Legújabb vélemények - Szemkrémek

balkri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 19.

Az egyik kedvenc szemkörnyék ápolóm, már a 3. tégelyt használom. Kiszerelése üveg tégely, amibe kis műanyag spatulával nyúlok és egy lágy kellemes textúrájú, valóban gyöngyházas fényű, krémet simítok a szemkörnyékemre. Én is nappalra használom, villámgyorsan felszívódik, könnyű rá sminkelni, mindennel jól működik. Fantasztikusan hidratál, kellemes viselet, semmiféle irritációt nem okoz. Az esti rutinomban egy testesebb SkinCeutikals krémet használok, de nagyon szépen karban tarja a szemkörnyékemet.

Tunde0727
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 19.

Szeretem. Az első tubust használom, de már több, mint fél éve bírja, pedig a homlokom problémás részire is teszek belőle.

ClauMau
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 18.

Budapesten az Allee Yves Rocher üzletükben vásároltam. Eléggé kettős élményem van vele kapcsolatban.
Mellette: Én éjszakázás után szoktam használni csak. A szem alatt szépen hidratálja a puffadt részt, frissnek és üdének érzem a szemem utána. Ki szoktam egészíteni szem cseppel is. Kellemes hideg a kis fémygolyócska benne szépen segít eloszlatni a bőrön.
Ellene: Pár óra elteltével ilyen fehér színű hártyában leválik. Elég zavaró és ahogy feljön még húzodik is a bőrön. Múltkor majdnem a szemembe kentem egy ilyen leváló darabot. Smink alá abszolút nem ajánlom.
Összeségében: Biztos, hogy nem fogom újra venni. Igazából ezt se szeretném kidobni, elhasználgatom, mert felkenéskor tényleg nagyon üde érzés, de pár óra elteltével kidobja a bőröm.

rtteszvesz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 17.

Nagyon híg az állaga, de gyorsan beszívódik. Az első pár használatkor igazi csodaszer volt. Majd nem csinált semmit. Néha úgy éreztem szárít?, irritál. Elfogyott, de nem veszem újra egyenlőre.

Petra901018
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 17.

Hát szerencsémre a tesómnak nem vált be, mert könnyezett a szeme, de nekem nagyon is jó, sőt.
(A kozmetikus is mondta sajnos van akinek ez tényleg nem való, egyéni érzékenység miatt)

Sűrű állagú, de kellemesen ápol, én konkrétan másnap azt láttam hogy a szerintem mélyebb szarkalábak a szemem alatt már alig látszódnak.
Jó 33 éves vagyok, de azt hiszem nincs jó genetikám.

Elsőre picit csípett, de szerintem az arcom szárazabb mint szokott lenni.
Használom serényen, igaz csak éjszakára, de nagyon pozitív, mert alig létezik szemkörnyékápoló, ami tud is valamit.

Krikike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 15.

Ajándékba kaptam, a csomag tartalma volt, így lelkesen kenegetem a szemem alá, köré, ha már ilyen is volt a csomagban. Nos nem sok mindent tapasztaltam. Hamar felszívódik, de ennél többet nem tud.

anndi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 13.

Szemkarikák miatt vásároltam, sajnos arra Nálam nem igazán volt hatásos, pedig 3 tubussal is elhasználtam. 😞

Lyne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 12.

Frissítés: szerencsére már egy ideje lenyugodott a szemem körüli rész, köszönhetően a Penatennek. Gondoltam egy utolsó utáni próbát teszek ezzel a szemkrémmel, nehogy már félrevezessem itt a Krémmániás társaságot, ha mégsem ez volt a ludas. Nos, tegnap este felkentem és az eredmény ugyanaz lett, mint Karácsonykor, kivéve egy dolgot: kb háromszorosára dagadt a szemem körüli rész!!! 😱😭😤 Nem tudom mit tettek ebbe a szemkrémbe, de a holdig rugdosnám azt a nyomorultat, aki ezt előállította! 🤬 Már elnézést a kifakadásomért, de senkinek nem kívánom, hogy megtudja milyen az, amikor az érzékeny, vékony, szem körüli bőr annyira száraz, hogy be van repedezve...😭

Több, mint két hónapja használom a krémet esténként…reggel persze vastagon kenem fényvédővel... Eddig úgy voltam vele, hogy semmi extra… nem hidratál eléggé, nem látom, hogy az apró ráncokon valamit is javított volna, de gondoltam elhasználom az egész tubust, nem vonok le elhamarkodott következtetést. Erre pont Karácsony előtt, iszonyatosan durva ekcémás tünetek jöttek ki a szemem körül. Elképesztően fájt, piros volt és brutálisan száraz, berepedezett! Azóta képtelen vagyok kifesteni a szemem! Egész nap Penaten van rajta.. borzalom! Egyszer próbáltam meg újra a szemkrémet felkenni, de annyira csípte, marta a szemem körüli részt, hogy azonnal lemostam! Nincs érzékeny bőröm és soha életemben nem voltak ilyen tüneteim egy szemkrémtől sem! 😡

BD77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 12.

IMÁDOM! Nem vártam tőle csodát, de nagyon kellemes meglepetés volt a hatása- hűsít, baromi jó érzés a szemem alatt, csökkenti a karikákat és a reggeli pufiszemeknek is búcsút intettem ennek hála:)) néha az egész arcomra is kenem, hátha ott is lesz valamicske folthalványító hatása, de alapvetően reggelente kenegetem a szemem alá, és abszolút elégedett vagyok. Többször is újravettem már, és még fogom is:)

eva06
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 12.

Kicsit meglepődtem, amikor elolvastam a többiek véleményét, mivel én nagyon szerettem ezt a koncentrátumot. Az állagát, a hatását és az együttműködését a sminkekkel. Reggel kentem fel nappali használatra, állaga fehéres, zselészerű, egyáltalán nem folyós, jól kenhető és kitűnően szívódik fel. A bőröm pont az ilyen állagú krémeket szereti, ezt már megfigyeltem. Jól tudtam rá sminkelni, a korrektorokkal jól együttműködik a bőrömön. Láttam egy bizonyos feltöltő hatást is és a puffadt szemkörnyékemen is nagyon szépen dolgozott. Kellemetlen illatot nem éreztem (pl. sok más krémből kiérzem az alkoholt, de itt nem éreztem).