Legújabb vélemények - Púderek

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 2.

Finom állagú, visszafogott fedésű kis púder. Könnyű, krémes textúrájú, ahogyan a leírás is ígéri. Nincs maszk hatás, sem poros érzet, mint sok más púder esetében. Szép, természetes a végeredmény, megfelelően mattít. Az illata is kellemes, szolid. Nagyon jó a kiszerelése, plusz pont a tükörért és a külön tárolható kis szivacsáért. Mással még nem próbáltam felhordani, nagyon jól működik. Valóban kíméletes a bőrhöz. Kellemes használni, semmilyen irritációt nem okoz.

italia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Itt olvasott ajánlások alapján vettem meg a világosabb árnyalatban, és nem csalódtam. Eltünteti az esetleges csillogást, nem kell óránként elővenni, hanem teszi a dolgát. Imádom!

vicky93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Szeretem a finish-ét, jó a színe, és jól fixál, hosszútávon mattít. Viszont van egy eléggé bosszantó gond vele, mégpedig hogy a pigmenteket nem keverték el megfelelően. Ennek eredménye, hogy fehér és sötét terracotta színű pöttyök, csíkok lesznek tőle az arcomon. Sajnos a tároló is csúnyán repedezik, pedig alig 2 hónapja használom. Ez a két probléma eléggé ront a minőségen, pedig alapvetően egy nagyon jó termék.

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Talkummentes púdert kerestem, így találtam rá erre a termékre több mint egy éve. 02-es árnyalatban van meg, ami nekem egy kicsit sötét, de szerencsére nem feltűnően.
Fedése púderhez képest közepes, jól fixál.
Az egyetlen, amivel nem vagyok megelégedve, az a mattítása. Pár óra után átfényesedik az arcom, pedig a kombinált bőröm mostanában kevésbé zsírosodik.
A csomagolása egyébként szuper, tükrös és jól zár.

pviviana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Eddig nagyon pozitív a véleményem róla, nagyon melegben teszteltem és szépen tette a dolgát. Volt, hogy fényvédőre kentem és próbáltam úgy is, hogy fényvédő, alapozó kombóra és annyira szépen lemattította az arcomat, hogy még órákkal később sem volt szükség arra, hogy újraapplikáljam. Nagyon tetszik, ez a legjobb púder, amit eddig használtam. Kimegyek a napra és nem fényesedik át. Nagyon megéri. Azt hozzá kell tennem, hogy zsírosodásra hajlamos a bőröm, más púdert legalább óránként fixálnom kellett.

Kencefice17
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 24.

Szerintem rendesen teszi a dolgát. Pamaccsal szépen fel lehet vinni, nem hiszem, hogy lehetne túl sokat használni belőle. Szépen mattít, de nem tart ki egész nap, minimum egyszer tuti újra kell púderezni vele. Nekem megfelel, nem vártam nagy extrákat.

Update: 2022. 06. 24.
Tévedtem, lehet belőle túl sokat feltenni, fehéres réteget is hagy olykor. Nekem nincsenek nagy igényeim illetve nem is használom sokszor, szóval a fényvédő mattítására jó.

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 21.

Szeretem ezt a púdert. Ezért az árért csinálja amit kell de a nap folyamán újra kell használni

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

2021. november 14.
Ez a kis hialuronsav tartalom zseniális ötlet, mostanában rengeteg púdert próbáltam a mindennapos naptejhasználat miatt (ugye öregedés jeleninek 80%=nap), és a szemme körül egyszerűen folyton mazsola voltam, összeaszik apró ráncok keletkeznek ideiglenesen...nem jó állapot, de ez a púder nem csinál ilyesmit, eleve a tiszta sodium hyaluronate is gyönyörűen egységesíti a bőrt, szóval alapból nagyon jó púderalapanyag lenne márcsak a külsőségek miat is de így segít kicsit megőrizni a bőr nedvességtartalmát miközben a bőr és a naptej olaját lefojtja. Szuper. Tény a doboz tényleg nem a legjobb, és vagy túl sok jön ki a szűrőn vagy túl kevés...

UPDATE 2022. január 10.
Ez a doboz egy rémálom, mellétekeredik akárhogy próbálja az ember, aztán másnap meg nem nyílik ki, minden sminkeléskor irány a konyha egy vajazókésért, hogy valahogy leszedd a tetejét. Nyilván ez magának a kozmetikumnak nem befolyásolja aminőségét, még mindig szuper, de elképesztően használhatatlan a csomagolás, most egy befőttesgumi van rajta, hogy kevésbé tudjon rászorulni a teteje, de valamibe mindenképp át kell töltenem.

UPDATE
Na jó sajnos mostmár azt kell mondjam, hogy de a doboz sajnos befolyásolja a kozmetikumot. A púder ami benne van továbbra is jó, és ötös. Viszont eleve nagyon kevés van a dobozban, amiből az utolsó grammot ki se lehet szedni, mert egyszerűen nem lehet jól odacsalni a lyukakhoz, próbáltam fogóval lefeszíteni róla a szűrő réteget, de nem ment. Nem akartam összetörni az egészet...de így lényegében mindennapos bosszúság van vele, ráadásul a termék egy része kukába megy a végén, arról nem is beszélve hogy ennyire kevés púderre ez egy hatalmas adag műanyag, ami legalább lenne jó...de minden tekintetben akadályozza a használatot

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

Hihetetlenül puha, hihetetlenül krémes. Egy élmény belenyúlni és aplikálni, csodálatos ez a textúra. Picit poros finish, de egyébként nagyon kellemes viselet. Ennyi pénzért ez nagyon nagyon jó vétel volt.

rekireki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

Nem okoz irritációt és teszi a dolgát, viszont nagyon nehéz felvinni ezért mindig olyan érzésem van, hogy nem tudok elegendő mennyiségűt használni belőle.