Legújabb vélemények - Szájfények

domiv
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 1.

Ár-érték arányban a legjobb szájfény, amit próbáltam. Már három árnyalatot is megvettem belőle, a sárkánygyümölcsöset, a málnásat és a cseresznyéset. Mind csodás, nem ragadnak az ajkaimon, nagyon szépen fénylenek és csodás illatuk van. Ennyi pénzért bőven megéri kipróbálva, arról nem is beszélve, hogy a MAC szájfényem ragadósabb, mint ezek.

meaviolet    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Megvettem a Petalt, ami egy csodaszép rózsaszín, olyan természetes, picit mályás, nagyon tetszik. Az illata nem elviselhetetlen, nem ragad, és észrevétlen, hogy ott van. A tartóssága nyilván olyan, mint egy szimpla szájfénynek, viszont a bumszli applikátortól rosszul vagyok :D Nagyon vékony ajkam van, és nekem ez sok és idegesítő.

virumiru
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

én nagyon szeretem, optikailag tényleg dúsít egy kicsit:) a ragyogása és a színe is szép, plusz pont, hogy ha a fénye meg is kopik, a pinkes árnyalat megmarad a számon.

R06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Imádom, szinte csak ezt a szájfényt használom, amióta megvettem. Egy csoda

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Nálam is 4 csillagot kap. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy a csomagolása kifinomult, igazi felnőtt nőcis vibe, ahogy a Gauche kollekcióhoz illik. Az árnyalat enyhe narancsos színe rajtam is egy rétegben elég halovány, csillogó, de két rétegben foltosodik.
Ápolni ápol, de rettentően tud ragadni, és hamar lekopik, még inni sem kell hozzá. Arra viszont tökéletes, hogy egy natúr sminket feldobjak vele. Szeretem használni és szívesen nyúlok utána.

vidazs93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Nagyon szeretem! Madeline árnyalatban vettem meg, hogy legyen nyárra egy szép nude/barackos árnyalatú szájfényem, és szuper választás volt. Szép színek vannak, nem a legtartósabb, de szájfényből én olyat amúgy se láttam még, úgyhogy maximálisan meg vagyok vele elégedve :)

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

4 és 5 csillag között van nálam, de inkább 4-et adtam összességében. Egyébként ez egy csodás kis termék, főleg ár-érték arányban. Inkább tavasz/ősz típusoknak ajánlanám ezt az árnyalatot, én nyár típus vagyok rólam kicsit "lemászik":), nagyon meleg korallos barackos kis árnyalat. Finoman színezi az ajkakat, kb szájfény és ajakápoló között van félúton. Számomra a viselése picit kényelmetlen, de nem vészes. A fedése és fénye kifjezetten szép, nagyon szép üde színt és kinézetet kölcsönöz. Az ajakápoló hatása is érezhető, nem mondom hogy hű de nagyon, de nem rossz. Igazából ilyenkor mindig rájövök arra, hogy teljesen felesleges megvenni a nagyon drága fancy szájfényeket, mert ez is tökéletesen hozza amit mondjuk picit drágább szájfényeim, átlagember szemmel nem nagyon érzek különbséget mondjuk a 4500 ft-os inglot vagy a 8000 ft-os MAC, esetleg 7000 ftos Jeffree szájfényeim és eközött. Talán a high endeknek szebbek a színei, nyilván nagyobb a választék és tartósabbak is lehetnek, de ha valaki keres egy szuper kis nyári szájfényt ami jót is tesz az ajkainak, ez tökéletesen teszi a dolgát. Mondom ezt úgy, hogy 100+ ajaktermékem van mert nagyon imádom őket! :)

klaudianna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 21.

Valamelyik összetevőre allergiás lehetek - valószínűleg a parfüm, az mindenben zavar -, mert sajnos kiütötte a számat. Reméltem, hogy nem ez lesz, mert a színét egyébként imádom, az érzetet is a számon, és szájfényhez képest még tartós is volt.

Cofi1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

01: Olcsó mégis nagyon jó kis szájfény. Én nem szeretem az ilyen tubusos megoldást, de ennyi pénzért szerintem teljesen jó. 👍
03: picit narancssárgásabb szín, viszont az ajkakon ez egyátalán nem látszik, egyébént egy nagyon édes íze van. 👍
04: nem akartam kipróbálni, mert nem szeretem a cseresznyét, de ez lett a kedvencem. Van egy enyhe színe. Nagyon szeretem ezt az árnyalatot.⭐️
09: illata és íze is hasonlít a trend it up uborkas ajakszérumjára ami szerintem tök olyan, mint s szappan. De ápolás szempontjából ez jobb. Ajkakon olyan, mint az átlátszó.👎
10: tényleg mentolos illata van. Hatásra nagyon hasonlít az átlátszóra, ez pluszban picit hűsít is. Ízre nem rossz, de az átlátszó jobb.👍

Mia0602
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 20.

Próbáltam már az előző verziót is, de azt hiszem én vagyok a kakukktojás. Bármit próbáltam az én számon foltos, szárít és csúnyán kopik. Kenhetem vékonyan-vastagon, rajta hagytam az ajakápolót vagy letöröltem a használata elött, nálam a végeredmény katasztrófa. 04 FOXY RED