Legújabb vélemények - Szájkontúrceruzák

Lili06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

A márka folyékony matt rúzsával együtt vásároltam, nagyon jól szuperál. Elégedett vagyok vele! :)

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Nem szeretem a csavaros cerkákat, de a 21-es árnyalat hasonlított leginkább arra a színre, amit keresek. A fedése jó, könnyű használni, de nem mondanám nagyon tartósnak. Az ára sem barátságos (kuponnal vettem én is), és nem tud többet némelyik olcsóbb cerkánál.

Mia0602
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 17.

CLEAR:
Ha rúzsozás után viszem fel, magát a rúzst kenve a kontúrra, szépen kitölti a szám szélénél kimaradt részeket. Kemény, zsírkrétára emlékeztető anyaga van, kontúrt rajzolni lehetetlen vele. Az enyém 3 darabba tört egy esésnél.

BLUSHING MAUVE:
Elégedett vagyok vele, a mályvás rúzsaimhoz jól illeszkedik a szine. Kemény, de nekem jól fog.

bigdaybeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

Ez egy nagyon jól sikerült, minőségi termék! Önmagában is nagyon tartós és sokkal tartósabb viseletté teszi a CT és más rúzsokat is. Rúzs nélkül is szépen fed, nem ragacsos, kényelmes viselet. Nekem Pillowtalk árnyalatban van meg, ami egy valóban univerzális árnyalat, nagyon hasonlít a természetes szájszínemhez, ezért remekül lehet csalni vele (nemhiába lip cheat), de ezt az árnyalatot a vendégeim is imádják, eddig mindenféle bőrszínnel és szájszínnel jól mutatott. Eddigi legjobb nude ceruzám, tuti, hogy a többi árnyalatból is fogok venni.

Bokvaao
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 12.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és azt kell mondjam, hogy ez az legjobb matt folyékony rúzs, amit eddig használtam. Szépen lehet velük dolgozni, gyorsan szárad, de nem olyan gyorsan, hogy nehezítse a felvitelt, és egészen tartós is. Rögtön beszereztem 3 árnyalatot kezdésnek, de szerintem kb az összeset meg fogom venni ( :D ), igaz kicsit drágább, mint amit feljebb írtak árat.

Gina77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 7.

A napokban találtam rá a dm-ben a Cotton Candy árnyalatára, amivel a tökéletes "my lip, but better" hatást értem el.
A természet elég telt ajkakkal áldott meg, de én hétköznapokra nem szeretem a feltűnő színeket, nincs is időm folyton igazgatni.
Én ujjbeggyel dolgozom el, megy rá egy kis ajakápoló és egyszerűen imádom!! Párom sem veszi észre, hogy van rajtam valami, csak hogy milyen szép a szám.
Szerintem így eléggé kiadós.
Előtte a nyx powder puff (squad goals) nevezetű termékével próbáltam ezt a hatást elérni, de közelében sem volt. Az sem volt 2Ft, hamar elromlott az aplikátora és büdös is volt, ellenben tartós na az egyáltalán nem.

eszter9810
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 7.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 7.

Nekem ez a tökéletes matt rúzs! Az összes árnyalat megvan belőle és mindegyik egy álom. Lerobbanthatatlanok, nem szárítják az ajkaimat (rengeteg kipróbált matt rúzzsal ellentétben) és csodaszép egyenletes színük van.

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Nekem egyelőre három árnyalat van meg, a képen is látható Anger Mood, a sárga Happy Mood és a glitteres Levy Flash Crayon. Az Anger nagyon extrém, de krémes, jól siklik a bőrön, Linda az egyik videójában szemsmink alapnak használta, tehát elvileg még satírozni is lehet. Rúzsként nekem húzta egy kicsit a számat, de az összes szájkontúrceruza ezt csinálja, ha önmagában használom, ezért nem rovom fel hibának.
Az élénksárga Happyt a vízvonalon szeretem használni, a minősége az Angerével megegyező.
A Levy Flash sápadt bronzos színű, glitteres finish-hel, az alsó pillatőt szoktam vele kiemelni, gyakorlatilag bármely sminkhez bevethető, szolid, hétköznapi árnyalat és elég kétszer oda-vissza huzigálni, hogy szépen látszódjon. Gondolom, a szemhéjon is bevethető, de úgy még nem próbáltam.

A ceruzák külseje nagyon menő, igényes. Érdekes, hogy a Happynek a vége nem sárga, hanem sima fekete és csak egy vékony sárga csík jelzi a ceruza színét, sietős reggeleken (és melyik nem az) nem egyszerű megtalálni a sok fekete között a ceruzás tartómban.
Összességében jó kis ceruzák ezek, de az áruk elég borsos, és a Colourpop darabjai a színek pigmentáltságában erősen a sarkukban vannak, bár azoknak gagyi műanyag a tokja (automaták), ha ingyen szállítás van a CP-nál (ami sajnos ritka), inkább azokat éri megrendelni-kipróbálni.

És amit biztosan nem überelnek, azok a Zoeva szemceruzák, továbbra is azok a szívem csücskei.

Linda saját honlapján is szokott akció lenni (nemrég volt 30% a ceruzákra is), egy-két Flash Crayonra még biztosan beruházok, mert lehet, hogy csak azért nem lettek a kedvenceim, mert nem ennyire extrém árnyalatokkal kellett volna kezdeni.

EloiseBlack
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Nekem a 836-os árnyalat van meg jelenleg. Én rúzsként használom a szájceruzákat, mivel nem másznak le a szájról. Ebben az árnyalatban kifejezetten puha és nagyon könnyű használni. Körülbelül olyan az állaga, mint a kitekerős szájceruzáknak csak sokkal tartósabb. Evés és ivás közben sem jön le. Több órát bír :)

kecskesszuszu17

Egy mini méretben volt meg, de elég extrém színben (lilás-pinkes), ami bár magamon tetszett, soha nem viseltem. Már csak azért sem, mert a szín fantasztikus volt, viszont a textúra szörnyű. Egy perc alatt szétszárította az ajkaimat, cserepesre törik szét, és soha nem adnék ki pénzt teljes kiszerelésre.