Legújabb vélemények - Szemceruzák

Viki1978
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 28.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 28.

Nagyon szeretem, hogy nem kell a ceruzahegyezővel bajlódni, és tartós, nem mászik el estére sem. Könnyű vele dolgozni, már csukott szemmel is meg tudom húzni a kontúrom. :) a black ice a kedvencem, mindig nálam van.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 28.

Már évek óta használom és alig bír elfogyni, nagyon sok anyag van benne. Két árnyalatát szereztem meg, amiket inkább a tavaszi-nyári időszakban részesítek előnyben. Miniatűr csillámokat tartalmaz mindkettő. Az egyik az Iced Pink árnyalat, ami egy rose gold, rózsaszín pezsgőszín. Nagyon szép fénye van, jól pigmentált. A szemre csakis szemsminkalap felvitele után célszerű rádolgozni, satírozni, mert úgy jobban tart és nem tapad a szemhéjra. Viszont így is maximum 8 óra amit kibír. Nekem többet rajta volt és sajnos összetapadt, összegyűlt a szemhéjamon, ami nem szép látvány és kényelmetlen érzést kelt. A másik szín a Sparky Bronze, amit akár téli napokon is előveszek. Ennek még intenzívebb színe van, mint az Iced Pink-nek. Az igazi arany szín és ez még tovább is tart a szemhéjamon. Mindkettővel elégedett vagyok, egy pár órával tarthatnának tovább, de egy gyors hétköznapi sminkhez nagyon jól passzolnak. Külön plusz, hogy tekerős a vége, így takarékosan használható, jól adagolható.

bambibett
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. május 25.

Több mint tökéletes! Én sem hittem el, hogy így imádni fogom, igazából kipróbáltam a drága társait is, de egyik másik olyan óriási csalódást okozott, hogy muszáj volt beismernem, hiába de tényleg szuper kis termék ez!

Ichigo94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 25.

Rengeteg márkától próbáltam már szemceruzát, ennél sokkal drágábban is. Vélemények hatására gondoltam teszek vele egy próbát. Az érzékeny szememet nem irritálja, nem kell erősen nyomni, hogy fogjon, viszonylag tartós, alul hajlamos enyhén leperegni a nap végére, de szerintem ilyen áron kiváló, erősen pigmentált termék. Néha szoktam használni szemhéjpúder helyett is. 02 Hot chocolate, 01 Black Fever, 26 Deep Sea Baby árnyalatok vannak meg.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 24.

Nem igazán vált be ami pozitívum, hogy jól pigmentált elég krémes tényleg iagzi matt viszont nem tartós alig bír ki egy két órát.

Yette
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 23.

Két gyönyörű szép pasztel árnyalatot szereztem be belőlle a 030-ast és a 060-ast, kiárusításból pár 100 foritért.
A termék krémes könnyen használható,jól pigmentált, de számomra eggyáltalán nem tartós. Nem jön le a szemhélyamról,de csúszkál rajta. Így megtörtént már hogy a szemzugomból eltünt a termék.
A vízvonalban abszolút nem látszódik.
A kezemen kipróbálva, alig tudom lemosni, de valahogy az én szemhélyamról ripsz ropsz eltűnik sajnos :( .
Nem szerettem meg, és nem is ajánlom.

Panu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 22.

Krémes, könnyen kenhető szemceruza. Azzal nem értek benne, hogy kevés van benne, én nagyon régóta használom és nem látom, hogy nagyon fogyna. Kedvelem ezt a kialakítást, hiszen nem kell faragni. Legnagyobb hátránya, hogy nem annyira tartós. Én általában csak a vízvonalmra használom, de újra kell húzni időközönként. Bőrre kenve könnyen letörölhető. Nem utálom, de nem is csodatermék. Az árát úgy gondolom nem éri meg.

vgeorgina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 22.

Nem rossz termék, de közel sem tökéletes azért. Amire nekem kell (egy-két eseményre, hétköznapokra ritkán viselek spirálnál több szemsminket) arra elégséges, de sokáig nem tartós. Szép a színe, erőteljes, nem maszatolódik, de kopik.

Jule
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 20.

Akciósan kaparintottam meg, Plum árnyalatban, szépséges barnás-lilás szilva szín.. Nagyon szeretem, vékony, szabályos kontúrt húz, nekem estig kitart.Nagyon könnyű dolgozni vele, egyetlen hátránya hogy gyorsan fogy.

magiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 16.

Elég puha ceruza, könnyű vele dolgozni, a színe igazi sötét fekete, viszont ahogy előttem sokan írtak, nagyon könnyen kenődik, maszatolódik. Ennek ellenére többször újra vettem, de nem az igazi.