Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

anianiko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 17.

Nem cserélném el semmi másra! Nagyon meg vagyok vele elégedve, már rengeteg pótfejet vettem hozzá, heti többször is használom. Évek óta megvan. Az elemes verziókat nem próbáltam, mert rossz véleményeket olvastam róluk, így nem bántam meg hogy ezt az akkumulátoros gépet vettem meg. Annyi hátránya van, hogy az évek múlásával az akksi kicsit kezd hanyatlani, és mivel nem cserélhető, így kuka lesz, ha már használhatatlanul kevés ideig tud működni. Jelenleg egy feltöltéssel szűkösen, de le tudom csiszolni mindkét normál állapotú sarkam, de a vége már nyögve-nyelős. :D Az ára elég húzós egy új gépnek, a webshopokban nagy árkülönbséggel kínálják, érdemes összehasonlítani őket vagy egy nagyobb akciót kifogni. Amíg világ a világ, nekem úgyis kelleni fog, hogy legyen egy ilyen gépem otthon. Alapkellék mindenkinek.

Nonnerka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 17.

Hát vegyesek az érzéseim a készülékkel szemben. Most vagyok túl a negyedik kéthetes kezelésen. A hónaljamon gyönyörűen eltávolította a szőrt. A lábaim 99%-ról is, azonban az intim részen nagyon gyatrán teljesített. Ott még a 70%-a visszanő ( pedig emiatt a rész miatt vásároltam leginkább). Én a lábamon 5-ös, hónaljon és intim részen 3-as erősséggel használtam. Néha picit csíp amikor villant, de ezt abszolút ki lehet bírni. Még bizakodom, de azért picit csalódtam is így 4-est adok, hiszen többségében jó munkát végzett

piriagi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 17.

Már fél éve használom a kiegészítő nélküli változatát, és nagyon örülök, hogy megvettem. Egy 15 éves Phillips gépet cseréltem le erre, ami bár még működött, de már többször szakította be a szálakat, mint hogy kitépte volna. Csak azon bosszankodom, hogy nem előbb cseréltem le. Fél óra alatt a teljes láb, hónalj és bikinivonal is elkészül vele. Nekem szárazon jobban bejön, mint vizesen használva (bár tényleg fájdalommentesebb, de lassabb).

vbegonie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 16.

Majdnem 3 hónapja használom, a bőrömnek nagyon sokat segített. Sokat gondolkodtam rajta, hogy egy drágább változatára ruházzak be, de összességében úgy érzem, jól döntöttem, mivel mindent, amire vágyom ettől a kis készüléktől, tökéletesen teljesít a Play Plus-széria. A teljes képhez tudni kell, hogy korábban nem volt egy hihetetlen alapos arctisztítási rutinom. Ennek kialakításához nyújtott nekem óriási segítséget a készülék. Nekem szükségem volt foreora ahhoz, hogy alaposabb legyek, ne csak "félmunkát végezzek" az arctisztításkor. Talán az sem egy elhanyagolható részlet, hogy mellé a Neutrogena habzó arctisztító gélt használom, nálam ők alkotják a nyerő kombót. A bőröm állapota a használata előtt rendkívül problémás, pattanásos volt. Úgy érzem, ha nem is a Play Plusnak köszönhető közvetlenül, hanem inkább az átlala bevezetett alaposabb arcápolásnak a tisztulásom, akkor is megérte már beruházni rá, mert így kialakítottam egy stabil rutint vele, ami előtte sajnos hiányzott nálam. Hozzám hasonlóan én annak ajánlanám a készüléket, akinek segítségre van szüksége, valamiféle "fogodzóra", mert a legtöbbször hanyagul tisztítja a bőrét. Nekem sokat segített a fenti recept által, épp ezért számomra mindenképp megérdemli az öt csillagot.

rivafive
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 15.

Az 1000 éves jól bevállt imetecem egyik napról a másikra megadta magát, így sürgősen kellett egy másik, ezt annyira dícsérték, hogy 2 nap múlva meg is rendeltem. Nagyon megbántam! Sokszor át kell menni a hajamon, hogy egyenes legyen, de akkor sem tart sokáig, fél év után meleg maradt még úgy is, hogy 1 napja ki volt kapcsolva, 1 évesen pedig már hosszú percekig tart, mire be tudom kapcsolni... Most kereshetek újat :S

dodeszka95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 15.

Ezerszer jobb,mint a hagyományos fogkefe.Aki ezt egyszer kipróbálja,megutálja a hagyományosat.

agirika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 14.

Kb 5-6 eve hasznalom es maximálisan meg vagyok vele elegedve. Gyönyörűen formázott szalon frizurat lehet vele készíteni,ehhez en mindig egy Olivia garden nt64-es körkefét használok. Mióta megvan ez a hajszárító kb két havonta nyúlok csak a hajvasalo utan szaritast követően, mert annyira szepen formáz a gep. Azt en is elmondhatom,hogy bivaly erős a motor es valoban hangosabb,viszont a hat közepéig ero hajamat középső fokozaton kb 7-8 perc alatt szárítom be,szóval a rohanos reggeleken is bőven belefér. Az egyik legjobb befektetésen volt, ráadásul nagyon sokszor akciós is,jo szívvel ajanlom mindenkinek,akinek mar elege van a draga,de fél évente/évente tönkrement hajszaritokbol.
Ez évekig jo szolgálatot fog tenni! 😊

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 14.

Nem értem, miért van az, hogy ez a szett majdnem 5 csillagon áll, míg a hozzá tartozó patron 3,5-ön se...
A kis füzetkében le van írva, hogy pazarolja a gyantát, ha egymásra két csík/ két réteg kerül. Amióta nem duplázok, sokkal hatékonyabb és gyorsabb is az egész művelet.
A készülék folyamatosan melegen tartja az egész gyantát, mindenhol melegíti. Amikor a tégely már a végét járja, muszáj fejjel lefele tartani, így minden csepp kijön, de amíg a lehúzás tart, addig ezt macerás megoldani, nehogy eldőljön. A gyanta mindent leszed, de a makacsab szőrszálakat csak a második vagy harmadik nekifutásra.

Fruzsika941210
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 13.

Van egy kisebb kupvasam ugyanugy remington márkájú ami sokkal vékonyabb és nyilván göndörebb eredményt erek el vele.Ezzel nagyobb hullámokat és természetesebb hatást .Nem annyira tartós mert nyilván lazábbak a hullámok ,de telejsen megelegedek vele .Szerintem inkább hosszabb hajú lányoknak való ,nekem nagyon tetszik .Szép ,fényes ,dús hajkoronat lehet vele alkotni 😍

chiocciola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

feltöltve érkezett az olcsóbb fekete verzió (Fasiz), kétszer megcsináltam a trimmelést, és nagyon elégedett voltam az eredménnyel. Viszont harmadjára nem bírtam bekapcsolni, gondoltam, biztos lemerült. Fél napot volt töltőn, ugyanúgy nem lehet bekapcsolni. Volt ilyen másnál is, van megoldás, vagy kuka?
Update: megnézettem, microchip hibás, kuka. Két használatot bírt.