Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Bilu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 19.

Hónapokig nézegettem és a túltolt reklámozás miatt nagyon szkeptikus voltam. Nem kellett volna. Az első használat óta szerelem, a bőröm finom puha, nagyon szeretem! Szinte várom, mikor használhatom. Egyetlen kritika, nekem simán lehetne erősebb is. Szeretem, és lehet idővel veszek majd egy nagyobbat is!

PinkSnow
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Nagyon règota szemeztem vele, nekem elèg problémàs a bőröm. Van egy kevert vizhiànyos a homlokomnàl ès egy zsìrosodàsra, pattanàsokra hajlamos tàg porusu mindenhol máshol, mèg sajna igy 30 évesen is, pedig rendszeresen jàrok kozmetikushoz ès nem túl olcsó arcàpolokat hasznàlol, sajna mègis szinte 3 szem csipsz meglàtszik a bőrömön :|
Ezèrt is vagyok minden ilyen uj cuccra vevö, hàtha alapon, viszont több 10 ezreket nem akartam egyből kiadni èrte, adodott egy lehetösèg, ismerőstöl megvettem ezt olcsóbban.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!
Már kb.2 hasznàlat utàn javult a bőröm! Konkrètan kitisztitja ès összehúzza a porusaimat, csökkenti a zsirosodàst ès nagyon szèp egyenletes bőrfelszìnt eredmènyez!
Ugyhogy nekem minden fillért megèrt, ha lemerül beruhàzok a dràgàbbik tesójàra :)

Szerintem amugy azoknak fog igazàn bevàlni akiknek problèmàsabb a bőrük, gondolom látvànyos vàltozàst azok fognak csak èrezni, tehàt akinek maceràs a bőre szerintem ne hagyja ki! :)

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Én magamnak sosem vettem volna meg. De nővérem meglepett vele a születésnapomra. Szóval több mint egy hónapja lelkes használója vagyok. Csak esténként használom, akkor van hozzá türelmem és akkor érzem, hogy szükségem van a használatára. Elég miteszeres az arcom egy részen. Szépen kezdenek eltünedezni. Mindig nagyon tisztának érzem az arcom használat után. Sosem volt még ilyen puha és letisztult az arcom mióta tinikoromban megjelent az elő pattanásom. Nem győzöm megköszönni tesómnak, hogy megvette nekem a legjobb szülinapi ajándék :) Igazi csajos színe van ennek a rózsaszínnek. Én még nem is töltöttem mióta meg van. Higiénikusnak tartom, a tisztán tartását is, nincs vele semmi gond. Tetszik, hogy nem használok el annyi vattát az arctisztításnál.

annaklari
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Szépen tisztít, de a tág pórusaimon nem változtatott. Könnyen tisztítható, ritkán kell tölteni

Vanda234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 17.

Fél éve szerettem volna hozzá jutni az ára miatt tartottam húzosnak de végül berúháztam rá..azt kell mondanom minden pénzt megérte
2 hét után nagyon jó állapotba van a bőröm puhább minden alkalom után tiszitábnak érzem a bőröm könnyen tisztitható

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Most kicsit abba hagytam a használatát talán 1 hónapja ez meg is latszik az arcomon sajnos
szóval látszólagos tisztító eredményt értem el a használatával már le se merném tenni amilyen hibák lettek az arcomon nélküle katasztrófa viszont 1 hét alatt ki tisztítja
Szóval imádom és beruháznak rá minden esten

Ditti79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 17.

Update:Megvan már vagy fél éve és tényleg igyekszem minden nap legalább egyszer ezzel arcot mosni,leginkább esténként.Az eredmény:fél év alatt a brutál erős fedésű alapozómat BB és CC krémekre cseréltem.Én ennél többet nem vártam tőle,úgyhogy engem maximálisan meggyőzött.És jut eszembe!Még mindig az első feltöltéssel megy!

Nagyon sokat gondolkodtam rajta,hogy megvegyem-e és ha igen,akkor melyiket...stb.A Play plus-on gondolkodtam,de a Notino téli dobozában benne volt a sima play változat és amikor megláttam,hogy az mennyivel kisebb ehhez képest,akkor döntöttem úgy,hogy a Luna Mini 2 lesz a nyerő.Egy hete használom még csak,de már most csodát tett a bőrömmel.A pórusaim láthatóan kisebbek,a mitesszerek száma is drasztikusan csökkent,ami van,azt is pikk-pakk el lehet tüntetni "házilag".Általában nem bírom ki,hogy csak egy percig használjam,és inkább csak esténként szoktam,de már így is csodát művelt.Úgyhogy akinek problémásabb az arcbőre és gondolkodik rajta,hogy beruházzon-e rá,annak mindenképpen ajánlom!

rose    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Update: Lassan 5 hónapja használom, úgyhogy itt az ideje egy újabb véleményezésnek. Amikor megvettem a gépet, az volt vele a cél, hogy ne kelljen mindennap borotvát használnom, ez nem jött be. Az elején egészen szépnek tűnt az eredmény, de ahogy eljött a fenntartó kezelések ideje, gyakorlatilag minden visszanőtt. A kezelés hosszadalmas, egyszerűen nincs kéthetente 2-3 órám minden területen végigmenni, ha még közben borotvát is kell használnom, úgyhogy ebből a szempontból csalódás. Hogy jót is írjak, az alsó lábszáramon nagyon szépen kikopott a szőr (sajnos ott sem teljesen), illetve a bikinivonalon és a hónaljamon is tök jól teljesített, viszont az eredmény kb. egy hónapig tartott. A karomon az égvilágon semmit nem ért, illetve a combommal is viszonylag nehezen birkózott meg, pedig a világos bőr-sötét szőr típusba tartozom. Sajnos a visszaküldési határidőről már lecsúsztam, úgyhogy most az a terv, hogy újrakezdem a 2 hetes kezeléseket, és meglátjuk, mi lesz belőle. Összességében ma már nem biztos, hogy megvenném, de ha már megvettem, igyekszem kihasználni az előnyeit.

