Legújabb vélemények - Sminkek szemre

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A legjobb az általam próbált drogériás termékek közül, de sajnos nekem ez sem elég tartós és erős. Előnye: gyorsan szárad, vastag szemöldökön is átjut a kefe, nem hagy fehéres réteget (színtelen), gyorsan lehet dolgozni vele.

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Mióta megjelent szinte csak ezt használom. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, kedvenc volt, nem tudom, hogy mivel helyettesíthetném.

f_fancsu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Legelső tus volt, amit megvettem és használtam. Számtalanszor újravettem utána! Nagyon egyszerű vele dolgozni, az applikátora szerintem nagy segítség ebben. Hát 24 órát biztosan nem bír ki az emberen - rajtam legalábbis. Nekem kb 8 óra után elmozdult, és zavarta a szememet. De összességében jó kis drogériás termék.

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Reméltem hogy tartósan be tudom színezni vele a szemöldököm de sajnos nem sikerült.

f_fancsu

A NYX vízálló tus után gondoltam kipróbálom ezt is. Könnyen tudok vele dolgozni, mindig szerettem az ilyen egyszerű, "tollszerű" gumi fejeket. Hiába nem vízálló, tartós, simán bír 10 órákat is. Szép fekete színű.

f_fancsu

Tavaly vettem az első ilyenemet. Az előző, olcsóbb tusommal az volt a bajom, hogy kb 8-10 óra viselet után egyszerűen lejött és valahogy belement a szemembe. Gondoltam beruházok egy magasabb árkategóriájúra, és legyen már vízálló is. Borzasztó sűrű. Az elején simán dolgoztam vele, aztán egy idő után már nem tudtam normálisan megcsinálni a tusvonalamat. Rendeltem egy másikat, gondolván már kicsit száradt, nem úgy folyt a festék. Ezzel se lett jobb. Nem használom sűrűn, illetve lehet én vagyok ügyetlen, és ez a bajom vele igazából. Tény és való, hogy brutálisan tartós, alig lehet leszedni. De sajnos nekem nem lett az igazi. Kicsit túlárazottnak is érzem a benyomásaim alapján.

Fannie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Amikor egy-két éve először vettem meg ezt a spirált, a keféje fogott meg a legjobban. Precízen lehet felvinni vele a festéket a pillákra, könnyen hozzá lehet férni a belső szemzughoz is, mert a spirál végén rövidebben a szálak. Maga a festék teljesen elfogadható, szép fekete, nem "világosodik" ki, ahogy megszárad, emellett nekem meglepően jól tartja magát, nem laposodnak el a pilláim nap végére sem, emiatt persze nehezebb lemosni, de egy kétbázisú olajos szemsmink lemosó ezt a problémát is megoldja. Összességében szeretem, ezt használom minden nap, mert nem is irritálja a szememet, és már vagy háromszor biztos újravettem.

kringtoria
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Elsőre jónak tűnt, könnyű volt felvinni, szép fekete volt a színe is, viszont pár használat után elkezdett lefolyni a szemem szélén a felrakást követő órákban. Akkor telt be a pohár mikor elkezdett szivárogni a tubus és mindent összefestékezett! :(
Most megvettem a vízálló változatát (elsőre is azt akartam, csak rosszat vettem le hirtelen a polcról), bízom benne, hogy ezzel már nem lesz ilyen problémám!

Klinda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.

Kb. 2 éve használom, mostanra érett meg bennem, hogy lecserélem. Eleinte tökéletes volt, de mintha már nem ugyanaz a spirál lenne. Könnyű vele dolgozni, könnyű felvinni, gyorsan szárad, szép hosszú, dús pillákat kölcsönöz és tartós - volt. Néhány óra után darabokban peregni kezd, és az utolsó kettőt már nem tudtam 1 (!) hónapnál tovább használni, mert pikk-pakk kifogyott, vagy beszáradt... Sky high-ra cseréltem, azzal teljesen elégedett vagyok.

Klinda

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez egy borzalom.
- bumszli kefe,
- híg lötyi ami min. 10 perc alatt szárad, közben összekeni a szemem alul, felül
- nem dúsít és nem hosszabbít, ha többször át akarom kenni, minimum 15 percet kell szánnom csak a szempillám festésére, közben folyamatosan törölgetni a szemhéjamat, de semmit nem ér. Szebbek a pilláim, ha simán csak vizesek
- gondoltam tán a kefe a ludas, egy régi spirálom számomra szuper keféjével is megpróbáltam felvinni - felejtős
- cserébe ha már megszáradt soha nem jön le, de nem is látszik, hogy volna valami a pilláimon, csak a monoklik maradnak, és a szemem körül a festékdarabok.
Totális pénzkidobás, betiltatnám.