Legújabb vélemények - Sminkek

tomkogy
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Szerintem nekem is a 40es van meg. Szerettem volna egy olyan rúzst, ami nem fényes, nem is a matt, sokszor szárító ajakrúzs, viszont csak annyit csinál, hogy mivel közelít a színe az ajkaim színéhez, csak picit felerősiti azt, és ad egy szép kontúrt. Ez a rúzs alapvetően tudja ezt, viszont nekem valahogy írtó hamar eltűnik, és újra kell kenni. Ettől függetlenül szívesen használom.

Nomi86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nálam ez a spirál csillagos 5! Jár az *****! Még nem találkoztam olyan szemoillaspirállal ami egyáltalán nem irritál, de ez bizonyított!

FogiViki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

Egyet vettem a barnás árnyalatból, elég rég megvan. Szeretem, szép egységesen lehet felvinni a szemhéjra és alá is. Nem szárít. Rendszeres használom.

FogiViki

Van egy 3-4 ilyen ruzsom, elég olcsó. Minőségre kb 4*-ot adok, mert nem fed elég jól. A szinvalasztek sem bőséges. De nem szárít és nem gyongyhazas, mert azt nem szeretem.

FogiViki

2 árnyalatban vettem meg, mindkettő nagyon jó. Az egyik a Tan, kb a bőröm színe, a másik a deep warm v ilyesmi, a legsötétebb. Ez utóbbi is jó, de ezt inkább csak bronzositonak használom. Ez is tulajdonképpen mind, de a világosabbakbol bátrabban használok, szinte mintha púder lenne. Enyhén fényes, ami tetszik. Kb 2 éve megvan :)

FogiViki

Az én véleményem szerint egy kicsit szárít, még akkor is, ha ajakapolót használok előtte. De nem vészes. Nagyon sok árnyalatban kapható! A színei elég pigmentáltak, erősen fednek.

brigitta103
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Borzasztó! Primer mellett is beült a pórusokba, kiemelte a száraz részeket és nem fed olyan szépen mint gondoltam. Nem tetszik..

kytty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

eleinte szerettem, de nagyon hamar beszaradt, Too Faced BTS siman veri

Bubus06
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Update: (2019.03.20.)
Újra vettem...Nagyon hiányzott. Ezúttal igyekszem vigyázni a kis kupakjára.

Megnyerő a csomagolása. :) Lehet vele játszani, hogy a feje tetejére állítjuk és nézzük ahogy vándorolnak a kis virágot.:D És retro picit a golyófejes adagolója.
A hidratáló hatása is szuper, és szépen lemattul és nem marad ragacsos utána az ember szája..Finom illata és íze is volt. A vége felé már azon kaptam magam, hogy csak ezután nyúltam. :) Mindig ott volt a kabátzsebemben, jó barátok voltunk télen..Úgyhogy nekem megérte.

Csak sajnos az van, amit a többiek is mondtak. Az enyémnek is széttört a kupakja, és nem volt hajlandó rendesen zárni már utána, és tiszta ragacs lett a táskámban minden..Fáj miatta a szívem. :/ Szép emlék lesz.

Lexi99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Hát nem is tudom... ha nem lennék kevésbé hidratált, valószínűleg szétfolyna a számon miközben beszélek. Nagyon érdekes a tesztúrája, erős kontúr ceruzát ajánlok hozzá. Egyébként jól pigmentált és szép a fedése, egész tartós is. A színek is nagyon szépek. Csak a tesztúrája miatt kap 4 csillagot.