Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

simpe_dora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Már fél éve használom, minden este Paula's Choice arclemosóval tisztítom meg az arcom (sminklemosás után). Ezáltal mindig pihe-puha a bőröm, kevesebb gyulladt pattanásom van, szépen rendben tartja az arcom. Ritkán kell tölteni, ez plusz pont.

Petra2424
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Nekem bevált, évek óta használom este Bioderma arclemosóval, érzékeny bőrre, nagyon ritkán kell tölteni, teljesen jó sminklemosásra is fürdés közben. Szerintem megéri az árát, előtte sminklemosó szivacsot stb. használtam az arclemosóval, de gyorsan koptak, az alapozó / CC krém benne maradt, de ennél a terméknél nincs ilyen probléma, leöblíted és már tiszta is.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Múlt nyáron vettem. Azért választottam ezt, mert a Silk'n készülékekről általában jó vélemények vannak az interneten, erről is, emellett nem horribilisen drágák (sőt ez így akciósan elég olcsó volt), és arcon, valamint intim részeken is lehet használni őket. Az is szempont volt, hogy ennek a készüléknek van töltője, tehát nem akkumulátorral működik, ami ha bedöglik, akkor utána a készülék nem használható tovább, valamint egy töltéssel csak egy adott időtartamban működik. A vezeték engem nem zavart, ha szükségem volt tükörre, akkor olyan helyen csatlakoztattam, ahol ezt meg tudtam oldani. Azért is szeretem, mert nagyon egyszerű használni- minél bonyolultabb egy készülék, annál könnyebben romlik el. Ami az eredményeket illeti, bizonyos részeken hatékonyabb volt, más részeken kicsit kevésbé- nem tudom ez minek a függvénye. Előnye, hogy szemben az epilátorral, vagy a gyantával teljesen fájdalommentes, annyi van, hogy magasabb fokozaton és hosszabb használat esetén jobban felmelegszik a készülék. Magyar nyelvű használati leírást nem adtak hozzá (?), csak angol nyelvűt, így én azt letöltöttem az internetről. Egyébként bőséges információk vannak róla, ha valaki rákeres.

Jdora
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 4.

Másfél hónapja vettem a Pro 5-öt verziót. Teljes lábon, karon, hónaljon és arcon használom. Korábban epillátort és borotvát használtam, fehér bőrű és sötétebb szőrű vagyok. Heti 1x használom, a legerősebb fokozaton. A második alkalom után a karomon és a lábamon már ritkult a szőr, ami visszanőtt, az is sokkal lassabban nőtt és sokkal puhább volt. Sima borotválás után már 2 nap múlva szúrós sötét szőr nő, most meg 4-5 nap múlva kezdett csak el el kinőni.
Másfél hónap használat után, a karomon és a lábamon már csak helyenként van kevés szőr. Hónaljban kb. a szőr fele tűnt el eddig.
Mivel még nem vagyok rutinos használó kb. 15-20 perc, amíg véigvillogtatok mindent. Sosem tapasztaltam bőrpirosodást vagy fájdalmat. Érzékeny bőrű lányom is használja, ő a közepes fokozaton, de neki sem pirosodott ki a bőre.
Nagyon megszerettem a gépet, mert sokkal kevésbé macerás mint az epillálás (nekem az majdnem 1 órás "program"), nincs fájdalom és tényleg szép sima a bőr használat után.

gspod
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Nagy reményekkel vásároltam, de egyelőre nem felhőtlen az örömöm. Sajnos, ha gőzzel használom, se az egyenesítés, se a hullám nem marad meg :( Némi töredezést is fedeztem fel, pedig max közepes hőfokon használom, és hővédőzök is. Vékony szálú hajam van. Mit csinálok rosszul?

Agnes91P
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Nem voltam oda érte, de gyorsan kellett vennem valamit, mert a borotvát nem bírja a bőröm. Sokáig tartott vele és állandóan beszakította a szőrszálat. Már vettem jobb epilátort, de vésztartaléknak még ott van a szekrényben.

Agnes91P

Teljes pénzkidobás. A mitesszereimmel nem kezdett semmit, viszont az arcom olyan részein is pattanást okozott, ahol sosem szokott lenni. (Pedig hónapok óta megvan, sok esélyt kapott.) A háromezer forintos arctisztító kefémmel jobb eredményt érek el. Lehet, hogy a drágábbik verziói, amikről az influenszerek áradoznak, jól működik, de arra biztosan nem fogom elszórni a pénzem :(

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

En nagyon orulok, hogy ezt az eredeti modellt vettem meg es nem az ujakat, miutan utana olvastam a neten, hogy milyen sok embernek van muszaki problemaja az uj platinum+-okkal. Sok kulonbseget nem latok az uj es e kozott a regi modell kozott(kulsore persze igen), a haj ugyan olyan sima, fenyes es tartos. Aki nem akar sokat kolteni, de egy megbizhato, jol bevallt vasat szeretne, annak meg mindig ez a legjobb valasztas, ha ar-ertek aranyt nezunk. Imadom!

HiddenBeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Én elvagyok vele.
Főleg azért vettem ezt a típust, mert jár hozzá egy mozgó, elemes arcmasszírozó kefe, amivel kényelmesebben meg tudom csinálni az arcomon a peelinget, mintha a kezemmel masszíroznám, és más krémeket is jó vele bemaszírozni.
Amúgy szerintem bármelyik újabb típusú Braun epilátor ugyan ilyen jól teljesítene. Kb 15 éve epilálok már, eddig is egy Braun volt, aminek amúgy semmi baja, csak marha hangos, meg kevés rajta a csipesz, tartaléknak megmarad.
Egyébként én mindenkinek az epilátort ajánlom, aki minél kevesebbet szeretne a lábak szőrtelenítésével foglalkozni, és nem akar rengeteg pénzt kidobni: hetente 1x 15 perc epilálás, és az év minden napján majdnem teljesen sima a lábad. Szóval érdemes beruházni egy drágább epilátorra, lehetőleg sok extrával, amiben minden egyben van, és legalább 10 évig nem kell más szőrtelenítő eszközökre költeni. Amúgy ennek a csomagjában borotvafej is van.

Zsanka91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Még karácsonyra kaptam ajándékba, azóta használom, de kb. csak heti 1-2 alkalommal. Igazából szépen tisztít, teszi a dolgát, de a fél év alatt nem látok különösebb változást, de lehet csak nem használom elég rendszeresen. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy különösebb bőrhibáim nincsenek, pattanások nagyon ritkán alakulnak ki, egyedül az orrom és környéke miteszeres, de ezen nem javított semmit. Alapvetően azonban kellemes a használata, tényleg néha jól esik a plusz tisztítás, egyedül arra kell figyelni, hogy megfelelően habzó arctisztítóval érdemes együtt használni.