Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Divalesquefitgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Imádom! <3
Kérastase Résistance hővédővel használom gőzfunkcióval, hajmosás után. Tényleg kevésbé roncsolja a hajat.
Irtó gyorsan melegszik fel és tartós hatást biztosít. :)
Szerintem szuper! <3

Mosizso
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Már 2012 óta használom egy kicsit korábbi verzióját, rendszeresen olyan 2 hetente. Szerencsére az enyémmel még semmilyen kábel probléma nem volt. Szedi a szőröket és be is szakítja,de lehetne rosszabb is. Nagyon minőségi a termék én nagyon ajánlom. :) A kezelés a kezdeti szakaszban fáj, meg ha az emberből előjön a jeti, mert hetekig lusta volt használni. De rendszeres szedés mellett abszolút kibírható.

Vinterblot89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Az itteni vélemények után vettem meg. Összességében szépen tisztít, kezdetben 2 naponta használtam, de az soknak bizonyult. Bőr radír helyett szoktam használni, tényleg puhább tapintású a bőröm utána, de sajnos a kozmetikust nem váltja ki, így is kell járnom arc tisztításra, pattik és mitesszerek miatt. Nem vagyok elájulva tőle, de nem bántam meg, hogy megvettem. Általában fátyol maszk feltétele előtt szoktam bevetni, hogy jobban hasson az elhalt hámsejtek eltüntetése után a maszk, eddig nem volt gond vele, de a hűha érzés azért elmaradt.

Fujituli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.
A fájdalom közepes. Kábellel működik, valamint 2 fajta erősségre állítható. Nem foglal sok helyet.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 23.

Én a vásárlásnál több szempontot vettem figyelembe, tölthetőt szerettem volna és a gyártó garanciája is számított. A Foreo-hoz adnak egy szilikon lapot, amin szerepel a garanciát érvényesítő honlap címe, és ott a megvásárolt készülék széria számával kell regisztrálni. Nekem még nincs meg teljesen 1 éve.

Amiért váltani szerettem volna erre a szilikonos arctisztítóra, és szintén szempont volt a vásárlásnál:

- higiéniai okok, gyorsabban, könnyebben, egyszerűbben tisztítható, antibakteriális felület, a szilikon jobban ellenáll a baciknak mint a nejlon sörtés arckefék
- kellemesebb érzés a bőrnek a használata, nem utolsó sorban masszíroz is, az Anti Ageing kezelés/masszírozás szöveg meg baromi jól hangzik :-)
- maga a készülék formatervezése, alakja, aztán a rajta található sörték kialakítása, eloszlása, funkciója is fontos szempont volt

Rengeteget vizslattam, hogy vajon mi a lényegi különbség a Foreo LUNA 2 és a Foreo LUNA 2 professional között. A "profi" változat 2 generációs kefefejjel rendelkezik, vagyis a Luna 2 hátoldalán található "ráncosodást megelőző" masszírozó vonalkákból 2 hosszú vonal elöl a tisztító felület alatt is megtalálható, vagyis a tisztítás alatt ezek a vonalak erősebb, ezáltal hatékonyabb, megemelő masszírozást tudnak végrehajtani. Ezen felül pedig a hátoldalon is több, 10 helyett 11 Anti Ageing masszírozó vonalka található. A felső, lekerekített szemkörnyéket elérő kialakítás viszont nem különül el a többitől, és itt már nincs bőrtípus szerint megkülönböztetés, mert azt ígérik, hogy minden bőrtípusra egyformán jó, csak több színben kapható. Azért nem győzött meg teljesen a profi változat, mert ebben az árkategóriában én már elvárnék némi plusz szolgáltatást is, pl. a Foreo Luna Fofo-nál lévő, kijavított, továbbfejlesztett és megfelelően működő, hasznos Bluetooth-os elérhetőségű szoftvert. Mobilapphoz csatlakoztatva - hátul van két bőrérzékelő, amivel elemezni tudja a bőr állapotát, és elvileg javaslatot is adna a javítására, már ha jól működne, és akkor még hasznos is lenne!

