Legújabb vélemények - Rúzsok

birobarbara85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Sajnos nem túl tartós, de valahogy mégis szerethető.

fancsmancs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

A 210 (Mauve Maxx) mályvás árnyalatra esett a választásom. Tartós, jól pigmentált, krémes az állaga, de ha megszáradt, nem fénylik és nem mászik. Nem szárít. Ez most az új kedvenc rúzsom. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon puha az állaga, ezért csak ecsettel tudom felvinni, különben mindenhova kenődik és túl nagy mennyiség kerül fel. Nem tudom, hogy ez a többi árnyalatra is jellemző-e. A többi tulajdonság fényében ez nem zavar, bár ha nem otthon vagyok, kicsit nehézkes megoldani. Remélem, idővel tovább színesítik a palettát. :)

BSzilvike27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Nagy rúzs fan vagyok.Rendszeresen radìrozom+ápolom ajkaimat. Imádom a catrice márkát, gondoltam a rúzsait is kipróbálom.Hát megmondom őszintén nem voltam hanyatt esve. Könnyen elkenődik, nap végére pedig elkezdett szó szerint hámlani az ajkam,nagyon nyúzós èrzès viselni. Azt hiszem maradok a matt maybelline és Mac rúzsoknál. :( Azért adok 2 csillagot mert a színek nagyon szépek ès mert bármelyik másik catrice kozmetikumot ajánlom.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 16.

Az egyik legjobban bevált matt rúzs termékcsalád. Nagyon megszerettem, hiszen végre sikerült megtalálnom belőle a nekem ideális árnyalatot végre elérhető áron. Ez egy igazán trendi, minden alkalomhoz passzoló szín, aminek Enigmatic Nude a neve. Kicsit barnás és az ajakhoz passzoló árnyalat. Szerintem nekem ez nagyon jól megy a barna szememhez és a barna hajamhoz valamint a világos bőrömhöz. Szépen kiemeli és hangsúlyozza az ajkamat. Kiváló pigmentáltságú és nagyon jó fedést biztosít. Annyit sajnálok, hogy limitált széria és már nem hinném, hogy lehet kapni. Azt nem mondom, hogy az egész napot 24 órán kibírja, de reggel felvíve délig simán el van vele az ember. Egy megbeszélésre, állásinterjúhoz, vagy csak simán egy délutáni sétához is nagyon jól mutat. Az illatát nagyon megkedveltem. 1,7 grammos, de egy évig bírtam vele napi használat mellett. Elégedett vagyok és visszatérek a vásárlásához. Kíváncsi vagyok más árnyalatokban is ilyen lenyűgöző és tartós-e ez a rúzs. :)

Vestara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Az első YSl ápoló balzsam aminek végre van színe is, és építhető! Imádom a mentolos bizsergést, tényleg láthatóan "feltölti" az ajkakat.
A színválaszték sajnos nem túl nagy, és inkább hidegebb/világosabb bőrtípushoz valók:
1 - Mad Nude: nagyon világos bőrűeknek, amúgy sápaszt
2 - Dazzling Fucshia: igazi Barbie pink
3 - Insane Pink: jolly joker, egy természetesebb rózsaszín
4 - Exposing Coral: lazacrózsaszín, szintén világos bőrüeknek
5 - Delirious Orange: az egyetlen melegebb szín a kínálatban
6 - Lunatic Red: görögdinnye piros

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Tényleg csodarúzs. Rólam minden rúzs és ajakbalzsam hamar lekopik, de ez a helyén marad. Nem szárítja az ajkaimat, az ára is kedvező. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy a fehér bőröm mellett természetellenesen pinknek hat az árnyalat, de ha többféle színben lehetne kapni (pl. narancsos, vörös), biztosan betáraznék belőle.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 15.

