Legújabb vélemények - Szájfények

Giuliait
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 9.

Jaj ez is nagyon szép, ha lehetne ide képet feltölteni, megmutatnám, hogy tényleg dúsítja az ajkat. Én egy nude ceruzával először körbe szoktam rajzolni az ajkamat, nagyon szép, tényleg!

Giuliait
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 9.

Szép, diszkréten kiemeli az ajkat, kifinomult fényt ad az ajaknak.

Mesike91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 8.

Nagyon tartós, talán picit mászik a ráncokba (29 évesen). Szép fényes, élénk. Kiemelkedően jó termék a MAC-től. Tetszik a csomagolása.

alea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 7.

Több drogériát is megjártam, mire ráleltem egy átlátszó darabra, legalább 3 drogériában készlethiány volt belőle. (a többi színből volt még)
Emiatt, és a róla hallott hírek miatt biztos voltam benne, hogy nekem ez a termék kell, ezért lelkesen vadásztam tovább, mire megleltem egy DM-ben.
Fényes, vizes állagú hatást kelt, ami nagyon pozitív, hogy nem tapadnak tőle össze az ajkaim. Nagyon szeretem, ezelőtt már évek óta nem viseltem szájfényt, de ezt mindig felkenem, amikor eszembe jut. :)

hgabriella97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 6.

meglepően jó ez a szájfény. sweet toffee van meg, szép barnás színe van, nem ragad, az illata is kellemes és nagyon olcsó volt

fayless
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

Moonstone és az Amber árnyalatot szereztem meg. Az állaga nagyon folyós, de jól csillog. A Moonstone-nak bronz alapon kék-mályva, míg az Amber-nek réz alapon naracssárga-mályva csillogása van. Önmagában felvéve nem színezi el az ajkat, csak csillogást ad. Nem rossz.

AppleMaple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 4.

Nekem a sima átlátszó van meg (01 behind the scenes), nagyon szép, vizesen csillogó hatása van és visszafogott kellemes illata. Amúgy nem szoktam szájfényt használni, mert nagyon hosszú a hajam, és idegesit, ha beleragad, viszont ezt kifejezetten szeretem használni és inkább összekötöm a hajam csak azért, hogy ezt a szájfényt viseljem.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. április 4.

Touch of Reverence árnyalatban a Petal Power limitált kiadásból. Mondtam már, hogy én már aztán nem veszek seszínben drágább szájravaló terméket, úgyhogy ezt választottam, mert ez volt a sorozat három tagja közül a legélénkebb színű, a tubusban fukszia színű árnyalat. A kupak a limitált sorozatra jellemző rózsás-metálos színben pompázik. Az applikátor egyenes, a végén hosszúkás levélformájú, középen bemélyedéssel (vagy lyukkal, erre még nem tudtam rájönni). Volt már dolgom kényelmesebb applikárorral is, ettől még ez is használható.
A szín az ajkakon sokkal visszafogottabb, mint arra a tubusból következtetni lehetne, éppen csak ad egy kis rózsaszín fényt. A felvitelt követően az ajkak széle erősen bizsereg, mint egy jó mentolos fogkrém után, emiatt aztán tisztaságérzetet ad a szájnak, ez a hamis illúzió a legjobb az egészben. Arra ne gondoljon senki, hogy feltölt, mert nem. Ha előtte megfelelően hidratált volt a szájszél, akkor semmi változás nincs, ami ráncos volt, az úgy is marad. Ilyen szempontból nekem csalódást nem okozott, mert eleve nem vártam ráncfeltöltő hatást, de szólok, hogy más se várjon. Akkor látok csak bármilyen változást, ha a használata előtt kifejezetten száraz volt a szám, na akkor pontosan azt tudja, mint bármelyik hidratálásra képes szájfény vagy rúzs. Jó tulajdonsága, hogy hosszútávon sem szárít, akár napjában többször feltéve sem okoz cserepesedést.
Az illatban dominál a mentol, pici kis vaníliával, amolyan fogkrém szagú, de egyáltalán nem zavaró. A tartósság átlagos, max. két óra evés-ivás nélkül. Futkározik és ragad, mint a legtöbb szájfény. Magam részéről önmagában szoktam használni, kis szombat délelőtti darab, amikor nem akarok komoly sminket, csak elszaladok a boltba vagy ide-oda. Munkahelyre kevés, rúzs fölé fölösleges.
Összességében szeretem, a szép csomagolás miatt jó kézbevenni, a tavaszi-nyári időben biztosan el fogom használni. A bizsergető érzést okozó hatásával pedig kompenzálja a többi átlagos tulajdonságát.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 3.

Kicsit gagyi a kulseje es az applikatora , ettol fuggetlenul hogy 600 ft -ert vettem megeri. Szepen csillog, nem szarit , 1 oranal tobbet nem tart, szal ennyipenzert jo.

Vikktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.

Ez a szájfény tényleg nagyon megduzzasztja az ajkakat, kicsit csíp is nekem, de hatásos. :) Az átlátszót matt rúzsokkal is szoktam kombinálni.