Legújabb vélemények - Szemkrémek

kismadár
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Nem igazán tudom értelmezni ezt a szemkörnyékápolót... amíg használtam végig olyan érzésem volt, hogy egy szilikonos, tömény kenhető műanyag. A krém része is teljesen értelmezhetetlen számomra, viszont a felső tégelyben lévő kis cucc méginkább. Rosszat nem csinált és jót sem, igazából semmi sem történt a használata közben/után.

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Sokkal-sokkal többet vártam ettől a krémtől. Egyrészt már az ára miatt, gondoltam valami csodaszert tartok a kezemben. Nem, ránctalanítást meg ilyesmit nem vártam, de mondjuk annyit, hogy ne legyen olyan híg, mint egy rossz minőségű joghurt, azt igen. Vagy azt, hogy a tubusból normálisan lehessen nyomni. Ha túl óvatos vagyok, semmi nem jön, ha icipicit jobban nyomom, már két arcra elegendő krém jön ki. Tényleg annyira folyós ez a krém, hogy csak na, beszívódni sem szívódik be olyan könnyen sajnos. Egy szóval csalódás nekem, valószínűleg arcra elkenem majd, de biztos hogy nem venném meg ennyiért.

SluAn
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 13.

Hiába vagyok Madara fan, ez a krém nem jött be :( az üveg kívülről wow, de ez a pipettas megoldás...nem értem, m fel nem szívja, a pipettaval kanalazom ki kvázi. Drága, és nem éri meg. Semmi változás nem történt.

SluAn

Nekem ő a reggeli rutinos szemkremem, nagyon szeretem. Nem tudom h kevesebb lett e tőle a rancom, koromhoz képest már most elég sok van, abban meg nem hiszek h a már meglévőket barmi is képes eltűntetni. Finom az illata, hamar felszívódik, nálam alapkrem.

Bocse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Nekem nem jött be. Kifejezetten kellemetlen volt használni, végül elajándékoztam a nagynénémnek, aki viszont imádja. Én semmilyen változást nem észleltem

ZamboAnna91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Kb a nyolcadik alkalommal vásárolom újra a terméket! Az egyetlen szemkörnyékápoló, amit folyamatosan használni tudtam.
Szépen hidratálja a szemkörnyéket, én azt vettem észre, hogy mintha világosítaná a karikákat, de lehet ez márcsak érzéki csalodódás.

cicamokusz

Sűrű állagú krém, amiből kevés kell, így sokáig elég. Nekem semmiféle irritációt nem okozott. Csodaszernek nem mondanám, keresem tovább az igazit, de legalább olyan panaszaim nem lettek tőle, mint másoknak.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nekem semmit nem használt, sem a szem alatti puffadásra, sem a karikákra. Szerencsére nem is ártott, ezért 2*

Phi Hidratália Age Control Selyemkivonat+Hyaluron Szemkörnyékápoló Meggymagolajjal

thepinkpanther
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Most vettem meg a másodikat belőle, nekem bevált reggeli és esti használat mellett. Sokáig kitart napi két használat mellett is, kevés kell belőle, szuperül hidratál, nem ragad miután felviszem és nem érzem hogy húzódna a szemem alatti bőr. Az első után gondoltam visszatérek a Dr. Organic gránátalmás krémjéhez, de egy hét után feladtam és ezt újravettem, mert zongorázni lehet a különbséget a két termék között.

humankind
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

nem tudom, használ-e bármit is, azért lelkesen használom minden reggel a szemem alá, néha az orcáimra is. nem tudom, újravenném-e.