Legújabb vélemények - Szappanok

Edd@
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 31.

Örök favorit, mindig van belőle otthon 1-2 utántöltővel. Nem szárít, jól tisztít. Én sokszor hirtelen felindulásból a ruhára került ételfoltokra is ezt teszem… úgy is működik! Persze alaposan ki kell mosni az anyagból utána.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.

Kellemes, friss, citrusos-gyógynövényes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, ám egy kicsit szárítja a bőrt.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Anyukámtól hasonlóan ilyen kecsketejes szappant kaptam, csak levendulával. Tudja, hogy imádom a levendulát, így gondolt rám és meglepett vele, mert a barátnője nagyon szereti ezeket az időszakosan kapható szappanokat és ajánlotta neki. Valóban nagyon jó kis termék. Jól tisztít, megfelelően habzik és nem szárít. Sokáig elegendő, de nem az a nagyon kemény szappan, mégsem mállik. Szuper termék, ajánlom mindenkinek jó szívvel!

Nyulacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 25.

Van benne valami megkapó.
Finom, könnyed virágsziromillat és egy kis frissen vágott fű.
Anyukámra gondolok most, ahogy bevásárlótáskával áll egy virágba borult magnóliafa alatt.
Emlékszem, gyorsan lefényképeztem...
A pillanat tanítása évek múlva is ugyanaz:
lásd,annyi szépség van az életben, eső után kisüt a nap,felragyog a hiányod.

bbiijjaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Finom illata van, de iszonyatosan kiszárítja a kézfejem.

rantotthusforever
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 24.

Egy hete használom és rengeteget segített az arcomon. Csomó gyulladt pattanásom volt az utóbbi időben, de ez segített eltűntetni őket. Érzem, ahogy tisztul az arcom és hála ég egyre szebb lesz. (Remélem az is marad😅). Kellemes illata van, szárítja a bőrt, de nem vészesen. Az ára is nagyon kedvező. Érdemes utána hidratáló krémet használni. Eddig nagyon tetszik, remélem így is marad. :) 5 csillag

Edit:
Két hónapig használtam, hatalmas acnekat okozott, nem ajánlom senkinek!! Bőrgyógyász segítségével tudtam helyre állítani a bőrömet.

wd1102
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 23.

Évekig küzdöttem a kezemen az ujjaimon megjelenő, borzasztóan viszkető hólyagocskákkal, amiket általában éjjelente jól szétvakartam, utána meg száraz, repedezett és megvastagodott a bőr azon a területen. Gyerekkorom óta ekcémás vagyok, sosem találták a kiváltó okot, és már én is nagyjából feladtam, amikor se a gyógyszertári méregdrága márkák, se a natúr kozmetikumok nem oldották meg a problémát. Már jó ideje Dove szappant használok kézmosáshoz, mert az legalább tényleg nem szárít (a hólyagos viszketést meg másnak tudtam be), de most kipróbáltam ezt a hipoallergén szappant, és 24 óra elteltével mintha lecserélték volna a kezemen a bőrt, el sem hiszem, ha nem én tapasztalom. Nem viszket, nincsenek hólyagok, és a felkeményedett részek is eltűntek, csak mert 1 napja ezzel mosok kezet. Úgyhogy el is indulok ezen a vonalon, és a tusfürdőtől kezdve mindent lecserélek hipoallergénre, hátha ez lesz a megoldás a kontaktallergiámra...

pflori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 23.

A pattanásaim miatt vettem, de nem szerettem meg. Sokan mondják hogy jó érzés szappannal arcot mosni, mert olyan tiszta érzés marad utána. Na nekem az ellenkező érzésem volt mindig, mikor használtam, nem tudom, lehet csak velem van a baj. Annyira nem tetszett.

pflori

A pattanásaim miatt vettem, de nem szerettem meg. Sokan mondják hogy jó érzés szappannal arcot mosni, mert olyan tiszta érzés marad utána. Na nekem az ellenkező érzésem volt mindig, mikor használtam, nem tudom, lehet csak velem van a baj... Egyébként tetszett az illata, és tényleg nagyon szárította a bőrömet.

Csutak
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 22.

Tavaly óta úgy mosakszom, hogy kétszer. Egyszer szappannal, utána pedig a tusfürdővel még egyszer. A niveás szappant elhasználtam, ill. inkább szétmállott...így múlt héten inkább ezt vettem meg. Olcsóbb is, az illata is kis diszkrét és nem tisztítja annyira csikorgósra a bőrömet.