Legújabb vélemények - Szemhéjalapozók

nyuuuucatcat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Zsíros a szemhéjam és a proof it!-et (az egész napot kibirta a sminkem vele mindig) használtam eddig de mostanában sehol nem tudtam megvenni. Kipróbáltam ezt az ultimate-et és a NYX HD primert felváltva, 3 óra után mind2nél lekopott a szememről a festék és beleült a ráncokba. Egy boltba szaladós időre azt mondom oké de egy teljes napra olyannak akinek szintén zsírosodó a szemhéja semmiképp.
Most a Mac Prep + Prime 24 Hour Extend Eye Base-t és a Smashbox 24 hour Photo Finish Shadow Primert használom felváltva és azok kibírják az egész napot úgy, hogy megse mozdul a sminkem a melegben sem.

nyuuuucatcat

Alapból zsíros szemhéjam és a proof it!-et(az egész napot kibirta a sminkem vele mindig) sehol nem tudtam megvenni kipróbáltam ezt és az ultimate shadow primert felváltva, konkrétan 3 óra után mind2nél lekopott a szememről a festék és beleült a ráncokba. Nagyon nagy csalódás volt!

nyuuuucatcat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Teljesen elégedett vagyok! Alapból zsíros a szemhéjam de 14 órát (biztos, hogy még többet is) kibír akár csillámos sminknél is! Nem ült bele a ráncokba és el sem kenődött a csillámok se mozdultak el vagy csomósodtak volna össze a ráncokban. Nagyon kevés kell belőle így biztos sokáig elég.
Ugyan ilyen jól bírja a Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer is.
Előtte a NYX HD és az ultimate shadow primert vettem meg (3 óra múlva már a festék lekopott a szememről és összecsomósodott a ráncokban) mert a proof it!-ot sehol nem találtam ami volt az eddigi kedvencem.

nyuuuucatcat

Nagyon szuper! Eddig 14 órát volt a legtöbbet fent a szememen és nagyon jól kibírta. Nem kenődött el és nem ült bele a ráncokba ilyen melegben sem.
Több ideig tart lemosni de az nem probléma :D

Mia0602
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 23.

Sajnos az én rejtett szemhéjamon nem működik. Annyi a pozitívuma, hogy nem gyűrődik be a festék a mélyítőívbe. Cserébe sminkelés után pár órával eltűnik a szemhéjfesték a szememről.

Lulufej
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 14.

Egészen sokáig a MAC Paiterly Pait Pot-ot használtam szemhéj bázisnak, nemrég kipróbáltam az Urban Decay Primer Potion-jét is, de az elfogyott és gondoltam megveszem ezt. Nagyon jó! Jobbnak érzem sokkal az UD-től, pedig az sem rossz. Nagyon szépen megtartja a szemfestéket a szemen, kevésbé fakul meg. Nagyon keveset használok belőle, szóval ez is egy olyan termék, hogy az idők végezete után két nappal is marad belőle. Remek beruházás volt!

Allic
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 30.

Kerestem egy jó szemhéjalapot, de sajnos ez sem lesz a befutó. Nagyon ragacsos, a mélyítővonalban nehéz volt dolgozni a szemhéjpúderrel. Csak ujjal tudtam felvinni rá a csillámos szemhéjpúder, ami szép intenzív volt, de mire befejeztem a teljes sminkemet, már látszott, hogy hamar össze fog gyűlni a por egy csíkba. Két óra múlva mikor tükörbe néztem, már be volt gyűlve. Hiába igazítottam rajta, újra begyűlt. Csak azért 2 csillag, mert intenzív lesz a szín, de egyébként nem vált be, vagy velem van a gond, hogy eddig semmi nem tartja a szemhéjpúdert a szememen.

kunzsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 15.

Felbuzdulva azon, hogy az ajakprimer szuper, gondoltam teszek ezzel is egy próbát, de hát kár volt. Szerintem ez sajnos nem igazán jó termék. Imádom a pupát és szinte mindent, amit ott vettem, de ez a primer nagy csalódás. Már a sminkelés alatt összefolyik egy csíkba... :(

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 15.

A legjobb szemhéj festék alap amit eddig próbáltam. Nagyon szépen tartja a sminket és a nap végén úgy mosom le ahogy feltettem

pont
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 10.

na, ez egy olyan termék, ami megéri a hype-ot!

nem is értem, miért vártam ilyen sokáig a vásárlással és miért gondoltam, hogy jó nekem a paint pot is.. ha nem is 'ég és föld' de elég nagy különbség van köztük. én szeretem a paint potokat is, de azért egy hosszú nap végére hagy kivetnivalót a látvány velük. az UD primer tényleg egész nap bírja, este is ugyanolyan szép vele a szemhéjpúder, mint amikor reggel feltettem, nem ül meg a ráncokban, nem csomósodik, kopik, betonbiztos, pedig rejtett, zsírosodásra hajlamos szemhéjam van, szóval ad neki munkát.

szerintem a kiszerelése is praktikus és könnyű vele dolgozni. ha nagyon bele akarnék kötni, egyetlen hibája az, hogy annyira nem intenzívek vele a színek, mint mondjuk egy paint pottal, de mivel én amúgyis natúr sminket hordok többnyire a szememen, nekem ez nem nagy probléma.

nem olcsó, de sokáig elég és akinek hozzám hasonló problémás szemhéja van, annak tényleg megéri rááldozni ezt a pénzt.