Legújabb vélemények - Szemkrémek

Tavasztunder
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 9.

Mádara Wrinkle Resist szemkrémet rendeltem a Notinorol (előtte a Müllerben kipróbáltam a kezemen)
Nem tubusos, hanem pumpás flakon.
Tetszett az Inciben, hogy a nyírfával kezdődik és jojobás.
Nagyon erős az illata, sűrű a krém és egy nyomás sok a két szemem köré.
Nem csíp, nem irritál.
Elhasználom, nem vesztettem vele semmit, de nem fogom újravenni.

kismadár
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 9.

Nem rossz, szépen feltölti a ráncokat. Nem irritál, kellemes az illata, de valahogy nem hiányzik.

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 9.

Kellemes, azonnal felszívódik. Sietős modern nőknek telitalálat, én reggelre javaslom. Estére nekem kevés, arra inkább zsirosabb krémet szeretek használni

Qwerty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 8.

Jó kis kacat, csak a játék kedvéért vettem, de egyre többször nyúlok érte leginkább este, mikor semmi máshoz nincs kedvem. Napközben nem kenegetném. Az elején kellemetlen volt használni, de egy idő után szépen legömbölyödik. Ha nem nem belső szemzugból kifelé, hanem fordítva használom véletlenül sem gyűri a bőrt. Kicsit nedves bőrön még jobb. Érezhetően hidratál, puhít. Számítottam rá, hogy réteget fog hagyni, de nem hagy, beszívódik. Nyárra nekem pont elég.

Pet15
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 8.

Sajnos nekem nem vált be. Azonnal viszket a szemem és ekcémás kiütéseim lesznek tőle. Kidobtam. :(

bitty.abbie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Csodaszer erős túlzás, de nincs vele semmi problémám, a dual kivitelezés nagyon tetszik, és a fekete karikáimat szépen elhalványítja. Nem kell belőle sok, kevés is látványos eredményt hozott, a szememet az éjszakai része sem csípte soha, csak ha sikerült bele kennem, de akkor sem éreztem vészesnek. Amiért levonok csillagot, hogy sértően kevés mennyiség van benne a teletöltött magazin fotóhoz képest. Igaz sok nem is kell, de olyan mintha csak egy kenésnyit nyomtak volna a tégelybe.

Vudubaba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Már a második tubussal vettem újra, nagyon szeretem leginkább a hűsítő hatása miatt, amit az általam eddig próbált más szemkörnyékápolók nem tudtak nyújtani. Nagyon érzékeny szemem van, könnyen kipirosodik, bedagad és ilyenkor gyógyír ez a krém. Géles állaga van, könnyen beszívódik és jól lehet sminkelni is rá.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Párszor neki futottam a használatának, de sajnos mindig kipirosodott a szemem környéke :( az illatát szerettem, pedig eléggé intenzív a görögszéna illata.

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 3.

Nagyon jó illata van, szeretem használni. Lágy, könnyen beszívódó kis krém. Nem nehezíti el a szemkörnyéket. Jól hidratál.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

Két kis dobozzal is vásároltam belőle, de attól függetlenül, hogy elhasználtam őket, újra nem vásárolnék a termékből. Nem tapasztaltam használatával semmit, maximum az én idő alatt egy kis lelki feltöltődést, bár hozzáteszem, természetesen nem vártam csodát tőlük. Mindig bedobtam használat előtt egy kicsit a hűtőbe, egy kis turbó hatás érdekében. Ebben a kategóriában szerintem van jobb termék is, aminél valami kis hatás azért tapasztalható.