Legújabb vélemények - Szemkrémek

Ivett0502
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 26.

Mind3 Natics szemkörnyékàpolót nagyon szerettem de ez lett a kedvencem. Nagyon szépen kisimit és mintha halványabb is lenne a szem körüli bőr tőle.Szeretném megjegyezni hogy imádom a csomagolást (levegőkamrás tubus), nem kell belenyulkálni, mindenki egyénileg tudja adagolni és oldalt látható hogy mennyi termék van még benne. Szóval nekem ő az újravevős kategória.

ZsofiaLoren
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 26.

Imádom! Mintát próbáltam ki először és már akkor láttam, hogy ez pont olyan krém, mint amilyet én keresek. Az arcbőrőm zsíros, de a szemem környéke száraz ezért megjelentek az első ráncok. Eddig egyik krém sem hozta a várt eredményt és nem éreztem a kellő hidratáltságot sem.
Ez a krém viszont egy csoda. Gazdag textúrájú mégis könnyen beszívódó krém. Egész nap hidratál és könnyen lehet rá sminkelni. A ráncok láthatóságának csökkentésén nagyon sokat javított. Én abszolút elégedett vagyok.

Dominika_H
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 26.

Hatalmas kedvencem! Főleg a nyári időszakban, amikor kb mindent soknak érez a bőröm. Ezt a szemkörnyékápolót pillanatok alatt beszívja a bőröm és nagyon szépen feltölti a szem alatti karikás részt. Kb 2 hét használat után azt vettem észre, hogy kevésbé püffedtek a szemeim, sokkal egészségesebb lett a bőrszínem a szemem körül. Szépen lehet rá sminkelni is. Csak ajánlani tudom!

Andrea9191

Egy kis 5 ml-es tubusom volt belőle, hidratálni szépen hidratál ugyan(vízhiány) és az érzékeny szememet nem irritálta és nem is csípte úgyhogy az mindenképpen pozitív, de igazából az én száraz bőrömmel túl sok mindent nem csinált, biztosan nem rossz termék, de nálam amolyan teljessen felesleges lépés volt ezt használni, sokkal hidratáltam lett a szemkörnyékem mikor a rendes arcápolómat használom szem krémnek (ami egy picit testesebb krém is). Viszont nem is igen van nálam semmi szemkörnyéki ránc amit fel kellene tölteni egyenlőre, így arról nem igazán tudok véleményt mondani.

RoseJ
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 25.

Sok jó véleményt hallottam róla, szóval gondolotam legyen, adok neki egy esélyt, bár az arckrémem tökéletes a szemkörnyékre is (parfüm mentes, hidratál, nekem ennyi elég), de szeretek új dolgokat kipróbálni. Ki nem? :)
Sajnos én is azok közé tartozom, akinek kész rémálom ez a krém.
Elsőre tetszett. Selymes krém, tökéletes estére... Aztán harmadik napra olyan száraz-viszketősre szárította a szemkörnyéket, amilyen még életemben nem volt.
(Visszatértem ahhoz, hogy arckrémmel hidratálom a területet. Szerencsére hamar megnyugtatta és 3-4 nap alatt helyre is hozta.)
Nem tudom mi van benne, amire így reagált a bőröm, de nem kísérletezek vele többet.

Katta79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 25.

Nem rossz kis krém. Állagával, illatával nincs gond, viszont a szemkörnyéki ráncaimon semmit sem változtatott. (Lehet ez is előny, hogy nem lett több :D)

amja
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 25.

Hatásos, valóban segít reggel a szemeimen (főleg akkor érezhető, ha keveset aludtam), de nem csodaszer, inkább csak gyorsítja a folyamatot. Újra nem venném, ráadásul nagyon lassan fogy, biztos, hogy nem tudnám a lejárat előtt elhasználni.

szavitrii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 25.

Egy éve használom majdnem minden nap és az égvilágon semmi változást nem tapasztaltam.

abulafia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 24.

Eddig néhányszor használtam csak. Jól hűsít, kellemes érzés főleg reggel felvinni. Hatását tekintve én még karikásabbnak látom tőle a szemeimet, viszont a szem alatti bőr valóban puha lesz tőle. Majd figyelem, hosszú távon mit alakít, és visszatérek :)

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 24.

szerintem jó cucc, mondjuk én nem szemráncokra vettem, hanem az egyre jobban beeső/táskásodó szemem aljára, hogy kicsit tömörebb legyen és ne ereszkedjen tovább. jó az állaga, könnyű pont annyit kinyomni a tubusból, amennyi kell, szépen el lehet elkenni, egyáltalán nem szárít vagy irritál, én ugyan nem kenem fel minden este, de szerintem mindennapi használatra is alkalmas lehet. persze 1 éjszaka alatt csodát nem tesz, de használat utáni reggelen én feszesebbnek, kicsit kevésbé duzzadtnak érzem a szemem környékét, remélem hosszabb távon is beválik.