Legújabb vélemények - Szárazsamponok

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Ennek gyenge a hatása. Most a lila színűt vettem meg.

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 27.

Ha valaki egy évvel ezelőtt azt mondta volna nekem, hogy szárazsampont fogok használni, az a minimum, hogy körberöhögtem volna.
Inkább keltem sokszor akár egy órával is korábban, hogy mindig friss és szép legyen a hajam.
Aztán megérkezett az idei nyár is, ami már a második elviselhetetlenül meleg nyár a számomra és a hajam extra gyorsan zsírosodik ilyenkor, a vége pedig kiszárad.
Plusz, az 1 éves manó mellett a napi hajmosás luxus időtöltés, amikor csak ide a ház melletti parkba (játszóra) megyünk le sétálni a reggeli és késő délutáni órákban.
Tettem egy próbát és megnyert magának. Valószínűleg klasszisokkal jobban működnek a mostani szárazsamponok, mint amit utoljára ~20 éve próbáltam. Persze távolról sem adja a frissen mosott haj érzést, de látszatra egészen elfogadható tőle a hajam. Megkapja tőlem az 5 csillagot, mert tényleg szívesen használom, amikor nincs extra programunk és hajmosással/szárítással sem akarok vesződni a közel 40 fokban.

_lilmoncs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.

Ha lehetne 10csillagot adnek❤️ tegnap probaltam eloszor, egy intenziv edzes utan. Mondanom sem kell csopogott a viz a hajamból, ami amugyis nagyon hamar zsirosodik.Estere befujtam es ma reggel ugy keltem mintha frissen mostam volna, es be is szaritottam volna😜 hasznalata nelkul pedig atom zsiros haj lett volna es egy kinlodos reggeli hajmosas... Imadat!

vviki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Fodrászom javasatára kezdtem használni, hogy 3 naponta kelljen hajat mosnom 2 helyett. Ha betartjuk az instrukciókat, min 30 cmről pici fújások, akkor nem lesz ragacsos, nem hagy fehér foltot, szuper jól teljesít. Sötét hajamon sem látszódik.

Mmmmm65
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Nem a legjobb, de könnyít a zsíros haj problémám. Nekem fehér maradt a hajam, hiába fésültem masszíroztam a hajamba. Az illata kellemes. Sos-nek jó, de van ennél jobb termék szerintem ebben az árkategóriában

Beautypink
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Ár-érték arányban kiváló! Az illata isteni finom és édes, elsőnek töménynek tűnt de később valóban kellemes édes illata lett. Szerintem egyébként műkókusz illata van szóval aki a igazán kókuszos dolgokat kedveli, mint én picit csalódni fog mert jobban hasonlít az édeshez. A könnyen zsírosodó vékony hajammal jól bánik 1-2 napra mindig szépen kitolja a hajmosást.

gyongyikeolasz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

Már több szárazsampont is kipróbáltam már más márkától is és a Batistetől is de ez az abszolút kedvencem. Nem hagy fehér foltot illetve a tartóssága is hosszabb ideig megmarad a hajamban. Plusz pont, hogy az illata sem olyan erős és tolakodó mint a többi szárazsamponnak.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 15.

Nagyon tetszik az illata. Amúgy is szeretem a kókuszt főleg így nyáron. Könnyű használni és hatásos. Most világos barna, szökés barna hajam van nem hagy rajta fehér réteget. Még egy kicsit meg is emeli a hajtöveket. Elégedett vagyok vele nagyon.

veci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 14.

Szerintem sok múlik azon, hogy melyik illatot próbálja az ember. A Vegetal Boost verziót vettem először, amivel meg voltam elégedve. Nem hagyott fehér foltot, friss illata van, de nem érzetem magamon egész nap, ami szuper, mert nem versenyzett a parfümömmel. Lehet, hogy van hatásosabb száraz sampon, de én a 3. vagy 4. napon úgyis megmosom a hajam, addig meg tökéletes volt. Pont nem volt a boltban ez az illat, amikor újra akartam venni, ezért a Fresh Crush illatot vittem haza helyette. Ez már hagyott fehér foltot és az illatától is rosszul voltam. Azért vonok le egy csillagot, mert habár azt az egy illatot szeretem, de ha már többfélét csinálnak egy termékből, akkor mindegyiknek ugyanolyan jónak kéne lennie.

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 4.

Azt vettem észre, hogy a Batiste szárazsamponok már nem olyan hatékonyak rajtam, ezért gondoltam, kipróbálom ezt.
Jól felszívja az olajat, matt hatásúvá teszi a hajat. A fehér réteget könnyű eltávolítani, de csínján kell fújkálni, mert összetapasztja a hajat és merev érzetű lesz tőle. Szóval amolyan so-so, egynek elment, talán újra is veszem, ha nem találok jobbat, mert nem igazán hiszek a Tökéletes Szárazsampon létezésében.