Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 7.

A legjobb hajvasaló, amit eddig használtam. A kímélő üzemmódban is tartósan egyenesre vasalja a hajat, és gyönyörű hullámokat is tudok vele készíteni.
A kinezete már csak hab a tortán. 😊
H&M kuponnal vettem majdnem féláron, de így, hogy látom mit tud, teljes áron is megvenném.

Upd.: 1 hónap használat után sajnos nekem mégsem vált be. Felkerült az eladó termékeim közé.

ddoorraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 2.

Névnapomra kaptam ezt a hajszárítót, mert mindig siránkoztam, hogy lassan szárít az előző. :)

Na ez nem szárít lassan.... :D a maga 100 km/h feletti erősségével nagyon gyorsan szárít, az ionizálásnak köszönhetően kevésbé száll a hajam.
Talán picit nehéz gép, de így, hogy gyorsan szárít, engem kárpótol. :)

Ewcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 25.

Szuper jó, imádom! Legjobb hajvasalóm ami valaha volt, igazán megéri!
Nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam, megmarad az illata és tartós nem kell naponta vasalgatni.

kunzsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 25.

Kicsit morci vagyok, mert egy héttel azután, hogy megvettem a DM-ben (levásároltam a pontjaimat :D), már két csomag maszkkal árulják készletben ugyanannyiért! :D

De ennek ellenére a kütyü fantasztikus! Annyira minőségi élmény a használata, a kétféle maszk, amit eddig próbáltam (Make my day és Call it a night) nagyon kellemes a bőrömnek. Sokat olvasgattam, hogy hidratálóval és szérumokkal működik-e, azokkal még nem próbáltam, egyelőre a maszkokkal kísérleteztem, amik nagyon bőségesek. Biztos vagyok benne, hogy sokáig ki fogom használni, a melegítő funkció nagyon kellemes. A fényterápiában ilyen mennyiségben én nem hiszek (a szkeptikus újságíró...), de tulajdonképpen az is fokozza az élményt, hogy világít. :)

kunzsuzsi

Az itteni vélemények miatt döntöttem mellette és nem vettem Foreo arctisztítót (abból mindenképpen tölthető akksisat szerettem volna, elemeset semmiképp), hiszen ez jelentősen olcsóbb és a funkciókat tekintve nem láttam nagy különbséget. Szóval nem is akarom őket összehasonlítani, de amire én vettem, arra tökéletes ez a kis cukiság! Nagyon könnyű a használata, menet közben is jól szabályozható, kellemes időtöltés. Nekem tényleg felfrissíti a bőröm, tisztábbnak érzem és reggel is olyan jó kicsit átvibráltatni vele a fejem. Abszolút szerelem lett és ez a limitált halványlila szín nekem nagyon bejött. Jó szívvel ajánlom érzékenyebb, pirosodós bőrre (az enyém mostanában ilyen), a fényvédőzés után este minden maradéktól megszabadít, tökéletesen előkészít a rutin többi lépésére. Kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen lesz, de eddig nagyon elégedett vagyok, örülök, hogy beruháztam (30% kedvezménnyel tudtam most megvenni).

suzume11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

1.5 évig használtam, ami alatt tette a dolgát, de aztán sajnos egyre több lett a szőrbenövésem, pedig odafigyeltem a rendszeres elő-és utókezelésre (elején bőrradírozás, a végén testápolózás). Mivel sok év borotválkozás alatt sosem volt szőrbenövés a lábaimon, nem tudom, miféle hiba csúszhatott a gépezetbe. Sajnos így abba kellett hagynom a használatát, mert nagyon nehezen halványuló piros pöttyöket eredményezett csak a hófehér bőrömön. :(

Noja123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 14.

Nem szeretem, a hajam nehezen formazhato, de szerintem illene tudnia legalabb azt amit a 8000 forintos Remingtonos hajvasalóm. Vékonyabb szálú hajon lehet, hogy jobban működik. Amióta megvettem,alig nyúlok hozzá. Ráadásul annyira nehéz, hogy leszakad a kezem amire a hajvasalás végéhez érek :D

skymori
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 12.

