Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

norinaanna93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 20.

Mivel nálam már több másik Foreo termék is bizonyított, így mindenféle kétség nélkül vásároltam meg ezt a masszázs gépet anyukámnak(50) karácsonyra. Az ára kifejezetten barátságos, ha belegondolok, hogy a kozmetikusunk 5 ezer forintért masszírozza meg édesanyám arcát. Ezzel a készülékkel tulajdonképpen minden nap akár többször is kezelheti a szeme alatti jelentkező párnácskákat. A változás nem mondanám, hogy azonnal, de szemmel látható.

norinaanna93

2 éve használom, nem cserélném le semmi pénzért. Korábban Oral-B elektromos fogkefét használtam, folyamatosan töltenem kellett és lehetetlen volt szép tisztán tartani. Megváltás számomra az ISSA. Utazásokra is bátran magammal visszem mindenféle töltő nélkül, mert biztos vagyok benne, hogy nem fog cserben hagyni. 5 csillagos élmény.

norinaanna93

1 hónappal ezelőtt vásároltam, mert a nagy nyári melegben brutál nagy kelések voltak az arcomon. Voltam bőrgyógyásznál, azt állapította meg, hogy akném van, beutalt vérvételre, de természetesen egy fényévet kell várnom mire ebből eredmény is lesz, így nem bírtam tovább várni, már az utcára sem volt kedvem kimenni ilyen arcbőrrel, úgyhogy adtam egy esélyt a Foreo készüléknek. Hihetelen változás állt be kb. 1 hét után, nem akartam hinni a szememnek, étkezésen, krémeken semmit sem változtattam, így biztos vagyok benne, hogy a Foreo nagy szerepet játszott a dologban, nálam 5 csillag.

Tekka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 19.

Ajajj, ezt a nagyon sok pozitív véleményt olvasva azon gondolkodom, velem van-e a hiba, hogy lehet hogy nekem nem vált be ha a nagy többségnek igen. Nekem több mint egy éve van meg, az elején nagyon lelkesen használtam, egy nap kétszer, reggel és este is. Mivel csoda nem történt, átálltam inkább a napi egy, esti tisztításra. Mostanában pedig már inkább hébe-hóba, az árát tekintve sajnálom nem használni, de őszintén szólva teljesen semleges a hatása, a se nem árt, se nem használ kategória nekem. Én amúgy a mitesszereimre vettem, egyáltalán nem vészes a helyzet, de főleg az orromon vannak azért és a tisztítás után is viszonylag hamar 'visszatérnek', erre kerestem megoldást. Ha bármi változna majd updatelek, de egyelőre elég csalódott vagyok.
Pozitívum amúgy hogy tényleg rengeteg ideig bírja töltés nélkül és ha valaki annyire megszeretné hogy utazni is vinné magával, nagyon aranyos pici és nem sok helyet foglal.

Plusskutya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 19.

Hű társam ÉVEK ÓTA a reggeli készülődésben.
A COSRX Low PH Good Morning Gel arctisztítójával használom, minden reggel, a zuhany alatt.
Tág pórusú, mitesszerekre hajlamos, kombinált bőröm van, a Mia sokat segít rendbentartani.
A pótkeféi elég borsos áron kaphatóak, de az e betűs aukciós oldalon mindig találok utángyártott keféket, amik a tapasztalatom szerint ugyanolyan jók, és negyedannyiba kerülnek.Többféle elérhető belőlük, egyszerre többet veszek egy szállítási költséggel és felhalmozok itthonra jópárat.

anno
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Gyerekek egyszerűen imádom. Kerek 7 perc alatt megszárította a hajamat közepes fokozatban, langyos melegben ősszel, a hajam pedig félhosszú,dús vastag szálú :D Nem viccelek. Végre nem fél óráig kell szárítanom és nem száll utána össze vissza.
Hátránya is van viszont. Nagy, súlya van és zajos, nem lehet össze csukni. Tehát nem utazó hajszárító, bár én magammal cipeltem :P
Lassan fél éve használom és elégedett vagyok vele. Megizmosodtam és arra a 7 percre elbírom tartani :D

tothsugarka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 18.

Első használat után is érezhető volt a különbség, olyan puha és selymes lett az arcom mint még soha.
Sok pattanás utáni piros folt volt az arcomon, amik már több mint egy évesek voltak és azt hittem már sosem múlnak el, de ez a gép nagyon sokat eltüntetett, persze nem 1-2 alkalom után.
Én heti 2 alkalommal szoktam használni, kb 2 hónapon keresztül, ezután pihentetem kb 1hónapig aztán kezdem elölről.
Nem lett az arcom tökéletes, de sokkal szebb és könnyebben gyógyul. Mióta használom nagy és gyulladt pattanások helyett kevesebb és kisebbek jönnek ki, ezek hamarabb el is múlnak szerencsére. Nekem teljesen megérte.

lornik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Olcsó design, még rosszabb minőség, konkrétan szétégeti a hajat, utána érezni az “égett haj”-szagot. Nyomába sem ér a GHD-nek, T3-nak, vagy a L’oreal Steampodnak.

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Egészen addig el voltam vele, míg véletlenül le nem ejtettem működés közben. Még 2016-ban vettem a tavaszi Glamouron. Semmivel nem jobb a régi készülékeimnél, ez nem olyan alapos, mint a régiek. Gyorsabban végeztem vele, de csak látszatra, rá egy hétre újra borostás lettem, ami kicsit elkeserített. Rendszeresen letörte csak a puha szálakat, így nem olyan alapos. Azóta lecseréltem egy hasonló Braunra, de azt még nem használtam az IPL mellett.

Babooca

Nagyon sokáig vágytam erre a szettre. Húgomnak van ilyen epilátora, már ha még működik neki. A kis epilátor nagyon hasznos, de ha egyszer lemerül az elem, nagyon nehéz cserélni. A nagy meg Satinelle-hez híven vezeték és adapter gondokkal küzd 1-1.5 év után. Ez azért elég nagy csalódás, és sajnos nem is olyan olcsó ez a szett, hogy évente újravegyük. A szemöldökcsipesz anyukám kedvence. Összességében nem rossz ez a szett, a kis epilátor egész kompakt, elfér a neszesszerben is és hasznos de biztosan nem vennék Satinelle-t többé a 3. csalódásom után.