Legújabb vélemények - Sminkek szemre

PETRA820718
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Nem mondom, hogy tökéletes, és nyílván nem is várok tőle csodákat, az alapból kicsi, rövid és nem dús szempilláimon.
De, változás azért van, sűrűbbek és picit hosszabbak lettek a szempilláim, nem csíp, nem irritálja a szemem sok hasonló termékekkel ellentétben.
Ár-érték arányban nekem bevált.
Újravevős, mindenképpen!

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Nekem nem marad a helyén a termék, a nap folyamán nagyon durván az egész szemem olyan lesz. 1-2 órára feltenni tök jó, de egy átlagos munkanapot nem bír ki

Titkoss05

Többször újravettem, teljesen megéri az árát. Nagyon jó az állaga, a kefe is tök praktikus, és én külön szeretem, hogy ezzel természetesebb szemöldököt tudok csinálni, nem pedig olyat, mintha filctollal húztam volna🤷😂

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

2019-06-24:
Kevéske. A L'Oreal False Lash X-Fiber vízálló verziója az etalon nálam. Annál nincs kompromisszum: ível, szétválaszt, dúsít, vízálló, de olajos lemosóval maradéktalanul, a szemem nyúzása nélkül leszedhető. Hát ez nem ilyen. Tapaszt, elnehezíti, szúróssá teszi a pilláimat. Feketének fekete, de nem valami látványos a hatása. Vízálló, de pereg, este pedig alig lehet lemosni, a darabkái a reggeli arcmosáskor is jönnek le. A tubusa néhány használat után - a többi Maybelline spirálhoz hasonlóan - esik szét, a szájánál lévő karika szépen jön le. Azért vettem, hogy olyan napokon, amikor nem fontos helyre megyek, ne a jobb spirálomat használjam. Erre jó, de amúgy középszerű.

2019-07-30:
Háhh! Kenődik. Viszonylag nagy szemeim és viszonylag hosszú, göndör pilláim vannak, emiatt ha előre/felfelé nézek, elérik a szemöldökömet, illetve az alatta lévő területet. Pár óra viselés után a szemöldököm alatt fekete folt jelenik meg, ami eddig csak a nem vízálló spirálokkal fordult elő. -1 csillag.

2020-01-22:
Röpül még egy csillag. Valahányszor használom, a lemosáskor 1-2 pilla minden egyes alkalommal kihullik. Még csak azt se mondhatom, hogy azért van ez, mert vízálló, mert a vízálló L'Oreal X-Fiber után (ami btw. 2 réteget jelent, ez meg csak egyet) egy darab se szokott.

Anne74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 22.

Nagyon szeretem, tökéletesen "működik", tartós és rendkívül pigmentalt...

Anne74

Teljesen véletlenül szembejott velem :)
Itt...

Szeretem,használom és megvagyok elégedve vele...

Anne74

Nagyon csodálkozom,hogy még nincs róla vélemény.
Fantasztikus egy paletta...
Gyönyörű színek,pigmentalt,építhető...:)
Nagyon szeretem használni.

pcsengi99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

sok fajtat kiprobaltam mar de ez a kedvencem. Tartos es szinben is nagyon jol passzol. A hozza valo ecsetet en nem szeretem, igy masikkal hasznalom de azert nem hatrany hogy adnak hozza.

LeSzi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Csodálatos, természetes hatású pillák. Építhető, nem irritáló, nem maszatolódó, nap végén könnyen lemosható. Jár az 5*

Caladrin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Nagyon szép pillákat csinál, de sajnos nagyon potyog. Pár órát volt rajtam és rendesen fekete lett a szemem alatt. Próbáltam primerrel is és anélkül is, hátha az segít, de sajnos nem változik semmi, pedig a hatása annyira tetszik.