Legújabb vélemények - Szemkrémek

Kamea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 20.

Eddig a Helia-D Botanic Concept szemránckrémet használtam tokaji bor kivonattal. Nem volt nagy durranás, de rosszat se tudok róla írni. Fiatalabbaknak inkább azt ajánlom, mivel ez egy 40-50+-os kifejlesztés.
Miután elfogyott, ezt kezdtem el használni. Már a krém állagán is érezhető, hogy jóval tartalmasabb anyag. Hiába, az én érett bőrömnek már erre van szüksége! Még nem használom annyi ideje, hogy bármi változást észrevegyek (majd update-elek), de nem is várom el tőle, hogy eltüntesse a ráncaimat a szemem környékéről, mert szerintem erre egyetlen krém se képes. Elég, ha épp annyinak nézek ki, mint amennyi vagyok. Kevesebbnek se, de többnek se!
Azt viszont nem értem, hogy egy szemránckrémbe minek illatanyag! Emiatt vonok le egy pontot, egyébként megelőlegezném neki az 5 csillagot.

GoldaN
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

drága, nehezen szívódik és igazából semmit sem vettem észre egy hónap használat után.. Az biztos, hogy kevés kell belőle, az iszonyat nehéz felszívódás miatt, de így is "sokáig érzem, hogy ott van".

Hanna27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Hatalmas csalódás, mert alapvetően sok Estéé Lauder terméket szeretek. Sokkal alacsonyabb árfekvésben is kapható olyan szemkörnyékápoló, ami hasonlóan nem túl eget rengető hatású.
Valamennyire hidratál, de látványos eredményt nem értem el vele. Enyhe irritációt is okozott pedig nincs hiperérzékeny bőröm, emiatt termékminta nélkül semmiképp nem ajánlom.

raczrenike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Sajnos sokszor hianyzik par ora a szepitö alvasombol, enyhen kifejezve akad par börönd a szemem alatt egy hajnali 3-as keles utan :D Nagyon szeretem ezt a kremet, a hideg fem fejet, könnyen beszivja a böröm, dobom ra a BB kremet es indulhat a mandula. Mire beerek dolgozni, mar egesz emberi fejem van. TOP!

MissL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Kellemesen hűsít a fém golyócska, ennyi. Fáradt reggeleken kellemes kenegetni, hűtőből kivéve meg főleg. Nem kell többet várni tőle :) Az érzékeny szememet nem irritálta, plusz pont a parfümmentességért!
Nem akarok márkát írni,akinek szintén van ilyen golyós hűsítő szemkörnyékápolója...ugyanezt tudja, csak 8-10ezer forintért

Csinstella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 18.

Tetszett, hogy két termék van egyben, aztán ennyi a pozitívum. Borzasztóan csípi a szemkörnyéki bőrt. Csodálom, hogy még mindig gyártják. Azonnal visszaadtam a tanácsadónőnek. Nem ajánlom!

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

nekjem egy tubusos változata van meg. van egy aranyos, kissé csillámos fénye, amit én kifejezetten élvezek, ad egy friss megjelenést. a fölé vitt smink teljsen rendben van, nem mozdul el vagy hámlik. kicsit ráncosodik nap végére, de ez csak az én husis szemkörnyékem miatt van. szerintem egy teljesen jó alap szemkrém

rayeri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 18.

Ajh, nekem nem! Pedig nagyon akartam, de nem! Először is rettentő gagyi a csomagolása! Ezzel a golyós sz*rral nyomorgassa az a szemkörnyékét aki kitalálta! Használhatatlan. Kismilliónyi rázogatás, ütögetés, görgetés után ha szerencsém van, sikerül egy hajszálvékony réteget felvinnem a szemem alá ami kb.annyit ér mint halottnak a csók plusz mire eljutok odáig, már annyira mérges vagyok rá, hogy a kedvem is elmegy a használatától. Namost nem kívánom minden áldott reggel ezt a műsort lenyomni úgyhogy soha az életben többet nem rendelem meg, maradok a Phi kávés szemkréménél, az minden szempontból teljesen rendben van, már megint engedtem a kíváncsiságomnak és elkalandoztam.

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

Mar hasznalom egy jo ideje. Semmi extrat nem csinal a szememmel. De a termek azt igeri hogy "ellatja a szemet nedvesseggel,es hidratal" /husit/ valoban ezt teszi, de nem minden esetben...viszont, igy utolag, csipi a szemem :///

Lolatapsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 17.

Könnyű, kellemes textúrájú krém. Könnyen fel is szívódik, de sajnos nekem nem elégséges. Elkenegetem, de nem veszem újra, mert nem látok semmilyen hatást 3 hét után sem.