Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Melszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Nem vagyok vele annyira megelégedve. Emel valamennyit a szempilláimon, de sajnos nem sokáig tartja az ívét. Lehet dúsabb és hosszabb szempillájú hölgyeknél tartósabb és látványosabb.

Philips Hp6541/00  Epilátorkészlet

Philips Hp6541/00 Epilátorkészlet

Philips Hp6541/00  Epilátorkészlet
szolcsika
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Nagyon szerettem, de sajnos pár év alatt tönkrement. Az akkumulátora is egyre gyengébb lett. Ezeken kívül elégedett voltam.

MaFa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nekem nem vált be. Tök jó, hogy nedvesen is lehet használni, olyankor fájdalommentes és szerintem jobban ki is tépi a szőrt. Viszont száraz felületen alkalmazva nem tépi ki a szőrt viszont ha kitépi akkor is inkább beletöri. Nem ajánlom, nagyot csalódtam benne és nem is használom szívesen.

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Évekkel ezelőtt vettem, ez az első epilátorom, barátnőm ajánlására választottam ezt. Hát őszintén, utálom az epilátorokat, de ez természetesen nem az epilátor hibája, csak a fájdalomküszöböm nincs kibékülve vele, így kerülöm a használatát igazából. Viszont teszi, amit tennie kell, kis helyen elfér, könnyen tisztítható, és ha valaki tényleg kihasználja, hogy ennyi tartozék jár mellé (kefe, pici kefe, különböző rátétek a fejre), annak szerintem tökre megéri, nem romlik el hamar, sokáig kiszolgálja az embert.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

Első epilátorom volt.És nekem is az adaptere ment tönkre elég hamar...Egyébként szerintem kb ugyanolyan hatékonyan dolgozik,mint egy Braun epilátor.Ez is,az is beszakít néhány szőrszálat,és a szőrbenövés is elkerülhetetlen.Alapjában véve jó gép,de vhogy a vezetéke,és az adaptere nem bírja sokáig.

makosbejgli18
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

2 hónapja használom, januárban a krémmánia blogon jött ki egy hosszabb cikk, mely végleg elbillentett a “kell ez nekem?” bizonytalanságomból. Az arcbőröm azóta érezhetően és láthatóan tisztább - az orromon levő makacs miteszerekkel sajna ő se tud csodát tenni. A bőröm boldog tőle, én csak este használom, előtte miceilás vízzel letörlöm a smink nagyrészét. Egy jól habzó tisztító kell mellé. A masina tisztántartása egyszerű, én minden használat után egyszerű szappanhabbal dörzsölöm át. Aki kicsit problémásabb bőrrel küzd, annak csak ajánljanj tudom :)

MuitoBrancaMaisBonita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Nekem javarészt csak megtépte, vagy elszakította a szőrszálakat a lábamon. Általában mire vállalhatóan lenyugodott volna a bőröm ahhoz, hogy szoknyát vegyek fel, már megint túl borostás volt.

MaFa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Még most sem tudom eldönteni, hogy a készülék túl erős a bőrömnek vagy a tisztító amit használok. Eleinte pár hétig nagyon szép volt tőle a bőröm egy Eucerines gél tisztítót használtam, amitől hetekkel később az arcom kiszáradt és piros pattanás szerű foltok jelentek meg. Hetekig nem használtam sem a készüléket sem az arctisztítót végül rendbe jött nagy nehezen a bőröm. Beszereztem egy tejes arclemosót gondolván, hogy ezzel majd jó lesz. Egy hét után szintén ugyan ott kiszáradt az arcom és most megint nem használom sem a terméket sem az arctisztítót. Most igazából nem tudom eldönteni, hogy a készülék túl intenzív a bőrömnek vagy az arclemosókkal van a baj. Én a készülékre gyanakszom, de még kipróbálok minden lehetséges variációt.

laruci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

imádom. 200 fokra szoktam felmelegiteni. Többre nem merem. Félek nagyon roncsolná a hajat. Sajnos az én hajamból hamar kirugja magát, pedig hullámos a hajam. Probáltam, hogy lakkot fujok rá. Akkor is. Amugy nagyon szeretem. Emiatt csak 4 csillag

laruci

Nagyon sok pozitiv poszt, komment, video hatására ma én is megvettem. Nagyon féltem, hogy valóban olyan jó. Túl drága ahhoz, hogy "megunjam". Hát azt kell mondjam igy első használat után is, hogy szupeeeer. Nekem nagyon zsiros a bőröm. Sokszor alig lehet jól lemosnom a sminket is. Szerintem ennek hatására is van egy csomo pattanásom. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a miteszerre is. Már most az első alkalomnál is érezhető a javulás. Nagyon puah és sima a bőröm is. Utoljára akkor volt ilyen mikor arcradiroztam. Azok olyan hamar elfogynak és nem is lehet minden nap használni. Mindig vártam mikor lehet ujra, mert akkor olyan volt a bőröm mint a baba popoja :) Én nagyon nem bántam meg, és tényleg csak ugyan azt tudom ondani mint a többiek. Ez nekünk csajoknak jár :-)