Legújabb vélemények - Szemkrémek

Diana11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 15.

Nemrégen kezdtem el használni de azt vettem észre, hogy a szem alatt puhább a bőr tőle, felül még nem nagyon észleltem változást. Későbbi tapasztalataimmal majd visszatérek.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 14.

Az elején mikor elkezdtem használni jónak gondoltam. Használom már egy ideje és rájöttem, hogy nem is olyan jó mint amilyennek gondoltam. Reggelente próbálom használni. Nekem nem esik jól oda érinteni a szemkörnyékemhez. Ez egy kemény valami ami nem csinál semmit. Tovább adtam én nem veszem hasznát sajnos.

Hencida
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 13.

Nagyon szépen hidratál és simítja a szem környékét. Egy hónapja használom reggel-este és nagyon elégedett vagyok vele. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, sokáig elég.

anesz12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Atópiás viszkető szemhéjra kentem ,először megijedtem mert nagyon csípte, majd mikor kissé jobb lett magától is a szemem újra próbáltam és mivel nem volt sebes nagyon jó volt rá, és azóta használom még szemkörnyékápolóként is és nagyon bevált. Megelőzi a viszkető száraz érzést. Mostmár kb. fél éve használom szinte minden este és azóta elő sem jött ez a probléma.

Ffanni92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Szem körüli ekcémára ajánlotta a bőrgyógyászom hidratáló krémként. A hidratáló hatása tagadhatatlan, viszont nagyon zsíros állagú, fénylő krém. Ezért főként éjszakára használom. A kiszerelése túl nagy, felesleges egy szemkörnyék ápolónak ekkora mennyiség, így elgondolkodtam, hogy arckrémként is használni fogom a jövőben éjszakára.

jagafzgrehjre8958z65z5t
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

NEM! NEM! NEM! Ennyi pénzért ennyire rossz terméket talán még sosem hasznátam. Azon nem csodálkozom, hogy nincsen lifting vagy ránctalanító hatása, de hogy még nem is hidratál, hanem szárít, ráadásul pereg is....sárga színű maga a krém és ha esetleg valami mást is használná, sárga színben pereg és kukacosodik az arcodról, még a fényvédővel sem lehet használni. Egyre gyengébb termékeket hoz piacra a márka, hatalmas csalódás.

zsancica8

Én is 20% kedvezménnyel vettem meg a Douglasból de sajnos nem vàlt be. Smink alá nem jó, kukacosodik, morzsolódik. Ráncokat nem tölti fel és túl sűrű az állaga. Nem az igazi sajnos .

boglarkapeter
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 12.

Nekem elég érzékeny a bőröm, ekcémám is volt a szemkörnyékemen. A retinolok nekem nagyon felejtősek így gondoltam áttérek a c vitaminos hidratálásra, ápolásra mert az még is barátibbnak hangzott. Kaptam is egy ilyen vagheggi tesztert, egy kis csomagot 3x is fel tudtam kenni. Két nap után észre vettem, hogy halványítja a sötét karikákat a szemem alatt, világosabb, üdébb a szemkörnyékem. A 3. napon mikor éjszakára bekentem és felébredtem olyan szinten fel voltak dagadva a szemeim, mintha darázs csípte volna meg. Valószínű allergiás reakciót váltott ki az egyik hatóanyaga, sajnos irritálva is lett tőle a szemem. Nem gondoltam volna egy C vitaminos krémtől így be tudnak dagadni a szemek. Nekem ez tuti nem egy olyan krém ami csücsülni fog a polcomon, legyen bármennyire is szuper márka, sajnos az én bőröm nem szereti. A C vitaminos fluidot is próbáltam, az szépen halványítja a pigment foltjaimat.

1999
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 11.

Egy kis extra hidratálásnak jó de nem kell tőle csodát várni, főleg nem ennyi pénzért.

malyonez
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 7.

ajándékba kaptam, fél éve használom napi szinten és még mindig van benne. kellemes érzés feltenni de én más hatást nem fedeztem fel (lehet azért mert 18 vagyok). ennyi pénzért nekem nem érné meg, ha elfogy tuti nem veszem újra