Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 13.

Jaj, én buta már megint bedőltem a reklámnak meg a márkanévnek. :S
Gondolhattam volna előre, hogy nem sokat ér. Sajnos úgy is lett. A szájfény elég ragacsos, az illata számomra nagyon furi, viszont legalább nem csíp, de cserébe nem is dúsít. Konkrétan szerintem semmit. Egyébként tetszik felkenve, de sajnos nem azért vettem.

Reddiamond
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 12.

Még csak próbálgattam a kezemen a drogériában, de miután megszáradt a festék alig tudtam ledörzsölni lemosóval is. Kár a rossz összetevők miatt ezek miatt 4-es. Még majd viszajövök updatelni, ha a számon is kipróbáltam.

Reddiamond

Most vettem nagyon akciósan a Rossmann-ban, másnapra már el is fogyott az a szín (112). Végre egy rúzs, ami jól is áll nekem. Kár, hogy már kifutott. Előtte ajakápolót teszek fel és ceruzával kihúzom a számat mellé. Elég tartósnak bizonyult, de vannak tartósabbak is, emiatt csak 4-es.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 12.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 12.

LEGJOBB!
Nagyon sok drágább/olcsóbb rúzst is próbáltam, de ez mindenek felett áll.
A fényes fixáló miatt nem szárít sok órán keresztül, utána lehet rá tenni ajak balzsamot ami feldobja, de nem szedi le egyáltalán.
Egész nap tart evés/ivás/dohányzás mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 12.

Nagyon szép színei vannak.
Matt változatok árnyalatait próbáltam: Velvet Teddy, Mehr, Instigator (nem lett matt, fényes maradt, pedig mattként van eladva).
Nem túlzottan mattulnak le, így nem szárít annyira, inkább krémesebbek.
Tartóssága 5/2, sajnos ennyit nem ér életvitelszerű használat mellett.

Gyönyörű színei vannak.
Előzetes hidratálás után 1-2 óráig gyönyörű evés/ivás/dohányzás nélkül.
Több óra elteltével törik/kopik, szárít, nagyon nem lesz szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 12.

Evés/ivás/dohányzás nélkül bomba termék lenne, se sajnos az ember nem így éli mindennapjait.
Pár órára/képekhez tökéletes.
Foltokba kopik és repezedik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 12.

Csoda termék tökéletes állaggal, de már vannak jobb áron kisebb márkáknak azonos teljesítménnyel termékeik.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 12.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. április 12.

2024.04.05.:
Limitált, soha nem látott, FEHÉR Chanel rúzstok. Naná, hogy must have!
Amúgy is tetszik a koncepció, az éjszaka óráira lebontva mindig más szín. Amikor új termékként feltöltöttem, hosszasan vacilláltam, hogy melyik szín fotója szerepeljen itt a terméklapon. Legyen egy piros árnyalat? Ez mutat mindig a legjobban. De hát abból van már kismillió, és nem is szereti mindenki, én sem...
Végül a 06:00 fotóját választottam, és ezt vettem meg. Kizárólag nude rúzsokat használok, sajnos ezek közül egyik sem az. A 06:00 áll hozzám a legközelebb, de már ez is nagyon kívül esik a komfortzónámon. (A 07:00 nagyon világos rózsaszín, a 04:00 meg túl sötét barna, a tónusa meleg, egyik se én vagyok.)
A 06:00 egy hideg rosewood. Egy húzással szolíd, épp-csak-hogy-ott van, másodjára ill. építve már sötétebb lesz. Különleges szín. Chaneléktől én még nem is láttam hasonlót. Tökéletes arányban van benne a pink-lila és a barna. Kellőképpen élénkít, mégse virít, nem öregít, nem lesz szigorú külsőm tőle, nem keskenyíti a számat, rendkívül elegáns, komoly, visszafogott, bárhová appropriate viselet. Egy pici szájfénnyel kiegészítve (javíthatatlan vagyok, én majdnem minden rúzsra teszek) meg aztán maga a tökély.
A formula amúgy nem 100%-ig matt, van egy enyhe, természetes fénye. Nem szárít, nem emeli ki a száj barázdáit, és meglehetősen tartós is.
Ui. 2024.04.12.:
Csak a tok miatt senki meg ne vegye...
A netes fotókon sokkal jobban néz ki, mint életben. Ez a fehér tok a fekete belsővel tényleg minimalista, de eléggé műanyag hatású. (Pedig van egy jó kis súlya, meg is kocogtattam, a fehér rész biztos, hogy valamilyen fémből van.) Amikor kivettem a dobozából, konkrétan a gyerekeim Lego kockái jutottak eszembe. A normál szériás fekete+arany Rouge Allure rúzs szerintem elegánsabb.

ddori25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 11.

Nagyon szerettem volna hinni a termékben, sajnos nagyon elhittem a reklámot. Szeretem Nóriékat, klassz volt a gondolat, hogy beauty márkát dob piacra, de ez a termék nagyon rossz. 2 színben is rendeltem, amikor még csak neten volt kapható. 01 nude touch és 02 only peach. Az egy dolog, hogy szörnyen áll mindkettő, ez benne van a pakliban egy online rendelésnél, de valahogy az egész állaga sem jön be. Az előttem szólókhoz hasonlóan én is azt éreztem, hogy inkább szárít, de kényelmetlen is volt viselni. Többször is nekifutottam, hogy ha már megvettem (nem is olcsón), leglább egy kicsit próbáljak megbarátkozni vele, de annyira rossz érzés amikor felkenem, hogy mindig alig várom hogy letöröljem. Sajnos kuka mindkettő...
Egyébként, már akkor kétségeim támadtak, amikor hallottam, hogy a Helia-D-vel dolgoznak együtt. Még egy jó Helia-D termékkel nem találkoztam, csalódás volt az összes, amit próbáltam, már messzire kerülöm, hát ezzel is jobban jártam volna...