A Luna 2 -nél engem meggyőzött a remek tisztítóerején és hatásán kívül a bőrtípusok szerinti különböző kialakítás is. A finom pulzálás elősegíti az elhalt hámsejtek eltávolítását is, ez nálam jól vizsgázott, mert az arcom jobb felén eléggé hámlásra hajlamos a bőr, és sminkelésnél is küzdöttem néha az apró és bosszantó kis lebegő, bőrcafatokkal.
Nekem a kombinált bőrre való változat van meg, ahol 3 különböző méretű és elosztású sörtekialakítás található. Az aksi kifejezetten jó, több mint fél évig bírja napi használat mellett, és a feltöltés is gyors. Az arctisztítás krémes, géles, és habzó állaggal is remekül alkalmazható, csak a mennyiségre kell figyelni, mert eltúlozva képes a szembe is belefolyni, egészen kicsi mennyiség is elegendő hozzá. Az egyetlen negatívum, ami nem tetszik benne az a hiperbéna funkcióváltás a használatkor. Totál semmi nem jelzi, hogy éppen melyik program működik!

Bridzsitt

Maximális 5 csillagot adom ennek a terméknek ugyan is zseniális. Nagyon örülök, hogy beruháztam rá és végre megvettem. Sokat gondolkoztam rajta, hogy még egyem e de végül csak megtettem hála istennek. Ugyan is a hajamat mintha kicserélték volna. Nagyon rossz állapotban volt a hajam mert előző nyáron naponta 2szer is vasaltam a régi hajvasalommal és egyszer lett szőkítve is. Úgy h elhatároztam, hogy rendbe hozom a hajamat. 2018 novemberében vásároltam meg és azóta használom, eleinte heti 2szer mostanában már csak heti 1szer. Heti 1szer megmosom a hajam vele és ez bőven elég is mert kb. 3 napig hordható a hajam kibontva hajmosas után. Alszok, forgolodok és nem alszom el. Hihetetlen😊😍 Amióta használom egészségesebb lett a hajam és erősebb dúsabb. Sztem megéri rá beruházni mert innentől kezdve nincs töredezett, egészségtelen haj. Nagyon örülök h megvettem magamnak karira. 😊

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

A fodrászom vasalta múltkor a hajam ezzel a géppel és teljesen elájultam tőle! Annyira gyönyörű,puha,selymes,egészséges és fényes lett a hajam,mint az álom,kb sosem volt még ilyen. Ezt az egyenességet napokig tartotta,egészen addig, amíg a medencében tiszta víz nem lett a hajam. Addig viszont sem a hajgumi nyoma nem maradt meg benne,sem a zuhanyzáskor felszálló pára,sem az éjszakai forgolódás nem tette tönkre a hajam. Akkor eldöntöttem,hogy nekem is kell egy ilyen,folyamatban van a beszerzése,szóval majd hosszabb távú itthoni használat után updatelek. Addig maximális 5 csillag!

Melszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Nem vagyok vele annyira megelégedve. Emel valamennyit a szempilláimon, de sajnos nem sokáig tartja az ívét. Lehet dúsabb és hosszabb szempillájú hölgyeknél tartósabb és látványosabb.

Philips Hp6541/00  Epilátorkészlet

Philips Hp6541/00 Epilátorkészlet

Philips Hp6541/00  Epilátorkészlet
szolcsika
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Nagyon szerettem, de sajnos pár év alatt tönkrement. Az akkumulátora is egyre gyengébb lett. Ezeken kívül elégedett voltam.

MaFa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nekem nem vált be. Tök jó, hogy nedvesen is lehet használni, olyankor fájdalommentes és szerintem jobban ki is tépi a szőrt. Viszont száraz felületen alkalmazva nem tépi ki a szőrt viszont ha kitépi akkor is inkább beletöri. Nem ajánlom, nagyot csalódtam benne és nem is használom szívesen.