Legújabb vélemények - Sminkek

jkrisztie2
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 21.

Enyém lett egy szépséges darab a Rossmannból, Glamour napokon, lezárva, nem összetörve, ami külön öröm. Gyönyörű színek, szépen felvihető, nem porzik, alappal tartós. Imádom.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Végre egy normális sötétbarna, hagyományos keféjű spirál. Nem vagyok hajlandó csak kuponnal megvenni, de így megérte az árát, hétköznapokra tökéletes.

Nagy kedvencem lett, kicsit hajlamos kiszáradni, de megküldöm glicerines arcpermettel és újra működik rendesen :D mindig lesz belőle itthon, feketét ritkán használok.

Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs

Nobea Valentine Mattító Folyékony Rúzs

Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs
legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.

Szuper rúzs lenne, ha szeretném és jól állnának nekem a matt ajakkencék. Egyszer azért kipróbáltam, de bénán éreztem magam vele, és tudom már, hogy nem szabad erőltetnem ezt a vonalat. A Valentines Berry van meg, illetve most már a piacon keresi az új szájat, amelyen szépellhet. A nevével ellentétben nem piros bogyós, inkább közép-mályvás szín, egy kis meleg tónussal.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2019. április 21.

Szatén finishű, extra tartós szemceruza, amely szemészetileg is tesztelt. Két színem van belőle, az egyik türkiz (006), a másik pedig szürke (002).
Könnyen felvihető, mert puha, ugyanakkor mégsem kenődik el, és nagyon erőteljesen pigmentált.
El sem hiszem, hogy ilyen kevesen használjuk ezt a kiváló terméket.

zsucci93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Ingyen kaptam a törzsvásárlói kártyám mellé, és az itt olvasottak alapján annyira nem akartam kipróbálni... Megvolt a bevált szempillaspirálom, és nem voltam rá kíváncsi, el is akartam adni, de végül csak kibontottam, és elkezdtem használni. És milyen jól tettem :) Csak a felső pilláimra használom, mert az alsóról egy spirál kivételével minden letranszferálódik mindig. De ott csodát művel. Két rétegben viszem fel, gyönyörő dús hosszú pilláim lesznek tőle, egész nap tart, a szemem sarkában néha picit elkenődik, dehát ennél nagyobb baj ne legyen. Nagyon megkedveltem, biztos, hogy ha elfogy, akkor valakitől átveszem majd itt :)

Mia0602
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 21.

Primerrel használom (az is Avonos) , mert a rejtett szemhéjamba minden festék beül. Tartós, egymással harmonizáló színek. Most rendeltem a 3. palettát.

AligatorBaby
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Erős citromos illatú spray, ami azonban hamar elillan. A kiárusított termékek közé volt bedobálva, 899ftra leárazva , úgy voltam vele ennyit még megér egy próbára, habár én nem nagyon hittem soha ezekben a sminkfixáló spraykben, és valóban a sminkem semmivel se fixálta jobban mint egy jó púder, és arcra fújva is kicsit csípett is, ám frissítő hatása miatt kitűnő testpermet volt tavaly nyáron :D Újra biztos nem fogom venni, de azért teljesen hasznavehetetlen se volt.

AligatorBaby

A zsíros bőrömre tökéletes is lenne, mert hosszan tartóan mattit, és kb 6 órán át nem is fényesedett átt, viszont ami nem jött be, hogy kicsit ilyen sárgás bőrszínt ad :S Talán sötétebb bőrűeknek jó lehet, de száraz bőrre tényleg nem ajánlom, mert nekik biztos kiszárítja a bőrüket. Nyáron azért mégiscsak elhasználom, mert akkor amúgy is kicsit sötétebb a bőrtúnusom a nap miatt, de újra szerintem nem veszem.

AligatorBaby

Már pár hete szemeztem vele, és tegnap előtt úgy voltam vele, ok megveszem, mert a banán illata nagyon megfogott , és tanakodtam magamban, ok ha még korrektorként nem is válik be, akkor is legalább lesz ilyen szupi banán illatú kenceficém :D A legvilágosabb árnyalatot vettem meg (020 Cheetah), ma izgatottan próbáltam ki kiváncsi voltam a banán illaton kívül mit tud:D Nos a piros helyeket nem tudja elfedni, tehát pattanások eltüntetésére sajna nem műxik, viszont! szem alatti karikákra csodát tesz és szépen elfedi a szem alatti apró ráncokat amibe később se ül be hanem szépen "elterül" rajtuk, 999 Ftért vettem ennyit szerintem abszolút megért, és a banán illata miatt tényleg frissítően is hat. Aki szem alá keres korrektort annak ezt maximálisan tudom ajánlani!

Mia0602

Nem nekem találták ki.
Próbáltam kézzel,szivaccsal ecsettel, primerrel és anélkül. Foltos lett. De mivel a 20+ korosztálynak szánták nem biztos, hogy a krém hibája.