Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs

Nobea Valentine Mattító Folyékony Rúzs

Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs
legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.

Szuper rúzs lenne, ha szeretném és jól állnának nekem a matt ajakkencék. Egyszer azért kipróbáltam, de bénán éreztem magam vele, és tudom már, hogy nem szabad erőltetnem ezt a vonalat. A Valentines Berry van meg, illetve most már a piacon keresi az új szájat, amelyen szépellhet. A nevével ellentétben nem piros bogyós, inkább közép-mályvás szín, egy kis meleg tónussal.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Designja meglehetősen hasonlít az Etude House Dear Darling Water Gel Tint - Ice Cream termékre, ezért figyeltem fel rá. Az Etude House termékét nem próbáltam, ezért nincs összehasonlítási alapom.
Eddig kétszer hordtam a szájfényt, a Blueberry van meg belőle, finom bogyós gyümi illattal, de íze egyáltalán nincs, leginkább keserűnek érzem, ha véletlen megnyalom a számat.
Az applikátor tényleg szokatlan, még szoknom kell, picit nehéz egyenletesen felvinni az ajakra a terméket, nem áll kézre egyből.
A színe természetesen hat a számon, nem olyan sötét mint a tubusban.
3/4 óra alatt lekopott a számról, úgy, hogy még csak nem is beszéltem, egyszerűen eltűnt.
Eredetileg 4 *-ot akartam adni, de most úgy érzem, hogy csak egy rosszul sikerült koppintás, bár ahogy látom az eredetije sem szerepel túl fényesen.
Sajnos nem szívesen nyúlok utána a keserű íze miatt, pedig szerettem volna rendszeresen használni, nemcsak nézegetni.

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Az elmúlt nagyjából hét-nyolc évet végigszenvedtem azzal, hogy egyszerűen nem találtam magamnak olyan piros rúzst, ami jól áll. Sokáig ezt arra fogtam, hogy mivel sötétszőke, mézes árnyalatú hajam van és kékes-zöldes-szürkés (azóta megtudtam, hogy türkiz) szemem, egyikhez sem illik a piros szín. Kísérletezgettem, sehogy sem találtam azt a rúzst, ami harmonikusan mutatott volna rajtam -- akár világosabb, akár sötétebb árnyalatot választottam, mindegyikben úgy néztem ki, mint egy hulla, csak különböző árnyalatokban. Aztán szerencsémre eltévedtem egy színtanácsadásra, ahol kiderült, hogy élénk tavasz típus vagyok, így a meleg, világos, élénk színek állnak jól. Felpróbáltam egy narancssárga rúzst (eszembe nem jutott volna valaha is kipróbálni), és úgy néztem ki, mint a világ legtermészetesebb gyöngyhercegnője. Akkor tudtam meg, hogy nekem azok a színek állnak jól, amiket mindig is kerültem. Egy előnye azonban volt a történetnek: hiába kellett megválnom a füstös rózsaszín rúzsoktól és a szürke szemhéjpúderektől, megtudtam, hogy nekem a narancsos-piros szín áll jól.
Hónapokig kutattam a Rossmannokat és a DM-eket, bárhová mentem, hogy találjak egy ilyen rúzst, amikor végre a Bourjois polcán megtaláltam a Joli Carmin'ois árnyalatot. Az első gondolatom az volt, hogy ez az igazi r**ancpiros árnyalat, nincs az az isten, hogy én ezt magamra kenjem. Aztán beleszerettem. Aztán megvettem. Ez a rúzs életem piros rúzsa. Rendkívül élénk, nagyon szép színe van (bár pár színtípuson szerintem igencsak hajlamos elhajlani az előbb is említett R betűs árnyalatba), egy rétegben is csodásan fed, és gyönyörűen kopik. Nagyjából csókálló (azért tessék vele vigyázni), tartós, az én számat egy picikét szárította, de ez az R-betűs hónapokban mindig így van, bármit is kenek az ajkaimra. Az ára nekem picit húzós volt, általában ezer forintnál nem költök többet egy ajakrúzsra, de A pirosra szerintem megéri beruházni. Mivel kellemes csepp formája van, nagyon szépen lehet vele dolgozni, még rúzsceruza sem feltétlenül szükséges a felvitelhez. Úgyhogy csillagos ötös, és merjetek kísérletezni!

