Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Brunettee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

A 10-es, "Dreamer" árnyalatot vettem meg. Nem akartam rögtön valami brutál vörössel kezdeni, kipróbálásra ez is elég. Lerobbanthatatlan. Szó szerint. Még nekem is, aki mindig vesz valamilyen rúzst, szájfényt, ajakkencét, és három perc múlva volt-nincs (lenyalogatom, vagy fene se tudja, de nem vagyunk barátok, de próbálkozom). Na ezzel ilyen gond nincs, Első alkalommal mindennel próbáltam leszedni, mikor is rájöttem, hogy micellás vízzel átitatott vattakorongot kell rajta hagynom pár percig, akkor lejön. Kicsit szárít, ez tény. Ha nem hidratáltak az ajkaim, akkor nem a legmutatósabb rajta. De a helyén marad, enni és inni is bátran tudok vele. Jó választás volt, és erősen gondolkodom egy vörös/bordó színen is.

fancsmancs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Interneten rendeltem meg a Rapture árnyalatot (cream), és nagyon elégedett vagyok. Mályvás-szilvás árnyalat, ezt használom a mindennapokra. Cream formulához hűen kellemes viselet, nem szárít, de nem is ragacsos. Enyhe fénye van. Elég jól pigmentált.

Horvathangelika1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Ki volt fosztva az ajakápoló részleg,kénytelen voltam ezt venni. Ami azt illeti, nem rossz, de nem haszálnám el újra. Az illata akár a gyurmáé, és folyamatosan újra kell kenegetni.

Viva777
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Életem legjobb ruzsnak köze tartoznak. Hét színem van belőle, imádom mindegyiket. Nagyon tartós és glamous napokon fel árban igen csak jó árban lehet megvásárolni.

UnicornsOfLove
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Cherry árnyalat. Ez szerintem tavaly előtti adventi kalendáriumban volt (szavatossági idő? 🤔 nem aggódok! 😄) és valamilyen oknál fogva MA próbáltam ki először, eddig nem is tudom hol hányódott. Valamiért azt hittem ez egy piros rúzsszerű valami, elég élénknek is tűnt, de ma valahogy olyanom volt és felkentem és úristen de GYÖNYÖRŰ. Csak ezt fogom használni, egy jó ideig biztos, istenemre mondom! Annyira természetes, de mégis olyan... nagyon nőiessé teszi az ajkakat. (Úristen, nem hittem, hogy én ilyeneket fogok ide irkálni.) De tényleg. A labellonál valahogy jobbnak érzem. Pedig abból is van kb mindenféle színű. Ez kicsit rúzs jellegűbb, pigmentáltabb, de mégis jól hidratál és kicsit fényes, de tudjátok, amolyan természetesen fényes finise van. Szóval nagyon szép, eleget ragoztam, nagyon imádom 😊

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Nagyon szép színt ad a számnak. Kellemesen ápol, ez a második lip juicer amit vettem az előzőt is imádtam.

Katie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Ajándékba kaptam a 11-es árnyalatot. Mostanában ritkán sminkelek, főleg ilyen élénk színekkel, úgyhogy először nem voltam túl lelkes, de azért felpróbáltam, ha már megkaptam. Nagyon könnyű vele bánni, szép éles vonalakat lehet húzni vele, nem is kell mellé ceruza sem. Viszonylag tartós, nem szárít és nem is ragad. A színe nem rossz, mondjuk engem ez a szín öregít, de néha azért szerintem fogom használni.

Luunar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Én a 70-es "Chocolate shock" árnyalatot vásároltam, ami önmagában erős színű, ezért más termékekkel kombinálva használom. Kicsit szárít, de cserébe nagyon pigmentált

patvik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Mi más is lenne meg mint az ikonikus Velvet teddy (azóta pedig egy Kinda sexy is), másodszorra vettem újra itt egy kedves krémmániástól teljesen új állapotában és egyszerűen csak imádom. A színét, az illatát, a hatását, a legjobb matt rúzs amit valaha próbáltam, tartós, nem szárít és csodásan illik a bőrömhöz. Soha de soha nem fogok lemondani róla!

Ada0308
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Olcsón jutottam hozzá (viszonylag)! Csalódás volt, pedig sok jót irtak róla. Sajnos nekem nem vált be. Otthon próbáltam ki, Felrakás után egy órával leültem ebédelni, hogy lássam mit bír. Hát szépen elkezdett kopni a szám belsejétől kifele. Szóval kibír kb 1-3 órahosszát, evés nélkül. Nem újravevős. :(