Legújabb vélemények - Sminkek szemre

FuegoFuego
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 10.

Én nagyon szeretem, már a második ilyen szemöldökceruzámat használom. Az Essence Brow to me fixálóval együtt szoktam használni, méghozzá minden nap, de egész sokáig bírja. Szeretem, hogy ilyen vékony és nem kell hegyezgetni. Egyedül arra kell odafigyelni, hogy viszonylag könnyen törik.

Nekem nagy kedvencem lett, egészen biztos, hogy többször is újra fogom még vásárolni.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Azt hittem, megtaláltam a tökéletes palettát utazáshoz, mert gyakorlatilag csak olyan szín van benne, ami jól áll (az ilyen nagyon ritka), icipici az egész, tükör is van benne, szóval azt hittem, hogy megfogtam az Isten lábát a Nova palettával, de sajnos borzalmasan rossz minőségű. A színek nagyon szépek ha csak ujjal "simogatom", de egy laza ecsetsuhintással akkora porfelhőt kapok az arcomba, hogy azonnal kapálózok egy orvosi maszk után. Ráadásul ecsettel a színeket képtelenség felvinni, mert csak a port söprögetik a bőrön, de a szín nem tapad meg. Még a feketénél sem. Az ezüstös szín az ecsetre meg konkrétan annyit reagál, hogy "kidobálja" magából a csillámokat (jó nagyokat), és egy ecsetvonással több csillám (festék nem!!) van az államon, mint a szememen. Próbáltam vizesen használni, de úgy sem működik. Ja, és nem ma kezdtem sminkelni, van itthon a filléres Revolution-től kezdve Dior-ig minden, de komolyan mondom, hogy a Revolution paletták nagy részéért kiadnék 7-8 ezret, mert olyan szuper minőségűekbe futottam bele, ez viszont olyan, mintha óvodásoknak készült volna. Vagy még olyan sem :( Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a matt lila, meg kicsit a fekete is CSÍKOZ. Én még ilyet nem láttam :D

Update: jöttem "felhúzni". Brutál alappal egy fokkal kezelhetőbb a helyzet, úgyhogy nem lenne fair 1 csillagon hagynom. Szóval kipróbáltam egy mindentmegfogós, atombrutál alappal, és hát így már vegyesebb a kép...a fekete és a sötétlila matt álomszépen rátapad az alapra, de közben szépen lehet őket satírozni, így már szuperek. A kéknek látszó irizálós lila és a szaténos lila is szépen muzsikál, bár ők előtte is tudtak viselkedni. Az ezüstös halványlilának látszó szín és a "fehér" még mindig csak úgy dobálja magából a csillámokat, mint valami katatón csillámszóró, tuti az arcomon landol a háromnegyedük, a fehéres ezüst ráadásul nem is látszik, szóval értelme sincs. A halványlila és a barackos matt az valami katasztrófa, ezek tapadós alappal is porzanak szanaszét. Vicces amúgy utólag visszolvasni az értékelésemet, sosem gondoltam volna, hogy az update-re már mindenkinél lesz otthon valamilyen maszk... Megszeretni nem szerettem, de használható, a sötét színek még mindig szépek, utazni csak akkor viszem majd, ha úgy érzem, szuperzen leszek egész végig és nem tépem ki a hajam, ha több festék van az arcomon, mint a szememen, meg ha úgy érzem, lesz hova hordani ezeket a különleges irizáló színeket. Egy sima családozós héthez valami megbízhatóbbat és egyszerűbbet fogok választani, az tuti. 3 csillag csak annak szól, hogy 8-ból 4 szín használható, icipici helyen is elfér és van benne tükör, na meg hogy kékes-lilás-szürkés-feketés, az a pár szín, ami nekem jól áll. Valószínűleg ki fogom kaparni a nekem nem tetsző színeket és kicserélem valami értelmesre.

Hát mivel nincs palettánként külön adatlap, kénytelen vagyok ide írni. Szóval megvettem a Prism palettát is, a felső két nagy lila és arany szín az nekem kuka, mert az arany pont nem eléggé arany, a lila meg pont sok arcra highlightnak és túl kevés akármi másnak....szóval ezeket ki fogom szedni és cserélni. Az Astro Not szín szép, rá van írva, hogy csak ujjal vidd fel, mert különben gyenge, de mivel egy narancsos szín, hát ez van, őt is kikaparom és kicserélem, elnézést...A mellette levő halványlila csak kicsit jobb, mint a nagy kiszerelésű tesója a paletta tetején, szóval ő is menni fog valószínűleg. Tőleg még jobbra a matt szürke az tényleg az életképtelenség legalja, semmi haszna sincs, ráadásul matt, kaparós lesz ez is. A Rocket Star egy sima kék irizálós fény, magában életképtelen, de megtartom. A közepesen halványlila mellette oké, a még lilább távolabb meg szuper, kb olyan, mint a Bourjois lilásecsetesnemtommivoltaneve árnyalata, ami tényleg megéri a pénzt és kb menti az egész palettát. Utazni még mindig szuper, mert kiszedem amit utálok és kicserélem, de ha teljes áron venném, hát akkor nem lennék ennyire boldog.

