Legújabb vélemények - Szappanok

BBFruzsina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Nagyon jól tisztítja a bőrt. Igazán jól habzik. Nagyon szeretjük. ;)

vivitrius
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 12.

Kellemes illata van, nem erőszakos. Szappan. Picit szárít, amire kell, tökéletes.

Ecsetke23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Egyet már elhasználtam, most újra vettem. Nekem bejött. Azelőtt Ilcsit használtam, de nekem ez is nagyon hasonlónak tűnik. Kicsit szárít, de egy esti hidratálókrémmel lehet kompenzálni. Egyébként jól tisztít. Főleg arcra, alkalmanként pedig az egész testre használom.

nius
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

Borzalmasan szárít, feszül tőle az arcom. Valószínűleg tusfürdő lesz belőle. Ez a Clinique sem lesz kedvenc.

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

Hatalmas szappan, ami eleinte nagyon nem áll kézre. Az illata isteni finom, olyan elegánsan virágillatú, fürdés közben egy natúr szappanillattal keveredik és sajnos az én bőrömön nem marad meg, csak maga a tiszta szappanillat.
A minőségével tökéletesen meg vagyok elégedve: jól és kíméletesen tisztít, az én ekcémára hajlamos száraz bőrömet nem irritálja és nem is szárítja, sőt nagyon puhává teszi. Hatalmas pont, hogy bárnem olcsó, de hatalmas és nagyon lassan fogy, pedig nem sajnálom.
A szüleim régebben nagyon szerették ezt a márkát és már értem miért. Biztos, hogy más illattal is fogok próbálkozni.

whyteangel
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 8.

Elbizonytalanított a kép, de szerintem ugyanezt a szappant vettem, csak a csomagolása változott meg.
Kézmosásra használtam, jól habzik, de az illata nem túl intenzív, és nem szerettem meg. Lassan fogy, és nem szárít. Átlagos.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 8.

Megfelelo tisztasag szappan illata van. Jol habzik. Egy ismerosomtol vettem azt mondta hogy hogy erzekeny es allergias borre is jo (furdeni vle es hajat mosni) nem tetszik, szarit es mivel parfum van benne viszketek tole :( marad kezmosonak.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 6.

Hatalmas, fura illatú szappan, pattanásokra csodaszer. 2-3 naponta használom zuhanyzáshoz, nagy mértékben segít a havonta előbújó hormonális aknékon arcon és háton egyaránt. Párom zsíros bőrén is sokat javított. Érdekes, hogy bár szappan és leszárítja a csúnyaságokat, nem szárítja a bőrt úgy mint más szappanok.

kosabori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 6.

Nagyon szeretem, nem szárít egyáltalán.

CibiBea14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 6.

Nagyon finom illata van, hasonlít a Coco Chanel mademoiselle-re. Fenntartásaim voltak a szappanokkal, de ez egy kellemes csalódás, nem szárítja a bőröm nem viszketek utána, mint a legtöbb szappan után és nagyon sokáig elég, valamint az is plusz pont, hogy nem tartalmaznak parabéneket, ásványi olajokat, szulfátokat, glikolt, allergizáló anyagokat, SLS-t és EDTA-mentesek