Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

nreka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 9.

Notino winter box részeként kaptam ajándékba. Nekem abszolút felért a hype-hoz, a bőröm tiszta és selymes lesz utána, nem szükséges kémiai hámlasztás. Hetente 3x-4x használom. Az egyetlen probléma vele hogy nem tölthető, így ki kell dobnom amikor lemerül.

kathika33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 9.

Szeretem, mert jó munkát végez, és pasim is szereti ;-)

kathika33

Ez tényleg professzionális hajszárító (igen, hangos, de a fodrásznak is hangos a hajszárítója, nem véletlenül gondolom)...
Gyorsan szárít, kíméletes és talán nem száll annyira a hajam, szóval azt adja, amit igért

Bettii98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 7.

Nekem a normál görgős gyanta szett volt meg, de azt nem találom a termékek között. Az is hasonló, mint ez,csak sárga csomagolással. Semmilyen szőrt nem szedett le, ragadtam tőle, soha nem venném újra.

Dorathea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 5.

Szeretem használni, kb heti 2-3 alkalommal szoktam. Mikor megvettem naponta használtam esténként és pár nap után nagyon durván elkezdett hámlani az orrom, kicsit az állam is. Nem néztem az időt közben és több mint valószínű, hogy volt az simán 2 perc is amíg masszíroztam vele a bőröm.
Én nagyon semmi plus tisztító hatást, kevesebb miteszert vagy ilyesmit nem tapasztaltam.
Amiért 4 csillag mégis: szerintem gyengéd fizikai radírnak jó heti 2-3 alkalommal, mert utána puhábbnak érzem a bőröm, így a hámlasztómentes időszakban nagy barátom. Ezen kívül imádom használni, olyan jól masszíroz, néha jól esik esténként egy kis kényeztetés. Ezért a hatásért nekem elfogadható ez az ár.
Főleg, hogy a mini 2-őt már évek óta nézegettem, black friday-eken is, de sose vitt rá a lélek, hogy megvegyem, mert féltem, hogy nem váltja be az elvárásaimat és pénzkidobás lesz. Hát a tapasztalataim alapján az is lett volna, nekem nem hiányzik az állítható erősség, és egyelőre az elemmel sincs baj.
Szóval szerintem nem egy must have, nem is kell tőle csodát várni, de kellemes használni, egy kis megérdemelt luxus.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 4.

Nagyoon szeretem!! Sok év klasszik fogkefe használat után váltottam elektromosra, mondhatni, ég és föld a különbség. Azóta a fogmosás egy öröm, nem kínlódás..végre érzem, hogy alaposan tisztít és tiszták lesznek a fogaim. Fél éve használom kb., soha semmi probléma nem volt vele.

Rudelf
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 2.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 2.

Többször próbálkoztam vele, különböző erősséggel rányomva, különböző gyorsasággal, egyszerűen be kell látni, hogy erre nincs más megoldás, mint az olló. Eleve hullámosabb, göndör hajon még kevésbe hatásos, mint amúgy, pár hajszálat a felénél letört. Sajnálom, hogy bedőltem én is ezeknek a nagy reklámozásoknak, nem ajánlom, hogy más is erre dobja ki a pénzét. Egy ollóval sokkal többet el lehet érni, ugyanúgy hosszváltozás nélkül.

Mantra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 1.

Mivel ketten vagyunk hosszú hajúak a családban, ezért inkább nem néztem az árát, hanem megvettem a sok jó vélemény miatt. Már legalább fél éve megvan, csodálom, hogy elfelejtettem írni róla.
1. Elég nagy, de nem nehéz, nem törik le a kezem mire végzek a hajszárítással.
2. Az érzékelője tényleg csodás, váltja a hőmérsékletet, sosem melegszik túl, nem szárítja ki a fejbőrt, hajat. Gyorsabban végzek a hajszárítással, mint régen. A vállig érő hajam kb. öt perc, után formázom, de az sem szokott sokkal tovább tartani.
3. A hajam nem törik úgy, mint régen, hanem csillogó, selymes, puha (mondjuk arra is figyelek, hogy mivel ápolom a hajamat).
4. Könnyen kezelhető, elérhetőek egy kézzel is gombok.
5. Csodálatos kivitel, a fürdőszoba éke.
Az eddigi legjobb hajszárító, amivel életemben találkoztam, a fodrászomnak sincs ilyen jó! :D

1999
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 31.

Heti 3-4 alkalommal használom és így tökéletesen működik. Puha utána a bőröm és tisztábbnak is érzem. Használat után a krémeket is jobban beszívja a bőröm és valahogy szebbnek, frissebbnek tűnök. Nagyon szeretem használni és csak ajánlani tudom.

ildiko969
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. augusztus 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. augusztus 30.

Első használat: Kicsit szárítja a hajvéget, de lehet, hogy már előtte is szára volt. Fura, hogy először végig kell húzni a tincsen a két szárat és utána lehet befogni a hajat. Még szokjuk egymást. :-)