Legújabb vélemények - Szappanok

eveartstar    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. október 28.

Ne vegyétek meg, max egy szingli pasinak ajándékba, ugyanis full borothab illatú.
:D

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. október 26.

Kellemes, virágos illatú szappan, jól habzik, jól tisztít. A krémes állag ellenére a bőrt szárítja, utána mindenképpen szükség van hidratáló krém használatára.

Buzzcut
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 17.

Isteni illata van, nem tud se kevesebbet sem tobbet a dragabb tarsaitol :)

zsirafi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 14.

kezmosasra nem rossz szappan, jo az illata, nem mallik, de a novenydarabkak nekem kicsit undik benne. doglott szunyog kinezetu kis darabkak...

Greeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 12.

Csodás illat, gyönyörű csomagolás. Sajnos én néhány használat után, amikor már kicsit lekopik a felszíni réteg, nem érzek semmilyen illatot, csak sima szappannosságot. A bőröm enyhén vízhiányos és szinte csikorgós leszek ha ezt használom, nagyon nagyon erősen szárít, így száraz-vízhiányos bőrre nem ajánlom. Az én bőrömön fürdés után semmi nem maradt meg belőle. Előnye, hogy nagy mennyiség és valóban nem mállik vagy repedezik szét. Nagyon szerettem volna szeretni, mert annyira finom illatokban kapható, így szekrény illatosítónak vettem párat, de csalódva tapasztaltam, hogy 1-2 hónap utána szekrényben is elillan az illata. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem jött be.

jibjab
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2023. október 12.

Évtizedek óta használom, már akkor hoztam külföldről, amikor még itthon nem lehetett kapni. Imádom a Dove szappanokat, de amióta ezt kipróbáltam, ezt hazsnálom, mert csodás az illata, sokáig megmarad a bőrön, jóval tovább, mint a legtöbb szappan. Szárít egy kicsit, mint általában a szappanok, de megfelelő testápolóval oké és ettől mindig olyan tisztának érzem magam, amilyennek semmi mástól. Nagyon jól habzik, krémes és sokáig elég. Örök darabja a fürdőszobámnak.

Greeka

A nyár és a tengerparti nyaralások illata számomra. A tisztító hatása ugyanolyan mint a többi dove terméknek, az illata pedig frissítő, uborkás, tiszta. Nagyon szeretem ez a kedvenc dove szapan illatom. Vízhiányos bőr esetén hosszútávú használatra nem ajánlom, de ahhoz képest, hogy szappan nem összehasonlítható a többi szapannal termékkel, amelyeket a boltban kínálnak. Sokkal lágyabb és kíméletesebb.

Greeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 11.

Az illata mámorító az egyik kdevenc florindám. Ahogy a többit ezt is szekrény illatosítóként tartom ruhák között mert sajnos engem nagyon szárít :(

Greeka

Az illata egyszerűen mesés mint minden egyes florinda szapannak. Én szekrény illatosítónak használtam, de a másodikat el is használtam. Sajnos nagyon szárított és egy idő után az illat is elillant kár érte ezér csak 4 csillag.

Chamana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. október 7.

Fürdéshez is használom, nem szárít, kellemes a bőr tapintása utána. Táplálja is valamennyire úgy gondolom. Az illatával is elégedett vagyok, natúr, enyhe édeskés illattal. Újravevős.