Legújabb vélemények - Szappanok

zs001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Lánykáim választották, és teljesen beleszerettünk az illatába :-). Friss, virágos illat, enyhe kókusz beütéssel. Nem fürdéshez használjuk, nem szeretem a szappanokat, hanem a fürdőszobai szekrénybe tettük, a tiszta törölközők közé. Valami mennyei illata van így a törölközőinknek, élmény elővenni, és meglepően tartósan meg is marad az illat. Tavaly nyáron vettük, az illat az intenzitásából nem vesztett még semmit sem. Azt hiszem, szó szerint örök darab marad!

endzsiaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Gombás akném volt/van és arra tökéletes. 1 hete használom minden nap az egész testemre és marha sokat segített ebben a rodhasztó melegben. Aki kis piros pöttyökkel kűzd bárhol a testén próbálja ki nyugodtan. Én sem gondoltam volna, hogy ez fog segíteni aztán tessék.

UPDATE: 6 hónapnyi minden másnapos használat mellett már nem sokat segített és inkább érzékenyebbé tette a bőröm. Most félre teszem majd nyáron előveszem újra.

audreyenn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Imádom. Átálltam erre fürdéshez. A legkellemesebb csalódás, nem hittem benne, de a legjobban hidratáló, illatos fürdő alkalmatosság a világon.

Beyuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Nagyon tetszik, megvagyok vele elégedve , csak az ára kicsit húzós !

Biancah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Én mindig krémtusfürdő párti voltam, egyáltalán nem is emlékszem, hogy valaha életemben használtam volna szappant. Most beújíutottam ezzel a kis csodával, az ára nevetség tárgya.
Kibontva inkább vaníliás, mint sheás. Jól habzik, krémes és hát már egy órája zuhanyoztam, még mindig szaglászom magam :) ez az az illat, amilyet szeretnék a bőrömre a kuckózós estéken, amikor a zember belefurja a fejét a nyakamba. Olyan púderes tisztaságillat, úgy szeretem.

Gica81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 20.

Egyszerű szappan lévén nem is vártam tőle extrákat. Az viszont pozitívum, hogy nem fogy olyan gyorsan, mint a pipereszappan és nem is szárít.

Annie25
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Szuper illata van, nagyon jól habzik, nem szárítja a bőrömet, ez a kedvenc szappanom a mannától!

Letticsek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Szeretem az illatát a csomagolását! Jó termék jó áron!! :)

niomiode
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 18.

A nyári melegben hűsít frissít puhít. Az alapozót is segít lemosni :)

Masnilány
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Teljesen véletlenül bukkantam rá egy drogériában csatangolva. Fekete szappan, szénszappan, kénszappan, meg már minden kutyafülét is kipróbáltam a ragyáimra, de mindig csak annyit értem el, hogy fájósra szétszárították az arcom, a patik meg ugyanúgy jöttek.
Itt az olívaolaj győzött meg, gondoltam ez hátha nem lesz annyira durva és bejött!
Első körben, mivel nagyon gáz volt a bőröm, két hétig minden reggel és este végigdörzsöltem vele az arcom, kicsit hagytam száradni, aztán lemostam. Most is ugyanígy nyomom, csak most már napi 1x. Utána szemkörnyéken szoktam csak hidratálni.
Gyönyörűen leszárította a pattanásaim, az arcbőröm nagyon rég volt ennyire szép! :)
Sajnálom, hogy ennyi kört futottam mire megtaláltam, remélem még nagyon sokáig kapható lesz.