Legújabb vélemények - Szappanok

Meoi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Naponta használom zuhanyzás közben mert úgy érzem, teljesen megtisztítja a zsíros bőrömet. Használtam már több féle szappant de egy sem vált be annyira mint a Baba szappan. Csak karomat szárítja ki, krémeznem kell zuhanyzás után. Ettől eltekintve szerintem a legjobb.

Angyalka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Nagyon szeretem az oriflame szappanjait. Krémesek és jó illatúak. Ez is kellemes illatú. Amikor akciós mindig veszek :) olyankor 200-250 ft

Angyalka94

Nagyon kis klassz szappan. Jó az illata is. Akciósan meg nagyon is megéri. 200-250 ft :)

Kriszcsu93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Kicsit szárítja a bőrömet, de alapvetően meg vagyok vele elégedve.

ViRaG003
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Nagyon szeretem az allagat hogy konnyen hasznalhato es erzem hogy nem vegyszeres.taplalja a bort es hatekonyan tisztit

viewxy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Szeretem a Dove termékeket. Ilyen púderes édes illatokban ők a befutók. Ez a szappan is, valami mennyei illatú. Sokáig érezni és nagyon puha a bőröm utána. Az arcomat kicsit szárítja, de az úgyis érzékenyebb.

ViRaG003
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Jo illata van olyan tisztanak erzem magam hasznalat utan

lucisunderground
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Az illata mennyei.Az egész fürdőszobában érezni.Nagyon puha.Kicsit olvadós,de a bőrön széppen oszlik.Szeretem,bár drága kicsit.

jakabsara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Sziasztok! én lassan 2 hete használom ezt a szappant minden reggel és este. Nekem van egy picit viaszos érzete amikor lemosom, de nem sokáig. Nem húzódik, nem ég. Egyenlőre nálam oké.

geannika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Ötletes kis csomagolása van, végre nem a megszokott és abszolút nem csöpög, amitől azért tartottam. Az ára sem volt vészes, tekintve, hogy 2 hónapja le van árazva, így teljesen megéri. Nem szárít, kellően tisztít, kevés is elég belőle és az illata is kellemes.