Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

hdori23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

Anyukámnak vettem és én is használtam sokáig. Most hogy félre nyúltam és menthetetlenül csalódott és dühös vagyok a drága Philips miatt visszatértem erre míg nem veszek mást. Eleinte zavart hogy csak akkor használható ha be van dugva de már az sem zavar, szerintem én is beszerzek egyet magamnak.
Ahhoz képest hogy kicsi szerintem kényelmes és nem elvágja hanem kitépi a szőrt. utána selymes és puha a lábam.

Vicuska918
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

Egyetértek az előttem szólókkal. Nem csodaszer, mégis valami pluszt ad az arcápoláshoz. Használatával simább a bőröm arctisztítás után, mint amikor kézzel csinálom. Pattanások ellen nekem nem jött be. Nem lett tőle kevesebb, igaz több se. :)
Aki nem sajnálja rá a pénzt, az vegye meg, de enélkül is lehet élni.

Bettiiyy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

A KM-tól a Luna mini 3-at kaptam tesztelésre, és elvittem anyámékhoz - mivel ő is minden hülyeségre kapható-, hogy próbálja ki. Nagyon tetszett neki, majd elájult, így a vége az lett, hogy a Foreo oldalán megrendeltük neki az UFO val együtt díszdobozban egy UFO áráért.
A kíváncsiság csak hajtott, mi a különbség a két Luna között, így én is kipróbáltam.
Kicsit másabb a kialakítása a két Lunának. A Luna mini 2-vel sokkal könnyebben el lehet érni az orr-részt, meg alapból is jobban ráfekszik az arcra, ami nagyon tetszik. Sokkal hatékonyabbnak érzem. A Luna mini 3-nak viszont sokkal puhábbak a sörtéi, de tisztítás során ez annyira szerintem nem érződik.
Egy picit jobbnak érzem a Luna mini 2-t, ha ajánlani kellene, szerintem inkább ezt ajánlanám bárkinek.
Puha, ragyogó arcbőrt lehet kapni már az első használat után, nekem kisebbek lettek a pórusaim, a hámlásokat nagyon szépen eltünteti a sebeknél, a hajlatoknál. Nagyon kíméletesen tisztít, így az AHA és a BHA is nyugodtan használható, nem lesz sok.
Én napi egyszer szeretem használni, reggelre elég csak magában a habzó lemosó, inkább este vetem be.
Érdekes volt nekem, mert az anyukám sokkal erősebb rezgésen használja, mint például én. Úgy érzem, az én bőrömnek bőven elég egy kisebb fokozat, de a problémásabb részeket én is szeretem egy picit erősebb rezgésen végigmasszírozni.
A rezgések között van egy pillanatnyi szünet, ami jelzi, hogy át lehet térni az arc másik terültére.
Sajnos az applikációját nem ismerem, mert egyszer próbáltam ki - mivel engem otthon vár a saját Luna-m -, de szerintem ott is lehet állítgatni, hogy milyen erősséggel rezegjen a kütyü, és mutatja is, hogy most éppen hol kell tisztítani az arcot. (Ha mégsem így lenne, akkor sincs probléma, mert a mini 2-n még rajta van a +/- gomb, amivel rögtön állítani lehet a rezgés mértékén.
Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem UFO-s csomagban nagyon megéri, de árban is barátibb, mint a Luna mini 3, és szerintem jobb is annál.

wd1102
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Braun silk épil 9-est cseréltem le azért, mert rengeteg szőrbenövést okozott, és sokszor csak eltépte, nem kitépte a szőrt. További ok volt, hogy a külön epilátort és külön elektromos borotvát váltsam le egy eszközzel. Egyelőre csak egyszer használtam, de az már ennyi alatt is kiderült, hogy nehezebben, vagy egyáltalán nem birkózik meg a kisebb szőrszálakkal. Kb. 1 mm-esek is maradnak, bárhogy forgatom-csavarom-döntöm az eszközt, sehogy sem szedi ki. Azonban ez nem hátrány, ha nem, vagy kevesebb szőrbenövést okoz!

