Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Jópár éve nyúzom már, szeretem. Nagyon könnyű a fogása, gyorsan felmelegszik és szépen vasal. Ahogy a hajamon húzgálom, hiába tükörsima a lap, mégis olyan hangja van, mint ha szőrös cicanyelv simogatná a hajam. :) Hátközépig érő hajon is tök jól működik, nagyon el kell aludnom ahhoz, hogy többször át kelljen menni 1-1 területen.

Kanti
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Imádom. Pont olyan a bőröm mint egy kozmetikai kezelés után. A pigment foltokat halványítja rendszeres használattal.

urania24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

Végül én is rávettem magam, hogy megvegyem... és nem bántam meg! Rengeteg olajat és pakolást kipróbáltam már de érezhetően csak "felületi" kezelések voltak a nagyon száraz hajamon. Ez viszont mintha egész másképp hidratálná a hajat és úgy lesz selymes, hogy közben nem hagy zsíros érzetet, hanem könnyű, leomló lesz tőle a haj, de mégis erős és fényes. Nehéz megfogalmazni :) Kevesebbet is vasalom a hajam (mivel másnapra is megmarad az érzés). Viszont a hajvasló folyadék miatt aggódom, mert nehezen beszerezhető, mostanában készlethiány van :( mást meg nem mernék bele tenni.

UPDATE: már gyártják a folyadékot, így most itt maradtam a vasalóval, ami szerintem sima desztillált vízzel nem olyan jó, nem jön belőle eléggé... emiatt most levonok 2 csillagot...

veldo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 18.

Egynek jó, de semmi extra. Erősebb szőrhöz a műanyag fogaskerekek és a gyors felmelegedés miatt nem javasolnám. De arra, hogy megtanulj vele epilálni, és hogy a látható szálakat leszedd, bőven elég.

hosdetti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 18.

2022.május végén vettem. NAGYON BRUTAL JÓ! Hetente használom, nem a dobozon feltüntetett kezelések alapján. A lábamon minimális nő, a combomon szinte eltűnt. A karomon nem tudom teljesen használni a tetoválások miatt, ahol tudom, ott is minimális, hónaljon is nagyon megritkult. Intim részen nem használtam még. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 18.

Örülök, hogy találtam egy kevésbé agyonhypeolt, ám annál hatékonyabb (és ésszerűbb árazású) arctisztító kütyüt. Mióta maszkot kell(ett) hordani, megjelent az arcomon a "maskne", pedig előtte tiszta volt a bőröm -az orrom mitteszereit leszámítva. Eddig ezeken nem látok nagy változást, esetleg az orcámon a pirosság csökkent. Tapintásra viszont sokkal jobb, de ehhez lehet hozzásegített új fényvédőm és kedvenc nappali krémem is. Ami viszont tutira csak az ő érdeme, az az, hogy míg a használata nélkül délután már szétvakarom az arcom, olyan dehidratált, ha nem maradt ki -időhiány miatt-, akkor viszont egész nap nincs ilyen gondom.

NatureBeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Mivel a karantén alatt kozmetikushoz nem jártam, és a régi, 4 éves Braun Silk Épilem már le akartam cserélni, így kb. 2 éve megrendeltem. Hát, nekem sajnos nem jött be. Kiszedte a szőrszálakat, de az én érzékeny bőrömhöz valahogy nem passzolt...nagyon durva szőrbenövéseket okozott. Azóta már sokkal komolyabb, több fejlesztésen is átesett termékeket kínálnak. Egy próbának elment, de az biztos, hogy máskor vásárlás előtt jól utánanézek a neten.

NatureBeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Akciósan vásároltam meg a készüléket. Örülök, hogy a "basic" csomagot választottam, mert amúgy sem használtam volna ki a többi funkcióját. A lábamról szépen leszedte a szőrt, és tényleg, de el sem hittem - tényleg minimális fájdalommal! Úgy látszik, tényleg fejlődik a technológia...Előtte volt két epilátorom, de őket igen ritkán használtam, túl lusta voltam vacakolni a kábellel, meg traktor hangjuk volt :D. Szóval csúcs ez a termék! Ajánlom!

piciny
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 12.

Amikor megvettem, vállig érő hajamat meg tudtam szárítani 10 perc alatt (vékonyszálú, sok hajam van, fodrászok is sokat szenvednek vele). Azóta is elégedett vagyok vele.

vadkapor
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 11.

Nagyon sokáig tart vele a szőrtelenítés, többször kell végigmenni a felületeken, nem dolgozik hatékonyan. De a legnagyobb gond mégis az, hogy egyes területeken (pl. térdhajlat) becsípi a bőrt, és fájdalmas sebeket ejt. Párszor próbálkoztam vele, aztán vettem inkább egy Philips Satinelle-t, amivel maximálisan elégedett vagyok.