Legújabb vélemények - Szappanok

lolkabolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

2022. 07. 05.
Update: Nagyon szeretem, isteni és tiszta illata van. A hatása nagyon jó. Ilyenkor nyáron kifejezetten jól esik a nyári hőségben egy gyors zuhanyzás szappannal. Ajánlom mindenkinek, aki:
-környezettudatosság (nincsen felesleges flakon)
-természetesség (egész jó összetevők, ennyi illat nekem belefér, sőt kell is)
-kíméletesség (pl.: szappanmentes)
-praktikusság (pl. utazás, repülő)
-kiadósság (elég nagy viszonylag, 150 gramm)
miatt keres egy jó kis terméket

MARAD AZ 5 CSILLAG

2021. május 11.
Jó kis termék, a csomagolása olyan retro hatású, számomra. Igényesebb, érzékenyebb bőrre ajánlják, illata tipikus Balea, használat során csökkent. Jó kis termék, sajnos az ára túlárazott - ez vissza tarthat jó pár embert a megvételétől, illetve a csomagolása is ódivatú számomra. Összességében elégedett vagyok vele, tényleg kevésbé hagy lerakódást a mosdón és a fürdőkádon.

karamella92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Az első szappanom, nagyon szeretem!
Ekcémás és irtó száraz bőrömre amúgy eszembe sem jutott volna kipróbálni, de egyik barátnőm meggyőzött.
Kellemes használni, sokkal tisztább érzésem van utána mint a hagyományos tusfürdőnél. Nem szárit, nem irritál egyáltalán, csak ajánlani tudom ;)

btia826
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 2.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 2.

Az állaga valóban olyan amilyennek a többi hozzászóló írja, de ezt még elnézném, ha nem szárítana. Viszont sajnos szárít.

RoseJ
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

Sokszor újra vett szappan. Jól tisztít és habzik, kellemes illata van és a szappan maga piros. :)
Nem kell keresgélni, hogy melyik az antibakteriális szappan.

italia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Emiatt tértem vissza újra a szappanokhoz. Imádom az összes illatot, szereti a bőröm is, mi kell még?

Romanadvoratrelundar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Először csak az antibakteriális hatása miatt vettem meg, másodszorra viszont már az is hozzájárult a döntésemhez, hogy a természetes, gyógynövényes illatát tartós használat mellett (nagyon sokáig elég) sem untam meg. Alapvetően tusoláskor használom, és igaz, hogy nem habzik túlságosan, viszont nagyon-nagyon jól tisztít, kicsit még radíroz is, és abszolút nem szárítja ki a bőrömet mindamellett, hogy a zsírosságot megszünteti. Arcra más terméket használok, így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de testre tökéletes.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 30.

Nagyon szeretem! Illata alig van, nem okoz pattanást és kíméletesen tisztít, nem feszül szanaszét a fejem lemosás után sem. A rózsaszín Bioderma volt eddig a kedvenc, de le fogom cserélni erre, mert ugyanúgy leviszi az alapozót (pedig nem micellás, mint a másik). Egy hétig használtam naponta többször és tényleg egy fél ragyám nem lett, pedig minden lóf*sztól kijönnek, elég sunyin ránéznem egy szelet pizzára... És ami tényleg a legszembetűnőbb, hogy a Biodermával ellentétben nem kellett lóhalálában krémért rohannom arctörlés után 1 másodperccel, mert nem húzza az arcomat.

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Az illata miatt csábultam el, ami őrjítően jó, de sajnos más pozitívumot nem tudok mondani. Nagyon szárította a bőröm, és hát na... a pálmaolaj nem túl vonzó termékelőny manapság.

zsirafi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Nagyon szuper szappan, isteni illata van es jo allaga (nem mallik szet). De sajnos nem fogy lassan igy kicsit dragallom

NovErke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Nagyon jó illata van és nekem tetszik hogy még pici virágdarabkák is vannak benne. Jól habzik és mégis kiadós, megéri az árát. Mióta ezzel fürdök, puhább és kevésbé hámló száraz a bőröm.