Legújabb vélemények - Szemöldökformázók

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Volt, aki azt írta, kicsi a színválaszték, szerintem ellenkezőleg, az Essence-nél pl. csak alapszínek vannak itt barnából több árnyalat is van. A 030-ast vettem meg. A tartóssága megfelelő, szépen illeszkedik a szemöldököm színéhez. Pluszpont, hogy van rajta szemöldökspirál is.

R06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Az ecseten kívül minden jó, igaz szerintem csak annak, akinek szinte tökéletes szemöldöke van.

Terkabarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 24.

Taupe Brown van meg, nem sárgás, de nem is egészen szürke árnyalatú szín, nekem pont tökéletes. Pont annyira kemény, hogy nem tudok vele véletlenül túlzásba esni (és nem is fogy el egy hét alatt), de szépen építhető. A hegye ovális, amit kifejezetten szeretek, mert viszonylag precíz vonal is húzható, de satírozni is könnyű vele. A keféje kényelmesen használható. Értékelem, hogy utántöltőt lehet bele venni, annak az ára is barátságosabb már, mint a komplett cucc. Mostanában csak ezt használom

fanni200005
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 23.

Nagyon-nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, mindig olyan benyomást kelt mintha szálas szemöldöktetoválásom lenne:D Reggel 2 perc alatt megvagyok vele. Biztosan újraveszem.

melittahk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Én ceruza után használom. Nekem abszolút kedvencem. Szépen fedi a szálakat. Annak jó, akinek dús szemöldöke van, akinek hiányos vagy ritkább, annak biztosan kevésbé válik be ez a termék.

tudatosborapolas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Nagyon szuper, természetes hatást ad! Erős a zselé, a szín viszont nekem sok, ezért előtte kicsit letörlök zsepivel róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Amikor elég hiányos volt a szemöldököm ő volt a megmentőm. Viszont a csomagolása nekem nem jött be, valahogy mindig több jött ki mint amennyit felhasználtam. Egy idő után beleszáradt a dobozába a gél. A színválaszték egyébként jó, dolgozni gyorsan kell vele, mert hamar szárad. Vízálló, szóval a strandon és edzés közben sem mászott el. Nagyon szép végeredményt kaptam a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Tényleg rá kell jönni, hogyan kell használni. Nagyon kevés elég belőle és szépen el kell dolgozni, különben olyan, mintha valami ragasztós cuccal átfésültük volna a szemöldököt. A kis kefével nagyon jól formázott szemöldököt kaptam. Azt, hogy kibírja-e 2 napig nem tudom, én nap végén lemostam, viszont valamennyi tényleg fent maradt minimálisan. Nekem bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Imádom. Könnyű dolgozni vele, tartós és nem mászik el napközben sem. A szín is jó a sötétebb hajamhoz.

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

2022 május
Fene se gondolta volna hogy ez ennyire bejön nekem (ash brown). Iciripicirit melegebb árnyalat mint szerettem volna, de mivel egészen keveset szoktam felvinni, nem üt el nagyon. A vízállósága eddig viszont tényleg ott van - én eléggé izzadós vagyok szemöldöktől felsőajakig, de eddig még nem mászott el soha. Viszont ha valami testesebb krémhez ér, a filc hegye hajlamos nem felszívni a tintát, szóval időnként érdemes legalább papírtörlővel áttörölni. Nem megy csodaszámba, de azért bejött

Up 22 június.: még mindig kedvelem, de sajnos nem minden esetben használható. Nem egy fényvédőm "eszi meg" a filchegy csúcsát, púdertől függetlenül - ahogy érintkezik vele, felszívja és nem itatódik át a tintával, így csak néhány vonásig fog, aztán feladja. És ha jól sejtem a zsíros fázis és a c-vitamin öli így, de annyira hogy szerintem a csúcs előbb bedobja a törölközőt minthogy a tinta kifogyna. Ezt nagyon sajnálom. Ja és sajnos az ash brown árnyalat még mindig csak "oké" árnyalat... talán ha hozzájutnék a gray black színhez, szívesebben nyúlnék érte mindettől függetlenül