Legújabb vélemények - Szemkrémek

eszterszekely
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Ez olyan "van, de minek?" kategória számomra. Irtó macera, nagyjából havonta egyszer szánom rá magam, hogy az estémbe ezt beiktassam. Csúszkál percekig, folyik mindenfelé, össze-vissza trutyizok mindent még úgy is, hogy lecsöpögtetem a doboz felett. Spatulát csomagoltak mellé egyem a szívüket, lehet én vagyok béna, de nekem azzal nem sikerült kivennem. Ha lenne értelme nyilván gyakrabban használnám, de sajnos az égegyadta világon nincs, azon a kis hűsítő hatáson (ez is nagyrészt abból fakad, hogy hűtőben tárolom...) és itthoni wellness élményen kívül. De mitől is lenne? Érdemibb mennyiségben niacinamide, meg hyaluronsav van benne, ezektől csodákat önmagukban nem vár az ember szemkörnyéken.
Ajándékba kaptam, 1 forintot nem adnék ki érte, másnak sem javaslom.

Nestafan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem rossz a termék, de semmi extra. A hűsítő hatás megvan, viszont a karikák nem múlnak el használata nyomán.. :D. Hamar beszívódik nekem is. Az adagolása nem egyszerű, amelyik szememen kezdem ott jön belőle pont elég, viszont a másikon már alig.
Nem újra vevős. :(

Klauracska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Testápolóba cseppentve tudtam csak elhasználni, szerintem szem környékére alkalmatlan. Akinek kicsit is zsíros a bőre, annak főleg, mert patikat okoz a szétfolyástól. Nem szívódik be rendesen, belemegy a szembe stb...

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 29.

Pipettás adagolója van, így könnyen lehet használni, és gazdaságosabb is . Egy csepp elég mindkét szem alatti környékére. A halvány ráncaim kisimulnak, üdébb és frissebb a szemkörnyékem.

Gregina86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Nekem nem csípte a szemem, egész jó volt. A görgője hűsített is kissé. Bár ezen kívül kb semmit sem csinált, de segített eldoglozni egy másik szemkörnyék ápolót :D

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Nekem nagyon bejött, nem irritálja a szemem, ápolja a szemkörnyékem és az állaga is, hamar beszívódik, smink alatt is tök jo.

Niky89
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Most kezdtem el használni, ajándékba kaptam a rendelésemhez. Nekem eddig nagyon jó, érzem és látom az azonnali lifting hatást. Nagyon jó az állaga, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet, mint a krémek, amiket eddig használtam. Nem kell belőle sok, kb 1/3 nyomás, így biztos sokáig elég lesz.

Agnes8956
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Allergiás tüneteim lettek tőle. Használat után nem sokkal lehetett látni, hogy hol kentem be vele a szemem. Vörös lett tőle a szemem alatt, illetve be is dagadt.
Sajnos így jártam az egyik arckrémjükkel is. Ilcsit soha többet nem vásárolok.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 21.

2019.április 9.
Kétszer 0,5 ml mintám volt az 1-es és 2-es árnyalatokból. Még jó hogy csak minta, mert totális pénzkidobás lett volna megvenni. Az 1-es szín is nagyon barackos, már a szín sem stimmel, csúnyán elüt. Az pedig, amit csinál a szem alatti bőrrel... bizony beleül a ráncokba és van egy fényes hatása, ami macskakőszerűen kiemeli a ráncokat. Kontaktlencsés napokon nem is merem feltenni, s szemüveg jótékonyan takar belőle. Nekem nem működik.

2022. június 21.
Ismét nekifutottam, hátha. Ezúttal is minta, az 1-es árnyalatból. Most szinte mindig ecsettel használtam, széles fejű, lapos ecsettel (Essence Easy Elsa, https://kremmania.hu/kremek/essence-girl-squad-szemhejpuder-ecset), a belső és a külső szemzugba, a szem alá csak annyit, amennyi a szemzugok eldolgozása után az ecseten marad. Nagyon kevés is elegendő belőle, mákszemnél kicsit nagyobb, de tényleg parányi. Nekem így a minta majdnem egy hónapig is elég volt, igazán kiadós darab. Továbbra is testesnek találom, a szemkörnyék finom bőrét elnehezíti. Az utóbbi időkben ebben a kategóriában a legjobban a L'Oreal Age Perfekt vált be nálam, biztos annak a formuláját keresem tudat alatt is, hát ez távolról sem az. Az elsőre adott egy csillag azért túlzás, hirtelen felindulásból tettem, úgyhogy javítok is rajta, de ez továbbra sem az én termékem.

Eszti115
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Szeretem, de annyira nem szívodik be. Ennek ellenére az apróbb ráncokat pl. betegség, nem alvás után eltünteti de nem fogom újravenni.