Legújabb vélemények - Szemkrémek

anita0101
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Az Ultratime összes kollekciója látványos brutálisan jó. Gyönyörű tömör, feszes bőrt eredményez és csökkenti a pórusokat. Nagyon jó viszont az ára is magas. A Bambuszos kollekciót is próbáltam nekem az nem jött be, de ez fantasztikus.

Stella1993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Ma használtam első alkalommal, 4 csillagot megelőlegezek neki már most. A karikás, bedagadt szemeimre kerestem mindig a 'holy grail'-t, a csodaszert, de bármit vettem, semmi nem vált be.. aztán kiderült, hogy a (szem)krémekben lévő illóolajok irritálnak, ettől karikásodnak, dagadnak be a szemeim. Erről a krémről sok jót hallottam, ezért rendeltem meg. Tömör, testes krém, de gyorsan felszívódik, irritációt nem okoz. Illatmentes. Negatívum, hogy drága, de ha hosszabb távon beválik, akkor megéri.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2020. február 22.

Több kis kiszerelést használtam el már belőle, mindig neszesszeres ajándékként. Kellően hidratálja a kritikus területeket, szinte olajos érzést hagyva és ennyi. A meglévő ráncokat természetesen nem enyhítette, de ilyen ígéretekben én már amúgy sem hiszek.
Hogy megvenném-e teljes kiszerelésben? Biztosan nem, mivel ugyanezt az eredményt számos drogériás termék is ugyanígy nyújtja.
Felfelé kerekített négy csillagot kaphat, semmiképp nem többet.

eszterszekely
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Update: Minél többet használom annál jobban szeretem. Fel is javítottam most az eredeti 4 csillagot 5-re. Szokásomhoz híven türelmetlen voltam és pár nap után már eredményt akartam látni ami persze nonszensz. Így hetek alatt viszont már látom a hatását. A sötét karikák szinte eltűntek, és valahogy az egész tekintetem üdébb. A halvány kis ráncokkal viszont nem kezdett semmit, de valószínűleg ehhez bármilyen krémnek több idő kell.
Viszont a szilikon tartalma miatt ami ráadásul elég "előkelő" helyen szerepel az INCI-ben nem fogom újra venni.

Az első igazi szemkörnyék ápolóm, eddig úgy gondoltam ami az arcom többi részére jó az jó a szememre is, de belemélyedve a koreai arcápolási rutinba rájöttem hogy enélkül (sem) lehet élni.
Nehezen tudom eldönteni hány csillag lenne számára a reális. Nagyon kompakt, selymes krém valóban kevés elég belőle ahogy az előttem szólók írták, de hogy egy tasak sokáig elég lenne azt nem tudom megerősíteni. Legfeljebb 2 nap ha reggel és este is bekenem. Valóban érzem egy darabig hogy rajtam van bár töménysége ellenére könnyen beszívódik. De könnyen lehet rá sminkelni nem kukacosodik. Az apró ráncokkal semmit sem csinált, a karikák talán világosabbak lettek de ezt inkább az ujjbeggyel való ütögetésnek tudom be ami gondolom serkenti a keringést. A szaga nekem nagyon nyanyás virágos émelyítő de nem sokáig érezni szerencsére.

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Nagyon jó érzés viselni, egy tapaszt 2x is felhasználok. Néha lecsúszik, de a plumping effect elképesztő! Használom különleges alkalmak előtt vagy csak azért, hogy jobb kedvem legyen... :)

eszterszekely
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Igazi szemkrém arcra... hmmm... jól hangzik. Akár igaz is lehet, bár én ennél jóval kompaktabb, sűrűbb, testesebb szemkrémeket favorizálok.
Eleve arcra rendeltem, 30 ml és 10 dollár sem volt úgyhogy nem fogok vele spórolni, majd meglátjuk mit tud. Az összetevői jónak tűnnek valahogy mégsem várok tőle nagy dolgokat.
Hagy maga után egy kis zsíros réteget, de nem kifejezetten zavaró.
Illata hjajjj.... ennek is van. Nem értem. Indokolatlan. Viszont legalább diszkrét - valami tejszínes diós süti.
Tubusa nagyon igényes és könnyen adagolható belőle a krém.

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Azt hiszem körülbelül 3 éve használom. Klasszul hidratál és teszi a dolgát, ami egy szemránckrémtől elvárható. Nyomtalanul felszívódik és nálam soha sem okozott irritációt. Mondjuk az összetevői is elég szépek. Illata nincs. Nem csípi a szemet.

Ránctalanítás terén nem kell tőle csodát várni. Arra a drágább krémek sem képesek. Aki csodás hatást vár, az varrassa fel a szemhéját, vagy a szem alatti ráncocskáit plasztikai sebésszel tudja korrigáltatni. Talán halványít egy kicsit az apróbb ráncokon, de nyilván nem tünteti el ezeket. Összességében ez egy nagyon jó szemkörnyék ápoló és mindent kiválóan teljesít, ami egy ilyen krémtől elvárható. Többnyire akciósan veszem a glamour napokon, amikor kb.2500 Ft-2800Ft-ért megvásárolható a Rossmann-ban. Annyit nekem lazán megér.

Noncsy920829
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Egy ideje már használom, szépen halványítja a szemem alatti karikákat és sokáig elég. Mindenképp újra fogom venni, ha elfogy.

viragdrkis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Pár napja használom ezt a terméket, de már nagyon vártam most váltottam az INTENSE termékekre a 75:15-ről. :)
Az illata nagyon visszafogott szinte nincs is neki ami így elsőre furcsa volt. Nagyon tetszik az állaga, picit sűrűbb krém (balzsam) állagú de jól beszívódik ettől függetlenül.
A megelőzés nálam a fő cél szóval olyan látványos eredményt nem várok tőle.

Kelemen77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Kellemes kávés illat, lány krém, könnyen adagolható. Egy nyomásra bőséges krémet ad, így alaposan az egész szemre fel lehet kenni. Lassan 2 hónapja használom. Csodát nem csinál, de teszi a dolgát rendesen. Egy nyűgösebb éjszakát követő, ráncos, puffadt, karikás szemmel elég gyorsan elbánik, szépen simít, kellemes érzetet ad. Hosszú távon nincs ránctalanító hatása. Közép árkategóriában van, amíg jobb terméket nem találok, biztos, hogy újraveszem.