A görgős masszázsfejjel kapcsolatban az volna a tanácsom, hogy ha észszerű időn belül szeretnéd letudni az epilálást, akkor ne használd! Én is egyből feltettem, de csak egyetlen láb epilálása ezzel több mint fél óráig tartott. A másiknál már levettem, mondom, kipróbálom úgy, mert ha ugyanolyan, vagy rosszabb, akkor repül, de szerencsére sokkal gyorsabb nélküle a munka, jóval kevesebbszer kell átmenni ugyanazon a területen.

Összességében szerintem nem rosszabb, mint a Braun, kevésbé alapos, de talán ezáltal szőrbenövést sem okoz. Pozitívum pedig, hogy:
- halkabban és alacsonyabb frekvencián üzemel
- nagyon jó a borotvája
- és bár nem túl szakszerű megközelítés, de gyönyörű!

SpinnerCat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Nem, nem és nem. Kölcsönbe kaptuk anyósoméktól az egyik gépet, hiszen nekik kettő is van (bár a másik épp elromlott, szóval a tartósságában sem vagyok biztos). Nagyon jó lett volna feszesítésre vagy narancsbőr ellen használni, de: 1) Halálosan unalmas. Semmi spa, mint a reklámban, csak kötelességből használja az ember minden nap, hátha hat valamit (Spoiler: Nem). 2) Macerás is. A kék trutyis gélt le kell mosni az érintett felületről, míg a fehér ápolót nem. Időt mindenképp elvesz a napból. 3) Ennyire drága gép, de egy ~200 forintos időzítőt nem tudtak volna belerakni? Nagyon frusztráló, hogy csak az ad hoc csipogásból lehessen következtetni arra, hogy mennyi idő van még hátra egy kezelésből. 4) És akkor az ár: nem vagyok smucig, de ennyit már fájna kiadnom egy gépért - főleg, mivel rosszmájúan feltételezem, hogy a márkanév és az mlm rendszer emeli csak a csillagos égig. 5) Ha mégis láttam volna hatását, mindezt meg lehetett volna bocsátani neki, de nem tapasztaltam semmit. 6) A koronát az tette fel az egészre, amikor megcsípett/megrázott a gép (rendeltetésszerű használat mellett!). No és akkor hogy ellentmondjak az előzőeknek, mégiscsak megtapasztalhattam a gép hatását egy szép kiterjedésű és fájó véraláfutás manifesztációjában.

Azt hiszem, erről ennyit; többet nem mertem elővenni, visszavittük. Akinek nincs feleslegesen sok pénze, amivel nem tud mit kezdeni, és/vagy mlm-es ismerőse, akit mindenképpen támogatna, kerülje el!

Az igazsághoz annyi hozzátartozik, hogy a fehér (https://kremmania.hu/kremek/nu-skin-ageloc-dermatic-effects-feszesito-testapolo) krémje egész kellemes.

wd1102

Tökéletes simaságot lehet elérni vele viszonylag gyorsan. Szeretem, hogy a szárazon borotválással nincs annyi macera, viszont a borotva az borotva, a simaság érdekében naponta kell használni, hogy ne legyen sündisznójellegű a láb. Igazából én pont ezt elégeltem meg, és cseréltem le az epilátorára, amiben viszont van ugyanilyen borotvafej is, így ha sürgős a szőrtelenítés, győz a borotva, egyébként pedig epilálok.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Több szempontból is rendkívül szerencsés vagyok.

1. A Leendő Férjet elkapta (ismét) a ,,lehozom a csillagokat is" vásárlás, meglátta, mert ,,ez végre kütyü, nem kence" én pedig voltam oly óvatlan, hogy elköptem mennyien szeretik és örülnék neki. Így elkezdtük hajkurászni, pechünkre sehol nem találtunk karácsony után a lefosztott boltokban.
2. Végül meglett, teljesen újonnan, nevetséges áron, mert a gazdinak volt más is, ajándékba kapta. Azonnal lecsaptam és ma örömmel próbáltam ki.

Használtam kínai utánzatot, ég és föld a minősége. Szuper a 8as skála, de a maxon ez úgy remeg, mint egy kisebb epilátor, úgyhogy 4est lőttem be az esti arctisztításhoz. Nagyon-nagyon üdítő, kellemes és relaxáló a használata, komplett arcmasszázs. A cerave krémes lemosóval használom, érdemes először arcra kenni és nem a gépre mert a kis sörték közé beragad az anyag. Természetesen tesztelem majd folyamatosan ahogy szoktam, de megajánlom az ötöst már az élményért is.

