Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Bildiy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 26.

Ajándékcsomagban volt, megvenni nem vettem volna meg. A színek nekem túl sötétek, a paletta porol, és nem elég krémes. A tartóssága sem tökéletes.

Krystal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Az aranyszínűt vettem meg a sok pozitív vélemény miatt. Kb, ha 50-szer áthúzom, akkor valamennyire látható lesz. Dramatic Volume? :@ Az, drámai... csak nem jó értelemben. Idegesítő mennyire nehezen látszik meg. Nagyon sűrű az állaga, mintha be lenne száradva. Kézfejen megnézve egyáltalán nem fog. Gyanakodtam, hogy én vettem beszáradt terméket, de megnéztem több üzletben és mindenhol ilyen volt. Szóval nem tudom milyen lehet másoknak, de ez így kuka.

timi8940
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Minden Essence szempillaspirál kedvencem. Ár érték arányban messze legjobbak. Gyönyörű pillákat varázsol.

timi8940
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Meglepően jó. Jol pigmentált színek. De a csomagolasra adhattak volna többet is.

alexa88
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

Évek óta használom, eddig még nem találtam jobbat a drágábbak között sem. Inkább természetes mint extrém pillanat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Egy barátnőm beszélt rá, hogy próbáljam ki, mert ő régóta csak ezt használja és neki nagyon bevált. Mivel épp akciós volt, ezért beszereztem én is. Göndörítővel szép hatást ad, hosszít és nem tapadnak össze a pillák. Dúsításban sem rossz, nekem egyedül a szaga nem igazán tetszik. Újra vettem párszor, de van ennél jobb is, tudásban és árban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Azért vettem csak meg, mert rengeteg pozitív véleményt hallottam róla. Mivel az ára is teljesen baráti, ezért adtam neki egy esélyt. Mindennapos használatra tökéletes, ha az ember nem akar semmi extrát. Tényleg elképesztően sötét fekete pillákat csinál. A kefe nekem elsőre kisebbnek tűnt az átlagoshoz képest, de az első sokk után rájöttem, hogy nem rossz ez, sőt nagyon szépen elérhető vele minden szempilla. Tartós, nem potyog és lemosni sem megerőltető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Az ára miatt alaposan utána olvastam, hogy milyen vélemények vannak róla. Végül meggyőztem magam, hogy ki kell próbálnom mindenképp. Nem bántam meg, bár figyelni kell nagyon, hogy szépen vigye fel az ember, különben könnyen póklábas lesz a dolog. DE! Szempilla göndörítővel egyszerűen elképesztő! Teljesen normál hosszúságú pilláim vannak, de a kettő kombinációjával olyan, mintha műszempillám lenne :D De itt a szép, természetes hatásúra kell gondolni. Amikor ilyen véleményeket olvastam, nem igazán akartam hinni neki, de tényleg ilyen hatás érhető el vele. Nem használom minden nap, inkább csak különleges eseményeknél, vagy ha nagyon ráérős reggelem van, hogy szépen meg tudjam vele csinálni a szememet. Tetszik ez a két lépéses felvitel is. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Sokáig használtam, először kuponnal vettem meg. Nagyon szép pillákat csinál, hosszít és szerintem eléggé tartós is. Csak azért nem vettem újra a sokadik alkalom után, mert szeretek új spirálokkal kísérletezni, de a későbbiekben szerintem fogok még ehhez nyúlni.

lili1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

Aranyos kis paletta,még az egyik Viszkok Fruzsi Kedvenceiben volt benne. Szeretem,ár-érték arányban nagyon jó,szépek a színei.