Legújabb vélemények - Szappanok

NovErke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 27.

Újabban odavagyok a levendula illatért, ezért most szappanból is ilyet kerestem. Ennek a szappannak enyhe, de nagyon finom levendula illata van. Sokáig érződik a bőrömön fürdés után is, és olyan jó, mert engem még nyugtat is, el is lazít, este jó így lefeküdni aludni 😊 Ezen kívül nagyon gazdag, selymes habzása van. Biztosan újra fogom még venni 😊

Csillamrambo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 23.

Évek óta ezt használom hajmosáshoz (gyorsan zsírosodó, közepes vastagságú, enyhén hullámos) és fürdéshez (ekcémás, száraz) is. Nem fordul meg a fejemben, hogy másmilyent vegyek, pedig azelőtt alkalmanként váltogattam a termékeket.
Szulfátmentes, de nem coco glucosidedal helyettesítették a felületaktív anyagot, így nem lesz tőle csikorgós a bőröm, mint minden más szappantól. Jó illata van és nem termelek vele felesleges műanyag szemetet.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. november 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. november 22.

Kellemes, simulékony, telt illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. november 22.

Csodás, természetesen gyógynövényes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Egyre jobban rajongok a Kneipp termékekért.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 20.

Az idei halloween kiadások között megint van, nagyon ötletes és cuki, jó borsmentás, kellemes és jól habzik

virnajnifr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.

Kellemes illata van, jól tisztít.

hedi1995
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 15.

Nálunk bevált, nem szárít úgy mint amiket korábban használtunk. Már többször újra vettem.

bbiijjaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 15.

Jó illata van és tetszik, hogy nincs egész papírdobozba csomagolva. Tusfürdőként használom de az én bőrömet nem szárítja jobban mint pl egy balea turfürdő. Az elején valóban nehézkes a használata az alakja miatt de néhány használat után ez már nem probléma. Illetve én attól is jobban ézem magam, hogy nem marad utána műanyag szemét.

bbiijjaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 14.

Olyannyira szétszárította a kezem, hogy hámlik. Nem értem, hogy lehet ez a szappan igenybe vett bőrre..

NovErke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 12.

Annyira tetszetős volt számomra, hogy amikor megláttam a Rossmannban, nem bírtam otthagyni. Természetes, gyógynövényes, zero waste, magyar, ráadásul cuki a neve...
Tudom hogy a csalán és a diófalevél jó hajhullás ellen, és nekem mostanában sajnos nagyon hullik, én így legfőképpen a hajamra szerettem volna kipróbálni.
Jól habzik és mintha nem nagyon kopna, kevés kell belőle. Amit nem szeretek benne, hogy alig lehet leöblíteni, hagy maga után valami réteget. Gyanítom, hogy ha csak simán vízzel öblítem le, hosszútávon korpásítani is fog, úgyhogy mihamarabb vennem kell almaecetet is. Ez a samponszappanok hátránya, ami miatt számomra kényelmetlen a használatuk, ezzel viszont tisztában voltam. Szilárd samponokkal egyébként nincs ilyen probléma. Viszont, mintha valamivel kevésbé hullana és kevésbé is zsírosodna a hajam, pedig még csak kétszer használtam.
Kipróbáltam fürdéshez is, de a bőrömön is otthagyja ugyanazt a réteget, amit a hajamon. Más baj nem volt vele de számomra ez annyira zavaró, hogy fürödni biztos hogy nem fogok vele.
Nagyon cuki, nem bántam meg hogy kipróbáltam, főleg hogy a hajhullás már nagyon zavart és arra jó is! De ha elmúlik a hajhullás, utána nem hiszem, hogy újravevős lesz.