Legújabb vélemények - Szemkrémek

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 21.

2019.április 9.
Kétszer 0,5 ml mintám volt az 1-es és 2-es árnyalatokból. Még jó hogy csak minta, mert totális pénzkidobás lett volna megvenni. Az 1-es szín is nagyon barackos, már a szín sem stimmel, csúnyán elüt. Az pedig, amit csinál a szem alatti bőrrel... bizony beleül a ráncokba és van egy fényes hatása, ami macskakőszerűen kiemeli a ráncokat. Kontaktlencsés napokon nem is merem feltenni, s szemüveg jótékonyan takar belőle. Nekem nem működik.

2022. június 21.
Ismét nekifutottam, hátha. Ezúttal is minta, az 1-es árnyalatból. Most szinte mindig ecsettel használtam, széles fejű, lapos ecsettel (Essence Easy Elsa, https://kremmania.hu/kremek/essence-girl-squad-szemhejpuder-ecset), a belső és a külső szemzugba, a szem alá csak annyit, amennyi a szemzugok eldolgozása után az ecseten marad. Nagyon kevés is elegendő belőle, mákszemnél kicsit nagyobb, de tényleg parányi. Nekem így a minta majdnem egy hónapig is elég volt, igazán kiadós darab. Továbbra is testesnek találom, a szemkörnyék finom bőrét elnehezíti. Az utóbbi időkben ebben a kategóriában a legjobban a L'Oreal Age Perfekt vált be nálam, biztos annak a formuláját keresem tudat alatt is, hát ez távolról sem az. Az elsőre adott egy csillag azért túlzás, hirtelen felindulásból tettem, úgyhogy javítok is rajta, de ez továbbra sem az én termékem.

Eszti115
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Szeretem, de annyira nem szívodik be. Ennek ellenére az apróbb ráncokat pl. betegség, nem alvás után eltünteti de nem fogom újravenni.

kunzsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Igazából nagyon sokat vártam és semmit nem kaptam. Kellemes használni, de semmi extra. A táskáimmal és a karikáimmal semmit nem csinált, továbbra is megvannak, köszönik, jól. Nem fogom újra venni, de ami még van, azt elhasználom.

canaille
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 20.

Nyilván a ráncok ellen bármilyen krém kevés, ellenben nagyon kellemes az állaga és észrevehetően frissebb a tekintetem, kisimultabb a szemkörnyékem. Nem irritál, gyorsan beszívódik. Nekem ennyi elegendő is az 5csillaghoz. :)

Lyne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 18.

Feljöttem, hogy véleményt írjak erről a szemkrémről, majd elolvastam ezt a 3 kiváló értékelést előttem és meglepődve konstatáltam, hogy mennyire nem egyezik a véleményem velük… de hát nem válhat be mindenkinek ugyanaz a kence. Elsőként a krém állaga az, ami számomra "túl sok" volt..egy rém nehezen kenhető szemkrémről van szó, amivel este még el is pepecseltem, de reggel nekem erre nincs időm. A legnagyobb problémám mégis azzal volt, hogy az érzékeny szememet nagyon irritálta…😔 állandóan könnyeztem tőle, így végül csak estére használtam, aztán a végén már lepasszoltam Édesanyámnak. Aztán azon tűnődtem, hogy igazából semmi extrát nem tapasztaltam a használata alatt. Jól hidratál, de sem a szemem alatt meghúzódó ráncaimmal, sem a minimális táskáimmal nem tudott mit kezdeni. Na most, ennyi pénzért én azért többet vártam volna.

Mreka98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 18.

Tudom, hogy a legtöbb szemápolókrém nem több koncentrált hidratálónál, de tulajdonképpen pont emiatt vásárlom ezt is. Sokszor a normál hidratálóimban olyan összetevők vannak ami miatt ráírják, hogy a szemkörnyékre ne kenjem, de mivel szeretném azt is ápolni, ezért én egy ilyen egyszerű szemkrémmel is beérem. Árban, ennek a célnak pedig pontosan megfelel.

rtteszvesz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 18.

KM boxban jutottam hozzá. Kíváncsi voltam, mit tudhat. Korrektül rendbe teszi a területet. A pici ráncaimat nem tünteti el, nem is várom. Karikákkal nem kell harcolnia, szerencsére. Megvenném-e teljesen áron? Nem, Nekem nem ad annyit a rutin mellett, hogy az azt mondjam, igen, ez nekem kell. Érdekes kiszerelés. Alig bírtam kiszedni belőle egy idő után a terméket. Örülök, hogy kipróbálhattam, de nem győzött meg.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 17.

2022. 06. 18. Kipróbáltam számtalan márkásabbnál márkásabb szemkrémet és így 2 év elteltével visszatértem hozzá. Újra Ő lett az éjszakai szemkörnyék-ápoló termékem. Tökéletes.

2020. 07. 23. A Helia-D Age Control Bőrfiatalító Szemránckrémet használtam és nagyon elégedett voltam vele, amíg be nem szüntették a gyártását. Nem tudom, hogy ennek ugyanazok-e az összetevői, mint az elődjének, de hatásában szinte ugyanazt nyújtja a számomra. Könnyen eldolgozható és beszívódó, mégis testesebb szemránckrém, nem az a fajta, ami felkenve szétfolyik a szemem körül. Reggel és este használom, hidratált érzetet nyújt reggeltől estig és egész éjjel. Praktikus a kiszerelése is, a tubuskimenet egy szűkítőnyílásban végződik, amivel precízen lehet a krémet adagolni és így az a kinyomást követően érintkezik csak a levegővel. Kellő mértékben ápolja és hidratálja a bőrömet.
Nem hiszek már a mesékben, így nem hiszem el, hogy 50 évesen el fogja majd tüntetni a szemkörnyéki ráncaimat. De azt azért látom, hogy jót tesz a szemkörnyéki bőrnek, betartja, amit ígér: enyhe mértékben ugyan, de valamennyire halványítja a szarkalábakat és társait. Ezeken kívül nem tudom, hogy mire kellene még képesnek lennie, de amit én elvárok tőle, azt teljesíti.
És végül, de nem utolsó sorban, annak is örülök, hogy magyar termék!

Csobanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

Ez volt az a szemkörnyék ápoló, ami rávilágított arra, hogy nincs nagy szükségem ilyen termékre. A sima illatmentes arckrémem, és az arcomra is használt hialuronsav tökéletes erre a célra. Természetesen azok, akik szárító krémet kennek magukra, pl.: pattanások miatt, azoknak nagyon is hasznos egy ilyen termék. Amúgy ez a krémecske az általam használt szemkörnyék ápolók közül, inkább sehogy sem teljesített, minimálisan ápolt, nem volt drága és az összetevői sem rosszak. Viszont szerintem egy ennél zsírosabb, testesebb krém, ami illatmentes és arcra készül sokkal jobb hatással lehet.

purity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

Én szeretem ezt a szemkörnyékápolót. Csodát nem tesz, de kimondottan jól hidratál. Kicsit erős az illata, de engem nem zavar. Plusz, gyönyörű a csomagolása, és barátságos az ára.