Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 4.

Annyira meggyőzött egy dupe, hogy beruháztam rá. Számomra kulcsfontosságú volt az orvosi szilikon. Egyébként puha, kellemes, érezhetően jobban tisztít mint csak kézzel. Pici és praktikus, könnyen szállítható. Reggel és este használom, egyáltalán nem okozott plusz gondot a hatóanyagokban bővelkedő rutinomban, sőt, a homlokomon lévő mitesszereket vagy eltüntette, vagy 90%ban alig láthatóak. Az arcom többi része szintén ugyanez, az orromat kivéve, de hát nem vártam tőle, hogy azzal is meg tud birkózni. All in all, jön a valentin nap, notinon akciós, maximálisan megdob még egy tudatos rutint is!!

Mango88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Ket hete hasznalom, azota sokkal tisztabb a borom, orulok, hogy raszantam magam. Ha ki akarna jonni egy potty a fejemem, akkor masnapra elmulasztja (reggel-este hasznalom).

laregina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Masfel eve hasznalom, mar csak havonta egyszer. Elotte valo nap borotvalkozom igy csak a honaljamnal csip, a tobbi reszen nagyon ritkan.
Praktikus hogy 4 fele fejjel hasznalhato, vege a szorbenovesnek, pattogasnak miota ezt hasznalom! Es 80%ban eltunt a szor mindenhonnan.
Nagyon megerte az arat, aki teheti az vegye meg! :)

laregina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Sziasztok. Mivel senki nem irt meg velemenyt a termekrol ezert ereztem ugy hogy irnom kell.
Vallig ero hajam van tehat sajnos nem tudom kihasznalni az osszes elonyet a termeknek de igy is megerte!
Szepen lehet vele gondoriteni a hajat es kevesbe roncsol, tartos hullamokat csinal.
Az en vekonyszalu, puha hajamon mar masnap nem latszik semmi de ez nem a termek hibaja. A baratnom dus, vastagszalu haja meg napok utan is jol nezett ki.
A volume hajkefeje is szep eredmenyt ad, a smooth hajkefe viszont kicsit csalodas. Azt remeltem a termektol hogy helyettesiteni fogja a hajvasalot is ami nagyon tori a hajamat, hat ez sajnos nem igy lett mert a hajam vege nem lesz tole olyan sima mint a vasalotol de attol fuggetlenul nem vonok le pontot mert osszesegeben jo termek, gyorsan szaritja / gondoriti a hajamat , kevesebb idot igenyel, egeszsegesebb a hajam miota ezt hasznalom es ki lehet fogni akciosan is tehat ajanlott termek a reszemrol! :)

Skuto
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Egy pár hete használom, nagyon tetszett a koncepció, de a sok negatív vélemény hatására hezitáltam, hogy megvásároljam-e. Nem biztos hogy ez a legegyszerűbb módja a hajgöndörítésnek, mindenesetre pár próbálkozás után sikerült rájönnöm a technikára, amivel nagyon szép hullámokat lehet csinálni. Tanulni kell az biztos, de ha sikerül ráérezni, akkor szerintem gyorsabb mint egy hagyományos hajsütő. Az 1 csillag mínusz jár sajnos, amiért izzadni kell, mire rájössz, hogy kell használni.

Gyopar14
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Én nagyon szeretem ezt a kis kütyüt! Sokat javított a helyzeten :)
Vajon készülék mellett tej savas hámlasztót lehet-e használni?
AHA és BHA -t tudom nem szabad kezelések között használni

kecskesszuszu17
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Amikor bejött a dm üzletekbe, úgy döntöttem erre hajlandó vagyok beruházni, és nagyon örülök neki, hogy megtettem, igazi befektetés volt. Egy éve használom, nekem semmi problémám nincs vele, még elemet sem cseréltem benne. Puhák a kis sörtéi, és nagyon szépen tisztít és puhítja a bőrömet. Imádom, hogy kompakt, kicsi, és ezért utazásra is magammal tudom vinni. Csak esténként használom, de így is látom a javulást a bőrképemen, és a mitesszerekből is sokkal kevesebb van, ami ennek a kis gépnek is köszönhető.

leilaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

Én imádom ezt a kis kütyüt. Igaz kicsit drága, ezért inkább kuponnapokon érdemes megvenni, de nekem nagyon megkönnyítette az életem. Az arcomon és az intim területeken szoktam használni. Az igaz, hogy a hatása nem tartós, de a használata kíméletes és gyors. Előtte mindig gyantáztam a bajuszvonalamat de utána mindig kipattogott tőle a bőröm. Ezzel elintézem 1 perc alatt kb heti 1x-2x használom és semmi irritáció és fájdalommentes. Az intim részen is gyorsan végzek vele, nem irritál, nem fáj, nincs szőrbenövés, nem pattogok ki azon a területen és akár a nap elején is használhatom, semmi macera. A használata után mindig használok egy intim területre való ápoló krémet és nekem ez a kombó így szuper. Engem nem zavar, hogy nem tartós a hatása, mert kb 10 perc alatt megvagyok vele, nem úgy mint a gyantával ami 2 óra aztán full piros minden és alig bírok menni utána. Én ajánlani tudom!

Lettike77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Szeptemberben cseréltem le a régi remington hajvasalómat erre a termékre. Dús, hullámos nehezen kezelhető hajam van, viszont hajmosás után elég egyszer kivasalnom a hajamat, és következő hajmosásig szép marad.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 26.

Egy másik típus tulajdonosa vagyok, de hasonló az elv, és a működés is. Már egy éve is van, hogy megvettem és hetente egyszer használom, fürdés, és valamilyen hatóanyagú szérum (most Vichy) használata után. A férjem mindig megkérdezi "ér ez valamit?". Válaszom pedig hasonlóan ugyanaz: nem tudom. Míg használom, és utána is olyan "bizsergetős" az érzet, amit azzal magyarázok (ha van egyáltalán értelme a magyarázkodásnak), hogy a hatóanyag jobban és mélyebben kerül a bőrbe. Valóban élénkíti a vérkeringést, masszírozza a bőrt és ezáltal "élettel" tölti fel. Nem mondom, hogy mitesszerem nem lett többé, mióta használom, de talán (?) kevesebb az orcákon. Az orrnál sajnos maradtak.
De ha más haszna nincs is, csak annyi, hogy jól tényleg jól átmasszíroz a peeling funkciójában és talán jobban betudom dolgozni a hatóanyagokat a bőrbe a lifting üzemmódban, már megérte.