Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

incifinci28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Sokkal kobban szeretem, mint anagy szalon mi őségű társait. Nagyon hamar megszárítja a hajam, fényes lesz, nem száll és lassan 5 éves.

Maja92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Nagyon tetszik ez a hajvasaló, amit ígér teljesíti. Hamar felmelegszik, hosszúak a lapjai, nem tépi a hajat mint a régi hajvasalóm. Ajándék szettben vettem meg, jár hozzá egy táska is ami igaz, hogy jól néz ki, de a hajvasaló sajnos nem fér bele.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 17.

Utálok kozmetikushoz járni. Én nem szépítő kényeztetésként, hanem tortúraként éltem meg mindig, és a legszuperebb, legdrágább arckezelés eredménye is jó, ha 2-3 napig látszott. (És akkor még az olyan járulékos élményeket nem is említem, hogy minden kezelés alatt szétfagytam, még nyáron is, irritálta a szemem minden krém, de volt szerencsém már fokhagymaszagú ujjakhoz, végig kellett már hallgatnom nyaralási terveket, fürdőszobafelújítási problémákat és házassági válságot is. Mindezek megkoronázásaként nem egyszer a kertek alatt kellett hazaosonnom a szétment frizurám és a kipirosodott ábrázatom miatt.) Úgy döntöttem, inkább használok napi szinten magas hatóanyagtartalmú szérumokat, krémeket, és ha kell, majd bőrgyógyászhoz megyek komolyabb kezelésre.
A Foreo Luna 3 után erre az Ufo minire is beruháztam, gondoltam, ha nem is ér fel egy kozmetikai kezeléssel, de egy maszk mindig jót tesz, és ez otthon, bármikor bevethető. A minit választottam, mert a normál méretű Ufo nem csak drágább, de szerintem bumszli, ez az aranyos kis rózsaszín kütyü sokkal kézreállóbb, és csak a hűtés programmal tud kevesebbet.
Ugyanúgy kell tölteni, mint a Luna 3-t, és a mobiltelefont sajnos most is magunkkal kell vinni a fürdőszobába, nem lehet megúszni, mert a Foreo applikáció nélkül meg se moccan. De nem elég ám letölteni az app-ot, összepárosítani bluetooth segítségével a két eszközt, a telefonnal minden egyes alkalommal még be is kell szkennelni a Foreo okosmaszk tasakjáról a vonalkódot, csak utána működik az Ufo. Ez nem bosszantásul van kitalálva, hanem azért, mert a maszkokból több féle is létezik, és a készülék az adott maszknak megfelelően választja ki a programot, a telefonon meg is jelenik a neve. Az Ufo mini mellé a dobozban ajándékba adtak a kék Make My Day maszkból egy tasakot, először ezt próbáltam ki. Külön még a rózsaszín Glow Addict és a lila Youth Junkie nevűt vettem meg, alkalmasint írok majd róluk a terméklapjukon.
A készülék egyik oldala csak dísz, csúszásgátló szilikontüskés felülettel és középen a névvel, a másik oldalán található az okosmaszk kezelő felület. Itt van egy levehető műanyag gyűrű, a tasakban található kerek, lapos, krémmel átitatott maszkot ide kell illeszteni, és a gyűrűt a helyére pattintani. Első alkalommal kicsit macerás, tocsogós művelet, de bele lehet jönni. Egy tasak tartalma egy alkalomra nagyon sok, még akkor is, ha az ember újraindítja a programot. Még az én száraz-vízhiányos bőröm se issza be 2 x 90 másodperc alatt a teljes mennyiségű krémet, az arcon mintegy pakolásként marad egy vastag réteg, sőt, még a tasakban is marad egy fél arcra való adag. A kezelés ideje alatt az applikáció folyamatosan mutatja a lépéseket, mondja is, hogy mikor mi történik, és közben kellemes relax zene szól. A különböző színű fények jópofák, a melegítés tényleg nagyon kellemes, de a T-sonic pulzálás szerintem túl hangos, nem segíti a relaxálást, inkább kontraproduktív, a zenét is alig hallani tőle, amikor az ember füle közelében rezeg. Mindegy, én nem a relaxálás miatt vettem meg, a fürdőszobai tükör előtt ácsorogva, az Ufot az arcomon ide-oda mozgatva, ennyi idő alatt amúgy is képtelenség lenne. A végeredmény viszont tényleg látványos: hidratált, feltöltött bőr, és nem kellett elzarándokolni a kozmetikushoz sem.
Amúgy én túljártam a kütyü eszén. Gondoltam egyet, felkentem az arcomra a Sisley feketerózsás maszkját, beszkenneltem az egyik Glow Addict tasakról a vonalkódot, és megnyomtam a start gombot. Működik. (Először azt hittem, hogy egy vonalkódot csak egyszer enged beolvasni az applikáció, de azért ennyire nem okos.) A Sisley maszk nem elég "szaftos" hozzá, nem csúszik rendesen a készülék a bőrön, inkább csak nyomogató mozdulatokat lehet vele csinálni. Benenedvesített arcbőrön viszont teljesen jó, és a melegítés hatására sokkal hamarabb és jobban beszívódik a maszk. Ugyanígy ki fogom próbálni még a Clarins Extra Firming maszkjával is. Ez egy plusz pont, nekem az Ufo mini igy még jobban megéri az árát.

