Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 27.

A homlokomra és az állvonalra, alsó, megereszkedett kontúrokra használom. A 2 erős homlokráncomon sokat javított (karácsony óta). Hetente, kéthetente 1x veszem elő, ha eszembe jut. Szerintem 8 percet nem is használom, annál előbb bemaszírozom a gélt, amit adtak hozzá.

PatriciaF
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

Azért nagyon nem az az ára ami itt fel van tüntetve... a legtöbbeknek elérhető helyeken 10-12k körül mozog (+szállítási költség ha online vásárolt) Nekem glamour napok alatt sikerült az emagról megvenni kb 8000Ft ért kb. De az előtt és az után se láttam ilyen árban.
Azért vettem ezt, mert az előző hajszárítóm is hasonló tipusú philips hajszárító volt, és nagyon sokáig bírta, talán több mint 5 évig. Mindig a leg magasabb hőfokon szárítottam vele a hajamat, és a húgommal felváltva használtuk, szóval egyértelműen agyon volt használva, ehhez képest jól bírta, és még bírja is, csak a magas hőfokot nem bírja már. Ezért mertem beleugrani ebbe a termékbe, nagyon szuper, könnyű, és pillanatok alatt megszárítja a hajamat. Mondjuk a magas hőfokot próbálom kerülni, de a középső fokozat nagyon kevésnek tűnik.
Tudja amit tudnia kell, az árát (akciósan) megéri... remélem sokáig tudom majd használni ezt is :)

rose    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Hagyományos elektromos fogkeféről tértem át erre, kb. fél éve használom. Eleinte nagyon nehéz volt átszokni a használatára, nagyon kell figyelni arra, hogy ezt kifejezetten nem szabad rányomni a fogra, csak finoman hozzáérinteni, érezhetően jobban is tisztít így. A fejéért nem rajongok, nekem kicsit kemény, nagy és szúrós is, örülnék, ha lenne belőle szenzitív verzió, de ár-érték arányban még így is nagyon rendben van. Korábban egy Braun fogkefém volt, az gyorsan tönkrement és nagyon fapados volt, ahhoz képest ez egy futurisztikus csodakütyü, az aksija pedig 6 hónapnyi intenzív használat után még mindig hibátlan.

Nussancs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Kivàlóan teszi a dolgàt, àr-érték arànyban nagyon jó vétel volt, az AliExpress-ről rendeltem. Puha és selymes lesz a bőröm, de inkább hidratàlóbb hatàsú lemosóval érdemes használni, különben szàrìt.

katapillango
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 25.

Nagyon kényelmes a fogása, gyorsan megszárítja a hajam, pedig elég nehezen szárad. De a hangja... brutális.

mandika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 25.

Szerintem akkor használhat, ha az ember 2-3 naponta átszalad vele a talpán. Nekem erre nem nagyon van időm, ìgy maradok az egyszerű scholl reszelőnél, azt elég kb 3 hetente használni.

Scarlett11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 25.

Glamuour napon léptem meg magam ezzel a kis ketyerével, kb. 2 hete használom esténként. Hatalmas változást még nem tapasztaltam, de nem bántam meg, jól esik az extra kényeztetés.

messzirolszep
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 24.

Szkeptikus voltam ezzel a kütyüvel kapcsolatban, főleg a nagy hype miatt, amit a blogger - vlogger lányoknak köszönhetett. Másfél hónapja úgy döntöttem, hogy a hatalmas hype ellenére adok neki egy esélyt. Őszintén mondhatom hogy nem bántam meg, az alkalmazás tökéletesn működik a telefonomon, a bőröm azóta pihepuha és sehol egy pattanás. Nem gondoltam volna hogy az első pár nap után szemmel látható lesz a változás, de mégis! Az első egy - másfél hétben napi 2x használtam, azután már csak napi (leginkább este) egyszer, most kétnaponta használom és a bőröm tényleg tökéletes lett tőle! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ment az 5 csillag.

Martu0508
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Páromnak vettem két éve születésnapjára ezt a terméket. Direkt Remingtont kerestem neki, mert eddig én teljesen meg voltam elégedve velük, 12 év alatt a 2. hajvasalót és az első hajszárítót használom tőlük. Két év alatt az akkumulátora annyira lestrapálódott, hogy fél percet képes működni, pedig párom nem egy jeti típus, és nem használta annyira sokat.

csilluska85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

A legjobb hajvasaló amivel találkoztam,gyorsan szépen teszi a dolgát.Alacsonyabb hő fokon is kiválóan símít:))))