Legújabb vélemények - Szemkrémek

CzMarietta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 8.

Nagyon elégedett vagyok vele! A sötét foltokat teljesen kivilágosította. A szárazságra, karikákra egyaránt alkalmas. És érzékeny szemre is tökéletes. Mindenkinek ajánlom, aki hidratálni szeretné a szemkörnyékét.

MissScorpio
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 8.

Egyszerű szemkörnyékápoló, nem irritál, nekem világosítja a szem alatti területet, arra jó, amire írják.

Nagypaleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. április 6.

Sárgás színű híg krém (állaga, mint egy hidratáló tejnek), azonban mégis masszív a bőrömön. Leradíroztam az arcom és bekentem vele az egész arcomat kíváncsiságból (norm. esetben csak a szemkörnyéken használom). Fényes a bőrömön és kissé ragacsos percek múlva is. Semleges illata van, ami engem egyáltalán nem zavar. Nem büdös szerintem, csak természetes, semleges, illatmentes, kenőcs "szagú". Úgy gondolom, hogy elsősorban száraz, dehidratált bőrön érdemes használni és estére. Én úgy látom felkenést követően, hogy van feszesítő és feltöltő hatása. A reális ára szerintem pont a bolti ár fele és legalább 30 ml kiszerelésben kellene lennie.

floracska6
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 6.

Szerencsére csak 9 ml-s kiszerelést vettem belole mert nekem pattanasokat okozott a szemkornyek teruleten, ahol meg soha nem volt kb pattanasom.
Ezt leszamitva jol hidratál de en igy nem tudom tovább hasznalni.

krisztinareka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. április 5.

Új szokásként megjelenő hajnali kelés nyomainak eltüntetését célzandó nagyon ráálltam a szemkörnyékápolókra. Mondjuk szerencsére ezzel egy időben a rutin többi elemét tekintve beérem az egy-egy állandósult résztvevővel és nem kell azon tűnődni a korai órákban, hogy most melyik legyen a soros. A márka egyik arckrémével már volt jó tapasztalatom, így gondoltam nézzük meg ez a termékük mit tud. Plusz az ureára is számítottam, mint jól szereplő alkotójára az INCInek. A napi rutin második menetében, valamikor fél8-kor vetem be a fényvédő előtt és ilyenkor már csak ezek vannak hátra, mivel a többi megelőző cuccot már az első alkalommal felpakolom (és akkor most nem írom ide, hogy az hány óra, plusz bevallom, hogy akkor meg már megy fel a benton fermentált szemese is). Nos hatását tekintve nagyjából mindent is csinál, amit nem kellene. Táskásít, lilásít és ami a legkellemetlenebb fehér darabkákban potyog le, mint mikor hámlik a bőr egy alapos napégés után. Irritációt viszont nem tapasztaltam. Nem veszem újra és valószínűleg ezt a tubust sem használom el; mivel önmagában próbálva is hasonlóan szerepelt, nem csak már sokadik termékként használva.

Lufipufi1992777
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 3.

Legjobb barátnőm a mindennapokban… a kialakítása szuper,az aplilkátora nagyon jól hűsíti a szemem alatti duzzanatot… 2 napja használom,sötét karikák ellen,amit a 2év kialvatlanságom okozott,még nem tűntette el,arra még idő kell,viszont nem is érdekel,hogy eltűnteti-e,nekem bőven elég,hogy a duzzanatot pikk-pakk lehúzza és jó érzés használni!

Miane007
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 1.

Nagyon bevált nekem a márka, hozza, amit ígér. Azonban ez a krém okozott némi irritációt, sajnos éppen a szemkörnyék területén. Ismerkedünk még és kiderül, hogyan tudom megfelelően hasznosítani.

Bogyóka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 31.

Egy hónapja használom, de csak napi egyszer este, szemkörnyékre és a szemhéjamra is kenek. A szem alatti bőr és a szemhéj színét, minimálisan megvilágosította, aminek felettébb örülök. Nagyon kevés kell, testes krém-gélszerű. Kellemes nagyon minimális friss illata van. Talán így tudnám leírni. Egyelőre ez a tapasztalatom, még bőven van a tégelyben.

MoHajnalka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 31.

Genetikailag vannak sötét karikák a szemem alatt, így nem vártam el tőle, hogy ezeket eltüntesse (ez egyébként tetszett, hogy a csomagálásán erre felhívják a figyelmet).
Hidratáloként tökéletes, nagyon tetszik az aplikátora, amiivel felkenve hűsíti és frissíti a szemkörnyékemet.
Még csak 1 hónapja használom, de érezhető, hogy javítja a bőrömet. Újra fogom venni:)

s.zso_fi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 30.

Sok jót hallottam erről a termékről, viszont számomra az állaga kicsit zavaró.(jobban szeretem a vizesebb állagú szemkrémeket) Szerencsére nincsenek ráncaim így változásról nem tudok beszámolni. Nem rossz, de ha elfogy nem valószínű, hogy ezt veszem újra.