DeLilla89
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

Én nagyon imádom! Tinikoromtól kezdve folyamatosan megvágtam magam a borotvával, a gyanta meg az epilátor viszont túl fájdalmas volt nekem. Ezzel a kis géppel kb. 5 hónap alatt elértem azt, hogy már tényleg csak elvétve találjak nagyon pici pihéket a lábamon és a karomon is. Nem fáj, nem kellemetlen, hétvégente levillantottam gyorsan is kész. Most a hónaljamat és a bikinivonalamat kezelem. :)

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Régóta vágytam egy mini epilátorra és nemrég -talán kifutó akció keretében- megvettem ezt a szettet. Imádom. Előbb is beruházhattam volna rá. A csipesz is tökéletes, A nagy epilátor valóban kis fokozatú, de célnak megfelel. Helyes kis, többzsebes táskában adják, a mini epilátorhoz elemet is csomagoltak. Így, hogy kedvezményes áron vettem (majdnem a feléért) teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bambusz92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

Karácsonyra ezt kértem ajándékba mert saját magamnak az ára miatt nem vettem volna meg :D. Azt kell hogy mondjam nagyon jó. Minden este használom Garnier vagy Balea sensitive arctisztítóval és nagyon kis puha tiszta lesz az arcom utána. A mitesszerekkel az orromon nem tud mit kezdeni, de az államon jelentős a változás illetve egy kozmetikai nagykezelés után a használatával lassabban jönnek vissza a bőrhibák. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

zs001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 15.

Nem szerettem meg :-( . Először is, hiàba hasznàltam a sensitive fejjel, az èn èrzèkeny, kipirosodàsra hajlamos bőrömre sok volt mèg ez is. Úgy èreztem, mintha legyalulna egy rèteget, utàna extràn hùzódott a bőröm, tùlèrzèny lett. Azt gondolom, ez mèg rövid tàvon sem egèszsèges. Próbàltam heti egyszeri hasznàlattal is, de ìgy is többet àrtott, mint hasznàlt. A màsik gondom, hogy nem èreztem tùl higiènikusnak sem, lassan szàradtak a sörtèk. Maga a kèszülèk ugyan szèp, esztètikus, de sok helyet foglalt, a tartozèkai folyton ùtban voltak, stb. Nagyon jó reklàmot csinàltak ennek az eszköznek is, de vèlemènyem szerint nem sokat èr. Fèl ève àll a szekrènyem aljàn :-/ .

matyasflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 15.

Nem gondoltam volna,hogy már az első használat után bármiféle változást észre fogok venni,de szerencsére tévedtem.Észrevehetően puhább lett tőle az arcom és mintha a kis mitesszereimmel is kezdene valamit.Annyira nagy hype volt körülötte,hogy egyszerűen nem hittem el,hogy ez bármit is használna,de nagyon örülök,hogy a kíváncsiságom győzött és beruháztam egyre.Ugyanakkor szerintem a drágább társai sem tudnak sokkal többet meg szerintem nem is kell.

ImreZsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 13.

Már az első használat után puhább lett az arcom tőle. 3-4 használat után pedig eltüntette a fekete mitesszereket az orromról és az államról, és mintha a pórusokat is összébb húzta volna az orcámon. Imádom :) Bárcsak előbb megvettem volna, de szkeptikus voltam és pénzkidobásnak gondoltam.

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 13.

Na, ez egy rendkívül pozitív csalódás volt részemről. :) Eddig anyukám kb. 5 ezer Forintos Remington hajszárítóját használtam, hát ég és föld a kettő. Dús, fenékig érő, göndör/hullámos hajam van, ami hajlamos a szöszösödésre és a gubancolódásra. Az előző gépezettel hiába szárítottam ki körkefével, mindig szöszös, igénytelen lett a hatás, de ezzel fényes, sima és puha a hajam a következő hajmosásig. Alapból professzionális termékeket használok a hajamon -biztos ez is segít-, de én soha nem hittem volna, hogy hajszárítók között ekkora különbség van. Valószínűsítem, hogy a magas teljesítményének és az ionos technológiának köszönhető ez az eredmény. A gépezet maga nagyon szemet gyönyörködtető, minőségi anyaghasználat látszik rajta. A gombok elhelyezése praktikus, véletlen sem állítódik át a hajszárítás közben. Egyetlen negatívuma, hogy picit nehezebb, de volt már ennél sokkal nehezebb hajszárítóval is dolgom, annyira nem vészes. A kábele iszonyú hosszú, ez sem hátrány. Külön öröm, hogy a gyártó 6 év garanciát vállal rá! A körkefés szárítás annyira bevált, hogy a hajvasalót sem veszem elő. Bátran ajánlom mindenkinek, életem talán legjobb szépségápolási vétele volt!