Legújabb vélemények - Sminkek szájra

MissScorpio
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 27.

Nekem nagyon száraz a szám, ezért gondoltam megveszem a kókuszos fajtáját, az biztos jobban hidratál, és nem színezett.
Felkenve szép, natúr szájfény hatás. A kókusz illatát én többszöri használatkor kezdtem érezni.
Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!
Sajnálom, mert ha ez bejött volna, akkor én megvettem volna több színezett változatot, de így nem merek kísérletezni vele.

Lichike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

Első vörös rúzsom ez volt, a 441 Traffic Jam nevezetű. Erősen pigmentált, könnyen elkenődő. Nem csókálló, könnyen lejön. Akkoriban nagyon szerettem, mert nem nagyon gondoltam, hogy ennél léteznek jobb rúzsok. Azóta tudom, hogy ez csak egy középkategóriás rúzs. A kupakja könnyen lejön. Két táskámat totálisan összekente, nem egy kellemetlenséget okozott már. Volt, hogy az egész kezem csupa vörös volt, és amikor nincs a közelben csap, akkor elég kellemetlen tud lenni. A fele letört. Nekem csak kellemetlenséget okozott. Ennyi pénzért már vettem jobb rúzst is.

candy28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Nekem a Pink Poison nevű árnyalat van meg. Egy nagyon szép árnyalat. Elég sokat olvastam már róla és Glamour napok alkalmával úgy gondoltam, hogy beszerzek egyet. Egész jó kis rúzs, az árához képest. Szép az összetevő listája. Fincsi kókusz illata van. Nagyon nagy pozitívum, hogy nem szárítja a számat. Viszont sajnos nem igazán tartós. Inkább a Kylie Cosmetics Velvet rúzsaihoz hasonlít a formulája. Az én számon nem mattul be teljesen. Nem szárad meg. Amikor tudom, hogy újra tudom javítani, vagy nincs kedvem matt rúzst feltenni akkor használom. Mindenképp megéri megvenni, főleg aki nem engedheti meg magának a drágább rúzsokat, vagy nem akar drága rúzst venni. 1500 Ft-ért még szép összetevőlistája is van. Viszont Én vonok egy csillagot, mert a leírásokból nem éppen erre számítottam. Valamint mert nem annyira tartós mint vártam. (Jó, gondoltam, hogy az eredeti Kylie-val nem fogja felvenni a versenyt)

Nussancs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

2 àrnyalatom van belőle, az egyik egész jó, a màsikat viszont nem tudom szépen felvinni. Csúnyàn kopik és nagyon szàrìt.

Nussancs

Nagyon szuper, a legjobb tartós rúzs, amit valaha használtam. Szépen kopik, szerintem veri a Max Factor Lipfinity-t is.

Csengiful
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

885 - MIDNIGHT MERLOT

Csodasan fed, jol birja a strapat, eleg matt. Ez a szin nagyon jol all sotet haju, sotet szemu noknek. sokszor pirositonak is ezt hasznalom, illetve ajakbalzsammal keverve hetkoznapokon, amikor kicsit szolidabb hatasra vagyom. Finom az illata :)

tyukanyo

030-as árnyalat van meg, ami ilyen lilás rózsaszínű. Nagyon krémes lágy rúzs, gyönyörű fényes textúrával. Majdnem olyan mint egy szájfény és a hajam is hajlamos bele ragadni. Szépen pigmentált, de krémás állagából adódóan nem a legtarósabb. Olyan hétköznapi rúzs, ami színéből fakadóan édes, bájos kisugárzást ad.

Sziszekmiszek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 26.

538 Dior Glitz színben vettem meg. Azt hiszem ez a legdrágább rúzs, amit valaha vettem. Igazából inkább szájfény, kb annyit is bír. A színe csodálatos, csillogó és tényleg dúsabbnak hatnak az ajkaim. Az íze kicsit fura, de végül is nem azért van, hogy az ember lánya nyalogassa a szájáról.
Nem bírja sem az evést, sem az ivást. Emiatt egy közönséges pár ezer ft-os matt tartós rúzzsal festem ki a szám, majd ezt viszem fel rá. Így tartósabb valamivel. Nekem nem tetszik az applikátora sem, olyan borzas-bolyhos, nem könnyű vele a kontúron belül maradni. Összességében azt mondom, nem ér meg ennyi pénzt, bár kétségtelenül csodálatos a végeredmény de nagyon illékony és az applikátor borzalmas. Ennél sokkal tartósabbra számítottam, főként azért mert a Dior hivatalos oldalán is "long wear colour" jelzővel illetik.

Bernike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2019. május 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2019. május 26.

Gyönyörű a végeredmény imádom a cherrfulpink árnyalat van meg nekem és nagyon szerettem volna már , az iskolában az osztálytársamét napi szinten használtam és mindig csak este kopott le kibírt ez mindent tegnap megvette nekem sziülinapomra nagyon örültem neki . Ajánlom ezt bárkinek mivel ez a szín egy csoda és bárhova viselhető nagyon természetes un. Nude árnyalat

Maze
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Update: Betonkeményre szárad a szádon, ha raksz alá ápolót ha nem..ez pedig nem túl esztétikus. Őszinte leszek még ajakprimerrel nem próbálkoztam. DE! amit kipróbáltam és így imádom. Nálam nagyon hatásosnak és szépnek bizonyult. Két olyan sima matt rúzsom is van amik hasonlóak mint ez a két árnyalat, először rúzsozok és utána egy nagyon minimálisat viszek fel a számra ebből a két folyékony szuper tartós csodából. És így nagyon is jól működik, nem szárít annyira, nem kell újrakenni mert nagyon tartós. Nem lesz tőle olyan a szád mintha darabokban lenne a szárazságtól, hanem nagyon szépen kitölti a réseket.

Érdekes ez a sok rossz vélemény..lehet meg sem vettem volna ha ezeket olvasom. De vettem és méghozzá 2 árnyalatot (Echelon, Noble) nagyon szép nude színek. Nekem nem kenődött el, csináltam vele mindent (ettem, ittam). Valóban kopik méghozzá középen..de ez azért majdnem normális valljuk be..hiszen a szánkkal sok mindent csinálunk.. Viszont ha megszáradt nagyon nehéz letornázni onnan, legalábbis nekem.
A nivea micellás víz nagyon szépen lehozta, persze nem volt könnyű, de nem is kellett ledörzsölnöm vele a számat.
Nem szárított halálra, nem is ragad, nem kentem alá semmit, felkenés előtt pár órával ajakápolót használtam. Nekem így jól működik igazából. Akinek alapból szárazabb a szája annak én nem biztos hogy ajánlanám, betonkeményre szárad a számon, elsőre azon gondolkoztam, hogyan fog lejönni :D
Viszont ezt a ceruzát én se értem..bármerre tekerem nem mozdul..alapból nem lenne baj vele, de így csak 4*