálja az alapozót. Nekem tartós is.

zsszucs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 15.

Annyit olvastam róla, hogy úgy döntöttem megveszem. (Sajna, termékminta nem nagyon van, szóval egyből be kell rá ruházni )
Én nem sminkelem magam mindennap, de vannak olyan napok, mikor úgy ébred az ember, hogy na igy tuti, hogy nem megyek sehova, vagy vannak alkalmak, esték, amikor a 40hez közel is újra a húszas éveink csillogását szeretnénk :) ...na ezt nem lehet, de nemi illúzió azért elérhető.
Ez a termék nem csodaszer!! Nem az, amire az ember osszeszedi, megspórolja a pénzt, mert eltünteti a rancokat/kisimít/kinek mi a célja.
De!!! Itt van az a de. Az az illúzió, az a tünde csillogás, az a hamvas arc, amit, ha csak ideig-oraig is de elérünk vele, nagyon szép!!! Ha megtehetjuk, legyen egy Guerlain meteorites pudergyongy a fürdőszobánkban mindig, hogy amikor elő kell húzni a titkos fegyvert, tudjunk mihez nyúlni.

csaktimi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

csak 2 napja ugyan, de nagy a szerelem! imádom és nem akarom hogy valaha is elfogyjon de ha ez megtörténik akkor megyek és veszem a következőt. nálam az a sztori, hogy egy ausztriai síparadicsomban dolgozok és pont elfogyott a púderem és hát nem nagyon van eleresztve a városka drogériákkal, a hotellal szemben levő drogériában is csak clarins és artdeco sminkcuccok vannak, én meg soha nem tudtam ennyit költeni sminkre. viszont a kedves főnökasszonyomtól egy drogériás ajándékutalányt kaptam karácsonyra, ez kapóra jött, meg is vettem belöle ezt meg a no color fix púdert. tehát magamtól soha nem vettem volna meg.
na de a termékről:eszméletlen gyönyörű bőrfényt csinál, nekem elég zsíros-vízhiányos a bőröm, az orrom mellett tág pórusokkal... úgy alapjában véve nem túl szép a bőrképem, azt gondoltam hogy bebukok vele de láss csodát! szinte hihetetlen milyen szép az arcom tőle. rájöttem hogy tényleg nem a legelőnyösebb a teljesen matt finish és ezen túl nem is használok más púdert! pont ott ragyog ahol kell, annyira természetes de közben van benne valami tündéri. persze ez másoknak nem tűnik fel, csak én látom de engem teljesen lenyűgözött, és mivel hatalmas adag is mindezek mellé, nekem teljesen megéri. még nem voltam oda meg vissza ennyire semmilyen sminktermékért de ez most nagyon a szivemhez nőtt 🥰

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 14.

Matt púdert szerettem volna elsősorban napközbeni korrigálásra és mivel sokan dicsértétek erre esett a választásom. A 2-es árnyalat mellett döntöttem ami szépen illik a light-medium sárgás bőrömhöz. Se ecset, se szivacs, se tükör ami másnak hiányozhat de én ezért nem vonok le *-ot, mert az RT mini ecsetet a táskámban tartom és egy kis mattításhoz nem feltétlen kell tükör. Van illata (picit nyanyás:) de én ezt is kedvelem ugyan úgy, ahogy a Lancome krémek, a Guerlain púderek, vagy az olay krémek tipikus illatát. A bőrkép szép, a mattítás és az ára ok, kár, hogy úgy kell vadászni a neten. Tartalék beszerzésén gondolkozom.

Nyuszikaaah
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 12.

Nekem nem tetszett. Pattanásos lettem tőle, és csillogott is a bőröm. A nude árnyalatot vettem, és mézsárga lett a végeredmény . Ki is dobtam.

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 11.

Igazából a csomagolás miatt vettem meg, annyira szép ♥
Meglepően nagy dobozt kapott, 8g termék fele ekkorában is elfért volna, de még így is ízléses.
Maga a púder finomra préselt, fehér, felvéve színtelen. Könnyen felveszi az ecset, nem porzik mindenfelé. Átlagosan tartós, nem jobban vagy épp kevésbé, mint más hasonló termék, amit próbáltam.
Van egy enyhe, édeskés illata a dobozban, használatkor azonban elillan.

Ajsha920704
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Szuper kis púder, remek áron. És ami miatt elnyerte a szívem: Átlátszó (Transparent). Télen-nyáron használható, mert átengedi az alapozó színét. Sokáig elég mert nem porlad túlzottan. Szépen fed és tartós is. Újravéve sokadjára :)

lulley93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Keveset hasznaltam, de akkor tetszett. Tartosan matta tette a sminkemet. Mai szemmel mar nem tetszik, sokkal finomabbra orolt pudereket hasznalok, ez valahogy olyan darabos.