Legújabb vélemények - Szappanok

Sorilu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 22.

A Nesti Dante szappanok a kedvenceim, és most épp ezt az illatot használom. Nem szárítja a bőröm, isteni illata van, és az óriási mérete miatt szerintem ár-érték arányban is jó. Az arany és a fekete szappanjuk is szuper!

nagybarbi2002
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 19.

Ez a szappan csak tusfürdő helyett nagyon jó nyáron.

blurryface
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 19.

Már másmilyen a csomagolása, de emlékszem hogy uborkásat vettem, szóval ez lesz az. Nagyon jók a nivea szappanok a bőrömre! Krémes, de nem az a tolakodó, és rendesen le lehet mosni, ellenben a Baba szappanokkal, ami vastag fehér réteget hagy a kezeimen... Csak a Nivea. Amúgy fürdéshez használom. Az nem tetszik benne, hogy nagyon kicsi, valamint nem habzik olyan jól, amennyire szeretném.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 17.

Nagyon enyhe vaníliás illata van. Jól habzik, kedvező az ára. Elhasználjuk, de nem veszem újra ha elfogy.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 15.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 15.

Kellemes, édeskés illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárította a bőrömet. Mindenesetre a csomagolása nagyon tetszetős.

Sziszotanti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 14.

Imádom! Csoda illat, elbódít, maga a szappanozó hatás szuper, puhává teszi a bőrt.

Madus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 4.

Nekem nagyon bevált. Főképp az illata miatt vettem, de az állag is, használhatósága is szuper:)

Chamana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 3.

Egy netes rendelés mellé küldték ajándéknak, de ez valami borzalmas. Én nem tudom, hogy a benne lévő tengeri só, vagy valami más összetevő okozza, de iszonyatosan szárítja a kezem, szinte fehérre, nem beszélve arról, hogy egy használat után azonnal kicsapódik a mosdókagylóra, szinte csak vízkőoldóval tudom lerobbantani róla. Vállalhatatlan minőség.

elizafanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 31.

Tudom, hogy ez nagyon szubjektív, de nagyon utálom az illatát, soha többé nem veszem újra, és talán kicsit szárítja is a bőröm, de ezt lehet, hogy már csak beképzeltem. :D

elizafanni

Többször vettem már újra, nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes illata van és télen a napi többszöri kézmosás mellett nem szárítja ki a kezem.