Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Melinda8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

Elégedett vagyok vele. Kellemes viselni, megfelelően hidratál és pont elég a színezettsége.

Ayanna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Nekem mindkét árnyalat megvan, szeretem használni. Nagyon jó illata van, szép fénye van, egy kicsit ragacsos, de nem vészes. Amit én kifogásolok, az az, hogy egy icipici színt sem ad, Nyilván nem azt várom, hogy legyen agyonpigmentálva, de azért egy leheletnyi szín jó lett volna.

RekaBon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Up date: a tartóssága miatt mégis muszáj vagyok levonni 2 pontot, mert már egy orrfújástól és szájösszeszorítástól úgy elkenődött, mintha vad csókcsatából mentem volna haza...

Nagyon jó kis rúzs, nem szárítja az ajkaimat, ugyanakkor nem mondanám hogy kifejezetten hidratál. Evés-ivást részben bírja, 3 órát bír ki rajtam, de ezt betudom annak, hogy ha eszek akkor zabálok, nincs az a rúzs, amelyik bírná a strapát :D Mivel akciósan vettem mindkét rúzsomat, ár-érték arányban totál megérte. Könnyű felvinni, nem szárít és nem jön le az első orrfújásnál, nekem emiatt max pont:)

Macska'87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

03 Rose Me Tender árnyalatom van. Nagyon szép színű rózsaszín. Egy vékony rétegben nem lesz az a matt vakolat szerű rúzs, szép színű, nem erőteljes - de én azt nem is szeretem - éppen ezért nekem ez így tökéletesen megfelel. Viszont ha vastagabban kenem, vagy több rétegben hogy esetleg mégis erőteljesebb színt kapjak, akkor száradás után már elkezd "túrósodni" és darabokban leperegni, amitől a hideg kiráz, nem komfortos és hát nagyon förtelmesen tud kinézni.
Szóval EGY RÉTEG :)))))

Bocse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Atombiztos rúzs, tényleg nagyon tartós. A szín amit választottam, nem annyira az én színem de ez nem a gyártó hibája🙂

b5bea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 1.

Rendkívül lágy, kellemes színt ad, ami bár nem tartós, de nagyon jól hidratálja az ajkam, s szerintem a termék pontosan erre való. A fénye megmarad, ha a szín el is tűnik, illetve az érzet is hosszan tartó marad.

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 1.

22 Peaches and Cream árnyalat van meg. Kellemes szín, fényes hatás, finom illat. Enyhén ragacsos persze, mint a szájfények általában, de ez ezzel jár. Drágább szájfények sem tudnak többet nyújtani, az árát abszolút megéri.

Melinda8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 1.

Imádom!! Nem szárít, nem ül be a redőkbe, krémes, tartós, szépen kopik. Rúzsokat is szoktam ezzel fedni, tökéletes.

mlnda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

A temeszetesnek hato szineket szeretem, a Root Beer Float/Mauve arnyalatot vettem meg. Ahoz kepest, hogy butter, eleg jol fed es van egy kis szatenos fenye is (amit en pont nem szeretek, dehat ez nem a termek hibaja). A formulanak koszonhetoen kicsit sem szarit. Es ahogy az elottem velemenyezo is irja, tenyleg van szinvalasztek, meghozza szep szinekrol van szo.
Nem ez a tokeletes ajakravalom, de ez is nagyon jo szerintem.
(A tokeletes a NYX color lip balm TACK arnyalata, gyonyoru szin, sokaig tarto hidratalas es nagyon finom malna illat, mmmm.)

Qwerty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 1.

Divatos mostanában mindent szérumnak hívni, még ezt a szájfényszerű guzmót is. Sűrű, olajos-géles, fényes ragacs, ráadásul kicsit szárít is. Az összetevői alapján lehetetlen, de utána mindig cserepes ajkak maradnak, szóval külön ápolás kell vagy előtte, vagy utána. Egy idő után tényleg eltűnik, de szerintem inkább csak bemászik a számba valahogy, úgy vettem észre felszívódni nemigen tud.
De azért legyünk őszinték: ilyen gyönyörű zöld, illatos, ízes vackot nem az ápoló hatása miatt veszünk, hanem mert cuki és lehetetlen ellenállni neki. Nyilván más is így van ezzel, mert szinte képtelenség a polcon érintetlen példányt találni. Meg a dm-ben amúgy is mindig csak 1-2 darabot raknak ki.
Az illata tényleg nagyon jó, az íze is emlékeztet halványan az uborkára, a kenőfej meg nagyobb, mint a nyílás, így egyszer vagy benne szakad, vagy kikenem a falat magam mögött zöld takonnyal.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett, de eljátszom vele..