Legújabb vélemények - Szemkrémek

KrauszSzevinKriszta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 5.

Pipettás csomagolásban vásároltam, de nem tudom kinyerni az üvegből a terméket. Egyébként a krém egészen jó, finom kis krém, szeretem! Hidratálja a szemem körüli bőrt, ennyi.

macskafarka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 5.

Szeretem, olcsó volt. Nagyon jó használni és én kiegyenlítettebbnek érzém a szemkörnyékem mióta használom. Ennyit abszolút megér. A reggeli és esti rutinom szerves részévé vált.

Anetty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 5.

Kiárusítás során vettem meg az egyik drogériában kíváncsiságból. Egyébként nem szoktam venni szemkrémeket, mert túlárazott krémeknek tekintem őket.
Igaz, még csak pár napja használom reggel és este, de látványos változást eddig nem vettem észre. A szememet szerencsére nem csípi. A fém applikátornak van egy enyhe hűsítő hatása, lehet kipróbálom hűtőben tárolva.
Összességében nem rossz termék, szép összetevőkkel, valamennyi hidratálással, de szerintem drága egy ilyen picike kiszereléshez képest.

Tavasz tündér
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 4.

Két árnyalatban kapható a termék. A világosabb kellemes homok szín, így sárgas, olivás árnyalatú bőrön mutat jól szerintem. Valóban egy színezett szemkörnyékápoló és nem korrektor. Aki erős fedésre vágyik, annak kevés lesz. Viszont akinek nincsenek nagy problémai a szeme körül, az szeretni fogja. Én a reggeli rutin után, szemkörnyekápoló fölé használom egy kis finom korrigálás gyanánt. Önmagában is valóban hidratál és feltölti, kicsit kisimítja a szemkörnyéket. A smink nélküli arcomon is szép természetes a hatása. Egy erősebb sminkhez, azért mást használok. Fényes a finishe, pláne ha több rétegben tesszük fel, de ez egy kis púderrel tompítható. Szép az összetevő lista, nem bántja a termék a szemem és az érzékeny bőröm. Sok ez a 15 ml, lassan fogy ami szuper, mert 12 hónapig megőrzi a szavatosságát. Az átlag szemkörnyékápolók általában 3 hónapig jók, bosszankodtam is emiatt már sokszor, mikor egy drága termék nem fogyott el időben.

Mci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. március 4.

Számomra pénzkidobás volt, kb. 1 hét használat után a kukában landolt. Annyira kiszárította a szemkörnyéki bőrt, hogy megijedtem a tükörképemtől. Úgy 15 évvel néztem ki idősebbnek a mellette alkalmazott alapos hidratálás ellenére.

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 4.

Nagyon aranyos a csomagolása, kellemesen hűsít, nem marad utána zsíros érzet, viszont a szárazabb-ráncosabb alsó szemhéjat sajnos nem hidratálja eléggé (talán nyáron jó lehet), a szemkörnyék bőrminőségét nem igazán javította, és sajnos egy idő után irritálni is kezdett. Érzékeny, ráncosodásra hajlamos bőrűeknek nem lesz telitalálat sajnos, de én is megpróbálom elhasználgatni.
Ahhoz képest, amit tud, a négyezer forintos ára nagyon eltúlzott.

Fannie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 4.

Amire kitalálták, arra tökéletes. A szem alatti lilás színt segít korrigálni, nekem szerencsére nem annyira sötét a szemem alatti bőr, így sminkmentes napokon akár önmagában is helytáll. Egyébként egy vékony réteg Catrice korrektort teszek fölé, és nem pereg, nem ül bele a ráncokba, szépen beleolvad a bőrbe és üdébb összképet ad. Eleinte a szemhéjamra is tettem belőle, ott hajlamos beleülni a kis ráncokba.

bebecske22
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 3.

Eddigi legkellemesebb textúrájú és pikkpakk felszívódó szemkörnyékápolóm! Semmilyen ragacsos érzést nem hagy maga után, csak selymes bőrt. Imádom a tubus végén található applikátort is, nagyon jó érzés reggel és este a hűsítő "masszázs". Külön plusz pont, hogy nem tartalmaz parfümöt és alkoholt!

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. március 3.

Rendeléshez ajándékba kaptam egy kb 15 ml-s kiszerelést. Szerettem, főként a kis ráncokat simította ki, lehet, hogy csak a szilikon, de latványosan. Sminkelni is szépen lehetett rá. Összességében jó érzés volt használni, hiányzott, amikor elfogyott. Ha tehetném, hogy ilyen áron krémet veszek, megvenném, de nem fogok gyűjteni rá.

BioBalance Szuper Hidratáló Szemkörnyékápoló Krém Tengeri Kollagénnel, Hialuronsavval, C-Vitaminnal

L89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 3.

Ha csak az lenne a baj vele, hogy nem csinál semmit, akkor legalább még elhasználhatnám. Ám nemcsak hogy allergiás lettem rá, de rontott is a bőrömön.