Legújabb vélemények - Sminkek szemre

btia826
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 9.

Hozza amit egy korrektornak hozni kell. Borzasztó erősen parfümös, ezért mínusz egy csillag. Nem értem minek kellett bele.

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 9.

Rose gold és Front runner árnyalatban is megvettem. Szemhéjpúder-alapnal használom, és zseniáliasan működik a zsíros szemhéjjamon is, gyűrődés- és csíkmentesen tart egész nap.

Mse
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 9.

12-es árnyalat, Contour Claire.
Imádat. Kifinomult, szofisztikált sminkhez tökéletes.
Világító kék szemem van, ez a szín az, ami csodálatosan kiemeli. Sokáig, sokáig, de milyen sokáig tartott megtanulnom a tökéletes alkalmazást (Hung Vanngo segített), de azóta hatalmas kedvenc. Igyekezni kell, mert pár pillanat alatt megszárad, és utána már nem maszatolódik el.
Extrém tartós, talán ez a legtartósabb szemfestékem, amit az érzékeny szemem is jól tolerál, egész hajnalig mozdulatlan. Az Armani Eye Tint (30-as) mellett ez az, amit biztosan újra fogok venni. Az Eye tint-tel sokáig dolgozhatunk a szemhéjon, ezzel nem.

ABarbara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 9.

A márka körüli ellentmondások és a kifolyós szín ellenére is imádom ezt a palettát, lassan egy éve használom rotációban a többi palettámmal.

A színek szépen satírozhatóak és építhetőek, minden napra találok benne passzoló árnyalatot. A tökéletes belső szemzugba való highlighter színt is itt találtam meg, így a paletta akkor is előkerül, amikor mással sminkelek.

Nálam abszolút nyerő!

BszReni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 9.

Tartósságát tekintve sajnos nem a legjobb, beleül a szem alatti ráncokba. Viszont abban a pár órában, míg tart, addig szuper

BszReni

Szuper termék. Nem pereg le, nagyon tartós. Szép, ívelt pillákat lehet vele kreálni :)

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 8.

Korrektornak nem a legjobb a szem alá, rajtam maszkos lesz. Szemhéjalapnak gyenge. Nem szerettem meg, nem szívesen nyúlok hozza. Összekeverem más márkájú alapozókkal, úgy próbálom meg elhasználni. Nem az én bőrömre való, vagy nem az én elvárásaimra készült.

SInDEL00008
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 8.

Netes videóból merítettem az ötletet, hogy mielőtt használnám beteszem a fagyasztóba picit, utána hegyezem csak. Én sajnos azt tapasztaltam, hogy már-már túl krémes az állaga, így nehezebb vele bánni, hogy ne maszatolódjon. Viszont, ha megvagyok vele kitart egész nap! Ennél szebb színt még sosem láttam, na ez az amire azt mondom, hogy tényleg különleges! Termék biztosan van jobb a piacon, de még egy ilyen szín tuti nincs.

SInDEL00008
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 8.

Mondhatnám, hogy nincs benne semmi különleges, de valamiért mégis! Ez a kedvenc palettám. Bármikor, ha szeretnék “szép lenni, úgy, hogy ne erőlködésnek hasson” akkor ehhez nyúlok. Nem néz ki vele az ember lánya műnőnek, természetes, de mégis olyan valami pluszt ad. A tökéletes “bombshell makeup look”.

Hortenzis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 8.

Hosszú idő és sok kísérletezés után én erre mondom azt, hogy számomra wow hatású spirál. Gyönyörű ívelt, dús és hosszú pillákat kreál, a kialakítása lehetővé teszi a pici pillák elérését is. Egyetlen hátránya számomra, hogy kicsit nehéz lemosni, de megbocsátom, mert egész nap nem pereg le és nem kenődik mindenhova.