Legújabb vélemények - Szappanok

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 13.

Szép a színe, tetszik az állaga. Ajándékba kaptam, egy kicsit nagyobb darabot, amit kicsit nehezebb megfogni, de nem bánom. Szeretem. Igazán csodás élmény ezzel fürödni. Szeretem az illatát, amolyan luxus érzetet ad, csak az a baj vele, hogy nem tartós, nem marad meg sokáig a bőrön. Örülök, hogy megismerhettem, élvezem a használatát.

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 13.

Meglepően jó ez a folyékony szappan. Kifejezetten tetszik, hogy nem tapad a kézre, mint a géles szappanok általában. Jól habzó lágy szappan, visszafogott, kellemes illattal. Nem szárítja a bőrömet. (Az antibakteriális szappanok többnyire szárítják.)
Az összetevői is elég jók. Ok, van SLS, de nincs se alkohol, se parabének, se színezék stb.
Nálam ötös, újravevős.

csillamilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 13.

Asszem én fahéjas kecsketejes szappant rendeltem tőlük, de majdneme ugyanaz. Valami fantasztikus volt, finom illatok, puha lett tőle a bőröm, ajánlom!

Rean519
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

Nagyon szárit, nem is annyira habzik.

marysidehouse95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Mivel próbálok figyelni a környezetemre, így egy ideje low waste (talán idővel zero waste) életmódot folytatok, és ennek nagy lépcsője volt az, hogy lemondok a tusfürdőkről.

Korábban utáltam a szappanokat, mivel nagyon szárították a bőrömet, és macerásnak találtam a használatukat, így szkeptikusan emeltem le ezt a szappant is a polcról.

De ennek annyira tetszett az illata, hogy mondom jó, kipróbálom, mert ha beválik, megszabadulhatok egy újabb műanyag flakontól a fürdőszobában.

Pozitív csalódás. Nagyon jól habzik loofah fürdőszivaccsal, remek az illata, ami sokáig érződik fürdés után a bőrömön, és nem mellesleg nem szárítja egyáltalán a bőrömet. Ezek a szappanok örökre átállítottak a szappan kedvelők oldalára. (Olyan szinten, hogy soha többé nem vennék tusfürdőt már.)

Ráadásul 250 g, hatalmas a többi szappanhoz nézve, és ahhoz képest ez az 1599 ft nagyon baráti ár érte.

Szerintem napi 2 fürdéssel számolva és nem elúsztatva a szappant. (Igen, én minden fürdés után megtörlöm egy száraz ronggyal, majd kiszárítom a polcomon egy szappantartón.) Legalább 4 hónapig elég lesz. (De lehet tovább is, majd írok egy update-et, ha elfogyott, hogy meddig volt elég végül.)

(Mondjuk nem bírtam magammal és még 1 szappant vettem a cégtől, szóval most legalább karácsonyig lesz mivel fürdeni.)

marysidehouse95

Az első Nesti Dante szappan, amit megvásároltam a Platina volt, de az akkora szerelem lett, hogy szerettem volna még egy illatot belőle, így végül ezt a kókuszos verziót is beszereztem a Tescoban.

Korábban utáltam a szappanokat, mivel nagyon szárították a bőrömet, és macerásnak találtam a használatukat, de ezek a szappanok örökre átállítottak a szappan kedvelők oldalára. (Olyan szinten, hogy soha többé nem vennék tusfürdőt már.)

Igen, drágának tűnhet pl a Dove vagy egyéb multik szappanjaihoz képest, de ez egy 250 g-os szappan. Hatalmas a többi szappanhoz nézve, és ahhoz képest ez az 1599 ft nagyon baráti ár érte.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 12.

Eleg ferfias sajnos az illata , jol tisztit de szarit.

Helene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 12.

Elég sokáig kitartanak ezek a hidegen sajtolt szappanok, de nem bánom, mivel kimondottan imádom a citromfű illatát. Ezt használtam reggel és este arcra és fürdéshez is. Nekem nem szárította ki a bőrömet. Kimondottam felfrissített, minden egyes használatkor. Sőt ebben a nagy meleg néha fürdésnél azt éreztem mintha kicsit hűsítene is. Bár lehet hogy ezt csak beképzeltem, ki tudja. :)

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Régebben használtam arclemosáshoz, de már váltottam kíméletesebb arclemosókra. Szerettük az illatát, különösebb gondot nem okozott. Nekem csak egy gondom volt, hogy hamar elfogyott, nem túl nagy kiszerelés. Arra, amire régen használtam nem venném újra, de kézmosáshoz ez is megfelel, viszont kézre a folyékonyakat sokkal jobban preferálom. Összességében, mivel nem volt kedvenc így csak 3 csillagot érdemel.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 12.

Jól tisztít és nekem az illata is tetszik. Pár napja észrevettem egy kis karcolást a kezemen, amit mindig be akartam kenni a pelenkakiütés elleni krémmel, de valahogy mindig elmaradt. Ma reggel vettem észre, hogy a seb teljesen összehúzódott, már szinte nem is látszik, úgyhogy a manuka méz megtette a hatását, úgyhogy újra állandó lakója lesz a fürdőszobának.