Legújabb vélemények - Szemkrémek

annroi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.

Mindig is úgy gondoltam, hogy majd a huszas éveim közepén elkezdek foglalkozni a ráncok megelőzésével, szerintem minél hamarabb elkezdem, annál jobbat teszek a bőrömmel. Ezért úgy gondoltam beruházok egy ilyen magasabb árkategóriás szérumra, mert az eddig használt szemkrémeim nem csináltak az égvilágon semmit.
Nos, egyelőre amit ezzel kapcsolatban tapasztaltam, hogy sokkal jobban nézek ki ébredés után, mint ezelőtt, nincsenek pufi szemeim. A karikáim persze maradtak, a genetikával sajnos nem tud mit kezdeni. Mikor felkenem annyira jól esik, nagyon szépen hidratálja a szem körüli részt. Viszont egyelőre a pici ráncaimmal nem csinált semmit. Elég csak egy kis csepp, ehhez képest azért nálam eléggé fogy. Számomra drága, de én hiszek benne, hogy hosszútávon jót teszek ezzel a kis szérummal. Nagy örömmel fogom elhasználni ezzel a kis üvegcsével, de nem 100% hogy ennyi pénzért újra beruházok rá.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.

hidratált egy kicsit, de semmi drasztikusat nem tapasztaltam vele
egynek elmegy

Inglot  Szem Alatti Korrektor

Inglot Szem Alatti Korrektor

Inglot  Szem Alatti Korrektor
Mesi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 19.

Mivel a bobbi tinted eye brightenert kivezették, új szem alatti korrektor után kellett néznem. Amit én szeretek egy szem alatti korrektorban, azt hozza: nem szárít, könnyű eldolgozni, krémes, nap végén sem ül meg a ráncocskákban.
Alacsony fedésű cucc, emiatt egyéb bőrhibára nem ajánlom.
Színválasztásnál figyelni kell, én nagyon javaslom, hogy a boltban próbáljátok ki vásárlás előtt. Az eladók jó fejek, szívesen fel is teszik.
Összességében korrekt termék, de valahogy mégsem wow.

darbarad
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Elhasználtam mind a 30 ml-t, ami a kis üvegcsében volt és nem vettem újra a terméket. Azt hiszem ez sokat elárul, pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen ez egy megbízható márka hasznos összetevőkkel teli széruma, alacsony áron. Állaga egész kellemes, kicsit ragacsos felkenés után, de aztán nagyon szépen beszívodik (azért az hozzátenném, hogy nem magától, hanem finom masszírozó mozdulatoktól). Igazán kevés kell belőle (ahhoz képest a 30 ml hatalmas mennyiség), és a pipettával könnyű adagolni, bár kellett egy kis idő míg pocséklás nélkül megúsztam a műveletet. Minden reggel és este használtam, de sajnos semmi hatását nem tapasztaltam. A barátom mindig kérdezte, mikor találkoztunk, hogy 'Na használod már? Kipróbáltad már?', mert egyáltalán semmi változást nem látott, pedig beharangoztam, hogy biztos sokat fog segíteni ez a kis szérum. Hát ne igyunk előre a medve bőrére ugye. Szerencsére ártani sem ártott, és akkora nagy pénzkidobásnak sem érzem, valamint a Tinamu oldalán van valami, ami érdekes lehet. Ezt írják:
"A szemkörnyéki zsírlerakódás is okozhat puffadtságot, ezt értelemszerűen nem tudja orvosolni a formula. A szemkörnyéki bőralatti struktúrájából fakadó árnyékok ugyancsak nem javíthatók a formulával."
Az én szemeim nem puffadtak, inkább a sötét karikák ellenségét keresem, de lehetséges, hogy a problémám genetikai, és arra nem is ígért megoldást a TO, szóval nem szeretném lepontozni, viszont csalódás volt, így fel sem fogom értékelni. Nekem gyenge közepes sajnos.

BlackRose101
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 18.

Én ezt a szemkörnyékápolót nagyon szerettem, kétszer is újravásároltam. Nagyon tetszett a friss, hűsítő állag, az, hogy egyáltalán nem irritált, és nekem szemmel láthatóan feltöltötte, kellően hidratálta a szem alatti vékony bőrt. Egyedül az ára miatt nem vettem újra, meg ezért az árért a kiszerelés sem túl higiénikus - így most más márkákkal próbálkozom.

tunderelefant
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 18.

Update: levontam egy csillagot, van nála sokkal jobb krém. Elég jó így is, mert nem lett tőle pattanásos az arcom (a sima nappali krémjétől igen). Ránctalanítását nem tudom értékelni, mert nincs mit ránctalanítani. Utazásra szerintem hasznos lehet a pici kiszerelés miatt (és igazából ellátja a rendes krém feladatát is). Hidratál, ápol, de ha nem használtam, akkor nem hiányzott.

Szuper krém! Nagyon szeretem, ápolt és puha lesz tőle a szemkörnyékem. Nem zsírosodik tőle a bőröm és miután felszívódik, mehet is rá a smink. A karikákon mondjuk nekem sem javít, de eleve nehéz a feketéből normális színt varázsolni...

Bettiiyy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Tegnap érkezett meg, hatalmas reményekkel vagyok felé. Az állaga nagyon kellemes, hamar beszívódik. Konkrétan becuppantja a szememnél a bőröm, semmi nyomot nem hagy. (Gondolkozom rajta, kitesztelem, mennyit bír egyszerre felszívni belőle.) Eddig ez az első szemránckrémem, ami nem éget rögtön vagy később a felkenés után. Külön tetszik a feje, nagyon különleges. Hatalmas tubusban van, szerintem életem végéig elég lesz.
Első két használat után nagyon meg vagyok összességében mindennel elégedve, de nyilván a hatására még várni kell. Ha elfogy a tubus, írok, mit tapasztaltam, de nálam ez már akkora öröm, hogy végre egy szemkrém nem éget, hogy majdnem biztosra veszem, hogy újra vásárolom. :)

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 17.

Nagyon bevált nekem ez a szemkrém. Hidratál, csökkenti a szem alatti karikák megjelenését.

magyaredina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 17.

Az itteni tapasztalatok miatt vettem meg.
Én nem vettem észre különbséget a használata során.
A hűs görgő viszont jó érzés a szemkörnyéknek, ezért adok rá 3 csillagot.
Az ára jó.

Uglyduck
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 17.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez egy nagyon kellemes, könnyed, frissítő krém, jó rá sminkelni, kevés is elég belőle. Én azért adok csak 4 pontot (bár rajongok a márkáért), mert a hidratáló hatását egyszerűen kevésnek érzem, de el tudom képzelni, hogy az enyémnél kevésbé érett (azaz fiatalabb) bőrön jól működik, szóval talán nem a krém hibája, hanem én választottam rosszul.