Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 6.

Jó minőségű, igazi virágszinek

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Nem értem azt az óriási hype-t, ami anno körülötte volt. Valóban dúsít, jó fekete és szépen ível, de könnyen össze is tapasztja a pillákat. A tartósságával vagyok a legkevésbé elégedett, pár óra után már szürkén elkenődik a szemem alatt (úgy, hogy az alsó pillasorra nem is teszek), és apró pöttyökben potyog.
Nem egy rossz szempillaspirál, de nem is a legjobb, ennyi pénzért szerintem nem éri meg. Nekem ehhez képest pl. a Revolution The Mascara Revolution szempillaspirál sokkal jobban bevált, és annak az ára is kedvezőbb.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 6.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 6.

Bizarr, futurisztikus ennek a szempillaspirálnak a külseje. Fekete üvegből készült. Gondolom, már nagyon ki kellett találni valami újat, meghökkentőt. Szerintem hajánál fogva előrángatott ez a design. Brutál nagy, súlyos darab, és ezen a hullámos forma se sokat segít. Nem voltam rest, megmértem, mert nem hittem el, hogy ilyen súlyos. Hajszálpontosan a duplája az Armani Eyes To Kill Classico szempillaspirálomnak, amit most használok. Az 34 g, ez 68. Szerencsére csak az a tartály-része súlyos, amiben a festék van, de ez ne tévesszen meg senkit, a töltőtömeg teljesen átlagos, 8 ml. Használat közben tehát már nem zavaró a súly, max. csak a neszeszer fog nyögni alatta. És nehogy valaki véletlen ráejtse a lábkörmére...
Na de a lényeg, maga a kefe és a festék. A kefe semmi extra, átlagos, jól használható, szépen szétválasztja a pillákat. A festék erős szagú, direkt nem illatot írok, engem kicsit zavar. De legalább gyönyörű koromfekete, nem csomósodik, a pilláim se lettek tőle merevek.
A nevében a szérum mellett csak a volumizing szó szerepel. Ezt be is tartja, de rendesen meg kell érte dolgozni. Egy-két húzásból még alig látszik valami, nekem kellett vagy 4 kiadós réteg, pedig sose törekszem drámai hatásra. Hosszabbítást, ívelést senki ne várjon tőle. Ez inkább természetes vagy minimál look. Őszintén szólva én még ilyen csutka és szögegyenes pillákat eddig egyetlen szempillaspirállal se tudtam kreálni.
Sminkmentes napokon elhasználgatom majd, de csakis a szép ígéretek miatt. Szérum van benne, ami hosszú távon erősíti a pillákat, és valóban kíméletes, könnyen lemosható.
Amit viszont szempillaspirálként nyújt, nekem édeskevés. Annyira, hogy még egy közepest se tudok rá adni.

Viktoria_fks
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Engem a csomagolása vett meg. Nagyon szép ez az arany szín.
A spirál elég jó, olyan átlagos. Inkább sűrű pillát csinál mintsem hosszút.

vadvirag919
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Az, hogy betonbiztos enyhe kifejezés… nem olvastam kommenteket a vásárlás előtt, gondoltam jó lesz a vízálló, ebben a nagy melegben kevésbé olvad le. Igen, ez kb egy atomvillanást kibírna, a pillám alatta előbb porlik szét, mint hogy lejöjjön a helyéről. Tehát vízálló és tartós, pont ahogyan ígéri. Meglepő.
Ez az egyik hátránya, olajos lemosóval is csak nehezen és morzsákban jön le, illetve a kefén hajlamos csomósodni 1-2 használat után.
Én ezt mindennapi spirálnak soknak tartom, de alkalmi/nyári/strandolós helyzetekben, vagy sírós időszakokban tuti, hogy nem fog elkenődni és ott marad a helyén.

Teokleia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Három árnyalatban (Jade Metallic, Sugar Plum, Black Bioux) vettem meg, abszolút siker minden csillámkedvelőnek. Gyönyörű színek, relatíve tartós - nekem a zöld rendszeresen a szemem alá maszatol, de csak ha egész nap fent hagyom -, és megengedhető ár ilyen teljesítmény mellett. A Brown Sugart még biztosan beszerzem.
Update: Emerald Glow és Twilight Sparkle beszerezve. A sötétzöld (E. G.) jobban teljesít mint a világosabb (J. M.) társa, a kék (T. S.) pedig egy melegebb nyári napon három rétegben érvényesül csak, akkor is kb negyed órán át, azalatt sikeresen kenődik, ahová csak tud. Kedvencem a sötétbarna (B. B.), az egy régebben is látszik, gyönyörűen csillog és marad ahova kentem.

Teokleia

Három napja tesztelem... csalódás egyelőre. Pókláb-pillák szinte azonnal, cserébe még csak nem is tartós, fél óra alatt simán felkenődik a szemhéjra vagy le a szemem alá... ja és még ívet, formát sem ad. Nem értem... a lila tesóját betegre használtam, az nem vízálló, mégsem kenődött el soha. Cseppentek ebbe egy pici szőlőmag-olajat, hátha az legalább a csomósodáson segít... más terméknél bevált a módszer.
Update: tulajdonképpen bevált de elragadtatva nem vagyok. Azonnal kenődik, elmászik. Van ennél jobb is. Adok egy csillag pluszt mert lesírni viszont nem tudom. Kár hogy a vizet tényleg állja, az izzadságot nem...

Teokleia

Itteni vélemények alapján vettem, tetszik :) használat előtt alaposan le kell húzni a tégely nyakán belülre a lakkot, és amikor a spirált visszateszem, viszi magával a maradékot, így meg lehet úszni a pazarlást. A pilláimat gyönyörűen hosszabbítja, szétválasztja, ha kicsit sok is a festék rajta, jól le lehet róla szedni még egy húzással. Ha már egy kicsit besűrűsödött, pár csepp ricinus olajjal higítom, még szebb a hatása. Ajánlom.

Teokleia

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Sokadik tusom, de az eddigiekkel nem voltam tökéletesen elégedett. Volt ami melegben elfolyt, más ragadt, elmászott - végül ezzel tettem egy próbát. Kiválóan működik: szép vékony ecset, könnyű használni, matt és egy rétegben is átlátszatlan vonalat húz, két mozdulat és készen vagyok, viszont a vonala nem a legvékonyabb, arra figyelni kell ha kecses csíkot akarsz.
Két kifogásom van ellene: egyrészt s-he fixáló spray alatt elfolyt a szemem alá meg ahová sikerült, de mivel időközben leváltottam azt a Catrice fixálójára, azzal semmi panaszom ellene. Másrészt, nem vízálló, én meg sírós vagyok, és simán nem bírja az érzelemkitöréseim ez a smink sem 😂 így jártam. Ha nem bőgsz és keveset izzadsz, ez a te tusod.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Nem rossz termék szép dús pillákat csinál szétválasztja őket nem csomósodik. A társaságával is elégedett vagyok én csak a nyári melegben használok vízálló spirált és ez nem pandásodtam tőle. A kefe az egyetlen ami zavar mert túl nagy mindig össze kenem vele magam.