68 Ultime: szép, semleges piros szín, nem pinkes, nem korallos, inkább pici barnás beütéssel. Minden bőrszínhez illik szerintem, aki piros rúzsra vágyik, de nem akar feltűnni vele, válassza bátran. A tubusban ugyanis nagyon élénk vörös, egyeseknek riasztó lehet, felkenve azonban áttetsző, ízléses, visszafogottan, mint egy nem túl csillogó szájfény.
A tokja nagyon elegáns, tetszik az átlátszó tető, így nem keverem össze a Shine Boyjal, amit régóta használok.
Tartóssága ugyanolyan kis nyamvadt, mint a Shine-é volt. Az intenzitást nem tudom összevetni, mert a Boy nem ez a színtípus, az, ha elfogy a számról, eltűnik és kész.
Ez is nagyon hamar lejön az ajkakról: egy kis ivás, egy szelet csoki, sőt, semmi, csak létezik az ember, és lehet is újrakenni.
Meglepően "zsíros" érzetű, viszonylag hidratál is, elfogadhatóan kopik, bár az utóbbi időben kicsit felizéltem az agyamat miatta, mert kontúrosan kopik, ami nagyon igénytelen hatást tud kelteni.
A fentiek ellenére nem fogy túl gyorsan, szerencsére...

Friss: Kicsit megbántam, hogy ennyit adtam érte, nyaralás előtti kényeztetésnek vettem, de annyira kis lepkefing - hülyeség, hogy ez a Shine megjobbított változata. Fenéket. Ugyanolyan.
Végül egy piros ceruzával aládolgoztam, és így meglepően sokat javult a tartóssága. Már eléri egy drogériás jobbacska rúzsét. :D Így kicsit kevésbé fáj, hogy elragadtak az impulzusok. Tudom, igen, ez inkább szájfény, meg ne várjak sokat, mert ezt nem azért találták ki, hogy estig lerobbanthatatlanul fent legyen... de akkor is. Legalább normális lipstainként működne, de az sem...
Akinek 13 e forint nem kiadás, mert ennyi a napi, sminkre szánt zsebpénze, az vegye bátran, akár többet is, mert isteni szép színek vannak. De aki nem teheti meg, inkább vegyen egy Estée rúzst, vagy bármi mást, ha valamilyen kényeztető sminkcuccra vágyik, de erre ne szórja ki a pénzt, mert meg fogja bánni, hogy nem valami értelmesebbre költötte.

CsinCsilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Több mint 10 Mac rúzs boldog tulajdonosa vagyok. Jelenleg két kedvenc árnyalatot viselek felváltva, kedvtől függően, az egyik a Syrup, ami egy kellemes rózsaszínes nude színű rúzs, a másik a Girl about town, ami egy pink és-lilás árnyalat, így ősszel egy kis izgalmat csempész a természetes smink mellé. Szeretem ezeket a rúzsokat, kincsként őrzöm mindet. Legalább egy Mac rúzsra érdemes beruházni lányok, már csak a széles színválaszték miatt is, itt biztos talál mindenki egyedi színt, amit egy drogériás rúzsnál tuti nem talál, de néha-néha használná :)

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

A Honeymoon árnyalatot rendeltem meg, annyira gusztán néznek ki ezek a rúzsok a fotókon, hogy csak nem hagytak nyugodni.
Élőben is szép, imádom ezeket a texturált felületű rúzsokat, bár a valóságban a menő, mágneses tok mellett nevetségesen kicsinek tűnik maga a rúzs. Könnyen kenhető, nem szétszárítós matt darab, de egy kicsit beleül a száj barázdáiba (más rúzsnál fel se tűnt, hogy vannak ilyenjeim...ld. UD Comfort Matte, CP Matte X formula, Jeffree Star folyékony rúzsok, Charlotte Tilbury stb.). Az illata nagyon visszafogott, kellemes. Evésnél feltűnés nélkül távozik, de nálam ez nem számít hibának, festék, persze, hogy lejön.
Szerintem lehet nélküle élni. Lehet, hogy a márka körüli hype miatt én vártam sokat, de nekem csak jóindulatú négy csillagot ér meg.

Diaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 13.

4 színben van meg:

Sunset: egy átlagos krémes rúzs, semmi extra
Forever Pink: Elég gyenge a szín....a katalógusban teljesen más mint élőben....viszont a formulával meg vagyok elégedve, hidratálást is tapasztaltam.
Lasting Pink: 100 szor kell végighúzni a számon mire fed...de alapvetően nem rossz.
Totally Twig: Gyönörű szín <3 A fedése tökéletes és annak ellenére, hogy krémes, olyan mint ha rászáradna a számra mint egy matt rúzs....egész napon át tart.
Eternal fleme: rengeteg vörös rúzsom közül kedvenc lett, nem szárít, krémes nagyon viszont tartós és nem csúszik-mászik :)