Legújabb vélemények - Szájfények

Tavasz tündér
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 4.

Nagyon szereti az érzékeny bőröm a márka termékeit. Szép összetevő listás kencéket tudtok beszerezni Jessica Alba márkájától. Megörültem mikor a Douglas elkezdte forgalmazni, de elég hamar ki is vonta a márkát sajnos. Itt még ismeretlen ez a sokak által kedvelt tiszta termékeket kínáló márka. Na de ez az ajak termék jó ideje a kedvencem lett, mindenek felett áll! A hyaluronos szájtermékek legjobbja szerintem. Nekem a képen lévő corall árnyalat van meg, de álom szép színekben kapható még. Nem szeretem a ragacsos, nagyon olajos szájfényeket. Na ez a termék nem ilyen. Nagyon kényelmes viselni és visszafogott fénye van. Viszonylag sokáig érzem az ápoló, hidratáló hatását. Sokszor ajakápoló helyett is érte nyúlok. Kettő az egyben, színt is ad és ápol is. Hidegebb időben gyakran ki van száradva a szám, így rúzsozni nem szoktam, mert ugye ilyenkor nem mutat jól. Viszont ez a termék szinte enyhülest hoz az ajkaimnak, eltűnik a húzódó érzés, nem hangsulyozza ki a szárazabb részeket. Lehet játszani vele, mert kis mennyisegben a szín szinte alig látszik, olyan mint az ajakápoló, szép természetes a finishe, de építhető, intenzívebb szín is elérhető. Biztos, hogy több színben is beszerzem.

NaturalSzepseg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 4.

Tartós, pont eléggé sűrű az állaga, nagyon szép fénye van éa szuper színekben kapható. 💋

vszilvi94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 1.

Dúsító hatását nem igazán vettem észre, ha nagyon nézem, akkor talán egy kicsit, de amúgy szerintem nem észrevehető. Egyébként jó használni, szépen fénylik, nem túl ragacsos és jó kis kellemes színe lesz felkenve. A csípős érzés engem egyáltalán nem zavar, bár az íze tényleg nem valami jó.

andita11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 29.

Közepesen jó színek (vannak egész rossz árnyalatok és egész jók), közepesen jó állag (sűrűbb, nem szájfényes állag) és nagyon csíp órákig. Konkrétan a nyelvedet megcsípi, ha hozzáér. Szerintem eléggé parasztvakítás, hogy ettől lesz nagyobb ajkad, egy jó formula előbb ad dúsabb hatást. Mindenesetre 3 színt megvettem, mert egész jók árnyalatok és szájfénymániás vagyok. 😇

Alexandra0720
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

A nagy hype miatt vettem meg. Csak az átlátszót sikerült elcsípnem a boltban. Tudom mindenki nagyon szereti, de nekem nem vált be. Ragacsos, szárítja az ajkaimat és miután lekopik (ehhez elég pár perc) egy ilyen fura réteget is hagy maga után. Elhasználgatom, de nem szívesen nyúlok utána

Alexandra0720

Nagyon jó az illata, az állaga, nem szárít. Kevés is elég belőle (szerintem azért az applikátor sokat vesz fel). Nincs ragacsos érzés az ajkakon (bár azt hozzá teszem, hogy a hajam folyton beleragad :D ). Nyílván gyorsan lekopik, de amíg fenn van szép a színe. 2 árnyalatban is meg van az egyikben nagyobb csillámdarabkák is vannak azok a lekopás után is még az ajkamon szoktak maradni :D

Nem feltétlenül venném újra mert bár szeretem, de inkább keresnék olyat ami tartósabb.

Alexandra0720

Több árnyalatot is kipróbáltam, mivel azt hallottam hogy árnyalatonként eltértek a vélemények tartósság szempontjábol. Illetve azt gondoltam, hogy velem van a baj. De nekem sajnos egyik sem vált be. Iszonyatosan szárít még a szájfénnyel is. Beleül az ajkam ráncaiba ami borzalmasan mutat, aztán mikor elkezd kopni akkor foltokban válik le itt ott, újrakenni próbáltam de ink rontott a helyzeten. Viszont ami fennmarad az ajkaimon azt meg csak lemosóval hosszan dörzsölve tudom leszedni.

arcoiris
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 26.

Szeretem, használom, tényleg nagyon jó, és jó nagy a kiszerelés is (de azért szerintem is túlzás egy ilyen ár egy szájfényért!)

NYX Professional Makeup Duck Plump High Pigment Lip Gloss
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 26.

Strike a Rose színben vettem meg, és igazából a színe tetszett meg leginkább, hogy plumping hatása lenne azt azért fenntartásokkal kezeltem. Szerintem nem igazán látszik, hogy teltebbé tenné az ajkakat, valamennyire minden szájfénynek van "telítő" hatása, minél jobban csillog/tükörfényű, annál inkább. Ez egy baromi jó szájfény lenne, mert tényleg gyönyörű a szín, jól pigmentált, szájfényhez képest tartós, nem túl ragacsos, DE engem iszonyúan csíp. Emiatt nem is mertem egyelőre többször használni, lehet, hogy megy majd a piactérre, amit a szín meg a fentebb felsoroltak miatt nagyon fogok sajnálni, de ilyen szintű csípő érzést én köszönöm, de nem vagyok hajlandó elviselni (nyilván egyéni érzékenység, hogy ki mennyire viseli ezt jól, az én alapból száradásra hajlamos ajkaim valószínűleg sokkal rosszabbul viselik az átlagnál).

Liza210713
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 25.

Az egyik kedvenc drogériás szájfényem. Érdemes keveset felvinni a termékből, mert nagyon ragad.