Legújabb vélemények - Sminkek

PETRA820718
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Nem mondom, hogy tökéletes, és nyílván nem is várok tőle csodákat, az alapból kicsi, rövid és nem dús szempilláimon.
De, változás azért van, sűrűbbek és picit hosszabbak lettek a szempilláim, nem csíp, nem irritálja a szemem sok hasonló termékekkel ellentétben.
Ár-érték arányban nekem bevált.
Újravevős, mindenképpen!

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Nekem semmit nem csinál a bőrömön, az illata sem tetszik és a textúrája is fura

Titkoss05

Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon sokat kell feltenni, ha pl egy pattanást akarok eltüntetni. És egy kicsit drágának találom🤷

Titkoss05

Nekem nem marad a helyén a termék, a nap folyamán nagyon durván az egész szemem olyan lesz. 1-2 órára feltenni tök jó, de egy átlagos munkanapot nem bír ki

Titkoss05

Többször újravettem, teljesen megéri az árát. Nagyon jó az állaga, a kefe is tök praktikus, és én külön szeretem, hogy ezzel természetesebb szemöldököt tudok csinálni, nem pedig olyat, mintha filctollal húztam volna🤷😂

saeszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Nagyon szépek a színek. Tartósak és kellemes az illatuk. Az egyetlen baj, hogy szárítja a számat.

UPDATE: Rondán kopik, a szàm szèlèm megmarad a szín, a közepèn lekopik, ès egy használat után cserepesre szárítja a szám.

saeszti

Nagyszerű púder, a sand árnyalat van meg, szèp a fedèse, tartós. Az egyetlen problèmàm, hogy rengeteg termèk jön ki egyszerre a szürőn keresztül.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

2019-06-24:
Kevéske. A L'Oreal False Lash X-Fiber vízálló verziója az etalon nálam. Annál nincs kompromisszum: ível, szétválaszt, dúsít, vízálló, de olajos lemosóval maradéktalanul, a szemem nyúzása nélkül leszedhető. Hát ez nem ilyen. Tapaszt, elnehezíti, szúróssá teszi a pilláimat. Feketének fekete, de nem valami látványos a hatása. Vízálló, de pereg, este pedig alig lehet lemosni, a darabkái a reggeli arcmosáskor is jönnek le. A tubusa néhány használat után - a többi Maybelline spirálhoz hasonlóan - esik szét, a szájánál lévő karika szépen jön le. Azért vettem, hogy olyan napokon, amikor nem fontos helyre megyek, ne a jobb spirálomat használjam. Erre jó, de amúgy középszerű.

2019-07-30:
Háhh! Kenődik. Viszonylag nagy szemeim és viszonylag hosszú, göndör pilláim vannak, emiatt ha előre/felfelé nézek, elérik a szemöldökömet, illetve az alatta lévő területet. Pár óra viselés után a szemöldököm alatt fekete folt jelenik meg, ami eddig csak a nem vízálló spirálokkal fordult elő. -1 csillag.

2020-01-22:
Röpül még egy csillag. Valahányszor használom, a lemosáskor 1-2 pilla minden egyes alkalommal kihullik. Még csak azt se mondhatom, hogy azért van ez, mert vízálló, mert a vízálló L'Oreal X-Fiber után (ami btw. 2 réteget jelent, ez meg csak egyet) egy darab se szokott.

bbkriszta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

egyik legjobb alapozó, amivel valaha találkoztam
nem szárít, szépen fed, építhető, természetes bőrképet eredményez és könnyű vele dolgozni
egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, bár én naponta használom, így nagyjából fél évig tart egy üveg
megéri az árát, ajánlom!

update: idén is megvettem, tekintve, hogy a tavalyi elfogyott
nem tudom mi történt, de maszkos lesz, szárít, csúnya lesz pár óra múlva
lehet, hogy csak egy régi darabot fogtam ki, vagy az én bőröm változott, de valami nem stimmel
korrektorként használom, annak megteszi

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Gyonyoruen eloszlatja az alapozot, van hogy lusta vagyok es be sem vizezem, igy is hasznalhato.
Egyetlen bajom vele, hogy hamar elkezd foszlani, par pici darab mar hianyzik belole.
Eleg sok termeket felsziv nedvesen, szarazon mar nem annyira.
Ar-ertek aranyban eleg jo.

Update kb egy evvel kesobb:
Ketto vettem egybe csomagolva, es mas anyaga van. Sokkal "szivacsosabb", gumisabb, egyaltalan nem foszlik. Kisebbre is dagad. Nem ertem miert kellett varialni vele, az elozo valtozat pont azert volt jo, mert eszmeletlen puha volt. Ez is szepen eloszlatja az alapozot, de nem adja azt a wow faktort.