Legújabb vélemények - Sminkek szemre

vkata96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Maga az összeállítás nagyon jó, szépek a színek, és meglepően sok matt van benne, ami ugye ritka. Viszont én is úgy látom, hogy egy kicsit porol, és nem annyira pigmentált, mint vártam. De egy kis türelemmel nagyon szépen fel lehet építeni a színeket, és könnyű összesatírozni őket, úgyhogy szuper nappali sminket lehet belőle készíteni. A tartósságával is meg vagyok elégedve, egy rohanós nap után is minimálisan halványul. :)

vkata96

A színek nagyon szép pigmentáltak, könnyen összesatírozhatóak és tartósak, szemhéjpúder alapozó nélkül is egész este a helyén marad a sminkem. Ennyi pénzért ajándék ez a paletta :)

Wey1122
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Mini kiszerelèsbe vettem meg kb. fèl ève nyùzom ,de nem akar elfogyni! Bőrszine van krèmnek, nagyon kevès kell belőle ès eszmèletlenül tartòs.Előtte a L.O.V szemhèjalapozòt hasznàltam az nehezebben volt kenhető ès nem lehetett fölötte ilyen szèpen elkenni a szemhèjfestèket. Minden màrkàval kompatibilis,ma èppen Chanel Ombre szemhèjfestèkkel pròbàltam ki ès egèsz nap tartott! Màr règ megvettem nagy kiszerelèsbe ez egy nagyon jò termèk ès hiàba kicsit dràga,de èrdemes vele egy pròbàt tenni.
Egy negatìvuma van fèl èv utàn elkezdett a festèk lekopni a műanyag flakonròl ìgy fèl èv utàn nem lesz olyan esztètikus a dizànj,de ettől függetlenül megy az 5 csillag!

Siculus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

először azt hittem, én látok rosszul, de nem: Catrice két egymást követő limitált kiadása egy és ugyan az. szó szerint. a szemhéjpúder paletta, az arc paletta és a kabuki ecset is ugyan az a termék csak az egyik Mickey egeres csomagolásban a másik pedig horoszkóposban. kicsit érdekes, nem tudom, hol itt a logika, de aki lecsúszott a Disney kiadásról, ugyanezeket a termékeket megtalálhatja még mostanában a drogériákban. szerintem kicsit drágák, de szívesen kipróbálnám őket.

Csillampor26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Sajnos nem vált be. Nekem a legvilágosabb szín van meg a szőke hajamhoz, ami felkenve száradás után vöröses árnyalatúvá változik ami nem éppen a kedvencem. Én nem is tudok vele rendesen dolgozni. Egy ideje megvan már de még mindig óriási festékcsomót vesz fel a spirál vége amivel egyszerűen lehetetlen nem összefesteni a bőrömet. Fixálni éppen fixál, de nekem valahogy túlzottan összetapasztja a szálakat ami elég természetellenes kinézetet kölcsönöz, valamint semennyire nem dúsít. Használgatom ha éppen nincs más, de újravenni egészen biztosan nem fogom.

lau256
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nem veszes szempillaspiral sima termeszetes pillákat csinal, ha valaki ezzel szeretne elérni muszempilla hatást az felejtse el . Szamomra ilyen “elhasznalom” kategória..szerencsere penzt nem adtam ki erte , nekem ennyit nem erne főleg h a kefeje tul nagy es a szemhejam is festékes lesz , de ez mar lehet h csak az en benasagom.

riakor
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Az egyetlen és tökéletes szempillaspirál vízi sportokhoz. Nem töredezik darabokban a szemkörnyékemre. Nekem a barna szín vált be, természetesen hat. Kicsit vastagon vinné fel a festéket, ezért használat előtt lehúzom a felesleget a keféről. Fél év után száradt be és állt összébb, de negyedévente úgyis cserélni kell a higiénia érdekében, ezért nekem nem probléma.

szaboibolya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 21.

Ma rendeltem meg a gyártó oldalán, teljesen ingyen volt, csak az 5 dolláros szállítást kellett kifizetnem. Kíváncsian várom, milyen lesz. :)

Debko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Komolyan ez a legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha is láttam/ismertem/próbáltam/használtam.. A kialakítása nagyon praktikus, gumis, nem maszatolódik, nem lesz tőle mancsos a szempillám. Könnyen lemosható, ugyanakkor sötét, dús hatást kelt. Az elején, mikor még teli van, de a végén is, amikor már kevésbé..mindig megfelelően fel lehet vinni a szempillámra a terméket. Csak ajánlani tudom!

Glorcika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom, szép, hosszú pillákat varázsol, bár elég rég nem vettem már meg.