Legújabb vélemények - Sminkek szemre

LolitaLolly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Ha great lash-t nem is kreál, azzal kárpótol hogy nagyon szép, természetes pillákat tudok vele festeni, egy “no make up” make up-hoz és a mindennapokra tökéletes, még ha nem is ez életem spirálja. (Sajnos egyelőre nem találtam meg). Eleinte nem szerettem, hátsó polcra került, aztán felfedeztem, szerelembe estem, utána újra elégedetlen voltam vele, de most ismét kedvelem és amennyit várni lehet tőle, annyit teljesít is jól.:)
És a plot twist, hogy minél kevésbé misztifikálom túl vele a festést, azaz semmiféle technikák, kéztartások, stb (:D) annál szebb lesz :D

Bflora98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Praktikus, ha időt akarsz nyerni a sminkelésnél. Nekem 2 napig szokott látszodni. Negatívum, hogy viszonylag hamar beszárad.

Klau07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Eddig a sima Vamp! típust használtam, de sajnos az eladó rábeszélt erre az újra... Elvileg a mindennapos alkalmazása jótékony hatású, de ritkán sminkelek, szóval erről nem tudok nyilatkozni. A festéket más technikával kell felvinni, mint amit megszoktam és a spirál sem esik annyira kézre. Nem rossz a finish, de az előző típus szebb végeredményt adott. Alig várom, hogy elfogyjon és visszatérek ahhoz, ami bevált!

laanyka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Huu gyönyörű ez a pigment. Arany színűben vásároltam meg, amiből korábban a NYXet használtam, de ég és föld a különbség. Szerintem nagyon nagyon pigmentált és csillogós. Önmagában is megállja a helyét, de ha fújok rá egy kis fix plusot, akkor szerintem már az űrből is látszik :D Elképesztő. Tartósnak is tartós, bár kicsit tényleg potyog.

Verena
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Imádom. Többször szemeztem vele a dm-ben, de úgy voltam vele, hogy van elég palettám, nincs rá szükségem. Végül még sem tudtam ellenállni, és hazajött velem. A felső sor tökéletes mindennapi sminkhez, amióta hazahoztam, minden nap ezért nyúlok. Az alsó sorral kapcsolatban annyi megjegyzésem lenne, hogy a zöld és a sötétkék nem egészen olyan színű, mint amilyennek ránézésre tűnik, de annyi baj legyen :) Összességében imádom. Szép csomagolás, tartós, szép színek :)

Scarlett11
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 21.

Nekem nagyon tetszik. Nem pereg, nem kenődik egész nap tartja magát. Szép pillákat lehet vele festeni. Nálam újravevős.

laruci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Minden jóindulatom benne van a 3 csillagban. Inkább 2 adtam volna. Szerintem vacak. Összeragasztja a pillákat. Szép hosszú lesz tőle, de ennyi. Én jobban szeretem, ha dús. Nekem nagyon nem vált be.

ildikeb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Évek óta ezt használom, egy tégely elég vagy 1 évig, így az árát is éri. Nekem nem mászik el, nyílván 8 óra után kicsit megkopik a színe, de egyáltalán nem vészes, és maszatolódni nem maszatolódik. Kb 2 perc alatt kihúzom vele a szememet, meglehet tanulni, igaz, tényleg hosszú évek óta használom. Szerintem sokkal jobb mint a L'Orealos verzió, az tényleg kenődik.

ildikeb

Véletlenül a vízálló verziót vettem meg, azt nem szeretem túlzottan. Ugyan szép pillákat csinál, de úgy veszem észre, hogy hamar fogy, plusz úgy nehezíti a pilláimat, hogy 2 óra után úgy érzem mintha rajtam lenne fél napja. A sima verziót kipróbálom majd amiatt, hogy tényleg szép pillákat csinál, de ezt a vízállót sohatöbbet.

ildikeb

Nem értem ezt a sok negatív véleményt, én imádom, már vagy 5x újravettem és újra is fogom még. Nekem nem ragad, nem tapaszt, nem csomósodik, fél évig elég és nem is nehezíti el a szempilláimat. Én imádom!