Legújabb vélemények - Szemkrémek

eva06
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 12.

Kicsit meglepődtem, amikor elolvastam a többiek véleményét, mivel én nagyon szerettem ezt a koncentrátumot. Az állagát, a hatását és az együttműködését a sminkekkel. Reggel kentem fel nappali használatra, állaga fehéres, zselészerű, egyáltalán nem folyós, jól kenhető és kitűnően szívódik fel. A bőröm pont az ilyen állagú krémeket szereti, ezt már megfigyeltem. Jól tudtam rá sminkelni, a korrektorokkal jól együttműködik a bőrömön. Láttam egy bizonyos feltöltő hatást is és a puffadt szemkörnyékemen is nagyon szépen dolgozott. Kellemetlen illatot nem éreztem (pl. sok más krémből kiérzem az alkoholt, de itt nem éreztem).

rekaret    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 11.

Tesztelésre kaptam. Az olaj kellemes állagú, könnyen felszívta a bőröm és nem okozott irritációt. Az golyós adagoló viszont kifejezetten rossz, alig enged át a termékből. Percekig kellett a kézfejemen görgetnem oda-vissza, hogy értékelhető mennyiséget kinyerjek. Ezért a szemem környékén nem is használtam, mert túldörzsölte volna azt a finom bőrt. Lehet, hogy csak az enyémnek hibás az adagolója, de nagyon megnehezíti a használatot, ezért a 3 csillag.

Lulu123
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 10.

Nem szoktam véleményt írni, de ez a termék akkora csalódás számomra, hogy muszáj kiadnom magamból. Krémmánia beautyboxban volt, emiatt kezdtem el használni. Néhány használat után nekem sem a karikákat, sem az apróbb mimikai ráncokat nem tüntette el, cserébe teljesen kikezdte a bőrömet. Eleinte csak csípő, égő érzést éreztem, amikor felkentem, ezért el is hagytam a használatát. Majd elkezdett foszlani a bőr azon a területen, amin alkalmaztam. Remélem, hogy hamar regenerálódik és maradandó károsodást nem okoz. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Regi88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 10.

Kicsit több, mint egy évnyi használat után írom a véleményemet a krémről.
- kicsit nehezen lehet eloszlatni, de ha ezzel megvagyok akkor hamar beszívódik
- volt hogy kihagytam egy-két hetet és van változás☝️, folyamatos használat mellett hidratáltabb, feltöltöttebb a terület amin használom
- egyértelműen halványabbak a ráncocskák
- újabb ráncok nem keletkeztek ( egyenlőre🙈)
Még mindig van a tégelyben kb. 4 havi adag, mert nagyon kevés kell belőle úgy, hogy naponta 1x-2x használom.
Ajánlom mindenkinek aki még keresi az " igazit" 😊

Agnesi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 9.

Hidratál ugyan, de a nap végére ugyanolyan száraz a bőröm…a karikákkal persze semmit sem csinál. Ennyiért drága.

Vajdus23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 9.

Összességében egy könnyed, gyorsan beszívódó szérumról beszélünk, ami nem hagy maga után zsíros érzetet. Viszont sokszor úgy éreztem, csíp és kipirosítja a szemkörnyékemet. Túl sokat nem csinál, nem egy must have darab, így ezek miatt levonok egy csillagot.

Kremek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2024. január 9.

Árérték arányban nem rossz. Minden nap használom és figyelnem kell arra, hogy jól eldolgozzam, mert akkor képes sárga foltokat ott hagyni illetve szokott egy kis sárga réteget hagyni maga után. Vigyázni kell vele mert ha neki állnék dörzsölni akkor elkezdene sárga csíkokban felgyülemleni a szemem alatt

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 7.

Nincs nagyon illata. En a hutoben tarolom mert jólesik a hideg mikor felkenem. Engem kicsit zavar hogy ilyen csillogo sarga a szine. Mindennap hasznalom,hidratal es jobb lesz utana a szem alatti teruletem. De a rancokkal es a karikkal nemigen csinal semmit. Elhasznalom de mas utan fogok nezni.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 7.

Több mint fél évig zsinórban ezt a szemkörnyékápolót használtam a reggeli és az esti rutin részeként is, így nagyon a szívemhez nőtt. A fránya reggeli barna karikáimat és a gyűrött fejemet jól rendbehozta. Mindig friss és üde volt tőle a reggeli kinézetem. A görgős applikátora egy szuper találmány! Hűsít és a krémet is jól be lehet dolgozni a szemkörnyéki területekbe. Illatmentes formulájú, sárgás színű krém vegán minősítéssel, nem irritál és szembejutva sem csípi a szemeket.
Egy dolgot azért mindenképp megemlítenék. A görgős applikátor miatt többször tapasztaltam, hogy a krém darabossá vált a szemem alatt, emiatt a sminkelés, főleg a korrektorozás nehezen ment ezen a területen. Emiatt többször az ujjamat használtam a bemasszírozáshoz, a kéz melege hatására ez a helytelen szokása elkerülhető volt.
Mindennapos használatra, főleg a reggeli rohanásban az egyik legszuperebb szemkörnyékápoló, persze akkor vásárolom amikor akciós. Egy próbát mindenkinek megér! Érzékeny bőrűek most is előnyben.

born2angel7
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 6.

Nagyon nagy csalodas,jokat olvastam rola.Feher,erzekeny borom van,felkentem es ra egy percre bedagadt a szemem,allergiarohamot kaptam es mehettem a surgossegire.