Legújabb vélemények - Szemkrémek

szpmaca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 29.

Szerintem összességében rendben van ez a szemránckrém. Akciós volt a drogériában és mivel az összetevők megtetszettek, semmi bántót nem tartalmaz, ezért gondoltam adok neki egy esélyt. Nem bántam meg, mert kellemes a könnyű gél állaga és szépen felszívódik. Szerintem alapvetően csodát nem tesz, legalábbis velem nem, de a mindennapokban normálisan hidratál, így ha valaki natúr kozmetikumot keres, ami megbízható, hidratáltál és nem drága, akkor érdemes vele próbálkozni.

BrienneLannister
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 28.

Könnyen kenhető, gyorsan felszívódik és nagyon jó hűsítő érzést hagy maga után :)

BrienneLannister

Jól hidratál de kb csak ennyit tud. Sajnos nem vettem észre semmi más pozitívumot miközben használtam

Csapoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 28.

Csapnivaló szemkörnyékápoló... Semmi, egy szilikonos hidratáló, kész. Pénzkidobás teljesen, ehelyett nyugodtan lehet a sima hidratálót kenni a szemre. Még jó hogy csak ajándék volt a rendeléshez annó, nem is tudom gyártják-e még... 2 csillagot kap, mert problémát nem okozott. Olvasgatva a kommenteket, valaki "kisimításról" beszél, ez pusztán a benne lévő szilikonnak köszönhető, ami primerként működik, de 5x ekkora tubus szilikonos primert lehet venni ugyanezen az áron, ezért nem kell ezt a terméket megvásárolni, és sajnos ez csak "felületi kezelés", hosszútávon nem javít semmit.

Ayra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 28.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 28.

Imádom! Feszít, simít, feltölt, könnyű állagú, azonnal beszívódik, illatmentes és egy minimális könnyezést, vagy irritációt nem okoz. A márka ismét nem okoz csalódást!

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 26.

Nem vagyok szemkörnyékápoló-párti, mert általában túlárazott arckrémeknek tartom őket, viszont néha elcsábulok, beszerzek egyet, elkenegetem, majd egy évig nem használok egyáltalán. Ez a krém is egy ilyen impulzusvásárlás volt, ugyanis nagyon szeretem a márka propolis szérumját (már a harmadik üveggel pusztítom), így gondoltam, kipróbálom ezt is, jó lesz majd ápolgatni vele a lelkemet, másra nem jó. Karikás szemekkel áldott meg a sors, és mivel sokat könnyezek és érzékeny típus lévén hajlamos vagyok mindenen sírni, sokszor kipirosodik a szemem alatti terület: ezelőtt volt, hogy napokig is látszódott. Először nagyon meglepett, mennyire selymes érzetű ez a krém, és milyen csodásan ápolja a szemkörnyéket -- főleg emiatt használtam napi kétszer. Azt tudtam, hogy nekem a karikák ellen nem fog hatni egyáltalán, mivel gyerekkorom óta ilyenek a szemeim, ez genetika, viszont azon hónapok után ledöbbentem, hogy elkezdtek eltűnni a szemem körüli apró mimikai ráncok: mivel még csak 28 vagyok, így azért könnyebb dolga volt, de eddig egy terméktől sem tapasztaltam ilyet. Azóta bevetettem szemkörnyékre is az AGame 5-öt (egy ideig a 10-et is használtam, de csak saját felelősségre ajánlom, nem feltétlenül jó ötlet retinoidokat kenni a szemkörnyékre), és a szemkörnyéki ráncaim gyakorlatilag eltűntek. Ez lesz az első olyan szemkörnyékápolóm, amit újra fogok vásárolni, és az egyetlen, amire azt merem mondani, hogy igen, ez hatásos. Csodás érzés használni, lehet rá szépen sminkelni (bár fölötte nekem mindig van fényvédő is), hamar beszívódik, remekül hidratál, pompásan nyugtat, és egy igazi spa élmény napi kétszer felkenni. Ha valahol lehet jelentkezni iUNIK nagykövetnek, kérlek, szóljatok... Ezt pedig vigyétek, mert isteni cucc!!!

BSA
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 26.

I'm 32 with normal to oily skin and don't use makeup. One pack lasted about 2.5 months with use almost every morning and night. The consistency of the cream is nice - not too heavy, it does not feel greasy or sticky, does not flake off/peel and seems to lighten the skin tone slightly. I cant feel smell and it does not irritate my sensitive eyes. I recommend it.

SkinCareBudapest
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 26.

Telt, zsírosabb szemkörnyékápoló, mely a hűvösebb, téli időben kiváló hidratálást biztosít. Karácsonyi ajándékszett részeként vásároltam meg a szemkörnyékápolót, így utazó kiszerelésben próbáltam ki. Állaga alapján minimális szükséges egyszeri használat során, így bár kevésnek tűnik az 5ml, de a napi kétszeri alkalmazással - reggel, este - 2 hónapig elegendő volt a számomra. Jó illatú, de erősen parfümözött termék, így, ha érzékeny a szemed és előfordul, hogy irritációt kiválthat, akkor semmiképp ne próbáld ki. A tégelyes kiszerelés nem a legpraktikusabb, jobban kedvelem a rolleres, golyós vagy pumpás változatot, mind higiénia szempontból, mind pedig a termék adagolását figyelembe véve.

Niki1991
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 25.

Nem jött be sajna. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom!

Niki1991

Szuper! Látványosan teltebb a szemkörnyékem mióta használom!