Szerettem volna túlesni a 8 hetes előkezelésen, mielőtt véleményezem, ennek most jött el az ideje. Az első két kezelés után teljesen odavoltam, hogy milyen elképesztő tempóban hullik ki a szőr, az utolsó kezelés viszont hagyott bennem egy kis hiányérzetet, mert ennél azért látványosabb eredményt vártam volna. Az alsó lábszáramon elég szépen dolgozott a gép, ott alig maradt valami, a combomon viszont maradt bőven, bár lehet, hogy azt nem tudtam annyira ügyesen villantani. Hónaljon teljesít a legjobban, ott gyakorlatilag alig van egy-két szál, karon viszont csalódás volt, ott a 3. kezelés után sem látok akkora eredményt, bár igaz, hogy ott a legvékonyabb és legvilágosabb a szőr. A gép alapvetően kézre áll, a használata nekem hosszadalmasabb, ha tényleg figyelek arra, hogy minden területet levillantsak, akkor bő egy óra alatt vagyok meg a két lábammal - persze ha tényleg elég 6 hetente hozzányúlni, akkor ennyi belefér. :) Világos bőrre 4-es fokozaton használom, egyedül a combomnál csíp egy kicsit, de kibírható, az anyajegyeket pedig kerülgetni kell. 30%-kal olcsóbban vettem, és bár nekem nem tökéletes az eredmény, de még így is úgy érzem, hogy megérte. Bár hivatalosan vége az előkezelésnek, az app szerint ha nem értük el a várt eredményt, nyugodtan be lehet még iktatni kéthetenkénti kezeléseket, ezért most ez a terv, és meglátjuk, hogy megszabadulok-e a maradéktól. Az appot egyébként mindenképpen ajánlom mellé, sokkal egyszerűbb nyomon követni az alkalmakat, és mindenféle tippet is ad.

Floca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 16.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 16.

Sajnos a hajam egyre rosszabb állapotban van, a 10 év szőkítés most kezd kijönni rajta. Egy pár éve van hosszabb hajam, régen mindig rövid volt, rendszeresen vissza lett vágva így nem volt feltűnő az amit most a hosszúnál kiütközik. Fodrász festi a hajam kb. 2 éve. 2-3 havonta járok, tehát még nem is olyan vészes a dolog és ez a balayage satír van benne.
Emellett ugye hajvasalás, mert amúgy pont annyira hajlamos göndörödésre a hajam, hogy kezdeni semmit nem lehet vele, ellenben mint egy szénakazal úgy áll simán vasalás nélkül.
Törik, szakad, kettéválik a vége, minden baja van. Sok jót olvastam erről a masináról, utána is néztem, végül a pandástól is olcsóbban, egy kb. ugyan olyan webáruházból rendeltem meg szállítással együtt 13.000Ft-ért.
Kipróbáltam, mivel nekem iszonyat dús a hajam, rengeteg van nagyon kicsi tincsekre kellett szednem, hogy ne akadjon össze miközben húzom rajta gépet. Egy tincsen többször is átmentem, gyűjtötte a végeket szépen a kis tartályba. Mondjuk a végén jutott mindenhova, szóval ne a szobában a szőnyegen csináljátok, ha nem akartok utána mindenhol hajat látni :D
Tapintásra is és állagara is sokkal simább, de ki kellett még így is vasalnom a hajam utána. Vasalás után megnézegettem, nem érezném, hogy vékonyított a szálakon, ugyan olyan dús a hajam ha összefogom. Sokat szoktam "szórakozni" azzal, hogy a szemem elé veszek egy tincset és "letöröm" azt a szálat ami már kiáll, most sehol semmi. Szép munkát végzett.
Többször áthúztam az ujjaimat a hajamon, ilyenkor rendre jöttek a törött végek, most semmi. Pár heti ismétléssel később kíváncsi vagyok, hogy kevesebb lesz a kefémben a hajszál. Mert sajnos az utóbbi időben brutál sok haj volt benne, annak köszönhetően, hogy nem csak végek törtek hanem már sok-sok centik a hajamból.

Vanda234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 16.

Huuu imádom nekem is hosszú távon nagyon sikeres 2 dik alkalommal gyengültek a szőr szállak majd 3,4 alkalommal már rendesen ritkultak és ki is hulltak
Nekem nem okoz fájdalmat vagy csípő égető érzést a vékony Bőrnél se hál istennek 😪😌
de orulok hogy hozza tudtam jutni mert nagyon nagyon jó kis gép és megéri beszerezni ha valakinek futja rá és szeretne megszabadulni otthon és olcsóbban a szor szallaktol hosszú távon nagyon nagyon hasznos kis gépezet csak ajánlani tudom

Liliomrozsa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 16.

elvileg én is az ideális (világos bőr és sötét szőr) típusba tartozom, de sajnos nem látom az eredményességét még. eddig 8 kezelésen vagyok túl.
Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.