Legújabb vélemények - Szemkrémek

Sammykvc
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 5.

Egy rossmann akció során bukkantam rá elég kedvező áron. Kellemes kis krém, jó az állaga, az illata sem különösen zavaró, nem okozott semmilyen irritációt, nem csípte a szemem és nem is lett tőle érzékeny. Ugyanakkor a karikáimon nem segített, de a puffadáson igen. Nekem elég gyakran volt pufi a szemem körül, olykor a sírást vagy kevés alvást követően és mióta ezt használom minden este és reggel, már egyáltalán nem jelentkezik puffadás és extra puha lett a a szemkörnyékem, jól hidratál.

viragi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 4.

Illatmentes, nem irritál, nem csípi a szemem, jól beszívódik. Persze csodát ez sem tesz, de teszi a dolgát, ami tőle elvárható, nekem bejött, újravevős (a naptejük mellett, amit szintén nagyon szeretek)

karpatizsofi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 4.

Fiatal vagyok, egyetemista, a legtöbb este ki sem látszom a tanulásból másnapra pedig a szemem duzzadt és karikás. Én ilyenkor este és reggel is egy nagyon picit teszek ebből a szemem alá és bár ha nem is tűnik teljesen el a karika, a duzzanatot nekem leviszi. Az illata és a színe is tetszik. Csomagolása is nagyon szém és bár kicsinek tűnik, szerintem jól van méretezve. Nem a legolcsóbb de én látok tőle javulást.
Nem hinném hogy fogok ennél jobbat találni, de az esélyt még fenntartom.

c_andersen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 4.

Nagyon jó, nem irritálja az érzékeny szememet. Sminkelés előtt viszont picit kell várni, hogy beszívódjon...

c_andersen

Sajnos nem vált be, szemhéjra kenve irritálja a szememet, alá kenve pedig nem szívódik be és sminkelni sem lehet rá. Maradok a fehér változatnál, az sokkal jobb.

annamaria12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 3.

Szeretem használni, de nem láttam sose változást.

bereszsuzsa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 2.

Problémás, száraz, ráncosodásra erősen hajlamos szemkörnyék csodaszere. Nagy sok mindent próbáltam már, de eddig ez a szemránckrém vált be a legjobban, kis okítja, amit ki kell.

Pepsi97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 1.

Mellette szól, hogy gyorsan beszívódik és gyorsan lehet rá sminkelni, kellemes gél állagú, nem hagy nyomot. A karikákkal valóban nem igazán tud mit kezdeni. Szerintem a hűsítő hatása minimális, illetve az ára is borsos, ha csak nem fogja ki az ember csomag kedvezménybe. Ha nem lenne összecsomagolva a nappali és éjszakai krémmel nem biztos, hogy ezt választanám az ára miatt.

Amirah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 31.

A krémet már több mint fél éve használom és számomra nem hozta meg a kívánt eredményt. Valószínű hogy az én bőrömnek nem ez a krém jön be.
A krém egyébként gyorsan beszívódik és sokáig elég.

Massiew
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 30.

Kellemes állag, nagyon kevés is elég, paskoló mozdulatokkal kell felvinni a szem alá és a szemhéjra. Nagyon kellemes, puha lesz tőre a szemem körül a bőröm. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Friss, üde, kippihent lesz tőle a tekintetem! Eddig 3 alkalommal használtam, már az első alkalommal WOW érzés volt a használata! Mindenképp reggelente fogom használni ébredés után. Egy 5 ml minta darabot próbálok jelenleg, ha elfogy, erősen gondolkozom a nagyobb kiszerelés megvásárlásában!