Legújabb vélemények - Szemkrémek

ErdelyiDiana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 17.

Akciósan teljesen elfogadható az ára és én elégedett is vagyok vele. Nagyon könnyen beszívódik nekem kb 3 pumpa elég egyszerre így azért nem fogy gyorsan. Megrendeltem már a krémet is remélem hasonlóan szépen teljesít majd. Állaga nem folyós inkább egy lightosabb krémre hasonlít. Könnyen adagolható pumpás feje van. Nem jön sok egyszerre belőle plusz abszolút vágható a flakon (nekem fontos min egy heti adag van benne általában még) a benne található apró "csillámoknak" köszönhetően (elnézést a hozzá nem értésemhez :) azonnali hatást láthatunk! Ennek ellenére kedvelem, szereti a bőröm nekem most ennyi elég. Sajnos az összetevők téren nem tudok nyilatkozni (olvasható). Én ajánlom. A kategóriájában ha tisztában vagy vele, hogy nem leszel tőle újra 18 de szép bőrképet kapsz utána mindenképpen próbáld ki! Szépüljünk Hölgyeim : ) hajrá csajok
Ui: bocsánat benéztem, a véleményem a szérumra vonatkozik nem a szemránckrémre de a szérum még fent sincs. Töröljétek nyugodtan!

Kressa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 15.

Hidratál és szép az INCI-je. Az ára is jó, és sokáig elég. Szerintem nem is kell több, akinek nincs még szüksége ránctalanításra, annak teljesen elégséges. Akkor vettem amikor nagyon száraz volt a szemkörnyékem és azon segített, így jár az 5*.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 15.

Én csak este használom, napi 2 használatnál kicsit irritál, nem érzem, hogy jobban hidratálna, mint bármilyen arckrémem, nem valami jó

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 15.

Ha sok korrektort viselek a szemem alatt nagyon jó tud lenni egy kis plusz hidratálásra. Nincs benne semmi extra de legalább nem irritálja a szemkörnyéket.

nellik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 11.

Nagyon szeretem, kis "wellness" otthon, mostanában heti akár többször használom, feltölti a szemalatti karikákat.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 11.

Két hónapja használom esténként. Bár "érett" bőrre ajánlják, semmi negatívat nem tapasztaltam abból kifolyólag, hogy nem én vagyok a célközönség. Megelőzésre és hidratálásra teljesen megfelelő, irritációt sem okozott, szépek az összetevői, az ára pedig hiperalacsony. Megérte kipróbálni, az ennél jóval drágább szemkrémeim sem teljesítettek jobban.

Terkabarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 11.

Mivel nagy rajongója vagyok a fekete rózsás maszknak és az olajnak, beruháztam a sorozat arckrémjére és erre a kis cukiságra is.
A csomagolás csodálatos. Jó ránézni és nagyon praktikus is a betekintő ablakocskával. Habár én nem használom a kerámiafejet, teljesen megértem, miért tetszik mindenkinek, tényleg hűs érzet, nem a Sisley tehet róla, hogy én csak a kezemmel szeretek a szemem körül kencézni. Az adagoló maga tökéletes, maximálisan szabályozható a mennyiség, amennyire lenyomom, annyi krém jön ki, a lenyomás közben nincs hirtelen meglódulás és azzal rengeteg kárba veszett mennyiség, mint a pumpás adagolóknál sokszor. Az illatot max azért hiányolom, mert rajongója vagyok a fekete rózsás család illatának, de amúgy nagyon is értékelem, hogy itt nincs illatanyag, habár, ha ezzel kezdem a rutint, mintha éreznék valamit, de lehet, hogy ez csak pavlovi reflex a lila csomagolásra :D
A kence hatása azonban már nem tudott elkápráztatni. Míg a sorozat maszkja és az olaja szinte azonnal nagy kedvencem lett a hatásukat illetően, itt egyáltalán nem érzem annyira kimagaslónak, hogy must have kategória legyen. Hogy őszinte legyek, a Filorga Optim eyes nekem jobban teljesít (jobban ápol, hidratál), kivéve az adagolóját, mert az pont az említett meglódulós típus, közel sem olyan precíz és imádnivaló, mint a Sisley-é.
Összességében szeretem ezt a krémet és tényleg zseniális az adagolója, de ár/érték arányban számomra nem éri meg, maradok a Filorgánál

Fannnya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Én a zöld csiganyálas változatot kaptam meg ajándékba és imádom! Konkrétan azonnal van eredménye. A szemem alatt és a nasolabiális redőmön is használom, azonnal feltölti ezeket a részeket. Viszont tényleg csúszkál (ezek általában), így a legjobb, ha fekve vagy addig a 15 percig, amíg fent hagyod.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Szeretem használni bár picit csípte a szemem...az fura hogy a dobozon 3 hónapot jelez felbontástól míg a magyar nyelvű leírás szerint fél évig használható.
Egyébként szerintem ez is egy divat cikk, jó érzés használni relaxálni picit de sok pluszt nem ad hozzá az összképhez, nincsenek nagy ráncaim meg karikák a szemem alatt, de ha lenne tuti nem ettől múlna el. (Hiszek a megelőzésben 😆).

Bonita27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Kifejezetten puffadasra kerestem, mert rancok nincsenek es a puffadas se veszes, de rontott rajta, es nekem is irtitalta a szemem. Lehet, h en is szunyogcsipesekre hasznalom majd...