Bocse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Tökéletesen elégedett vagyok, ma egész nap izzadtam és kibírta. Igaz, hogy egyszer a szemem alatt meg kellett törölnöm, mert kicsit festékes lettem. Utána viszont semmi sem történt. A pillák pedig nagyon szépek lettek, nagyon tetszett az eredmény!

deanwinchestergirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

maximálisan elégedett vagyok a szemhéjtussal, mert hozza mindazt, amit ígér -- tartósságot, színt, könnyű felvitelt. amiért mégis csak 4 csillagot adok, hogy nagyon hamar beszárad (a Rimmel GlamEyes tusról váltottam, ami több hónapig is kitartott, pedig azt is napi szinten használtam, mint a Maybelline-t). ettől függetlenül nekem nagyon bevált, még a barátomnak is büszkén mondtam, hogy megtaláltam "életem szemhéjtusát" (pedig szegény nem nagyon tudott mit kezdeni ezzel az információval azon kívül, hogy nyugtázta), úgyhogy mivel ma éppen akciós volt a Rossmannban, vettem kettőt. a lemosás tényleg nagyon könnyű, és amin külön meglepődtem, hogy ha csak random pár csepp víz éri, nem kenődik el. határozottan e mellett teszem le a voksom, ha megkérdezik, melyik a legjobb szemhéjtus.

Naftalin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

UPDATE: Ma reggel 8tól mostanáig rajtam volt/van(19:16). Túlélt egy 2 órás gerinctornát, a 30 fokot és tulajdonképpen annyi történt, hogy kicsit átfényesedett, alap nélkül. Semmi ráncba beülés, sem pedig elmoccanás, minimálisan csökkent az intenzitása, de csak ha nagyon alaposan megnézem, akkor látszik, ilyet még nem tapasztaltam szemhéjfestéknél. Ha lehetne, 10 csillagot adnék!

Születésnapi ajándékként érkezett és hát azt kell mondjam, van, amire megéri kifizetni a pénzt, ez a paletta is azok közé tartozik. Eddig nekem szemfesték minőségben a non plus ultra a Nabla Soul Blooming paletta volt, ezek a festékek túlszárnyalják.
Neutrális-kissé melegebb, sárgás tónusú bőröm van, mindegyik szín meleg árnyalatú a szemhéjamon, de szerencsére nem túlságosan, éppen amennyire szeretem. Én külön örültem, hogy azért nem a szokványos nude színek vannak benne, mert általában engem sápasztani szoktak az ilyen névvel kiadott szemfestékek. Szinte krémes mattok, nem porol, minden egyes kis szemcsét szépen fel lehet szedegetni az ecsettel, nem potyog a szem alá, a csillámos színek sem és lemosáskor maradéktalanul távoznak a csillámok is. Pigmentált, szinte magukat satírozzák az árnyalatok (ebben nagyon érződik számomra a Nabla és eközti különbség), alap nékül sem gyűlt össze a redőkben, konkrétan percekig nézegettem magam, mikor kipróbáltam, két színnel és minimális összemosással olyan eredmény volt, mintha sminkes csinálta volna :D Nekem nagyon tetszik a layout, a karton csomagolás ellenére van súlya a palettának, illata pedig szerencsére nincsen. És ami még nagyon fontos, ez az első olyan paletta, amiről úgy gondolom, tényleg minden színét ki tudom (és fogom is) használni. Bármilyen szemszínhez jó szerintem, a kék szem szinte világít tőle, millió variáció a majdnem semmitől a full glam-ig...áh, imádom :)

smaragdsziv
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Nagyon szeretem, ez volt az első ilyen termék, amit próbáltam, de mivel bevált, nem kísérletezek. 3-adszor vettem újra. Nem is nagyon használok alap nélkül szemhéj festéket, mert rögtön beül a ráncokba, és ugyancsak ez történik, ha korrektorral vagy alapozóval próbálnám kiváltani a szemhéj bázist. Továbbá az általam használt szemhéj púderek inkább olcsóbbak, és ez a termék nagyon jól felerősíti a színeket és tartóssá teszi. Mostanában a drogériák polcain nem is nagyon találok hasonlót.

Vivus94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

A textúrája nagyon kellemes, kicsit krémes és nagyon pigmentált. A csillogós szinekkel is ugyanez a helyzet. Szép árnyalatai vannak, amik szépen variálhatók. Primerrel és fixálóval nagyon tartós.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Mióta meg van szinte csak ezt használom. Mindennapi sminkhez tökéletes. Könnyű eldolgozni. Szépen lehet variálni is. A csillálomosabb színekkel is könnyű dolgozni. Egy kicsit porzik de nem vészes. Szép pigmentáltak a színek.

SuvoltosDalma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Csoda szín összeállítás és magas minőség!

SuvoltosDalma

Egy termékcsomagot vettem aminek a része volt ez a termék is! És imádom!