Legújabb vélemények - Szemkrémek

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 20.

Nekem teljesen átlagos szemkörnyékápoló. Olyan semmilyen. Rosszat nem csinál, jól kenhető, gyorsan beszívódik, biztos hidratál is, de nem érzem azt, hogy bármilyen különleges hatása lenne (pedig már hosszabb ideje használom.) Elhasználom, mert nincs most más krémem, amit a szememre kenhetnék, de nem fog hiányozni, ha elfogy. Vannak jobb termékek is.

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 20.

Látványosan regenerálja a szemem alatti területet: egyértelműen halványítja a lila területeket, felfrissíti és feltölti a bőrömet. Kényelmes viselni, mégha előtte kissé taknyos is a fátyolmaszk, ahogy kiveszem a tasakból. :) Viszont mindig visszatérek hozzá, még akkor is, ha az essence 30 db-osból van itthon, erre havonta 1-2 alkalommal szívesen beruházok.

hel_actual
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 19.

Ajándékba kaptam. Ha eszembe jut kenek a szemem alá, jól esik. Látványos változást egyelőre nem tapasztaltam, de tetszik, hogy természetes alapanyagokból van.

Balea Hidratáló Zselés Párnák Szemkörnyékre Hialuronnal, Magnóliakivonattal és E-Vitaminnal

hel_actual
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 19.

Szerintem semmit nem csinált, de legalább vicces volt ezzel mászkálni otthon.

ilus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 18.

jó termék, szépen beszívódik, könnyed, jól hidratál
nem irritált soha

ilus

nagyon szeretem, évek óta használom és azóta töretlenül hidratáltan tartja a szemkörnyékemet :)
soha semmilyen irritációt nem okozott.. fiatalabb nem lettem tőle, de ilyesmi csodákban nem is hiszek :D
rengeteg pompom terméket használtam/használok és maradéktalanul elégedett vagyok velük

ilus

szeretem az illatát és hatékony is viszont egyszer kétszer kipirosodott tőle a szemkörnyékem, de lehet csak túl sokat tettem akkor, mert amúgy minden reggel használom és általában oké - nagyon könnyű felvinni és csodásan beszívódik
ami számomra nagy hátrány az a pipettás csomagolás, sajnos a pipettável egyáltalán nem lehet felszívni, hiszen pipettával csak folyadékot lehet felszívni, ez pedig krém konzisztenciájú nyilván, szóval nem is értem miért kellett átcsomagolni :(
meglátjuk milyen lesz hosszútávon és hogyan tudom majd kioperálni a kis üvegből aztán elválik, hogy újraveszem-e

Tiply
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2024. február 17.

Ajándékba kaptam és nem igazán ismertem ezt a terméket. Szeretem és nagyon kevés kell belőle így gazdaságos is. Inkább esti krémnek használom így nekem csökkenti a karikákat, de ha táskás a szemem akkor reggel is vékonyan kenem. Szerintem használ bár talán csodát azért nem tud.

NovErke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 17.

Az arckrémjével együtt vettem meg. Az arckrém tökéletes, azt is véleményeztem. Ez viszont olyan jó is meg nem is.
A pozitívum az, hogy hidratál, feszesít, leviszi a puffadtságot, szépek az összetevői és jó árban van. És még hogy nem homályosítja el a látásom ha véletlenül a szemembe kerül.
A negatívum viszont, hogy csípi a szemkörnyékem. Hiába a szép összetevők és hogy érzékeny bőrre való... Bár az én bőröm tényleg nagyon érzékeny és sok termékkel vagyok így, lehet hogy nem a krém hibája. Volt már olyan hogy csak eleinte csípett egy szemkörnyék ápoló aztán hozzászoktam, remélem nagyon hogy ezzel is így leszek mert ezt leszámítva olyan jó lenne úgy sajnálnám ha nem bírnám elhasználni.

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 17.

Többször mintát kaptam belőle, ha nem lenne ennyire magas az ára akkor biztos; hogy csak ezt a szemkrémet vásárolnám. Kellően gazdag, hidratáló a krém, de még sem marad ott a zsíros krém.