Pár nap használat után: a bőröm imádja. Eltünteti a hámló sebeket, látványosan világosodtak a foltjaim. A mitesszereimet szintén nyírja mintha muszáj lenne, nem érzem a korábban megszokott kényszert a nyomkodásra. Mindeközben nem szárít, nem piszkál, nem érzem soknak a retinol, mandulasav és c vitamin stb mellett sem. Mivel ebben a században már olyan sminkek vannak, amiket szerintem lehetetlen kézzel alaposan eltávolítani egy tág pórusú bőrről, ugyanolyan jó szolgálatot tesz mint az elektromos fogkefe. A havi elmebaj előtt állok, 0 pattanással.

2 hét után: 3 napig nem használtam és tele lettem apró kis puklikkal amik nem bacik, nem gomba, hanem egyszerűen olyan gyengéden de alaposan tisztít, hogy sírva-hisztizve kéri az arcom. Amint visszatérek hozzá, újra szép a bőrkép. Jön velem azóta kis tasakban mindenhova. Pont.

reaglamour
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 20.

A legjobb hajvasaló a világon!!! Legalábbis a számomra. Egyszer egy fodrászomnál láttam, ő ajánlotta és már lassan 10 éve megvan!!!! és hibátlanul működik. Szerelem volt már az első használatkor és ez a szerelem azóta is tart. Csodát művel a hajammal, gyönyörű fényes, sima, puha lesz tőle. A tapintása csodás, egész nap simogatnám a hajam. :) Azt a simaságot adja, amit elvárok egy hajvasalótól. Nekem szép szögegyenes lesz tőle. Alapjáraton olyan se nem göndör és se nem egyenes a hajam, és kövezzetek meg, de én úgy érzem, hogy nem is roncsolja annyira, mint a korábbi hajvasalóim. Pedig akkor is használtam hővédőt és hajápolókat. De úgy gondolom, hogy ennél már első áthúzásra is gyönyörű egyenes lesz, és nem 'kínzom' a hajam annyi ideig. Most el tudom mondani, hogy akkor növesztem meg a hajam, amikor akarom, mert nem kell folyamatosan levágatnom a fodrásszal mert tönkremegy a vége, mire újra eljutok hozzá.
Sehova nem megyek néküle, akármilyen utazásra Ő tuti jön velem. :D. Csak ódákat tudok zengeni róla. Láttam kevésbé elégedett használókat is és nagyon sajnálom, hogy nekik nem vált be, nemtudom, hogy mi lehet a probléma, mert én tényleg csak jókat tudok mondani a termékről. Korábban volt Remington és más hajvasalók, de egyik sem érhet a nyomában sem, pedig kategóriájukban azok sem lettek volna rosszak, mégsem tudták ugyanazt tenni a hajammal, mint a Ga.ma. Feleannyira sem volt jó.. Ha lehetne 100 csillagot adnék rá, de mivel csak ötöt lehet, abszolút 5*. :)

Xanacska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

UPDATE
2020.január 20.
Meg vagyok elégedve. Pont azalatt az időszak alatt kezdtem használni, amikor a bejgli, mézeskalács és egyéb finomságok időszaka volt. Azzal együtt, hogy elég sok édesség lecsusszant, s igazából nem mozogtam rendszeresen, csak héba-hóba, ennek ellenére a narancsbőröm kb 15-20%-a eltűnt. Ahhoz képest ez fantasztikus eredmény.
A továbbiakban rendszeres mozgás, étkezésre figyelés mellett fogom használni. Újabb egy hónap múlva jelentkezem.

2019. december 20.
Idei karácsonyra kaptam, vagyis fogom kapni, de már ki is bontottam :)
Túl vagyok az első alkalmon: a készüléket kényelmes megfogni. Egyszerű a bekapcsolása és a használata. Lassú mozdulatokkal kell az adott területet (én a fenekemen használom) kezelni. A gélből, egy területen, 5-6 pumpálásnyit használtam el. Kellemes, bizsergető érzés volt maga a művelet.
Eredmény nincs, mert csupán a legelső használaton vagyok túl. Egy hónap múlva jelentkezem az eredményekkel.

lhekszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam. MagicIron nekem bejott, szerintem jó.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.