Itteni vélemények alapján vettem a Media Markt-ban. Már egy ideje szemezgettem vele, de mindig csak halogattam a vásárlást... hát hiba volt, sokkal előbb meg kellett volna vennem. :D
Előtte nap leradíroztam a lábam és megnéztem egy videót youtube-on, hogy hogyan is kéne ezt csinálni, másnap pedig neki is estem. Egyenlőre csak a lábszáramat gyantáztam le vele, de nagyon gördülékenyen ment minden. Fél órát hagytam melegíteni és gyantázás közben is folyamatosan bedugva tartottam. 35 perc alatt végeztem, bár ez lehetett volna 15 is, ha kevesebb lett volna közben a teátrális szenvedés. :DDD A fájdalom egyébként teljesen tűrhető és szerintem még kevésbé is fáj, mint egy epilátor (amihez soha többet nem fogok ezek után hozzányúlni). Örülök annak is, hogy sikerült véraláfutás nélkül megúsznom, figyeltem rá nagyon, hogy mindig rendesen kifeszítsem a bőröm.
Az olaj, amit adtak hozzá is teljesen korrekt, nagyon szépen leszedett minden maradék gyantát. Két lábszáram pedig 3 lehúzócsíból meg volt, tartósak azok is.
Abszolút 5*, nagyon hasznos kis készülék.

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 11.

Nekem annyira nem vált be sajnos ez a készülék. Még decemberben vettem, úgyhogy már használom egy ideje. Próbáltam naponta-kétnaponta, aztán áttértem a javasolt heti rendszerességre, de pont ott nem hat, ahol ideális hozzá minden... Az intim területre szántam elsősorban, mert ott annyira érzékeny a bőröm, hogy képtelen vagyok epilálni, mindig is borotváltam. Hiába kezelem a villanásokkal a maximális 5-ös fokozaton, az ég adta világon semmivel nem lett se kevesebb, se gyengébb a szőrzet.
Időnként a rendszeresen, évek óta epilált lábaimon is villogtatok. Na, ott ritkább lett a szőr és még lassabban is nő. Ennek is örülök, de mivel ott amúgy sem vészes a helyzet, nem ez lett volna a fő cél. Így meglehetősen csalódott vagyok.
Azért még használgatom a bikinivonalon is, de ha eddig nem értem el változást, nem nagyon hiszek benne, hogy ezután jönne átütő siker...
Az arckezelő villantásokat csak kipróbáltam, így azoktól nagy változást nem is vártam.
Így nézve még akciósan sem éri meg sajnos, inkább vettem volna olyat, ami tényleg használ.

pont
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 10.

nekem egy olcsóbb, az egyik legegyszerűbb modell van (1994/00), a célnak ez is tökéletesen megfelel, bár vannak 3x ennyiért is újabb készülékek. bemásolom az oda írt véleményemet, mert itt több az értékelés.

szerintem én szinte mindenféle szőrtelenítési módot kipróbáltam már és egyikkel sem voltam 100%-ben elégedett. a borotvától én konkrétan már másnapra borostás lettem és az epilátorral/gyantával se voltam szőrtelen 2 hétnél tovább, a szőrbenövésekről nem is beszélve. régóta szemezgettem az otthoni IPL-es készülékekkel, de sokáig húztam a vásárlást, így utólag már bánom, hogy nem vettem meg évekkel ezelőtt.

február óta használom és életem egyik legjobb kozmetikai jellegű befektetése volt. jelenleg a lábamon és a bikinivonalamon a szőr 90-95%-ban eltűnt, ami vissza is nő, az is sokkal gyengébb, világosabb, mint amilyen volt, szinte nem is látszik. a hónaljam egyelőre olyan 70-80%-os, lehet hogy azért, mert ott erősebb volt a szőr vagy mert nehezebb bevillantani a hajlatba, mindenestre még reménykedem, hogy alakul majd a helyzet, de már így sem vészes.

rá kell érezni a használatára, de egyáltalán nem nehéz. nyilván tovább tart, mint borotvával lekapni a szőrt, de szerintem ennyi időt 2 hetente rá lehet szánni, sokkal kevésbé macerás, mint mondjuk egy gyantázás és gyakorlatilag bárhol, bármikor lehet használni, ahol van elektromos áram. nekem tényleg megváltás, hogy nyáron nem kell mindenhol 1-2 naponta borotválni, ami után amúgysem volt teljesen sima a bőröm. így most nagyon sima és puha, nincsenek kis fekete szőrtüsző pöttyök sem, látványra is sokkal jobb, nem csak tapintásra.

a problémásabb helyeken (térd, boka stb..) kicsit ügyeskedni kell vele és sajnos hajlamos túlmelegedni is, nekem konkrétan egy lábszár után elkezd össze-vissza villogni, szóval kell tartani a két láb között egy 10-15 perc szünetet, ami kicsit idetesítő, de még ezzel együtt is nagyon örülök, hogy megvettem.

az ára elsőre húzos, bár ez egy olcsóbb modell, vannak 3x ennyiért is, de abszolút megéri beruházni rá, mert hosszútávon sokkal jobb bármelyik otthoni szőrtelnítési módszernél, nem fáj, nem termel szemetet és tartós.