Update: Azóta megvettem az Abrico'dabra árnyalatot is, ami sokkal jobban szárítja az ajkaimat és nem is mutat olyan szépen, így leviszem négy csillagra.

Update 2: rájöttem, hogy az Abrico'dabra azért szárított és volt csúnya, mert nemes egyszerűséggel megromlott. Nagyon vigyázzatok a drogériában, nem örülök, hogy háromezer forintom ment pocsékba, mert nem vigyáznak a termékekre...

Rebeka020
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Mindig megkérdezik, hogy mivel van bekenve a szám és nekik is kell ilyen mert gyönyörű színe van, amit én használok: Love Scene.
Én pedig nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, mert ilyen tökéletes ajakápolóm még nem volt.
Nem ragad, könnyű viselni, hidratál, és gyönyörű színt ad! BEST!

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Rieuse (373) árnyalatban cseréltem egy kedves krémmániással. Amennyire nem voltam megelégedve a Dior Addict Lip Glowval, ez annyira bejön: picit ragad, szájfényhez képest tartós, intenzív színe van, nem közönséges. Visszafogottan vizes hatást és narancsos árnyalatot kelt apró csillámok nélkül (amit ki nem állhatok).
A kivitelezése csodás: képről rúzsnak hittem, de nagyon szeretem a szép dizájnt, ha becsapós is, de kellemes meglepetés ért a kupak lecsavarásakor. Az applikátorral könnyű dolgozni, pont annyi anyagot vesz fel, amennyit kell.
Csak az ára miatt nem adok rá maximális csillagot, illetve mert a szájfényeket nem gondolom elengedhetetlen kelléknek a napi sminkrutin ellenére sem, egyébként alkalmakra tökéletes választás.

Nocik98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Elég jó rúzsok, több árnyalatban is megvan nekem és mindet nagyon szeretem.

Nocik98

Nagyon imádom. Nekem a Magic Dessert árnyalatban van meg, de amint alkalmam lesz rá, több árnyalatot is beszerzek még belőle. A ceruza nagyon tartós, a rúzst néha korrigálni kell itt-ott, de ezért az árért ez belefér.

palibogi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.

Ajándékba kaptam egy vöröset tavaly. A színe szép, nem túl tartós rúzs sajnos. Ugyanebben a színben találtam ezerszer tartósabbat is, de ezt is használom még. Összességében nem rossz egyáltalán.

Anheszenamon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Pink in the Afternoon árnyalatban volt meg. A színe gyönyörű, az állaga is tetszett, de megszabadultam tőle, mert furcsa, büdös szaga volt, annak ellenére, hogy nem járt le a szavatossági ideje. Felkenve is éreztem, emiatt nem tudtam használni. Nagyon sajnálom, mert a színe tetszett, szívesen viseltem volna gyakrabban.

flamingo25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Féláron sikerült beszereznem az 51-es Diva's Red árnyalatot. Rengeteg gyönyörű szín közül lehet választani, nehéz is volt megállnom, ne vásároljam fel a készletet :D de milyen jó, hogy nem vettem többet, mert a tartósság terén bizony nagyon gyenge.. idáig egy rúzsom se hozott abba a ciki helyzetbe, hogy a fogamon landol a nyilvánosság előtt... Kissé tovább bírja "egy helyben", ha lepúderezem az első réteget és rákenek egy másodikat, de ilyen élénk színnél alapvető elvárás, hogy ha kopik is, de legalább ott maradjon ahova eredetileg kentem. Így viszont nemhogy enni/inni de mosolyogni se merek benne és folyton ellenőrzöm..
Az applikátora viszont nagyon tetszik, pontosan lehet vele dolgozni. A formulája is jó, nem szárítja szét az ajkaimat.
Biztosan nem veszem újra, sokkal tartósabbat lehet kapni kevesebbért.