Legújabb vélemények - Rúzsok

rosa.love
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 1.

110-es gyönyörű mályva szín tulajdonosa vagyok. Ez lehetne a tökéletes rúzs, ha tartósabb lenne 5 percnél. Sajnos felkenem, veszek 2 levegőt és már ott sincs...

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Nem hagyott mély nyomokat. Volt, kipróbáltam elfelejtettem.

Alsace
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

A chacha red van meg valóban jó minőségű rúzs, nem szárít, egyedül ez a köré épített MLM nem tetszik.

Update: kidobtam mert iszonyúan berohadt, ilyet még a nála sokkal régebbi Maybelline rúzsom se produkált. Nem csoda, hogy már nem gyártják.

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Nagyon szép natúr árnyalat, telistele apró arany csillámokkal. Krémes és könnyen felkenhető, ugyanakkor nem mászik el. Azt sajnálom, hogy engem szárít, és eléggé csillámosan marad hátra, miközben kopik a színe - így még inkább kiemelhet szárazabb részeket. Számomra nagyon finom az illata, az égetett karamellára emlékeztet.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Szerk.:
Módosítani jöttem az előző véleményemet. Rossz passzban lehettem, amikor először kipróbáltam, mert utána újra próbálkoztam vele, és nem is rossz. Kicsit valóban a hideg árnyalatok táborát erősíti, de cserébe a fogakat sem sárgítja. Nekem nem annyira passzol a bőrszínemhez, de ha nyáron picit barnul az arcom, szerintem jó lesz.

2022. június 10.
Sajnos nem sikerült megtalálnom a hozzám passzoló árnyalatot, a 040-es egy hideg barnás-bordós szín, amit a kezemen próbálgatás után végül elhoztam, és nekem úgy áll, mintha halloween-re sminkeltem volna, az összes életet kiveszi az arcomból. :/ Egyébként a textúra egész jó, hasonlít a márka ultra matte változatára, az illata édeskés, szépen terül, kellemes viselet. Sajnos a többi árnyalat még ennél is kevésbé tetszett.
Szeretnék egy új színt találni, ami passzol hozzám, hogy az egyetlen rúzsomat, ami jól áll, néha tudjam váltani. Eddig nem találtam meg. :/
A rúzsnak 4-est adok összességében, a rossz színválasztás miatt nem vonok le pontot.

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Kezdjünk valami egyértelművel: túlárazott. Duplaannyiba kerül, mint egy átlagos rúzs és feleannyi terméket kapunk. Fedésre közepes, de építhető. A finishe szaténfényű. A gyárilag "kihegyezett" formával meglepően szépen lehet dolgozni, de vékonyabb ajkú hölgyeknek szerintem közel sem olyan ideális, mint az ecsetes megoldás. A ceruzaforma egyébként jól kézre áll, valamint látom a dizájn azon előnyét is, miszerint egy keskeny, bulizós táskában sokkal kényelmesebben elfér, mint a klasszikus formájú rúzsok.
Tartósságra teljesen rendben van, az evést is egészen jól bírja és egyenletesen kopik a nap folyamán. A hegyezőt használni pepecs és kissé pazarlós, viszont szépen hegyez és nem tördel.

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 25.

A Tulip árnyalatot vettem meg. Az árnyalat tökéletes, fényes és csúszkál. Zsíros hatású rúzs. Úgy látszik nem bírja a nyári 30+ fokokat, mert a 2. használatnál a negyedénék eltört. Málik, olvasozik.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

Ma szereztem be Pink Lychee árnyalatban, ami alapvetően sötétrózsaszín egy csipetnyi vibráló naranccsal. Legalábbis az én számon így mutat. Tartós, a Trend it up rúzsomhoz képest mindenképpen, ami azért fura, mert nincs hatalmas árkülönbség közöttük. Viszont a nagyobb márkák polcain nem igazán találok nude vonalon mozgó rúzsokat, ezért hiába is vennék... Ezt viszont nagyon elkapkodták és az üzletben nem is volt már belőle teszter (kikaparták a belsejét is), pedig két városban is láttam. Ezért azt gondoltam, muszáj beszereznem, mert nagyon tudhat valamit. Nos, annyit tud, hogy talán a legkonszolidáltabb árnyalat a palettán. Nem hétköznapokra való szín. Pár órán át szinte tökéletesen fent marad, pár evést-ivást is kibír. Zsebkendővel nem tudtam teljesen letörölni, sminklemosó kell hozzá.
Kompakt, egyszerű, praktikus a csomagolása, klasszikus rúzsforma, szépen terül, jól lehet vele dolgozni. Úgy érzem, azt az 1400 Ft-ot megérte, de újra lehet, nem venném.
Ja és igen! A meleg árnyalat miatt sárgábbnak mutatja a fogakat. Ezt érdemes figyelembe venni vásárlásnál.

milkshake
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Csodaszép minőségi csomagolás, intenzív matt szín (a Dark Nude-ot rendeltem). Valóban könnyen kenhető és kényelmes. Evés/ivás esetén nagyjából egységesen halványodik. Az Organic Harmony és a NaturalSkin weboldalán el lehet csípni akciósan is.

Mia0602
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 23.

Ajándékként választhattam, de így is csalódott vagyok. Nagyon krémes az állaga és ebből adódóan foltosan terül. Ha kézzel beütögetem kicsit finomítható a látvány. És a szinek! Mindent megnéztem képeket, videókat de a számon nagyon haloványak a szinek. Nagyon megbántam, hogy ezt választottam. A rúzs tartója iszonyat igényes, rosegold és ezüst csillámos. A tetejét benyomva az alján kipattan a rúzs. Nem mellesleg én a rúzst is elég aprónak találom.