Legújabb vélemények - Szemkrémek

Santorinilover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.

Nem igazán vált be...nem láttam rancfeltoltő hatást

osanalexandra01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 29.

Sokat vártam ettől a terméktől, hogy hidratálja és világosítsa a szemkörnyékem. Esténként használtam nekem rettenet kiszárította a szemkörnyékem, kipirosodott, feldagadt és csípett, sminkelni sem tudtam rá mert a korrektor is csípte a szemem nagyon.

zahraa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 28.

Én is idő előtt megjelenő szarkalábakra vettem még évekkel ezelőtt, már nem is láttam újabban a boltokban. Kellemesen hűsítő, édes kis semmiség. Balzsamos állagú, könnyen beszívódik, ha már nem hozza az elvárt hatást, legalább nagy bajt nem csinál.

Ilona77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 27.

Hatásos, szépen tölt. Ha nem felejtem el :D
Sokan megkérdezik, mit használok, szép a szemkörnyékem. :)

Whosthatfitgirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 26.

Meglepően jó! 😊 Eddig a Clinique szemkörnyékápoló krémjére esküdtem, de annak magas ára miatt régóta kerestem egy kedvezőbb árú alternatívát. Ezzel abszolút meg vagyok elégedve, tényleg puhább, hidratáltabb a szemkörnyékem és a sötét karikák is halványodtak kicsit. 😊
A kiszerelése is szuper.

Reka68
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.

Reggelente használom, ha nem tervezek sminkelni, ugyanis nekem ettől kukacosodik a korrektor a szemem alatt, meg bárhol, ahova egy picit is ért a szérumból. Amúgy jó a hatása, én szeretem, felkenés után kicsit ragacsos, és úgy rögtön kisimítja a karikáimat, meg a kis mélyedéseket, és ez a hatás valamennyire hidratálókrém felvitele után is marad. Nem csodaszer, akciósan vettem, nem hinném, hogy újraveszem majd ezen az áron, de nem irritál, teszi a dolgát.

LaraSz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 26.

Jó textúrája van, gyorsan beszívódik. Jelentős változást nem észleltem, de nem is maradt utána száraz a szemkörnyékem.

Kis.Csenge2004
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 25.

Jó állaga van de semmit nem használ

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 25.

Alig várom elfogyjon, hogy tudjak végre más szemkörnyékápolót kipróbálni. Ugyanis megfogadtam magamnak, hogy addig nem veszek újat, amíg van más. Semmi extra, minta nem is használnám.

ibisz83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 25.

Fantasztikus termék, jól hidratál, az apró ráncok azonnal feltöltődnek. Illatmentes, nem allergizálja a szemet. Szuper választás. Kevés elég belőle, így sokáig lehet használni a tubust. Igazi professzionális termék, lsd a csomagolását is. :)