Legújabb vélemények - Szappanok

Pocoknyusz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Sajnos szárítja a bőröm, pedig alapvetően nem vagyok száríz típus, és nagy negatívum a pálmaolaj is. Az állaga, illata egyébként nem rossz.

madri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Ajándékba aptam, de többet vártam. Semmi extra, de még szárít is. Az itteni kkommentek elég negatívak, magatól nem is vettem volna meg. Remlem hosszabb távú bőrproblémát nem okoz...

Balea Küchenseife Granatapfel  & Zitronengras

Balea Küchenseife Granatapfel & Zitronengras

Balea Küchenseife Granatapfel  & Zitronengras
szanii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

Nem is figyeltem, hogy ez konyhai kézmosó, csak szeretem a gránátalma illatot és egyből le is vettem a polcról, 400ft körüli ára van, mi a fürdőben használjuk kézmosóként, nagyon jó illata van, szépen tisztítja a kezet.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Szerintem ez kombinált bőrre a legmegfelelőbb. Nem erős illatú, kellemes szappan. Használat után sem mállik, adja amit ígér. :)

nagyerika28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Hosszú évek után, most térek vissza a szappanos fürdéshez. Nem sok remény fűztem hozzá, de akciós volt, gondoltam kézmosáshoz jó lesz, ha testre nem válik be. Nagyon bevált!!! Van még pár flakon tusfürdőm, azokat elhasználom, aztán csak szappan. Ami rögtön feltűnt, hogy nem viszket a bőröm. Tusfürdőktől vakaróztam, mint aki bolhás. Illata szerintem olyan, mint az akácfa virág.

Sissy88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Szeretem a Dr. Organic termékeit (a legtöbbet), ezt is ajánlom zsíros/problémás bőrre.

Sissy88

Szeretem a teafás (natur) termékeket, nekem ez is bevált.

Sissy88

Az összetevők rendben vannak, viszont eléggé szárít.. Használat után ajánlott krémezni.

Sissy88

Szép összetevők, és tiszta érzet arcmosás után. Nem szárítja túl a bőrt, finom illat. Ajánlom.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Kiváncsiságból vettem. Visszafogottabban habzó, nagyon enyhe illattú. Nem szárít, kicsit fura, nincs az a megszokott habos, illatos, krémes állag. Gondolom, hamar megszokom, de egy biztos, nem erre számítottam.