Legújabb vélemények - Sminkek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Jó minőségű ecsetek, gyorsan lehet velük dolgozni, viszont az én szemeimre borzasztóan nagy a blender, crease-től a szemöldököm aljáig felér. Ha csak egy kis árnyékot teszek fel, akkor nem gond, de precízebb eszközre is szükségem van bonyolultabb dolgoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Én kizárólag ezzel az ecsettel tudok (félig) elfogadhatóan kontúrozni, nem is szeretnék kipróbálni mást ezután (annak ellenére, hogy néha fel tudja szedni az alapozót, ha ügyetlen napom van). Pontosan illik az arcomhoz, 2 perc alatt kész vagyok a művelettel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Szeretem, mert könnyű dolgozni vele, ideális mérete, rendszeres tisztítás mellett sem hullatja a szőrét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nekem nem vált be, valahogy két perc alatt eltűnik az ajkaimról, mint minden fényes termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Ár-érték arányban tökéletes, nem lerobbanthatatlan, de rendkívül tartós és nem kopik csúnyán. Nehéz viselet, száraz ajkakra nem ajánlanám, de én jól viselem a nehéz matt rúzsokat. Kár, hogy nincs több, izgalmasabb árnyalat, mert rajtam mindegyik kicsit hidegen fest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert könnyen és gyorsan használható, nekem elég a fedése és engem egyáltalán nem szárít. A legutóbbi rendelésnél túl sötét árnyalatot választottam sajnos (ebből a termékből nem először), de alapozónak így is elhasználom. Kicsit drágának találom, mert viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Belül a ráncokba, gyenge a fedése, rossz a szín, túl sokat visz fel az applikátor és "felszedi" a szemkörnyékápolóm. Mindig mellényúlok ezzel a márkával, még soha semmi nem vált be tőlük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A legjobb az általam próbált drogériás termékek közül, de sajnos nekem ez sem elég tartós és erős. Előnye: gyorsan szárad, vastag szemöldökön is átjut a kefe, nem hagy fehéres réteget (színtelen), gyorsan lehet dolgozni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Mióta megjelent szinte csak ezt használom. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, kedvenc volt, nem tudom, hogy mivel helyettesíthetném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Mindkét verzióját próbáltam, és semmi különbséget nem találtam a kettő között, legalábbis rajtam. Szeretem tartóssága, építhető fedése miatt. A legutóbbi rendelésénél medium beige helyett natural beige-t rendeltem, ami sajnos túl rózsaszínnek bizonyult rajtam.