Legújabb vélemények - Sminkek szájra

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Két árnyalatban volt meg.
Egy világos rózsaszín, ami borzalmas volt. Felkenés után egyből töredezett, kopott rendesen és még az ajkaimat is nagyon kiszárította. Nem volt kényelmes a viselése. Még a szín sem úgy mutatott, mint a katalógusban.
Viszont volt ebből egy barnás színű is, amit viszont nagyon szerettem. Kellemes illat, kellemes állaggal. Szépen kopott az ajkakról, de nagyon lassan, ugyanis ezt tartósnak mondanám. Az egyetlen gond ezzel az volt, hogy gyorsan kiszárította az ajkaimat, átvette a "cserepes ajak" textúrát.

vivip

Nekem a "Totally Twig" árnyalatban van meg. Nagyon szép pigmentált, mutatós színe van. Az érzete az ajkakon eleinte nagyon krémes, de hamar szárad kicsit. Nagyon kényelmes a viselése. Imádom! A tartósságával sincsen gond. Szépen kopik. :)

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

Az egyik kedvencem. A tartósságával nincsen gondom, a kopása nagyon szép. Kényelmes a viselete. A csomagolás pedig fantasztikus. Biztosan újra fogom venni.

CintiaNora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

A Satin - Twig árnylat van meg belőle. Krémes, de mégis tartós. Biztos hogy beszerzek más színt is belőle.

CintiaNora

Seductress, ruler és voyager árnyalatokban van meg. Tartós, nem szárít. Ár-érték arányban kiváló. Nekem ez az az rúzs amiben 100 %ban megbízok, tudom hogy nem mászik el, szépen kopik.

marshmellow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Pink panda rendelés mellé kaptam. Hétköznapra nem szívesen használok rúzst, inkább a színezett ajakbalzsamok pártján vagyok. Valójában ez a "rúzs" is inkább annak nevezhető, ezért (is) szeretem. Kellemes az illata, könnyen kenhető, szép rózsaszín árnyalatot hagy maga után. Amit különösen szeretek benne, hogy miután beszívódott/lekopott az az olajos/zsíros réteg, amivel az ajakápolók általában járnak, a szín egy kicsit megkopva, de az ajkaimon marad órákig. Szeretem ezt a természetes hatást, ad egy kis színt az egyébként fakó ajkaimnak.

candy28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 7.

Régóta szerettem volna már egy Lip Kit-et, így hát beszereztem. Eddig nem voltam az ajakkontúr ceruzák híve, de most már az vagyok. Nagyon jó a ceruza, szépen tudok vele festeni. Szerencsére nekem sose tört el a ceruza. Megdicsérték már egy páran rajtam a rúzsokat. :) Szeretem nagyon főleg azért is, mert matt ezáltal olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nem kenődik. Szóval jó vétel volt. Később biztos beszerzek még pár színben.
UPDATE: Azóta már sok más szín is érkezett hozzám, mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. A Kristen árnyalat az abszolút kedvencem, őt követi a High Maintenance és így tovább. Most már harmadik éve használom a Kylie rúzsokat. Még amit elsőnek rendeltem 2018-ban is jó, nem romlott meg, igaz amikor nem használom fénymentes hűvös helyen tárolom. Már lassan elfogy, de el tudtam használni. :) Még mindig nem vagyok egyik márka matt rúzsaival így megelégedve, mint a Kylieval.

candy28

Egy kis termékmintát kaptam a Beautylish rendelésem mellé, Crystal Clear árnyalatban. Szeretem a szájfényeket, így azonnal kipróbáltam. Nagyon szép kékes-lilás csillámos, áttetsző szájfény. Tényleg nem hagy ragacsos érzetet, kényelmes viselni. Nagyon megtetszett így felmentem megnézni mennyibe kerül, hát az ára már hagy némi kivetnivalót. Bár az oldalon pillanatnyilag Sold Out, ebből adódóan biztos másnak is bevált. Egyszer biztos megrendelem, ha akciós lenne akkor meg főleg. :)

viragocskaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 7.

Éjszakára tökéletes, de nappal is megállja a helyét :) Finom az illata, pont jó, halvány színe van.

Brunettee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 7.

Az elmúlt egy évben egyre jobb barátságot kötök az ajakkencékkel, legyen az rúzs, szájfény, vagy bármi. Régóta nézegettem már őt is, sok helyen találkoztam már vele, de megvenni még nem terveztem. Legnagyobb meglepetésemre egy rendelésem mellé ajándékba kaptam kis kiszerelésben a Fussy árnyalatot. Ez valami álom! Csodás fénye van, nem közönségesen csillámos, hanem vizesen fénylik. Jó sűrű, mégsem ragad össze a szám használat után. Nyilván nem olyan tartós, de nem tűnik el azonnal. Az illata is szuper. Valószínűleg ha elfogy, venni fogok még belőle, mert egyszerűen imádom.