Legújabb vélemények - Szemkrémek

Pappaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Ár-érték arányban szerintem éri meg. 3 hónapig használtam rendeltetésszerűen, de a szemem alatti karikákkal semmit sem tudott kezdeni, így nem fogom újra vásárolni. Érzésre kellemes, hűsítő, de ennyi az összes pozitívuma.

NovErke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Első fátyolmaszk amit életemben próbáltam. Szerintem kicsit nagyok rajta a szemnek kialakított lyukak, így kicsit nehéz oda igazítani a szem alá, nem lehet jól rásimítani mert kisimítva az arcomat meg a homlokomat takarná a szemhélyam helyett. Mondjuk nekem kicsi fejem van😄
A hatása jobb mint amire számítottam. Még csak egyet használtam el de már ez az egy is jól hidratált és kicsit halványította a szarkalábaimat. Valamint van még abban, a csomagolásából lehet még kinyomkodni egy kis krémet. Igaz ahhoz már nincs maszk de egy pár napra még elég lesz és gondolom így ia hat valamit😉 Csinálhatnának belőle tubusos krém változatot is szerintem. Összességében elégedett vagyok vele.

Massacre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 13.

Nagyon drága dologról van szó, egy szettben sikerült hozzájutnom körülbelül 8 fontért, így nem bánom ha nem egy csodaszer, viszont az eredeti árát biztosan nem fizetném ki érte. Kellemes, hűsítő érzetet ad amikor felviszi az ember, összetevőket tekintve tele van jó alapanyagokkal amik hidratálnak estére. Szinte teljesen beszívja a bőr, viszont ha sokat visz fel az ember akkor hajlamos reggelre a szem köré száradni ami picit kellemetlen de arcmosás után már nem érezni, könnyen lejön :) Nagyon kevés kell belőle, szerintem a 15ml nagyon sokáig elég lesz.

0824
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 12.

Szeretem ezt a szemkörnyék ápoló krémet. Nem reggel és este, hanem inkább napközben többször használom. Nagyon jól hidratál. Számomra ez elég,mert a szemem környékét napközben sokszor száraznak szoktam érezni és olyankor a vékony ráncokat is jobban látom. A karikás és puffadtságra nem tudok véleményt mondani, mert szerencsére az én szememre ez nem jellemző. Nálam újra vevős.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 11.

3 ml mintám volt belőle és nagy szerencse, hogy csak ennyi, mert nem vált be. Géles állagú termék, már kinyomáskor is erősen érződik az alkohol illata. A szemem alá feltéve pedig nagyon csíp, a szemem erősen könnyezik mellette. Számomra teljesen használhatatlan..

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 10.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 10.

Ez a szemmaszk azon kevés Sisley termékek egyike, amelyet régóta használok és szeretek, de még sose vettem meg belőle a teljes kiszerelést.
Egyrészt azért, mert mindig volt belőle mintám, és egy ilyen kis tasak nekem sokáig kitart, kevés is kell belőle, és nem is használom gyakran. Másrészt én annyira nem rajongok a maszkokért (a Black Rose maszk és a Foreo UFO kivétel), és ha a szem körüli területről van szó, én lassú víz partot mos alapon a napi szinten ható, "mindent IS tudó" szemránckrémekben hiszek.
Ezt a maszkot heti 1-szer használom, főleg akkor, amikor eszembe jut, amikor van egy kis időm magamra, és tudom, hogy utána már nem kell mennem sehová. Nem szívesen sminkelnék utána, még nem is próbáltam, nem tudom, hogy mutatna vagy viselkedne rajta a korrektor. Ugyanígy a szokásos szemránckrémemet sem használom utána, felesleges is lenne, ez a maszk önmagában is elég.
Kb. két borsónyi mennyiséget használok egy alkalommal, körkörös mozdulatokkal óvatosan elsimogatom. Könnyedén siklik a zselén az ujjam, nem kell húzni-nyúzni a bőrt. Különlegessége, hogy a szemhéjra is fel lehet vinni. Zselés állaga miatt ott marad, ahová kentem, nem jut bele a szemembe, a hatóidőt sem kell csukott szemmel kivárni. 15-20 percet hagyom fent, majd a felesleget egy puha kendővel letörlöm. Lemosni nem szabad, senki ne tegye, mert a maszk hagy egy filmréteget, aminek fontos szerepe van: szépen tovább dolgozik, bent tartja a nedvességet a bőrben.
Nem irritál, nem csíp. Tonizál, hidratál, feltölti, szinte felpumpálja a szem környéki bőrt, ettől a kisebb ráncok szépen elsimulnak. A nyúzottság, a kialvatlanság, a dehidratáltság jeleit szépen eltünteti, de én ezen kívül mást nem tapasztaltam. Lehet, hogy azért, mert napi szinten elég komoly szemránckrémeket használok. A szemem körül duzzanat, puffadtság amúgy sem szokott lenni (ezen egyébként a háton való alvás segít a legtöbbet, már akinek megy), a szemem alatti karikákat meg ez a maszk sem tudja eltüntetni, ez a feladat mindig a korrektorra marad.
Nekem nem must have termék, de néha egy kis kényeztetésnek szuper. Hivatalosan max. heti 3 alkalommal javasolt használni. Szemránckrémet nem szabad vele helyettesíteni, még akkor sem, ha valaki minden reggel szem körüli puffadtsággal küzd. Éjszakai maszknak néha jó lehet, de a felesleget akkor is érdemes letörölni, mert a párnára kerül. Este én nem használnám, mert szerintem ez a zselés, hűsítő-élénkítő, mikrokeringést fokozó formula egyértelműen nappalra való.

csizi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 10.

Nekem a legjobb. Gyorsan beszívódik, nem irtitál, látványos eredmény. Mindig visszatérek hozzá.

Revolution Skincare 5% Caffeine Solution + Hyaluronic Acid Targeted Under Eye Serum

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 10.

Nem csípi a szemem és nem is irritál. Nekem szépen leviszi a szemem alatti duzzanatot reggel.

Zsuzsi216
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 10.

Az első termékek között volt, melyeket beszereztem a márkától.
Állaga eléggé folyós, szépen el lehet oszlatni a szemek alatt. Gyorsan beszívódik, sminkelni is lehet rá.
Nekem hozza amit ígér, nagyon szépen csökkenti a duzzanatot és a sötét karikákat.

nius
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

Az első clinique, ami tényleg bevált. Nagyon gazdag krém, nagyon kevés kell belőle, így alig fogy. Picit nehezebben szívódik be, de a hatása nagyon jó: kipihentebbnek tűnik a fejem, leviszi a reggeli puffadtságot, és valahogy az egész tekintet frissebb tőle. Szeretem.