Legújabb vélemények - Szemkrémek

bitty.abbie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Csodaszer erős túlzás, de nincs vele semmi problémám, a dual kivitelezés nagyon tetszik, és a fekete karikáimat szépen elhalványítja. Nem kell belőle sok, kevés is látványos eredményt hozott, a szememet az éjszakai része sem csípte soha, csak ha sikerült bele kennem, de akkor sem éreztem vészesnek. Amiért levonok csillagot, hogy sértően kevés mennyiség van benne a teletöltött magazin fotóhoz képest. Igaz sok nem is kell, de olyan mintha csak egy kenésnyit nyomtak volna a tégelybe.

Vudubaba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Már a második tubussal vettem újra, nagyon szeretem leginkább a hűsítő hatása miatt, amit az általam eddig próbált más szemkörnyékápolók nem tudtak nyújtani. Nagyon érzékeny szemem van, könnyen kipirosodik, bedagad és ilyenkor gyógyír ez a krém. Géles állaga van, könnyen beszívódik és jól lehet sminkelni is rá.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Párszor neki futottam a használatának, de sajnos mindig kipirosodott a szemem környéke :( az illatát szerettem, pedig eléggé intenzív a görögszéna illata.

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 3.

Nagyon jó illata van, szeretem használni. Lágy, könnyen beszívódó kis krém. Nem nehezíti el a szemkörnyéket. Jól hidratál.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

Két kis dobozzal is vásároltam belőle, de attól függetlenül, hogy elhasználtam őket, újra nem vásárolnék a termékből. Nem tapasztaltam használatával semmit, maximum az én idő alatt egy kis lelki feltöltődést, bár hozzáteszem, természetesen nem vártam csodát tőlük. Mindig bedobtam használat előtt egy kicsit a hűtőbe, egy kis turbó hatás érdekében. Ebben a kategóriában szerintem van jobb termék is, aminél valami kis hatás azért tapasztalható.

eszterszekely
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Ez olyan "van, de minek?" kategória számomra. Irtó macera, nagyjából havonta egyszer szánom rá magam, hogy az estémbe ezt beiktassam. Csúszkál percekig, folyik mindenfelé, össze-vissza trutyizok mindent még úgy is, hogy lecsöpögtetem a doboz felett. Spatulát csomagoltak mellé egyem a szívüket, lehet én vagyok béna, de nekem azzal nem sikerült kivennem. Ha lenne értelme nyilván gyakrabban használnám, de sajnos az égegyadta világon nincs, azon a kis hűsítő hatáson (ez is nagyrészt abból fakad, hogy hűtőben tárolom...) és itthoni wellness élményen kívül. De mitől is lenne? Érdemibb mennyiségben niacinamide, meg hyaluronsav van benne, ezektől csodákat önmagukban nem vár az ember szemkörnyéken.
Ajándékba kaptam, 1 forintot nem adnék ki érte, másnak sem javaslom.

Nestafan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem rossz a termék, de semmi extra. A hűsítő hatás megvan, viszont a karikák nem múlnak el használata nyomán.. :D. Hamar beszívódik nekem is. Az adagolása nem egyszerű, amelyik szememen kezdem ott jön belőle pont elég, viszont a másikon már alig.
Nem újra vevős. :(

Klauracska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Testápolóba cseppentve tudtam csak elhasználni, szerintem szem környékére alkalmatlan. Akinek kicsit is zsíros a bőre, annak főleg, mert patikat okoz a szétfolyástól. Nem szívódik be rendesen, belemegy a szembe stb...

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 29.

Pipettás adagolója van, így könnyen lehet használni, és gazdaságosabb is . Egy csepp elég mindkét szem alatti környékére. A halvány ráncaim kisimulnak, üdébb és frissebb a szemkörnyékem.

Gregina86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Nekem nem csípte a szemem, egész jó volt. A görgője hűsített is kissé. Bár ezen kívül kb semmit sem csinált, de segített eldoglozni egy másik szemkörnyék ápolót :D