Legújabb vélemények - Sminkek

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 6.

Jó minőségű, igazi virágszinek

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Nem értem azt az óriási hype-t, ami anno körülötte volt. Valóban dúsít, jó fekete és szépen ível, de könnyen össze is tapasztja a pillákat. A tartósságával vagyok a legkevésbé elégedett, pár óra után már szürkén elkenődik a szemem alatt (úgy, hogy az alsó pillasorra nem is teszek), és apró pöttyökben potyog.
Nem egy rossz szempillaspirál, de nem is a legjobb, ennyi pénzért szerintem nem éri meg. Nekem ehhez képest pl. a Revolution The Mascara Revolution szempillaspirál sokkal jobban bevált, és annak az ára is kedvezőbb.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 6.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 6.

Bizarr, futurisztikus ennek a szempillaspirálnak a külseje. Fekete üvegből készült. Gondolom, már nagyon ki kellett találni valami újat, meghökkentőt. Szerintem hajánál fogva előrángatott ez a design. Brutál nagy, súlyos darab, és ezen a hullámos forma se sokat segít. Nem voltam rest, megmértem, mert nem hittem el, hogy ilyen súlyos. Hajszálpontosan a duplája az Armani Eyes To Kill Classico szempillaspirálomnak, amit most használok. Az 34 g, ez 68. Szerencsére csak az a tartály-része súlyos, amiben a festék van, de ez ne tévesszen meg senkit, a töltőtömeg teljesen átlagos, 8 ml. Használat közben tehát már nem zavaró a súly, max. csak a neszeszer fog nyögni alatta. És nehogy valaki véletlen ráejtse a lábkörmére...
Na de a lényeg, maga a kefe és a festék. A kefe semmi extra, átlagos, jól használható, szépen szétválasztja a pillákat. A festék erős szagú, direkt nem illatot írok, engem kicsit zavar. De legalább gyönyörű koromfekete, nem csomósodik, a pilláim se lettek tőle merevek.
A nevében a szérum mellett csak a volumizing szó szerepel. Ezt be is tartja, de rendesen meg kell érte dolgozni. Egy-két húzásból még alig látszik valami, nekem kellett vagy 4 kiadós réteg, pedig sose törekszem drámai hatásra. Hosszabbítást, ívelést senki ne várjon tőle. Ez inkább természetes vagy minimál look. Őszintén szólva én még ilyen csutka és szögegyenes pillákat eddig egyetlen szempillaspirállal se tudtam kreálni.
Sminkmentes napokon elhasználgatom majd, de csakis a szép ígéretek miatt. Szérum van benne, ami hosszú távon erősíti a pillákat, és valóban kíméletes, könnyen lemosható.
Amit viszont szempillaspirálként nyújt, nekem édeskevés. Annyira, hogy még egy közepest se tudok rá adni.

Anita1978
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 6.

019 - Drama Pink: ez egy barnás nude kis rózsaszín beütéssel. Amolyan minimál, letisztult, nincs időd de valamilyen re lakkoznál, és mindenhez menjen. Szeretem, és akciósan én elégedett is vagyok vele.

vadvirag919
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Ó igen, ezek aztán tényleg superstay.ek. Annyira, hogy leszedni én egy jó kis zsíros ajakápolós ‘áztatás’ után szoktam. Nehezen oldja az olaj is, úgyhogy enni simán lehet vele, meg egész nap strandolni, meg nagyjából bármit csinálni, mert lerobbanthatatlan. Belül sem kopik meg igazán, de akár fénnyel is működik, ha valaki feldobná egy kicsit optikailag a száj középső részét. Picit végig ragad. Nem olyan vaskos és kényelmetlen, mint a régi CP rúzsok (amik amúgy nem is vészesek, de ezek jobbak), és az első leitatás után már nem ad le pigmentet a ragacs ellenére.
És ami a legjobb benne: az applikátor!!! Komolyan imádom ezt a formát, annyira precízen lehet vele dolgozni, hogy nem nyűg a felvitel, mindent látok mindenhol, kézreáll. A színválaszték sem rossz, azt vettem észre, hogy (az ink és a vinyl is) úgy van összerakva, hogy sokféle bőrtónushoz menjen, és lehetőleg ne sárgítsa a fogakat. Nem tudom, hogyan csinálták, de nagyon nagyon tetszik.

NettiKadar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Nem lesz tőle extra tartós a smink, de ezt nem is vártam el tőle ennyi pénzért. Az illata jó, nem fullasztó. Nem marad ragacsos, összességében tetszik.

NettiKadar

Inkább közepes fedésűnek mondanám, 2 pumpányi elég belőle.
Az illata kellemes, nem okozott irritációt. Könnyen eldolgozható, nem oxidálódik, kicsit fényes marad.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Steel in a pinch - szép tompa kék szín, 1 rétegben is egészen jól fed. Tesóm imádja, neki tartós, gyakran látom a körmén. Egyszer-kétszer elkértem tőle, nekem nem bírt sokat, a végeken látványosan megkopott, aztán lepatogott.

Snappy taupe- imádom a taupe színt, google képkeresőben erre az árnyalatra olyan képet ad ki, hogy nem tudtam nem megrendelni. Hatalmas csalódás volt. 1 rétegben nulla a fedése, 2-ben még mindig vállalhatatlan, 3-ban meg már azért nem szép, mert csíkoz, nem egyenletes, és sokkal sötétebb mint lennie kéne. A tartóssága sem kárpótol sajnos. Ennyi pénzért én inkább vettem volna Essence lakkot, ennél még azzal is jobban jártam volna.

Inspiring rose - Rózsaszínbe hajló nude árnyalat. 1 rétegben is brutál jól fed, én húzok még rá egy másodikat is, úgy kevésbé szárad mattra.

Rushing coral - nem éppen az én színem ez a pirosos-narancssárgás korall, de a lábaimon belefér ez az élénk szín. Szintén jól fed 1 rétegben is, a többihez hanonlóan valóban szupergyorsan szárad.

A Snappy taupe árnyalat tetszik a legjobban, de mivel a minősége az általam próbáltak közül annak a leggyengébb, nem adhatok rá egy közepesnél jobbat :(

javi

Többször is próbálkoztam vele, de végül kidobtam. Kézzel elkenve lehet elérni a legjobb eredményt, egyébként összeáll az egész. Még szivaccsal eldolgozva is "csíkos". Nagyon csúnya összhatása van. Egységesítés és fedés nulla, BB krémhez képest is (én amúgy is azt szoktam használni, nem alapozót). A bőröm is fullad alatta. A szaga olyan, mint a szőrtelenítő krémé.

gumibogyo11
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Ez az elso koromlakkom ami tenyleg azt igeri amit ir, erosebb kormoket. A lakk nem pattogzik, szepen fed, nem csikos, alapvetoen jol is szarad. Siman tartos 3-4-5 napig (ki mit csinal a kezevel), nem toredezik be es nem pattog le. Siman nez ki ugy mint egy zsele lakk es tenyleg valahogy erosebb lett a papirvekony kormom. A szine is szep 04 Milky Rebel. Adnek tobb csillagot is, ha lehetne.